Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-30, 12:23   #1
czarnulqa16
Przyczajenie

Question

Help :(

moim naturalnym kolorem jest braz ufarbowałam wlosy na czarno lecz chce powrucic do swojego koloru. Myslalam o ufarbowaniu ich farba tylko czy farba przyjmie? slyszalam o odbarwianniu włosow ale to bardzo je niszczy prosze pomuzcie bardzo zalezy mi na powrocie do naturalnego koloru ....
czarnulqa16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:42   #2
karolcia_83
Rozeznanie

Dot.: Help :(

Też kiedyś zrobiłam takie samo głupstwo. Tylko,że ja chciałm je rozjaśnić i zaraz jak mi wyszła czerń, to nakłozyłam jasny brąz. Łudziłam się,że je rozjaśni, ale tylko mi popaliło włosy, więc odradzam stanowczo. Niestety nie pocieszę Cię za bardzo. Musisz cierpliwie czekać, aż kolor się zmyje Nic innego już nie rób, jeżeli nie chcesz zniszczyć włosów. Myj je codziennie obojętnie jakim szamponem przeciwłupieżowym, szybciej Ci wypłucze kolor.
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:18   #3
kutanna
Raczkowanie

GG do kutanna

zgadzam się z karolcią_83, poczekaj aż kolor się zmyje trochę. ostatnio przeczytałam, ze szampony 2 w 1 też wypłukuja ciemny kolor.
Stary 2008-02-02, 19:20   #4
iustitia
Zadomowienie

Mnie natomiast mówiono, że szampony przeciwłupieżowe wypłukują kolor... może tak jest, ale przy tym włosy bardzo się niszczą.

Co do tematu, obecnie mam tak samo... W maju ostatni raz robiłam na czarno a na wakacjach pierwszy balejaż... potem we wrześniu jeszcze więcej i odrosty w grudniu. Na moich naturalnych włosach (średni blond) pasemka wychodzą platynowe, na tych czarnych (które nie tracą swojego koloru niezależnie od szamponów, niestety...) wyszły w większości takie jakby żółte, chociaż to przyzwoity, słomiany kolor, w kilku miejscach bardziej rude ale nawet nieźle to wygląda... Wszystko robi mi fryzjerka, pełen profesjonalizm

Na samym początku kusiło mnie, żeby ściąć się na jeża Ale to był odpał...

Trochę podłączę się pod pytania autorki

Teraz chcę mieć jednolity kolor - pasemka to dla mnie zło konieczne... Jak myślicie, dziewczyny, może ściąć te czarne włosy i zostawić już tylko te naturalne i zafarbować ja jasno??

iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 19:26   #5
biedronka91
Zakorzenienie

Też kiedyś wymyśliłam sobie farbowanie i klops.. Próbowałam wypłukać kolor wszelkimi szamponami, powiem Ci, że nawet efekty były widoczne, bo zafarbowałam włosy o toń. Zrezygnowałam ze zdejmowania koloru, nie chciałam przez kolejny rok przywracać im zdrowia. Moim zdaniem powinnaś cierpliwie czekać..

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości