Kosmetyki gabinetowe- Soraya, Bandi i inne... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-30, 14:45   #1
mona1
Zadomowienie

Kosmetyki gabinetowe- Soraya, Bandi i inne...

Drogie Wizażanki!
Przeglądając allegro natrafiłam na wiele tzw. kosmetyków gabinetowych, używanych przez kosmetyczki. Zaciekawiona przeglądnęłam też inne strony internetowe z takimi kosmetykami i poważnie zastanawiam się nad kupnem kilku. Stąd moje pytanie; czy kupujecie takie profesjonalne kosmetyki i czy jesteście zadowolone??? Bo cena niby wyższa od cen kosmetyków drogeryjnych ale i pojemność większa i jak przypuszczam lepsze działanie... czy mam rację? Proszę o odp.
A kosmetyki nad których kupnem, się zastanawiam to:

http://www.allegro.pl/item303036618_...drozdzowa.html

http://www.allegro.pl/item303343113_...zny_200ml.html
Niekoniecznie kupię na allegro bo z tego co sprawdziłam w internecie to sklepy internetowe oferują często niższe ceny
Stary 2008-01-31, 15:53   #2
mona1
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki gabinetowe- Soraya, Bandi i inne...

up, nie wierze że nikt nie używał takich kosmetyków
Stary 2008-01-31, 17:02   #3
201608040942
Konto usunięte

Ja uzywam ale Flos Leku. FL ofaruje to samo co w normalnych sklepowych pojemnosciach. Sklady sa takie same i dzialanie takie samo, wiec tutaj pomoc nie umie, czy profesjonalne sa lepszy czy nie. FL jest tak sam czy to w sklepowej poejmnosci czy tez w gabinetowej, bo wkoncu ma te same sklady.
Sama chetnie poczytam wypowiedzi innych, bo sa tutaj osoby co uzywaja profesjonalej Ziaji, wiec moze i znajdzie sie ktos, kto uzywa i innych firm profesjonalnych.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:04   #4
mona1
Zadomowienie

Poszperałam jeszcze po allegro i znalazłam tez ciekawe kosmetyki firmy NOREL. Hmm... coraz bardziej intrygują mnie te profesjonalne kosmetyki. Chyba przejdę się do pobliskiej hurtowni kosmetycznej i podpytam trochę

A co do kosmetyków Ziaji... Profesjonalne kosmetyki tej firmy używane w gabinetach kosmetycznych noszą nazwę "Ziaja PRO" więc mniemam ze różnią się czymś od tych detalicznych dostępnych w drogeriach (wyczytałam na all)
Stary 2008-02-01, 00:39   #5
iszsza
Zadomowienie

Mona ja co nieco wiem bo siostra pracuje w kosmetologii i przynosi nam mase kosmetyków do testowania. Z Bandi mają rewelacyjny żel do cery trądzikowej, i też fajne duże toniki z pompką oraz mleczka, mieli też fajną maseczkę rozpulchniającą. A z Norela to miałam różne kremy i balsamy: czekoladowy, z algami i sojowy,a także peeling czekoladowy i nagietkowy chyba. Przyznam że Norela wspominam kiepsko, jak o nim się naczytałam to niby taki extra... a kosmetyki Norela siostra przyniosła w słoiczkach to nawet nie wiedziałam co to jest? a potem wyczytałam i zawiodłam się, ale Bandi bym polecała

iszsza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:45   #6
goha80
Zadomowienie

A ma ktoś doświadczenie z tym kremem na cellulit i rozstępy z bielendy?
kusi mnie by go wypróbować tylko czy on naprawdę taki rewelacyjny jak piszą

http://allegro.pl/item330883058_prof...y_500_ml_.html
Stary 2008-04-30, 10:49   #7
Contax
Zakorzenienie

Podbijam wątek

Wiecie gdzie w Warszawie można kupić kosmetyki f-my Norel i BanDi ?

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:13   #8
Planet Spa
Raczkowanie

Podlaczam sie do pytania - gdzie w warszawie mozna kupic zel do mycia twarzy firmy norel??

Planet Spa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:35   #9
crawik15
Raczkowanie

A ja odświeżę wątek z racji mojego zainteresowania się kremem złuszczającym na noc firmy BanDi czy któraś z Was miała z nim do czynienia..? jeżeli tak to proszę o wszystkie opinie i informacje jakie posiadacie
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:12   #10
Choco33
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
A ja odświeżę wątek z racji mojego zainteresowania się kremem złuszczającym na noc firmy BanDi czy któraś z Was miała z nim do czynienia..? jeżeli tak to proszę o wszystkie opinie i informacje jakie posiadacie
Chodzi zapewne o krem z kwasami AHA. Ja go mam. Wyrzuciłam pudełko ale chyba nie można go stosować długo - ok. miesiąca i robić przerwy.
Ja jestem z niego zadowolona. Kupiłam go gdy zaczynałam walkę z trądzikiem, smarowałam na noc twarz dekolt i plecy. Na początku stosowania trądzik się trochę zwiększył, ale potem było dobrze. Buzia była gładsza, uregulował też trochę wydzielanie łoju. Nie można się po nim opalać, bo skóra jest delikatniejsza.
Polecam.
W Warszawie można go kupic w hurtowni na Mehoffera, przez internet i nie wiem czy też w siedzibie firmy w Michałowicach.
Choco33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:15   #11
crawik15
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Choco33 Pokaż wiadomość
Chodzi zapewne o krem z kwasami AHA. Ja go mam. Wyrzuciłam pudełko ale chyba nie można go stosować długo - ok. miesiąca i robić przerwy.
Ja jestem z niego zadowolona. Kupiłam go gdy zaczynałam walkę z trądzikiem, smarowałam na noc twarz dekolt i plecy. Na początku stosowania trądzik się trochę zwiększył, ale potem było dobrze. Buzia była gładsza, uregulował też trochę wydzielanie łoju. Nie można się po nim opalać, bo skóra jest delikatniejsza.
Polecam.
W Warszawie można go kupic w hurtowni na Mehoffera, przez internet i nie wiem czy też w siedzibie firmy w Michałowicach.

Dzięki za odpowiedź a miałaś może problem z rozszerzonymi porami albo z małymi bliznami po trądziku..? czy po tym kremie wygładza się twarz (czyli nie ma już różnych takich małych dziurek)? bo najbardziej to zależałoby mi na zlikwidowaniu tych problemów
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:12   #12
Choco33
Przyczajenie

Ja mam blizny na plecach i ich nie zlikwidowal ale mysle ze sa dosc duze i taki krem nic z nimi nie zrobi, zmniejszyl na pewno wydzielanie sebum, juz tak sie nie swiece. Dziala na jakies drobne krostki, zaskorniki na blizny raczej nie.
Choco33 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości