Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-27, 10:28   #751
Penelopa47
Raczkowanie

Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Podpinam się pod pytanie, choć chciałabym je troszkę rozszerzyć..Chodzi o to ze chcę zapytać jak w ogóle sprawują się produkty SH, a w szczególności lakiery i, odzywki i wysuszacze..Chce zakupic kilka rzeczy, myslę że będzie to dobry zakup, ale zapytać nie zaszkodzi prawda?
Penelopa47 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:33   #752
MoniaK
Zakorzenienie

Mój nowy nabytek Sally Hansen Salon, odcień Dusk.
Dziewczyny, ponawiam pytanie Czy macie zdjęcia innych kolorów z tej serii? Muszę przyznać że po pierwszym malowaniu bardzo przypadł mi do gustu ten lakier, świetnie się rozprowadza i ładnie się błyszczy, choć mógłby być ciut bardziej kryjący. Co prawda kolor trochę inaczej sobie wyobrażałam ale niech już będzie
Czy może któraś z Was porównać Salon do OPI?

Penelopa, ja zakupiłam sobie krem do skórek SH Diamonds i płyn do usuwania skórek i są świetne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SALON.jpg (67,3 KB, 472 załadowań)

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:34
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:44   #753
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
fajny

Dziewczyny, czy któraś z was ma może jakieś lakiery Sally Hansen z serii Salon? Spodobało mi się kilka kolorów (nawet zamówiłam jeden), do tego bardzo pozytywne oceny na kwc i zastanawiam się jak z ich jakością

Ja mam dwa: CHerry nice i Pat on lack. Z obydwu jestem bardzo zadowoona. To w tym momencie moja ulubiona firma. Jakośc porównywalna do lakierów Chanel.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:07   #754
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja mam dwa: CHerry nice i Pat on lack. Z obydwu jestem bardzo zadowoona. To w tym momencie moja ulubiona firma. Jakośc porównywalna do lakierów Chanel.
miło słyszeć
A masz może zdjęcia na pazurkach?
Stary 2009-04-02, 09:44   #755
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
miło słyszeć
A masz może zdjęcia na pazurkach?

Mam chyba jedną fotę, ale załącze dopiero po powrocie do domu.
Stary 2009-04-02, 14:35   #756
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Mam chyba jedną fotę, ale załącze dopiero po powrocie do domu.
super, będę wdzięczna
Stary 2009-04-02, 23:34   #757
Ceith
korzonek

To moja łapa, pierwszy raz na czarno

Lakier z bazarku

Muszę przyznać, że to moje pierwsze zamalowane kryjącym lakierem paznokcie i bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4021420nnn.jpg (30,8 KB, 427 załadowań)

Edytowane przez Ceith
Czas edycji: 2009-04-02 o 23:35
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 00:58   #758
Avari
Raczkowanie

Cytat:
Czy może któraś z Was porównać Salon do OPI?
Mam Sally Hansen Salon i moim skromnym zdaniem jest beznadziejny, może on nie nadaje się na naturalne paznokcie? U mnie robią się straszne smugi. Za to SH Xtreme Wear fajnie się rozprowadza, tylko dość szybko się ściera na końcówkach. OPI właśnie testuję - na razie same pozytywy z wyjątkiem jednego - koszmarnie śmierdzi zanim wyschnie.
Avari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:35   #759
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

W niedzielę pomalowałam paznokcie amarantowym lakierem Bell Fashion. Dziś jest środa, a lakier trzyma się idealnie, delikatnie starł się na końcówkach (ale naprawde delikatnie, inne lakiery ścieraja się znacznie bardziej, a ja nie cierpie startych końcówek). jestem w pozytywnym szoku!

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:38   #760
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W niedzielę pomalowałam paznokcie amarantowym lakierem Bell Fashion. Dziś jest środa, a lakier trzyma się idealnie, delikatnie starł się na końcówkach (ale naprawde delikatnie, inne lakiery ścieraja się znacznie bardziej, a ja nie cierpie startych końcówek). jestem w pozytywnym szoku!
kochana, ja zdjęcie poproszę
Stary 2009-04-18, 21:48   #761
2352
Raczkowanie

ja mam krotkie paznkocie tymbardziej ze moja plytka jest krotka. mam bardzo lamliwe paznokcie - ledwo nie wyjdzie za opuszek i sie lamia.
2352 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:44   #762
majecha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2352 Pokaż wiadomość
ja mam krotkie paznkocie tymbardziej ze moja plytka jest krotka. mam bardzo lamliwe paznokcie - ledwo nie wyjdzie za opuszek i sie lamia.

Mam ten sam problem:/ Ale krótkie i pomalowane na czerwono uwielbiam
majecha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:04   #763
betti10
Przyczajenie

Smile Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Ja mam bardzo duza i dluga plytke i wyglada smiesznie jak mam dlugie paznokcie jakbym miala dwie plytki fuu , ale uwielbiam miec krotkie wiec jest ok lubie mleczne, baklazanowe i czarne. Niestety jestem blada i pasuja mi zimne kolory, a tak marze by pomalowac sobie na koralowe, brzoskwiniowy.. takie sloneczne kolory.. ale wyglada to beznadziejnie u mnie
betti10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:27   #764
Super Girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie, choć chciałabym je troszkę rozszerzyć..Chodzi o to ze chcę zapytać jak w ogóle sprawują się produkty SH, a w szczególności lakiery i, odzywki i wysuszacze..Chce zakupic kilka rzeczy, myslę że będzie to dobry zakup, ale zapytać nie zaszkodzi prawda?
-> Wysuszacz Dry Kwik - świetny! szybko wysusza; wreszcie pościel nie odciska się na lakierze; łatwy w użyciu, bo ma konsystencję oliwki; polecam
-> Lakier Salon - wydaje mi się, że nadaje się bardziej dla osób mających wprawę w malowaniu, bo jego aplikacja jest dość skomplikowana, ale za to ma ładny połysk i dobrze wygląda na paznokciach
-> Odżywka Miracle Cure - u mnie nic chyba nie zdziałała, ale ja jeszcze po żadnej odżywce nie zauważyłam jakichś większych efektów
-> Nabłyszczacz Mega Shine -> nabłyszcza rzeczywiście mocno, ale jego stosowanie jest dość skomplikowane, bo jest bardzo gęsty; poza tym po jego użyciu lakier odchodził z paznokci płatami; nie polecam
Super Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:23   #765
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam 4 lakiery Bell F. C. i są naprawdę świetnej jakości. Na paznokciach 3 dni to standard.
Stary 2009-06-07, 11:51   #766
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

ostatnio jak bylam w rossmanie to widzialam nowa serie (chyba- bo dawno nie bylam) liakierow do paznokci wibo-express growth. Maja one takie fajne-"wakacyjne" kolory- fiolet, żółty, czerwono-pomaranczowy, zielony---> wsZystkie maja dosc ostre odcienie-rzucajace sie w oczy. bardzo mi sie podobaja, jesli nie robi sie zbyt duzego makijazu i ubior tez jest dosc stonowany to mysle, ze fajnie jest miec na pazurkach wlasnie cos przeciwnego- ostry, rzucajacy sie kolor- ktory rzecz jasna pasuje do make up'u i ciuszkow... do tego lakier ten wspomaga wzrost paznokci, zawiera wapn, proteiny i witaminy A,C,E... wiec warto- POLECAM wszystkim dziewczynom, ktore maja juz dosc ciemnych, stonowanych lakierow i szukaja czegos nowego....

P.S. ...chyba, ze ta seria jest juz stara- to sorry, ale tak ja mowie dawno nie bylam w rossmanie:P
Stary 2009-06-07, 15:45   #767
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
ostatnio jak bylam w rossmanie to widzialam nowa serie (chyba- bo dawno nie bylam) liakierow do paznokci wibo-express growth. Maja one takie fajne-"wakacyjne" kolory- fiolet, żółty, czerwono-pomaranczowy, zielony---> wsZystkie maja dosc ostre odcienie-rzucajace sie w oczy. bardzo mi sie podobaja, jesli nie robi sie zbyt duzego makijazu i ubior tez jest dosc stonowany to mysle, ze fajnie jest miec na pazurkach wlasnie cos przeciwnego- ostry, rzucajacy sie kolor- ktory rzecz jasna pasuje do make up'u i ciuszkow... do tego lakier ten wspomaga wzrost paznokci, zawiera wapn, proteiny i witaminy A,C,E... wiec warto- POLECAM wszystkim dziewczynom, ktore maja juz dosc ciemnych, stonowanych lakierow i szukaja czegos nowego....

P.S. ...chyba, ze ta seria jest juz stara- to sorry, ale tak ja mowie dawno nie bylam w rossmanie:P
Tzn tylko widziałaś na półce i polecasz? A może by najpierw przetestować?
Stary 2009-06-07, 22:16   #768
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

Rayne bez przesady- nie polecalabym gdybym nie przetestowala ... mialam kolor fioletowy...co do reszty to nie wiem jak kolory wychodza na paznokciach, ale podejrzewam, ze tak jak fioletowy- czyli po dwukrotnym nalozeniu na paznokcie wychodzi dokladnie taki kolor jak na opakowaniu...
Stary 2009-06-07, 23:29   #769
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Rayne bez przesady- nie polecalabym gdybym nie przetestowala ... mialam kolor fioletowy...co do reszty to nie wiem jak kolory wychodza na paznokciach, ale podejrzewam, ze tak jak fioletowy- czyli po dwukrotnym nalozeniu na paznokcie wychodzi dokladnie taki kolor jak na opakowaniu...
Hm, niekoniecznie. Bardzo często zdarza się, że np. ciemne kolory świetnie rozprowadzają się na paznokciach,a jasne się ciągną i robią smugi.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 00:28   #770
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
No toć ja właśnie o wrażenia pytam
A co do kolorów to zgadzam się z Aggie - ten sam lakier może się w zależności od odcienia baaardzo różnie zachowywać.
Stary 2009-06-10, 17:45   #771
faffinette
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do faffinette GG do faffinette Send a message via Skype™ to faffinette

Dziewczyny, pomożcie!
Nie wchodziłam na wizaz chyba od roku, nie pamiętam juz nawet, ale nie wiem gdzie mam szukac pomocy i dobrej rady co do moich paznokci. Poza tym jestem dość początkująca w kwestii paznokci, wcześniej to tylko pilnik i coś bezbarwnego od czasu do czasu...
piszę w tym temacie bo jak najbardziej jestem za krótkimi paznokciami (ale tez bez przesady, żeby nie wyglądały jak ogryzki), ale mam wielki problem. mam kruche i łamliwe paznokcie, nie mogę ich nawet odrobinkę zapuscic. I mam też wielki problem z nadaniem im ładnego kształtu. Mozecie mi cos doradzic? Jak poskromic niesforne paznokcie itp?
A co do koloru, to chciałabym się zaopatrzyć w jakiś jasny, delikatny róż, chyba bedzie pasowal do paznokci krotkich, co myslicie? I jaki kolor doradzacie? (najbardziej ufam Inglotowi wiec może jakies propozycje z tej firmy?) Taki żeby był delikatny, dziewczęcy ale też żeby nie był "barbiowy" albo żeby nie wyglądał jak biały po nałożeniu (kupiłam kiedyś słodki jasny róż z Golden Rose ale po nałożeniu na paznokcie wygląda beznadziejnie, jakbym nałożyła zbyt dużo i nieumiejętnie biały kolor.) Dlatego bardzooo bardzo na Was liczęi czekam na odpowiedz!
faffinette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:00   #772
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez faffinette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomożcie!
Nie wchodziłam na wizaz chyba od roku, nie pamiętam juz nawet, ale nie wiem gdzie mam szukac pomocy i dobrej rady co do moich paznokci. Poza tym jestem dość początkująca w kwestii paznokci, wcześniej to tylko pilnik i coś bezbarwnego od czasu do czasu...
piszę w tym temacie bo jak najbardziej jestem za krótkimi paznokciami (ale tez bez przesady, żeby nie wyglądały jak ogryzki), ale mam wielki problem. mam kruche i łamliwe paznokcie, nie mogę ich nawet odrobinkę zapuscic. I mam też wielki problem z nadaniem im ładnego kształtu. Mozecie mi cos doradzic? Jak poskromic niesforne paznokcie itp?
A co do koloru, to chciałabym się zaopatrzyć w jakiś jasny, delikatny róż, chyba bedzie pasowal do paznokci krotkich, co myslicie? I jaki kolor doradzacie? (najbardziej ufam Inglotowi wiec może jakies propozycje z tej firmy?) Taki żeby był delikatny, dziewczęcy ale też żeby nie był "barbiowy" albo żeby nie wyglądał jak biały po nałożeniu (kupiłam kiedyś słodki jasny róż z Golden Rose ale po nałożeniu na paznokcie wygląda beznadziejnie, jakbym nałożyła zbyt dużo i nieumiejętnie biały kolor.) Dlatego bardzooo bardzo na Was liczęi czekam na odpowiedz!

Na łamiące się paznokcie - odzywka NailTek II. Kupisz w profesjonalnych drogeriach i na Allegro.

Co do lakierów - ja uważam że krótkie paznokcie najlepiej prezentują sie w ciemnych barwach, albo nasyconych, ostrych kolorach. jasne lakiery do dobry wybór dla kobiet lubiących długi pazurki - dzięki pastelom nie wyglądają szponiasto.

Jeśli chcesz biały lakier, to polecam lakier optycznie wybielający z Inglota - dwie warstwy wyglądają super. Ja stosuję go teraz jako baze pod inne lakiery i spisuje się świetnie.
Stary 2009-06-11, 21:07   #773
anjya
Rozeznanie

tylko krótkie, zadbane, jednokolorowe paznokcie i to najlepiej obcięte 'na okrągło'

widząc długie (nierzadko brudne) paznokcie, naciapane 30 kolorami, gwiazdeczkami, serduszkami, paseczkami, cyrkoniami, brokatami, wszystkim co możliwe i obowiązkowo kwadratowe -
anjya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:35   #774
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
tylko krótkie, zadbane, jednokolorowe paznokcie i to najlepiej obcięte 'na okrągło'

widząc długie (nierzadko brudne) paznokcie, naciapane 30 kolorami, gwiazdeczkami, serduszkami, paseczkami, cyrkoniami, brokatami, wszystkim co możliwe i obowiązkowo kwadratowe -
Też noszę tylko kwadratowe od kilku lat Takie mam naturalne, a z okrągłymi wyglądam paskudnie.
Stary 2009-06-12, 00:46   #775
faffinette
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do faffinette GG do faffinette Send a message via Skype™ to faffinette

Cytat:
Na łamiące się paznokcie - odzywka NailTek II. Kupisz w profesjonalnych drogeriach i na Allegro.

Jeśli chcesz biały lakier, to polecam lakier optycznie wybielający z Inglota - dwie warstwy wyglądają super. Ja stosuję go teraz jako baze pod inne lakiery i spisuje się świetnie.
ok, zaopatrzę się w najbliższym czasie w nailtek.
ależ nie biały. chodzi mi o jakiś ładny, delikatny róż, który właśnie nie wyglądałby z daleka jak biały. Żeby był delikatny, dziewczęcy ale jednocześnie nie taki 'barbiowy'. Polecacie może coś? jak już mowiłam, najlepiej inglot. Kiedyś chciałam zainwetować w kosmetyczkę i 'zrobic' sobie paznokcie. Ale wydaje mi się, że to musi być strasznie niewygodne, np w obsłudzie telefonu?
faffinette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 01:15   #776
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedyś chciałam zainwetować w kosmetyczkę i 'zrobic' sobie paznokcie. Ale wydaje mi się, że to musi być strasznie niewygodne, np w obsłudzie telefonu?
Kwestia przywyczajenia
Na poczatek odradzam robienie sobie długich- i tak odrosną
Stary 2009-06-14, 14:07   #777
jagna1221
Przyczajenie

uwielbiam krótkie pazurki chodź sama robię tipsy klientki są zawsze zdziwione ze sama mam takie króciutkie
zawsze maluje na czerwono, ewentualnie na fioletowo
jagna1221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:52   #778
kotecek555
Przyczajenie

Czesto mam krotkie paznokcie ;D przewaznie maluje na mocne kolory ostatnio pomalowalam sobie na ciemny fiolet i uwazam ,ze takie paznokcie sa bardzo wygodne ;D chociaz czasami jak mi sie chce to tez robie sobie francuski manicure
kotecek555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 16:54   #779
SwaltOrm
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to SwaltOrm

Też lobię krótki paznokcie, są wygodniejsze i tak szybko się nie łamią (przynajmniej mi). Raczej maluje je na ciemne kolory
SwaltOrm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:55   #780
nxxy
Raczkowanie

Też się przyłączę. Lubię jak sięgają paznokcie, nieco zaokrąglone, nie bardziej niż ponad (edit; przesadziłam; jakieś 2-3 mm za opuszek), czuję się wtedy tandetnie. Nie mówiąc już o jakiś tipsach 2 metrowych.

Ja zaś uwielbiam na co dzień najprostszy french (ale nie na 1 cm biały lakier ) morelowy + cieniutka kreseczka białego. czasem jakąś malutką cyrkonię na jednym przykleję, ale to od wielkiego dzwonu. Lubię też w tygodniu mieć na paznokciach jasne kolorki morelowy, łososiowy, jasny róż, beż, cielisty, średni brązik. Bez drobinek, drobinki są okropnie, nie lubimy bardzo, tak samo jak nie lubimy brokatów i wzorków. Matowe pociągnięte bezbarwnym, lśniącym utrwalaczem - to jest to. Wersja na wyjścia to ciemne, matowe kolory.

Edytowane przez nxxy
Czas edycji: 2009-06-20 o 23:01
nxxy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
jednokolorowe paznokcie

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości