proszę o pomoc w metemorfozie-trudny przypadek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-01, 01:07   #1
nacioszek
Raczkowanie

Unhappy

proszę o pomoc w metemorfozie-trudny przypadek?

Tylko dla odważnych - jak zobaczycie moje zdjęcie, to dowiecie się czemu :-(
Witam, dobrzy ludzie!
Proszę o pomoc w wyborze fryzury, może zmianie koloru włosów, i o określenie jakim typem kolorystycznym jestem. Niedługo 30 na koncie, a ja nadal nie wiem jaka fryzurę powinnam mieć, jakie kolory do mnie pasują, no i w ogóle kiszka, czuję się brzydka.
Załączone zdjęcia są bez okularów, ale NA SZCZęście nie mam zdjęcia w, a i tak chcę zmianic na kontakty kiedyś. Jest 1 z fleszem - makijaż ograniczony do Dermacolu pod oczy i na oczy Na kolejnych, bez flesza, - Jasny tzn. rozjaśniłam rozsądnie ;-) na fotoszopie- wspomniany Dermacol, 2krotnie pomalowane rzęsy i pomadka truskawkowa ;-)
Najbardziej nienawidzę w sobie mojego ogromniastego nochala i krzywej brody - a propos, ile znacie osób z krzywa brodą... ja pierdzielę, skąd mi się to wzięło???
Proszę się za bardzo nie przestraszać cere właśnie sobie leczę po lekturze biochemii - Aj lav juu Biochemiczki!
BARDZO WAŻNE: dziękuję za dobre rady, przepraszam, jeśli nie podziękuję od razu, ale neta mam u TŻ, i on na nim pracuje, więc czasem mogę się odezwać z opóźnieniem.
1. Jak się opalasz - raczej szybko i na brązowo, ale nie znosze siebie opalonej, więc przy śniadej cerze jestem bledziochem
2. Kolor oczu - raczej ciemne - wybaczcie znowu to raczej - zielone, z jasno-brązowymi plamkami, ciemnozielona obwódka; ciemna oprawa oczu
3. Piegi - prawie niewidoczne, trochę na nosie, ale za to pieprzyki ciemne
4. Cera - nie różowa, nie złotawa, nie porcelanowa; mam ogromny problem z określenie koloru cery, wybieram raczej średniej jasności podkłady beżowo-żółte. Rzadko się rumienię, więc nie wiem na jaki kolor ;-)
5. Naturalny kolor włosów -
średni/ciemny brąz, przebłyski raczej złotawe, co mnie dziwi, bo zawsze myślałam, że jestem kolorystyczna Zima, a jak zaczęłam się analizować, to wyszło mi Lato-Zima, ale nie jestem pewna...
6. Kolor ust - blady, jasny, zgaszony popielaty róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Do analizy kolorystycznej:
Preferuję ciemne i zimne kolory, choć czasem lubię coś jaśniejszego; wydaje mi się - ale może się mylę - że lepiej mi w zimnych barwach, nawet naprodukowałam się i wycięłam swoją główkę, a pod nią podłożyłam różne barwy, jeśli to się przyda to proszę dać znać, a jak ktoś chce żeby jej/jemu też coś takiego wyprodukować, to z miłą chęcią podpowiem, pokieruję, czy zrobię.
Dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nice&SmileJasny01.jpg (119,8 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nice&Smile02.jpg (95,4 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-29 o 21:59
nacioszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 01:09   #2
nacioszek
Raczkowanie

Dot.: proszę o pomoc w metemorfozie-trudny przypadek?

tak się denerwowałam, że od razu błąd - pomoc w metAAAAmorfozie!
przepraszam nerwy w konserwy i na eksport
Stary 2008-02-01, 09:32   #3
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

masz bardzo ladne oczy i brwi...ja bym tylko dodala ladny makijaz(ja Cie widze w brazie i zlocie)...fryzurke(moze delikatne loki ??)
Stary 2008-02-01, 09:53   #4
hedda
Raczkowanie

Oj laska laska
Nie doradzę Ci bo sama potrzebuję rad ale muszę napisać, ze wyglądasz baaardzo młodo i chyba przesadzasz z tym nosem i brodą
Stary 2008-02-01, 11:16   #5
nacioszek
Raczkowanie

agulek124 - dziękuję bardzo za komplement , myślałam coś trochę o lokach, od zawsze chcę mieć kręcone, ale niestety mam kudły proste jak druty ;-) dopasowałam coś tam na fotoszopie, może załączę...
hedda - śliczny kot w avatarze, mnie teraz właśnie molestuje o jedzonko Buzia Dachowiec ;-) Jak chcesz, to napisz tutaj co chciałabyś zmienić u siebie, może ktoś pomoże. Dziękuję bardzo za "młody wygląd" , ale ten mój nochal....dobrze żem w mejkapie )
Stary 2008-02-01, 12:05   #6
allmode
Wtajemniczenie

Masz śliczne oczy i delikatną, dziewczęca buzię. I ja tam nic krzywego nie widzę
Spróbuj makijażu w brązach, lekkich fioletach, beżach. Nie napisałaś, jakie okularki nosisz - ale jeśli jesteś dalekowidzem to powinnaś zrezygnować z kresek i ciemnych cieni i postawić na pastele i cienie lekko perłowe. Jesli jesteś krótkowidzem, to używaj ciemniejszych kolorów, możesz zaakcentowac dolną i górną powiekę kreską i lekko ją rozetrzeć. Dobrze dobrane oprawki dodają twarzy naprawde wiele uroku - sama nosiłam dość długo okulary, teraz też noszę, ale ze względu na super wrażliwe ślepia
Zaryzykowałabym stwierdzenie, że jesteś Latem. Ale może niech potwierdzi ktoś bardziej kompetentny i obeznany z tematem. W każdym razie mam sporo opisów co do makijażu, kolorów i dodatków dla typów urody, więc jeśli byłabyś zainteresowana to służę.
allmode jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 13:57   #7
nacioszek
Raczkowanie

allmode - dziękuję, ch`ba

przepraszam za poprzedni post, kot się zainteresował klawiaturą

allmode - dziekuję bardzo, chyba się zarumienię kolory do makijażu, które polecasz, podobaja mi się, aczkolwiek ostatnio używam tylko szarego, więc czas na zmiany. konturówki używam, ale wspomniany wyżej kot gdzieś ostatnio mi ją posiał - niesamowita bestyjka Dziękuję bardzo za odpowiedź aha, i jestem któtkowidzem ale do okularów chyba nigdy nie polubię :-(

TŻ nie pracuje, nacioszek Interneta okupuje ;-)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-01 o 15:16 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-01, 14:51   #8
allmode
Wtajemniczenie

Koty przyczyniają się do znikania rzeczy i lubią leżeć na klawiaturze, kiedy akurat chcesz coś napisać - mój też to robi

Musisz poeksperymentować z makijażem - ja widziałabym Cię w raczej w chłodnych, lekko rozmytych kolorach, bo uparcie twierdzę, że jesteś Latem więc jeśli lubisz szary, to wybieraj raczej chłodne, srebrzyste odcienie szarości.
Stary 2008-02-01, 14:53   #9
malgoskalato
Raczkowanie

GG do malgoskalato

Ja Ciebie widzę w pasemkach blond ( jasne, ciemy blond i jasny brąz oraz pocieniowane z tyłu i pazurki z przodu, które sprawiają, że twarz jest bardziej symetryczna ), jeżeli malujesz się często i nie wyzywająco to dobrze byś wyglądała ( wg. mnie ;] ) z pudrem w kolorze neutralnym, podobnym do Twojego kolorytu cery, do tego lekki róż na policzkach ( ale żadne odcienie różowego, tylko np. puder o kilka tonów ciemniejszy od tego do twarzy ), czarny, wydłużający tusz do rzęs, ewentualnie troszeczkę ciemnobrązowej kredki na zewnętrznych kącikach oczu. A jeżeli chodzi o taki makijaż na np. "wieczorne wyjscia" to do tego, co napisalam możesz dołożyć cień do powiek, ale nie za jasny ( np. ciemny brąz lub odcień zieleni ).
To chyba tyle :P moja propozycja

malgoskalato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:15   #10
nacioszek
Raczkowanie

malgoskalato - genialny pomysl na make-up!!! Tak coś tam myślałam, że różowe kolory przy mojej ziemistej cerze to niebardzo, a kredki zawsze używałam czarnej - za ostra chyba ta czerń jednak jest; dziekuję za radę i przerzucę się na brązową, już kotka moja nie musi mi tej czarnej konturówki oddawać bo ja na zabawkę wzięła chyba i gdzieś zadziała ;-)
Co do koloru fryzury - miałam wszystkie odcienie tęczy nawet całe w blondzie, ale nie wyglądało to chyba dobrze i te odrosty :-( ale pasemka to bdb pomysł, troche rozjaśnią.
Bardzo dziekuję once again
Z zupełnie innej beczki: to Ty na avatarze? Śliczna jesteś... bardzo ładny kolor włosów

allmode - przepraszam za pominięcie ale czy Lato też mogłoby poeksperymentować z beżami, delikatnym złotem? - chodzi o cienie do powiek, wydaje mi się że na pewno żadne czerwieni czy pomarańczowości ;-) mój cień na szczęście srebrzysto-szary, chociaż na zdjęciach wygląda na ciemniejszy, szczególnie przy czarnej konturówce.
Gorrrące pozdrowienia dla Twojego kotka, Buzia teraz leży na moich kolanach i mnie grzeje, grzejnik jeden

Dziewczyny, dziekuję bardzo bardzo za zainteresowanie moim wątkiem może w końcu będę wiedziała co robić, by nie wyglądać jak zombie z taniego horroru

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-01 o 17:52 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-01, 15:29   #11
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez malgoskalato Pokaż wiadomość
Ja Ciebie widzę ( jasny brąz oraz pocieniowane z tyłu i pazurki z przodu, które sprawiają, że twarz jest bardziej symetryczna ),

Jak najbardziej braz z jasniejszymi refleksami i fryzurka w stylu bob tylko ze bardziej wycieniowana

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-02 o 13:14
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:49   #12
malgoskalato
Raczkowanie

GG do malgoskalato

Bardzo sie ciesze, ze spodobala sie Tobie moja propozycja. interesuje sie wizazem i bardzo lubie doradzac ) a to ja na avatarze :

Stary 2008-02-01, 15:52   #13
allmode
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nacioszek Pokaż wiadomość
allmode - przepraszam za pominięcie ale czy Lato też mogłoby poeksperymentować z beżami, delikatnym złotem? - chodzi o cienie do powiek, wydaje mi się że na pewno żadne czerwieni czy pomarańczowości ;-) mój cień na szczęście srebrzysto-szary, chociaż na zdjęciach wygląda na ciemniejszy, szczególnie przy czarnej konturówce.
Gorrrące pozdrowienia dla Twojego kotka, Buzia teraz leży na moich kolanach i mnie grzeje, grzejnik jeden
Pewnie, chociaż jak złoto to takie blade, chłodniejsze, podchodzace pod platynę. Czerwony jak najbardziej - ale też chłodne odcienie, z błętkitnawym odcieniem. Możesz się maziać wszystkimi kolorkami - na pewno znajdziesz coś, w czym się sobie spodobasz. Mnie się wydaje, że masz letni typ urody i stąd moje sugestie
Najlepsza metoda to lusterko, cienie w róznych kolorkach i eksperymenty.
Kot dziękuje za pozdrowienia - rzadko śpi na kolanach, bo waży ponad 7,5 kg i nogi drętwieją
Stary 2008-02-01, 15:54   #14
nacioszek
Raczkowanie

kaska222 - wow, nareszcie wyglądam normalnie
Moje doklejanki (tzn. wycinałam główkę i w fotoszopie dolepiałam siebie, ale jeszcze brak mi wprawy i czasem nerwów gdy gumka się zemsknie ;-) ) to nic przy Twojej
Bardzo mi się podoba Wasz pomysł - Twój i malgoskilato - rozjaśnienie włosków delikatne, bo moje są dość ciemne i może "przytłaczają" twarz. Włosy lubię mieć długie -(wydawało mi sie, że to tak bardziej kobieco, i że łagodzi moją twarz), chociaż jak na takim starym programie dopasowac coś chciałam, to nawet nawet te krótsze, i TŻ nawet mówił, że o.k. więc może się przekonam do boba, bo właściwie długość też "przytłaczała" - jakbyście zobaczyły moje zdjęcie rok temu, to normalnie mogłam miotłę wziąć pod pachę i na sabat, regularna czarownica ze mnie :-( Teraz włoski spinam w kucyk, ale ileż można, więc dlatego poprosiłam o radę
A co sądzicie o grzywce? Czy mogłabym? Kiedyś miałam, ale włoski się przetłuszczają, więc zrezygnowałam, zresztą to była grzywka niezbyt dobrze obcięta - hoummejd ;-) (domowa robota)

Nie przestraszcie sie teraz - ale się lepiej czuję dzięki Waszym radom, tzn. gdy wprowadzę je w czyn ;-), i chwała Wam za to - a więc: Aj lav ju!!!

Cytat:
Bardzo sie ciesze, ze spodobala sie Tobie moja propozycja. interesuje sie wizazem i bardzo lubie doradzac ) a to ja na avatarze :

Według mnie, za tak dobre doradzenie tak dziwnemu przypadkowi jak ja, powinnaś dostać medal Naprawdę znasz się na tym A Twój avatar, tzn. Twoje zdjęcie - ŚLICZNE , masz ładną, delikatną twarzyczkę, i bardzo ładny uśmiech
Stary 2008-02-01, 16:03   #15
malgoskalato
Raczkowanie

GG do malgoskalato
Wink Dot.: proszę o pomoc w metemorfozie-trudny przypadek?

az sie zawstydzilam dziekuje bardzo : jupi:

Stary 2008-02-01, 16:08   #16
nacioszek
Raczkowanie

allmode - dziękuję bardzo Kiedyś miałam żółto-złoty cień - zakupowy wybryk - no i niezbyt :-( ale złoto takie zszarzałe, matowe to ok; czerwieni trochę się boję, choć też miałam, ale rzadko używałam, pamiętam tylko, że tęczówka była bardziej intensywna.

Co do kotka - kochanego ciałka nigdy za wiele ale rozumiem, bo mi czasem drętwieje tylna część ciała, bo nie chcę się ruszać i przeszkadzać gdy Buzia śpi mi na kolanach

Cytat:
az sie zawstydzilam dziekuje bardzo : jupi:
a czego tu się wstydzić , jak to prawda

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-01 o 17:54 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-01, 17:26   #17
nikadomi
Rozeznanie

nacioszek, ta propozycja jest świetna, chcę Cię widzieć w takiej fryzurce
nikadomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:02   #18
nacioszek
Raczkowanie

nikadomi - zgadzam się z Tobą, to dzięki naszym Wizażowym ekspertom, którym dziękuję bardzo chociaż TŻ mówi, że będę żałowała, bo ja zapuszczam i zapuszczam, ale w tych długaśnych nie bardzo. Tobie też bardzo dziękuję za podtrzymanie na obranej drodze cięcia i koloru
P.s. masz ślicznego zwierzaczka w avatarze
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości