Co mam w sobie zmienic? Prosze o rade:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-01, 20:30   #1
agatkad
Raczkowanie

Co mam w sobie zmienic? Prosze o rade:)

Witam!
Chcialam zapytac co moglabym w sobie zmienic (wlosy, fryzura itd). Od 7 lat robie ten sam makijaz oraz mam taka sama fryzurke, chcialabym jakiejs odmiany. I wszyscy twierdza ze wygladam mlodo a mam juz 26 lat. Czy moja fryzura nie powoduje czasem ze nie wygladam na swój wiek?. Bardzo prosze o rade.

1. opalam sie w miare szybko na brąz zlocisty
2. kolor oczu - ciemny braz
3. piegow nie mam
4. kolor cery- nie potrafie okreslic zabardzo
5. naturalny kolor wlosow -jasny braz
6. kolor ust -dosc jasny
7. jesli chodzi o kolory to najwole czarny, bialy, czerwony, brazowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (80,0 KB, 428 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (90,8 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (64,6 KB, 294 załadowań)
agatkad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:43   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Co mam w sobie zmienic? Prosze o rade:)

Sliczna dziewczyna z Ciebie tylko ta fryzura Cie przytlacza.Proponowalabym wloski rozjasnic i pomyslec nad fryzurka w stylu bob lekka wycieniowana,nabiora wtedy lekkosci
Co do makijazu podoba mi sie Twoj co masz na 1 zdjeciu ale niemalowalabym dolnych kresek.Co do cieni mysle ze beda pasowac ciemne brazy z odrobinkami zlota,ciemno zielone,granatowe,rozowe, niebieskie

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:50   #3
agatkad
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sliczna dziewczyna z Ciebie tylko ta fryzura Cie przytlacza.Proponowalabym wloski rozjasnic i pomyslec nad fryzurka w stylu bob lekka wycieniowana,nabiora wtedy lekkosci
Co do makijazu podoba mi sie Twoj co masz na 1 zdjeciu ale niemalowalabym dolnych kresek.Co do cieni mysle ze beda pasowac ciemne brazy z odrobinkami zlota,ciemno zielone,granatowe,rozowe, niebieskie
Dzieki Kasiu. Tylko ze włoski mam strasznie cienkie i zeby byly puszyste to nie wiem jak je wycieniowac zeby calkiem nie oklaply. A wloski jak mam rozjasnic? pasemka blond ostatnio zrobilam, ale wsumie nie wiele mi one rozjasnily wloski,( fryzjerka powiedziala ze mi zrobi delikatnie a calkiem na blond przefarbowac to potem boje sie ze bede meic problemy z odrostami i ciagle bym musiala farbowac a przy moich delikatnych wlosach to chyba by mi wypadly
Stary 2008-02-01, 21:35   #4
kaska222
Moderator

Uzywaj szampony przeznaczone do wlosow cienkich,zeby nadawaly puszystosc,podobno sa dobe szampony te dla dzieciJesli masz cienkie wlosy to zamiast rozjasniacza proponuje farby jasno miodowym zrobic balejaz,wlosy tak bardzo nie ucierpia jak po rozjasniaczu.
Do cienkich wlosow,przewaznie pasuja krotkie wlosy mozesz je lekko wycieniowac,nie powinny wtedy oklepnac,najlepiej po kazdym myciu,modeluj sobie wlosy na okraglej szczotce.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-02-01, 22:05   #5
kaska222
Moderator

Tak patrze na ciebie i mysle ze nawet pasowalby karmelkowy kolor zalaczam zdjecie fryzur w krotszych,przynajmniej bedziesz wygladac korzystniej niz w dluzszych oklapnietych wlosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (56,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (53,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 185b.JPG (29,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thiessen005.jpg (31,4 KB, 16 załadowań)

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-03 o 01:23 Powód: lit;
mikroREKLAMA

Stary 2008-02-01, 23:19   #6
kociak2323
Raczkowanie

witaj,zaczne moze od tego ze jestes bardzo ladna dziewczyna i ze nie musisz zadnych zmian robic ale skoro sie juz uparlas to moze troszke przyciemnilaby brwi i wyregulowala ich ksztalt i fryzurke ,troszke wycieniowac.Pozdrawiam
kociak2323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 20:56   #7
nancy92
Raczkowanie

bardzo ładna dziewczyna z ciebie.
generalnie nie widzę tu niczego do zmian.
zrobiłabym coś tylko z włoskami, aby dodać im troszkę więcej życia...
nancy92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:38   #8
thrust
Przyczajenie

Na mój gust to myślę, że ogólnie bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Ciemne czarne kreski chyba dodają ci troszeczkę lat, to jednak nie oznacza, że nie możesz ich sobie robić. Problem natomiast widzę w cerze. Na trzecim zdjęciu zauważyłam, że świeci się ona co nieco. Może powinnaś zadbac o to, aby była ona bardziej matowa. Natomiast fakt, że masz już swoje lata, aczkolwiek jesteś bardzo mloda..bo powiedzmy sobie szczerze, 26 lat to bardzo dobry wiek Z tej właśnie racji uważam, że wolno Tobie eksperymentować z makijażem. Nie musi być jakiś wystrzałowy, ale... inny Taki.. może niecodzienny. Na pewno pasował będzie Tobie ciemny beż, róż, zieleń. Możesz poeksperymentować. Nic nie zaszkodzi. Dla odmiany możesz np. przestać malowac dolną kreskę, a bardziej skupić się na pogrubionych rzęsach. Jeśli tusz nie daje tego efektu to proponuję użyć sypkiego pudru. Uważnie nalożyć go na rzęsy(UWAGA!!Bardzo uważnie, aby nie dostał się do oczu!). Dodatkowo możesz zacząć używać szminki, ewentualnie błyszczyka. Masz duże, pełne usta, wiec każdy kolor będzie Ci pasował. Uważaj jednak, aby pomadka pasowała do całego makijażu.
Jeśli chodzi o włosy. Kolor masz ładny. Może jedynie wystarczy podciąć włosy, aby je odżywić. A jeżeli już chcesz zrobić sobie jakąs nową fryzurę to pomyśl o czymś w rodzaju - z przodu dłuższe, z tyłu krótsze - coś innego i nowego
Pozdrawiam
thrust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 22:48   #9
tulipanna.
Zakorzenienie

A ja bym na Twoim miejscu:
a) nie przejmowala sie tym, ze wygladasz mlodo i nie probowala sie postarzyc, bo chyba kazda z nas marzy o swiezym, mlodzienczym wygladzie jak najdluzej - ty go masz, ciesz sie!
b) zafarbowala wlosy na chlodny brazik zblizony do Twojego naturalnego. Rozjasnianie wlosow tylko je niszczy i oslabia. Faktycznie ciekawie moglabys wygladasz w bobie moze grzywka?

jestes przesliczna dziewczyna
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 20:39   #10
agatkad
Raczkowanie

Dziekuje wszystkim za rady . Ja tam w sobie nie widze nic ladnego.Ale do rzeczy:wczoraj wymyslilam i zakrecilam wloski na walkach termalnych i chyba nie byly takie przyklapniete. Jak brat odda aparat to zrobie fotke to ocenicie czy cos lepiej A co do makijazu to ja nakladam podklad, puder sypki, i róż i wydaje mi sie ze duzo tego nakladam, a jakos wlasnie kazdy mowi ze nie znac mojego makijazu. Dziwne, moze za jasne kolorki mam kosmetyków, albo malo trwale, no bo wiecej sie nie da tego nalozyc Ale uzywam podkladu estte lauder equalizer 01, a puder sypki to clinique 08. . Chociaz nie moge uzyc ciemniejszych poniewaz odcinaly by mi twarz od szyi
Stary 2008-02-04, 13:34   #11
sawa_sawa
Rozeznanie

a ja Cie widze w emo fryzurce
był taki watek o takich fryzurach
a a kolor włosków moim zdaniem powinnas mieć ciemny brąz taka a la czekoladka i jesli chcesz to moze jakies pasemka do tego karmelkowe

a wkleisz zdjecia po zmianie?;>

pozdrawiam

ps.Jesteś śliczna
Stary 2008-02-04, 15:10   #12
agatkad
Raczkowanie

Wkleje zdjęcie jak brat aparacik odda.
Stary 2008-04-20, 20:58   #13
agatkad
Raczkowanie

Witam was dziewczyny

Przepraszam że tak długo ale nie mialam mozliwosci zrobienia zdjęc wczesniej. A więc tak włoski mi troche podrosły i je rozjaśniłam jak sugerowałyscie. Wklejam fotki z prostymi wloskami i z kreconymi, nie wiem w ktorych mi lepiej. Prosze Was o ocene czy jest juz lepiej, a jesli nie to co jeszcze zmienic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0030.JPG (191,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0040.JPG (66,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0104.JPG (71,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0105.JPG (60,5 KB, 52 załadowań)
Stary 2008-04-20, 21:01   #14
agatkad
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agatkad Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny

Przepraszam że tak długo ale nie mialam mozliwosci zrobienia zdjęc wczesniej. A więc tak włoski mi troche podrosły i je rozjaśniłam jak sugerowałyscie. Wklejam fotki z prostymi wloskami i z kreconymi, nie wiem w ktorych mi lepiej. Prosze Was o ocene czy jest juz lepiej, a jesli nie to co jeszcze zmienic
Z kręceniem mam terz dobrze, bo po tych pasemkach wloski mi sie tak zrobiły podatne na kręcenie, ze jak rano zaloze na 10 min termoloki, i nie daje pianki ani lakieru to jeszcze rano jak sie obudze to mam loki
Stary 2008-04-23, 17:27   #15
stafur
Raczkowanie

hmm... moim zdaniem lepiej by było, gdyby skręt loków zaczynał się trochę wyżej i był przy tym mocniejszy, wyraźniejszy, a wiec fryzurka byłaby automatycznie krótsza - i w takich wg mnie byłoby Ci dobrze

z tego, co się doczytałam, to cienkie włoski masz, wiec pewnie trudno Ci jest zwiększyć ich objętość - w takiej sytuacji, to radzę kombinować właśnie z piankami, papilotami, dobrą suszarką i z lekkim lakierem dla utrwalenia

kolorek ok
stafur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:08   #16
judge
Zadomowienie

Witaj.Ja na twoim miejscu farbnęłabym włoski na brąz,wydobedzie kolor tęczóweka reszta jest super
judge jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości