Unifiance do cery suchej WYCOFANO????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-02, 18:54   #1
Agaaa-a
Rozeznanie

Unifiance do cery suchej WYCOFANO?????

Szlag mnie dzisiaj trafił . Poszłam do apteki po moj ukochany podkład unifiance do cery suchej i bardzo suchej.
Pani uświaomiła mnie , ze pokład wycofano a właściwie ulepszono i teraz nazywa się on Unifiance creme satin (krem aksamitny ,elastyczny,ultranawilżaj ący, podkład do cery suchej i wrażliwej).
Kupiłam go i to nie to samo . Plus za kolor , najasniejszy jest bezowy , naturalny , tamten byl raczej wpaajacy w roz .
Podkład jest bardziej lejacy , ma inna konsystencje , nie kryje juz tak dobrze, zostawia satynowe wykonczenie , dzieki czemu u niektorych moze uwidaczniac suche skórki. Jest lżejszy niz poprzedni , inaczej sie rozprowadza. I opakowanie nie ma dziubka , który byl bardzo fajny .
Dziewczyny moje pytanie jest nastepujace , czy faktycznie podkłąd został wycofany???? , czy kobieta po prostu wcisnęła mi cos innego , bo byc moze tamtego nie miała ????
Nie no , cholercia , dlaczego zawsze wycofują dobre produkty
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:59   #2
iceflower
Przyjaciółka KWC

Dot.: Unifiance do cery suchej WYCOFANO?????

One chyba miały istnieć równolegle z tego, takie informacje kiedyś się przewijały przez Wizaż. Szkoda by było, gdyby wycofali klasycznego Unifiance Creme. Może po prostu akurat się skończył w Twojej aptece i wcisnęli Ci ten?
Te podkłady mają identyczny skład, ale skoro mówisz, że coś się zmieniło, to rzeczywiście szkoda, bo Unifiance Creme jest super.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości