walka z cellulitem a tabletki antykoncepcyjne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-05, 09:03   #1
moniqac
Zadomowienie

walka z cellulitem a tabletki antykoncepcyjne

Witam.
Mam prośbę o rade. Usłyszałam dopiero od ostatniej kosmetyczki, że wszelkie zabiegi, kremy, żele antycellulitowe nie mają takiego działania, kiedy bierze się tabletki antykoncepcyjne. Że jest się o wiele trudniej go pozbyć.
Przynajmniej już wiem czemu zabiegi w folii, Agyptos, endermologia i wszelkiego rodzaju żele nie działały na mnie.
A cellulit mam spory.

Pomóżcie mi - jak się go zatem pozbyć?

Zdesperowana....
moniqac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:10   #2
Chii1986
Zakorzenienie

Dot.: walka z cellulitem a tabletki antykoncepcyjne

Ja do końca nie wiem jak to jest. Ale prawda jest taka, że nigdy nie miałam cellulitu a jak zaczełam brac Yasmin to moje uda wyglądają jak pikowany materac... kremy stosuję, wprawdze nieregularnie ale kiedyś wydawało mi się, że działają a teraz już nie.

Jeśli nie miałaś cellulitu przed braniem tabsów to prawdopodobnie po odstawieniu on zniknie. Natomiast jeśli miałaś to takie zabiegi na pewno nie zaszkodzą.. ale czy pomogą to nie wiem warto próbować tylko czy kosztem ubywających pieniedzy bo przeiceż to kosztuje.

Możes najpierw spróbuj domowych sposobów- peeling kawowy, masaż rękawicą, kup sobie serum Eveline.. a jak zauważysz małą poprawe to bedziesz mogła iść na zabieg do kosmetyczki.
Stary 2008-02-05, 09:14   #3
architekt80
Zakorzenienie

Też mam ten problem i tez chyba od tabletek . Sadzę że niestety nic nie pomorze. Może jakieś specjalistyczne zabigi u kosmetyczki . Ja postanowiłam zaakceptować (po wielu próbach z kremami).
architekt80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:46   #4
moniqac
Zadomowienie

No właśnie.... specjalistyczne zabiegi u kosmetyczki nie pomagają. I tu jest problem, jeden abieg Agyptos kosztuje 250zł - nic nie pomogły, engermologia, kolejne 100-150 - na nic.

A jak sie robi peeling kawowy (składniki i sposób stosowania)?
Dzięki.
moniqac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:52   #5
Chii1986
Zakorzenienie

wpisz w wyszukiwarce peeling kawowy to znajdzie się dużą wątków na ten temat. Ale skoro takie specjalistyczne zabiegi nie pomagają to może nic nie pomagać. Może warto zmienić tabletki na inne, jeśli cellulit bardzo Ci przeszkadza albo odstawić jeśli masz możliwość, bo sama zmiana tabletek może niewiele dać i narobić wiekszych szkód.
Stary 2008-02-05, 11:53   #6
*moonlight eyes*
Raczkowanie

hej. moze moje rady okazą bez sensu, bo sama raczej nie mam cellulitisu ale napisze Ci co ja bym zrobiła na Twoim miejscu. Ten cellulitis to przez tabsy, zatrzymują wodę w organizmie. Więc moze spróbuj zmienić pigułki. Po drugie są chyba jakieś tabletki - suplementy diety na zatrzymywanie sie wody, np aqua femin. Poza tym najwazniejsza wydaje mi się CODZIENNA pielęgnacja. Rozmasowywanie tego np specjalnymi rękawicami, zimne i cieple natryski na przemian, no i jakieś preparaty.
Z góry sorry jeśli już to wszystko wiesz
*moonlight eyes* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:25   #7
loss_lauri
Zakorzenienie

u mnie też - odkąd zaczęłam stosować plastry Evra - pojawił się cellulit i do dzis nie mogę go zlikwidować. a z Evry nie mogę zrezygnować bo tylko taki system jest u mnie mozliwy...
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:11   #8
mary lu
Raczkowanie

Łącze sie z wami w bólu... ja nigdy nie miałam problemów z cellulitem ale niestety teraz po dwóch latach brania tabletek jest mało zabawnie.....
mary lu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:40   #9
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Cytat:
Napisane przez mary lu Pokaż wiadomość
Łącze sie z wami w bólu... ja nigdy nie miałam problemów z cellulitem ale niestety teraz po dwóch latach brania tabletek jest mało zabawnie.....
u mnie tak samo
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 07:18   #10
mary lu
Raczkowanie

Pomaga wam cos dziewczyny? Jak sobie dajecie z tym radę? Ja probowałam już wielu sposobów ale nie bardzo skutkują. Postanowiłam jeszcze zapisać sie na aerobic antycellulitowy i basen.... moze to cos da
Stary 2008-02-06, 07:23   #11
kasperka
Zakorzenienie

Cytat:
Pomaga wam cos dziewczyny? Jak sobie dajecie z tym radę? Ja probowałam już wielu sposobów ale nie bardzo skutkują. Postanowiłam jeszcze zapisać sie na aerobic antycellulitowy i basen.... moze to cos da

Moim zdaniem basen, silownia itd. w polaczeniu z dieta BARDZO duzo daje. A co to takiego aerobic antycellulitowy?Nigdy nie slyszalam o nim...
kasperka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:27   #12
mary lu
Raczkowanie

Ja właśnie zczynam wywyad w tej sprawie. Moja koleżanka sie zapisała na coś takiego... jak tylko bede znała szczególy napisze
Stary 2008-02-06, 11:34   #13
klaudiaNH
Raczkowanie

GG do klaudiaNH

Cellulit ehhh czemu musi on byc
Ja wam powiem drogie dziewczeta ze mialam kiedys tak pyci pyci celluitu prawie niewidoczny ale gdy zaczelam brac ANTY niestety go widac i jest wiecej i chyba pozaostanie mi uprawiac sport i wydaje mi sie ze to najlepszy sposob :
klaudiaNH jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:46   #14
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
wg mnie cellulitu spowodowanego hormonami nie da się zlikwidować tymi sposobami całkowicie, bo póki istnieje jego przyczyna (a w moim wypadku na 99% jestem pewna,że to plastry) to będę miała cellulit. a jak już pisałam wczesniej, z Evry nie mogę zrezygnować.... naprawdę mam już dość wyrzucania pieniędzy w specyfiki, które i tak mi nie pomogą, dopóki nie zniknie przyczyna wywołujaca cellulit. chyba muszę się z tym pogodzić.
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 23:18   #15
baledrazi
Przyczajenie

witajcie

trochę odświeżę ten niestety dla wielu z nas wciąż aktualny wątek, gdyż chciałabym zapytać czy plastry antykoncepcyjne są mniej "inwazyjne" jeśli chodzi o cellulit, ale z tego co zdążyłam przeczytać dziewczyny stosujące plastry również mają ten problem.
Sama zastanawiałam się nad przerzuceniem się na nie z tabletek ale skoro nie ma różnicy to już naprawdę nie wiem co zrobić . Stosuję tabletki już ponad 2 lata i od ok pół roku zauważyłam, że i u mnie pojawił się cellulit. Jestem załamana, stosuję kremy , masaże nie piję kawy piję dużo zielonej i czerwonej herbaty, z ruchem u mnie nie najgorzej a mimo to cellulit nie znika. Czy jedyną rada jest rzucenie tabletek?
Jestem załamana
baledrazi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 23:52   #16
Ilena
Zakorzenienie

ja również mam pana C od tabletek rok po zażywaniu zauważyłam go wcześniej nie miała a jestem szczupła .. cóż zrobić może tylko dbać aby się nie rozwijał .. mi trochę pomogło bio cla ale to parę miesięcy zażywania trzeba
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 00:07   #17
Kanaig
Raczkowanie

Mi pomagają pomagają ćwiczenia, szczególnie fitness rowerek, bo tu najbardziej pracują uda, ale łatwo nie jest.
Kanaig jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości