DIOR - kolorówka - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-30, 20:39   #3361
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Dot.: DIOR - kolorówka

Tak, chodzi o Moonlight z kolekcji na zimę 2008/2009
Stary 2009-03-31, 09:26   #3362
Layla79
Zakorzenienie

aha, bo ja myślałam o starej paletce z 2004 r., tam były same biele. a ta.. wygląda nad wyraz smakowicie! a najgorsze jest to, że w takim układzie, to ja ją chce mieć!

Gothic, Ty to masz chyba świra na punkcie tych czerni, coooo? ;-) ta czerń napewno musi być kryjąca..

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2009-03-31 o 09:28
Layla79 jest offline  
Stary 2009-03-31, 09:38   #3363
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dziewczyny możecie powiedzieć słówko o tej palecie?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...36467/?#DETAIL to są maty czy perły? jest tam róż czy same beże?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

o i te jeszcze http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...653/?CatgId=15
Stary 2009-03-31, 10:44   #3364
agool
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie powiedzieć słówko o tej palecie?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...36467/?#DETAIL to są maty czy perły? jest tam róż czy same beże?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

o i te jeszcze http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...653/?CatgId=15
Co do kolorów to nie wiem ale na pewno są to dość stare palety, szczególnie ta pierwsza musi mieć co najmniej 5-6 lat
Stary 2009-03-31, 11:33   #3365
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Co do kolorów to nie wiem ale na pewno są to dość stare palety, szczególnie ta pierwsza musi mieć co najmniej 5-6 lat
wiesz..tak szczerze mówiąc to by mi nawet pasowało szczególnie ta druga. Bo ja bardzo własnie lubię te stare cienie dior'a, nowe piątki jakoś już mi tak nie pasują. mam kilka palet z tym właśnie okrągłym środkiem i są prześliczne. I kolorki i trwałość. I mam jedną paletę nowych piątek i chociaż kolorki ładne to strasznie szybko mi uciekają z oczu.
Stary 2009-03-31, 15:24   #3366
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ślicznie!

Dziękuję pięknie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2009-03-31, 15:36   #3367
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Wklejam mój nowy nabytek piątki iridescent 009 sky glow , moja nowa miłośc

Kicia555 wkleilas 2 zdjecia piatek powiedz mi prosze jaki to kolor i numer tych piatek w brazach jakie piekne (obok sky glow) ??
karinkaa jest offline  
Stary 2009-03-31, 15:43   #3368
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
aha, bo ja myślałam o starej paletce z 2004 r., tam były same biele. a ta.. wygląda nad wyraz smakowicie!
Tamta nazywa sie Moonray i ma numer 640
http://us.strawberrynet.com/makeup/c...49375/?#DETAIL

EDIT:
hehe...ale jest też stara wersja, o którą pewnie Ci chodzi:
http://us.strawberrynet.com/makeup/c...33658/?#DETAIL
Nazwa ta sama, ale numer już inny, bo 820. Kombinują coś z tym księżycowym promieniem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-03-31 o 16:38 Powód: dopisek
sine.ira jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:05   #3369
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
Kicia555 wkleilas 2 zdjecia piatek powiedz mi prosze jaki to kolor i numer tych piatek w brazach jakie piekne (obok sky glow) ??
karinko oba zdjęcia to sky glow , kolorki troszke przekłamane , a zdj. robione w różnym oświetleniu , moze dlatego tak wyszło ... to odcienie szarości (ciemno -szary , srebrny , cos a'la khaki czyli braz z zielenia i złotem dziwny kolor i jasno-niebieski ,w rezultacie na oku wyglada ładnie ) paletka w zimnych odcieniach

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:08   #3370
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

EDIT:
Nazwa ta sama, ale numer już inny, bo 820. Kombinują coś z tym księżycowym światłem
o...napiszecie mi coś więcej o tej palecie z okrągłym cieniem? bo u nas w perfumerii własnie je wyprzedają (pewnie jako purchawki ) ale może warto się skusic...te biele to takie nachalne? czy samodzielnie jakoś dla połysku można je używać? Bo ja to sądziłam, że to żółty, niebieski, różowy i zielony czyli nic dla mnie i nie kupiłam ale tak to może, może... no i te brązy wyżej też mnie kuszą
Stary 2009-03-31, 16:10   #3371
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
o...napiszecie mi coś więcej o tej palecie z okrągłym cieniem? bo u nas w perfumerii własnie je wyprzedają (pewnie jako purchawki ) ale może warto się skusic...te biele to takie nachalne? czy samodzielnie jakoś dla połysku można je używać? Bo ja to sądziłam, że to żółty, niebieski, różowy i zielony czyli nic dla mnie i nie kupiłam ale tak to może, może... no i te brązy wyżej też mnie kuszą
Ja nie pomogę, bo ich nigdy na żywo nie widziałam ale może Layla coś więcej dorzuci
Stary 2009-03-31, 16:32   #3372
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
karinko oba zdjęcia to sky glow , kolorki troszke przekłamane , a zdj. robione w różnym oświetleniu , moze dlatego tak wyszło ... to odcienie szarości (ciemno -szary , srebrny , cos a'la khaki czyli braz z zielenia i złotem dziwny kolor i jasno-niebieski ,w rezultacie na oku wyglada ładnie ) paletka w zimnych odcieniach
dziekuje bardzo piekne kolorki musze sobie takie sprawic
karinkaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 07:48   #3373
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
aha, bo ja myślałam o starej paletce z 2004 r., tam były same biele. a ta.. wygląda nad wyraz smakowicie! a najgorsze jest to, że w takim układzie, to ja ją chce mieć!

Gothic, Ty to masz chyba świra na punkcie tych czerni, coooo? ;-) ta czerń napewno musi być kryjąca..
To jak chcesz ją mieć to musisz pokombinować. U nas te paletki wyszły migiem z perfumerii - zanim doszłam do sklepów, już ich nie było

A świra mam, jasne Przyznaję się i jestem dumna ,a co

Pierwsze testy czerni z paletki wypadły super - to taka smolista czerń z drobinkami. Do tej pory miałam chanelowe czernie z drobinkami i one były mniej czarne i więcej drobinkowe. Ta jest smoliście czarna i ciut drobinkowa
Super
Stary 2009-04-01, 08:15   #3374
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

EDIT:
Nazwa ta sama, ale numer już inny, bo 820. Kombinują coś z tym księżycowym promieniem
właśnie, właśnie, to ta miałam chyba wersję z nr 820, czasy liceum.. 10 lat temu

Cytat:
słuchaj, z tymi bielami to jest tak, że kiedyś był na nie szał. wszystko co jasne i opalizujące było trrrendi! w tym samym czasie Chanel wypuścił na rynek paletę również z bielami połączonymi z szarością. Także można powiedzieć, że to świetna paletka na lato, napewno. Bo te opalizujące na różne kolory drobinki super odbijają światło. Ale.. przy opalonej skórze, biele na oku powodują efekt misia pandy, czyli dookoła ciemno, a oczy dookoła jasne, dokładnie białe. można to łączyć z ciemno szarym cieniem, ten biały złoty jest szczególnie przepiękny, ale tak - niebieskiego raczej nie zużyjesz, zielonego tak samo, bo powodują efekt podbitego oka. niebieski wydobywa żyłki wokół oczu. także zostaje złoty, jasny róż i matowy róż. złoty jest czaderski i warto go mieć, bo w kącikach wygląda absolutnie cudownie. wcześniej był szał na złoto w kącikach oczu - B. Spears etc. Natomiast mi po tylu latach znudziła się ta paletka, chociaż jako jedną z niewielu zużyłam w połowie, a jak na Diory to baardzo dużo. powiem tak, na Tru kiedyś była za 56 zł i za tę cenę warto, za więcej to już średnio. A jeżeli chodzi o cienie staruchy, to powyżej 5 lat niestety zmienia się konsystencja i cienie źle się rozprowadzają. Po 7 niestety trzeba wyrzucić. Także jeżeli chcesz kupić paletkę na rok, to spoko, ja bym jednak zainwestowała w jakąś nowość.
Paletki street coś tam na oczy nie widziałam, więc musi być przedpotopowa. brun casual, widziałam u kogoś w wątku, wygląda przyjemnie. zresztą tą samą nazwę miałam w tej nastarszej paletce Diora, jak były te jasnoniebieskie opakowania - ach, co to była za paletka, najcudowniejsza w moim życiu teraz mam najcudowniejszą silver goddess - to jest dopiero czad! Guerlainy w tym samym odcieniu nie umywają się.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
To jak chcesz ją mieć to musisz pokombinować. U nas te paletki wyszły migiem z perfumerii - zanim doszłam do sklepów, już ich nie było

A świra mam, jasne Przyznaję się i jestem dumna ,a co

Pierwsze testy czerni z paletki wypadły super - to taka smolista czerń z drobinkami. Do tej pory miałam chanelowe czernie z drobinkami i one były mniej czarne i więcej drobinkowe. Ta jest smoliście czarna i ciut drobinkowa
Super
Ano.. i całe szczęście, że nie lubisz Chaneli, bo bez Ciebie nie zostałabym Chanelomaniakiem potem kupiłam drugiego Cinnamona a potem amethysta i beige mam trojaczki zrobisz jakiś makijaż nimi i pokażesz?
Layla79 jest offline  
Stary 2009-04-01, 10:53   #3375
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Ano.. i całe szczęście, że nie lubisz Chaneli, bo bez Ciebie nie zostałabym Chanelomaniakiem potem kupiłam drugiego Cinnamona a potem amethysta i beige mam trojaczki zrobisz jakiś makijaż nimi i pokażesz?
to szalejesz
Ja jakiś czas temu robiłam kolejne podejscie do Chanelowych czwórek i zakupiłam szarości - fajne, fajne, ale jednak to nie to
A co do makijażu -zobaczę, ale raczej jest to mało prawdopodobne mam za mało czasu
Stary 2009-04-01, 11:11   #3376
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
to szalejesz
Ja jakiś czas temu robiłam kolejne podejscie do Chanelowych czwórek i zakupiłam szarości - fajne, fajne, ale jednak to nie to
A co do makijażu -zobaczę, ale raczej jest to mało prawdopodobne mam za mało czasu
czwórki to lipa lipiasta zbyt delikatne, jedynki są lepsze. ten amethyst to powiem Ci, że niezły konkret, nałożony na czarny cień robi taki baardzo ciemny fiolet opalizujący, prawie czarny. czad
Layla79 jest offline  
Stary 2009-04-01, 17:08   #3377
karinkaa
Zadomowienie

hej czy ktoras z was moze mi polecic cienie ( z piatek diora) w odcieniach cieplych brazow? ogladalam w drogerii earth reflection ,ale to zimne brazy,wiec juz mi nie odpowiada:/ a jestem blondynka z niebieskimi oczami,opalona (avatar) i wolalabym cos w cieplych odcieniach..

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:11
karinkaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:09   #3378
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
czwórki to lipa lipiasta zbyt delikatne, jedynki są lepsze. ten amethyst to powiem Ci, że niezły konkret, nałożony na czarny cień robi taki baardzo ciemny fiolet opalizujący, prawie czarny. czad
Ja z amethysta nie byłam zadowolona
Nie ma to jak fiolety diorkowe
Ale - co kto lubi, wiadomo
Stary 2009-04-01, 20:14   #3379
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
hej czy ktoras z was moze mi polecic cienie ( z piatek diora) w odcieniach cieplych brazow? ogladalam w drogerii earth reflection ,ale to zimne brazy,wiec juz mi nie odpowiada:/ a jestem blondynka z niebieskimi oczami,opalona (avatar) i wolalabym cos w cieplych odcieniach..
z ciepłych brązów to piątki iridescent leather 539 , moja ulubiona paletka , jest boska moim zdaniem to ciepłe brązy , cos ala miedziano brazowy , czekoladowy brąz , złoto , jasny róż

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...-5-colour.html zobacz tutaj

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:17 Powód: link
kicia555 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:49   #3380
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
z ciepłych brązów to piątki iridescent leather 539 , moja ulubiona paletka , jest boska moim zdaniem to ciepłe brązy , cos ala miedziano brazowy , czekoladowy brąz , złoto , jasny róż

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...-5-colour.html zobacz tutaj
Mam je Moim zdaniem to neutralna paletka. Z cieplych, naprawde cieplych to z nowej kolekcji piatki Elegante 553. Ogladalam je w perfumerii i nie podpasowaly mi bo dla mnie tylko chlodne lub neutralne.

http://www.product-girl.com/archives...09-collection/
Ajsun jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:06   #3381
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mam je Moim zdaniem to neutralna paletka. Z cieplych, naprawde cieplych to z nowej kolekcji piatki Elegante 553. Ogladalam je w perfumerii i nie podpasowaly mi bo dla mnie tylko chlodne lub neutralne.

http://www.product-girl.com/archives...09-collection/
a mi sie wydaje ze w nowych jest tylko jeden ciepły kolor ,ten brąz najciemniejszy,,, no ale kazdy interpretuje na swoj sposób

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:12   #3382
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:

słuchaj, z tymi bielami to jest tak, że kiedyś był na nie szał. wszystko co jasne i opalizujące było trrrendi! w tym samym czasie Chanel wypuścił na rynek paletę również z bielami połączonymi z szarością. Także można powiedzieć, że to świetna paletka na lato, napewno. Bo te opalizujące na różne kolory drobinki super odbijają światło. Ale.. przy opalonej skórze, biele na oku powodują efekt misia pandy, czyli dookoła ciemno, a oczy dookoła jasne, dokładnie białe. można to łączyć z ciemno szarym cieniem, ten biały złoty jest szczególnie przepiękny, ale tak - niebieskiego raczej nie zużyjesz, zielonego tak samo, bo powodują efekt podbitego oka. niebieski wydobywa żyłki wokół oczu. także zostaje złoty, jasny róż i matowy róż. złoty jest czaderski i warto go mieć, bo w kącikach wygląda absolutnie cudownie. wcześniej był szał na złoto w kącikach oczu - B. Spears etc. Natomiast mi po tylu latach znudziła się ta paletka, chociaż jako jedną z niewielu zużyłam w połowie, a jak na Diory to baardzo dużo. powiem tak, na Tru kiedyś była za 56 zł i za tę cenę warto, za więcej to już średnio. A jeżeli chodzi o cienie staruchy, to powyżej 5 lat niestety zmienia się konsystencja i cienie źle się rozprowadzają. Po 7 niestety trzeba wyrzucić. Także jeżeli chcesz kupić paletkę na rok, to spoko, ja bym jednak zainwestowała w jakąś nowość.
Paletki street coś tam na oczy nie widziałam, więc musi być przedpotopowa. brun casual, widziałam u kogoś w wątku, wygląda przyjemnie. zresztą tą samą nazwę miałam w tej nastarszej paletce Diora, jak były te jasnoniebieskie opakowania - ach, co to była za paletka, najcudowniejsza w moim życiu teraz mam najcudowniejszą silver goddess - to jest dopiero czad! Guerlainy w tym samym odcieniu nie umywają się.
layla! jakaś ślepa jestem..nie zauważyłam takiego wypasionego posta z odpowiedzią na moje pytania! dzięki wielkie te biele więc jednak daruję ale tą brun to mam chęć. Ja nie wyrzucę tych cieni i po 10 latach bo te nowe paletki mi nie pasują ja nie wiem co oni zmienili ale poluję własnie na purchawki póki mnie nie uczulają to gra i buczy.
Stary 2009-04-01, 21:51   #3383
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
a mi sie wydaje ze w nowych jest tylko jeden ciepły kolor ,ten brąz najciemniejszy,,, no ale kazdy interpretuje na swoj sposób
Niedawno kupiłam piątkę Elegante i rzeczywiście jest tam tylko jeden brązowy cień, ale beże składające się na tę paletę, utrzymane są w cieplej tonacji i opalizują na złoto
Stary 2009-04-01, 23:37   #3384
karinkaa
Zadomowienie

dziekuje wam ! niestety w sklepie nie maja Iridescent leather
a czy te cienie w kolorze Elegante sa tez perlowe czy matowe ??

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 23:40
karinkaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 23:43   #3385
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Perłowe
Stary 2009-04-01, 23:55   #3386
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Perłowe
ogladalam je dzis w drogerii,wlasciwie sprawdzalam tylko ten najciemniejszy braz i wydawalo mi sie,ze sa matowe. One nie sa z serii iridescent?
karinkaa jest offline  
Stary 2009-04-02, 10:58   #3387
agool
Rozeznanie

Cytat:
Elegante na pewno nie są perłowe (to nie jest seria Iridescent) i nie jest to czysty mat. Ja bym to bardziej podciągnęła pod satynę. Mam je w domu. Czad
Stary 2009-04-02, 12:15   #3388
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Elegante na pewno nie są perłowe (to nie jest seria Iridescent) i nie jest to czysty mat. Ja bym to bardziej podciągnęła pod satynę. Mam je w domu. Czad
tez tak wlansie myslalam ,ze nie sa perlowe ,bo nie jest to seria iridescent.
http://autumnmasquerade.blogspot.com...w-palette.html
na tym zdjeciu wygladaja na delikatnie opalizujaco-satynowe
a jak sie prezentuja na powiekach? opalizuja? nie chcialabym calkowicie matowych cieni :/

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2009-04-02 o 12:16
karinkaa jest offline  
Stary 2009-04-02, 12:49   #3389
agool
Rozeznanie

Cytat:
tez tak wlansie myslalam ,ze nie sa perlowe ,bo nie jest to seria iridescent.
http://autumnmasquerade.blogspot.com...w-palette.html
na tym zdjeciu wygladaja na delikatnie opalizujaco-satynowe
a jak sie prezentuja na powiekach? opalizuja? nie chcialabym calkowicie matowych cieni :/
Nie są matowe tylko właśnie takie jak opisałaś: opalizująco-satynowe ale bardzo delikatnie bez żadnego nachalnego błysku i bez okropnego brokatu. Właśnie dlatego je kupiłam bo mam dość perły, świecenia i tego typu cieni
Stary 2009-04-02, 14:20   #3390
karinkaa
Zadomowienie

hej wlasnie wrocilam z drogerii i jednak zdecydowalam sie na YSL Ombres 5 lumieres palteka nr 3 Tawny!
wlasnie czegos takiego szukalam, cudownie intensywne,opalizujace,pi ekne dosc drogie,bo 37 funtow ,ale chyba warte ceny!
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...-5-colour.html
karinkaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
christian dior, dior, kosmetyki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości