DIOR - kolorówka - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 18:01   #901
kasiaoli2001
Rozeznanie

Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Palcami - wklepuję, smaruję, cokolwiek się da. I mało, że wchodzi w zmarszczki to tak dziwnie zostają smugi, ciągnie się, trzeba naprawdę uważać z ilością oraz z tempem rozsmarowywania . Pędzla do podkładu nie posiadam i jakoś dla Diora nie chce mi się inwestować. Zapach rzeczywiście jest niezły, trwałość nie jest najgorsza. Ale za taką cenę można spodziewać się większych rewelacji.
Na lato i tak muszę go odstawić, przeprosimy się może na zimę.
Już kiedyś miałam okazję odpowiadać na Twoje pytanie o tego DiorSculpta, i wiesz zaczęłam nawet się wtedy bardziej przyglądać jak się rozprowadza i jak sprawuje na różnych kremach. Powiem szczerze, że nadal uważam, że to podkład idealny, gładko się nakłada, równo kryje i że zachowuje się równie dobrze na dwóch czy trzech kremach, których używam zazwyczaj.
Stary 2008-04-20, 19:03   #902
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Anahstasio super paletki... Myslalam zeby kupic wlasnie Pink Idol ale ostatecznie wybralam braziki Moje dzisiejsze zakupki to :
Paletka nr 589 Goldfever
Podklad Dior Sculpt 010 Ivory
i dostalam jako gratis miniaturke tuszu Diorshow w kolorze czarnym
Diorshow Powder nr 003 (roz)
i sliczna kosmetyczke
Wszystko przedstawilam na zalaczonych foktach
prześliczne!!! zdradź nam gdzie dostałaś taką śliczną kosmetyczkę
Laurany jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:45   #903
magsch
Zakorzenienie

Dziewczyny czy ktoras z was uzywala Cienie 5 na mokro????czy nic sie z nimi nie dzieje i czy wogole mozna je tak uzywac?????

Lipiec :Perfumy na wylocie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767973
magsch jest offline  
Stary 2008-04-20, 21:23   #904
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was uzywala Cienie 5 na mokro????czy nic sie z nimi nie dzieje i czy wogole mozna je tak uzywac?????
Night Dust na mokro są o wiele intensywniejsze, ten czarny może wtedy spokojnie robic za eyeliner
Laurany jest offline  
Stary 2008-04-20, 22:33   #905
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Super. Incognito wyglada raczej na cieple, przynajmniej na tej fotce. A Pink Idol chyba sa zimne.

Ciekawa jestem czy Pink Idol sa az tak perlowe jak cienie z serii Iridescent.

Czy ktos moglby moze wkleic ich fotke na dloni?

Ogolnie paletka wyglada bardzo zachecajaco, tylko ten pomarancz... moglby tam byc inny kolorek.

Czy ktos sie moze orientuje czy w jakiejs paletce znajde odpowiednik bialego cienia pojedynczego Diora (chyba 005)?

Ja mam Pink Idl, bardzo ładnie się mienią, ale raczej nie sa perłowe. jak dorwe aparat to zrobie fotki
Stary 2008-04-20, 22:45   #906
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ja mam Pink Idl, bardzo ładnie się mienią, ale raczej nie sa perłowe. jak dorwe aparat to zrobie fotki

Ok Bede czekac na fotki.

Gdzies czytalam, ze one sa slabo napigmentowane w porownaniu do innych piatek Diora.
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-20, 22:48   #907
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Ok Bede czekac na fotki.

Gdzies czytalam, ze one sa slabo napigmentowane w porownaniu do innych piatek Diora.
Fakt, że trzeba ich trochę nałożyć, żeby efekt był bardzo widoczny. W każdym bądz razie ja nakładam cienie pędzelkiem i trzeba sie troche napracować
Stary 2008-04-20, 23:33   #908
Inermiss
Raczkowanie

GG do Inermiss

Cytat:
Ja mam ta paletke
Sa to matowo-satynowe cienie.Pierwszy od lewej jasny szary z lekkim polyskiem srebrnego,ciemny szary,szary z domieszka brazu,jasniutki blekitny i srodek perlowa biel...Aha tonacje chlodna

A tak wygladaja na powiceciemny szary,jasniejszy z domieszka srebra i biel pod lukiem brwiowym
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1204044493
Ślicznie dziękuję
Makijaż bardzo ładny, jednak jak tak patrze na kolory tej paletki "w użyciu" to raczej one nie dla mnie są... Może ze 2 odcienie tej paletki tak, ale reszta raczej nie...No trudno.
Ale obejrzałam sobie resztę zdjęć tego makijażu i opis kosmetyków jakimi został wykonany. Napisałaś m.in. błyszczyk EL Coral, właśnie mam na niego chrapke, ale nie byłam pewna czy jest jasny czy raczej ostrawy. Na zdjęciu wygląda prześlicznie, taki jaśniutki, naturalny, a czy też taki jest w rzeczywistości???Bo zdjęcia nieraz potrafią rozjaśnić kolory.
Stary 2008-04-21, 00:23   #909
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

czy Wam się nie wylewają przypadkiem błyszczyki z pojemniczków?? Ja mam dwa i oba tak samo mi ubywaja.. nie moge ich nosic w torebce i musza stac pionowo ale kolory i trwałość super.. tylko co z tego :/

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2008-04-21, 10:27   #910
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Night Dust na mokro są o wiele intensywniejsze, ten czarny może wtedy spokojnie robic za eyeliner
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję
Makijaż bardzo ładny, jednak jak tak patrze na kolory tej paletki "w użyciu" to raczej one nie dla mnie są... Może ze 2 odcienie tej paletki tak, ale reszta raczej nie...No trudno.
Ale obejrzałam sobie resztę zdjęć tego makijażu i opis kosmetyków jakimi został wykonany. Napisałaś m.in. błyszczyk EL Coral, właśnie mam na niego chrapke, ale nie byłam pewna czy jest jasny czy raczej ostrawy. Na zdjęciu wygląda prześlicznie, taki jaśniutki, naturalny, a czy też taki jest w rzeczywistości???Bo zdjęcia nieraz potrafią rozjaśnić kolory.
Blyszczyk ten jest dosc intenc=sywny ale ja nakladam jego mala warstwe i wtedy jest delikatniejszy.Mocno kryje i to chyba dla tego...To nie jest ostry roz tylko raczej jasny ale mocno perlowy.

magsch jest offline  
Stary 2008-04-21, 10:37   #911
eszton 1
Zadomowienie

Cześc dziewczyny.. czytam Was juz od dłuzszego czasu bo tez jestem fanką Diora.. nie tylko kolorówki ale tez pielęgnacji.. pisze jednak po raz pierwszy w sprawie tego podkładu Diorskin sculpt...Jesli o mnie chodzi to nakładam go na krem diora Capture R60/80.. i na tym kremie smug zadnych nie zostawia.. kiedy próbowałam go rozprowadzac na innym kremie to efekt byl byle jaki.. moze to sprawa kremu pod podkład.. nie wiem.. ale pory mi ten sculpt tez podkresla.. dlatego na policzki wklepuje go troche więcej niz na pozostałe partie twarzy..Pozdrawiam wszystkie Dioromaniaczki
Stary 2008-04-21, 10:40   #912
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Bardzo lubię kolorówkę diora.Dorshow tyo mój tusz KWC,maiłam kilka opakowań.Aktulanie mam 5-tkę 770 Pink Idol (super odcienie) ale marzy mi się jeszcze 409 Tropical Light,Dior Bronze Harmonie Sunshine i paletka Diorissimo.Czy któraś z Was miała tą paletkę w odcieniu 001 Daylight Madonna?Na truskawce jest w świetnej cenie,na KWC pochlebne oceny ale chętnie bym czegoś jeszcze sie o niej dowiedziała.Czy cienie dorównują jakością tym z piątek albo pojedynczym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07731980102.jpg (51,9 KB, 21 załadowań)
Stary 2008-04-21, 10:44   #913
nuna_77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kolorówkę diora.Dorshow tyo mój tusz KWC,maiłam kilka opakowań.Aktulanie mam 5-tkę 770 Pink Idol (super odcienie) ale marzy mi się jeszcze 409 Tropical Light,Dior Bronze Harmonie Sunshine i paletka Diorissimo.Czy któraś z Was miała tą paletkę w odcieniu 001 Daylight Madonna?Na truskawce jest w świetnej cenie,na KWC pochlebne oceny ale chętnie bym czegoś jeszcze sie o niej dowiedziała.Czy cienie dorównują jakością tym z piątek albo pojedynczym?
Burn cos kojaze ze Nevada miała ta paletka, moze Ona cos wiecej Ci podpowie na jej temat
nuna_77 jest offline  
Stary 2008-04-21, 10:46   #914
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Burn cos kojaze ze Nevada miała ta paletka, moze Ona cos wiecej Ci podpowie na jej temat
Skrobnę do niej PW.Dzięki
Stary 2008-04-21, 12:08   #915
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam, ale 002
Stary 2008-04-21, 16:21   #916
Inermiss
Raczkowanie

GG do Inermiss

Cytat:
Blyszczyk ten jest dosc intenc=sywny ale ja nakladam jego mala warstwe i wtedy jest delikatniejszy.Mocno kryje i to chyba dla tego...To nie jest ostry roz tylko raczej jasny ale mocno perlowy.
Hmmm, będę musiała przetestować na sobie, bo perłowe nie bardzo lubię.
Dzięki
Stary 2008-04-21, 18:52   #917
magsch
Zakorzenienie

jak zwykle dziewczyny mam pytanieczy uzywa ktoras z was pedzel do pudru taki na dlugiej srebrnej raczce?????i jak sie sprawuje i czy dobrze naklada sie nim puder????mam nadzieje ze ktoras z was go posiada

magsch jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:08   #918
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ja mam, ale 002
I jak się sprawdza?
Stary 2008-04-21, 22:01   #919
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Bardzo lubię kolorówkę diora.Dorshow tyo mój tusz KWC,maiłam kilka opakowań.Aktulanie mam 5-tkę 770 Pink Idol (super odcienie) ale marzy mi się jeszcze 409 Tropical Light,Dior Bronze Harmonie Sunshine i paletka Diorissimo.

Czy moglabys napisac cos wiecej o Pink Idol? Od jakiegos czasu szukam fajnej paletki Diora ale niestety na zywo nie moge sprawdzic. Chcialabym jakas, ktora mialaby dwokolorowe zastosowanie (tzn np nie tylko same brazy lub same roze ale polaczenie kilku kolorkow z bialym), i bylaby rozwswietlajaca, fajnie komponujaca sie z niebieskimi oczami i blond wlosami.
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-21, 22:11   #920
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Czy moglabys napisac cos wiecej o Pink Idol? Od jakiegos czasu szukam fajnej paletki Diora ale niestety na zywo nie moge sprawdzic. Chcialabym jakas, ktora mialaby dwokolorowe zastosowanie (tzn np nie tylko same brazy lub same roze ale polaczenie kilku kolorkow z bialym), i bylaby rozwswietlajaca, fajnie komponujaca sie z niebieskimi oczami i blond wlosami.
Pink Idol jest z grubsza w różowej tonacji,ale to tak tylko z grubsza.Mój ulubiony odcień to lewy u dołu,delikatna bardzo ładnie połyskująca brzoskwinia-wiele komplementów na nie złapałam np.kiedyś w Mac'u babeczka spytała co to za śliczny cień.Bardzo fajny jest też górny lewy różo-fiolet z zielonym drobinkami-super efekt.Jest też neutralny biały opalizujący na róż,taki półtransparentny oraz klasyczny,mleczny róż po środku.Całość jest mocno rozświetlająca(bardzo lubię błysk w makijażu),iskrząca w taki sposób jakiego jeszcze nie spotkałam w innych cieniach.Wszystkie kolry z PI nadają sie do łączenia razem,choć ja zazwyczaj używam ich pojedynczo.
Czy będą pasowały niebieskookiej blondynce,nie wiem na pewno bo jestem brązowooką brunetką ale podejżewam że raczej tak.Pink Idol to dość uniwersalne zestawienie.Nie jest to ani specjalnie ciepła ani chłodna tonacja
Stary 2008-04-21, 22:24   #921
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Pink Idol jest z grubsza w różowej tonacji,ale to tak tylko z grubsza.Mój ulubiony odcień to lewy u dołu,delikatna bardzo ładnie połyskująca brzoskwinia-wiele komplementów na nie złapałam np.kiedyś w Mac'u babeczka spytała co to za śliczny cień.Bardzo fajny jest też górny lewy różo-fiolet z zielonym drobinkami-super efekt.Jest też neutralny biały opalizujący na róż,taki półtransparentny oraz klasyczny,mleczny róż po środku.Całość jest mocno rozświetlająca(bardzo lubię błysk w makijażu),iskrząca w taki sposób jakiego jeszcze nie spotkałam w innych cieniach.Wszystkie kolry z PI nadają sie do łączenia razem,choć ja zazwyczaj używam ich pojedynczo.
Czy będą pasowały niebieskookiej blondynce,nie wiem na pewno bo jestem brązowooką brunetką ale podejżewam że raczej tak.Pink Idol to dość uniwersalne zestawienie.Nie jest to ani specjalnie ciepła ani chłodna tonacja

Dzieki Bardzo mi pomoglas.

Ten u gory po lewej wyglada na zdjeciach na braz a nie na rozo-fiolet. A ten na dole po prawej to jest taki ciemny fiolet?

No wlasnie ta brzoskwinia mnie troche zastanawia bo nie uzywam takich kolorkow ale cala reszta brzmi zachecajaco.
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-21, 22:38   #922
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Dzieki Bardzo mi pomoglas.

Ten u gory po lewej wyglada na zdjeciach na braz a nie na rozo-fiolet. A ten na dole po prawej to jest taki ciemny fiolet?

No wlasnie ta brzoskwinia mnie troche zastanawia bo nie uzywam takich kolorkow ale cala reszta brzmi zachecajaco.
Ja kiedyś nie używałam odcieni pomarańczowego ale raz przez przypadek dla "jaj" umalowałam się pomarańczowym cieniem i ...było na prawdę świetnie.Sprobuj.Po za tym brzoskwinia w PI jest dość neutralna,nie jakaś super intensywnie pomarańczowa.

Pomyliłam trochę z tą kolejnością kolorów .Wklejam zdjęcie z podpisami co jaki kolor na oku daje żebyś wiedziała dokładniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1187200431.jpg (73,3 KB, 161 załadowań)
Stary 2008-04-21, 22:44   #923
Ajsun
Rozeznanie

Jeszcze raz bardzo dziekuje

Nie spotkalam jeszcze rozo-brazo-fioletu i to z zielonymi drobinkami wiec musze konieczne sprobowac
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-21, 22:48   #924
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

Nie spotkalam jeszcze rozo-brazo-fioletu i to z zielonymi drobinkami wiec musze konieczne sprobowac

Myślę,że warto spróbować bo na prawdę jest fajny.
Stary 2008-04-22, 09:18   #925
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Już kiedyś miałam okazję odpowiadać na Twoje pytanie o tego DiorSculpta, i wiesz zaczęłam nawet się wtedy bardziej przyglądać jak się rozprowadza i jak sprawuje na różnych kremach. Powiem szczerze, że nadal uważam, że to podkład idealny, gładko się nakłada, równo kryje i że zachowuje się równie dobrze na dwóch czy trzech kremach, których używam zazwyczaj.
Kasiu, chyba wina tkwi w tym, że nie jest on najświeższy? A może kremy do niczego? Muszę bardzo uważać z ilościa, tempem rozsmarowywania. Zresztą zawsze znajdzie się 1 na 10, której akurat cudo nie podpasuje. Cóż, nadal szukam ideału.

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline  
Stary 2008-04-22, 10:06   #926
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
czy Wam się nie wylewają przypadkiem błyszczyki z pojemniczków?? Ja mam dwa i oba tak samo mi ubywaja.. nie moge ich nosic w torebce i musza stac pionowo ale kolory i trwałość super.. tylko co z tego :/
tak ....mi się własnie wylewa juz drugi ultra gloss....strasznie mnie to wkurza i juz zrezygnowałam z noszenia w torebce...najgorsze jest to że nie można temu zapobiec.....

jazmine jest offline  
Stary 2008-04-22, 10:39   #927
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Pomyliłam trochę z tą kolejnością kolorów .Wklejam zdjęcie z podpisami co jaki kolor na oku daje żebyś wiedziała dokładniej
Super foto poglądowe! Dzięki!

Myślę, że byłoby świetną rzeczą, gdyby każda (chętna ) z posiadaczek piątek wkleiła podobne foto z legendą do kolorów. Wiem, że większość zestawów została już opisowo omówiona w wątku, ale jednak takie zdjęcie paletki z omówieniem: który kolor co i jak, to zupełnie co innego, przynajmniej dla każdego wzrokowca Można by potem jakoś podlinkować te zdjęcia na pierwszej stronie, żeby było takie kolorystyczne piątkowe kompendium.

To taka moja wielka prośba do wszystkich Dioromaniaczek dobrej woli

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2008-04-22, 11:45   #928
fi
Zadomowienie

Cytat:

I to jest własnie najlepsze w cieniach Diora tylko .... warto je przetestowac przed zakupem bo potem może się okazać, że na powiekach mamy zupełnie inne kolory niż na zdjęciu

Moja przygoda z "piątkami" zaczęła się kilka lat temu - kupiłam sobie na urodziny zestaw urban coś tam jeszcze z okrągłym cieniem pośrodku - pamiętam był tam niebieski, który potrafił mienić się fioletem, różowy, który wpadał w beż i metaliczny ciemny beż - powiem Wam, że usłyszałam wiele komplementów na temat mojego makijażu ( co dodatkowo zachęciło mnie do kupna kolejnych paletek ).
fi jest offline  
Stary 2008-04-22, 11:58   #929
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
I to jest własnie najlepsze w cieniach Diora tylko .... warto je przetestowac przed zakupem bo potem może się okazać, że na powiekach mamy zupełnie inne kolory niż na zdjęciu
Jasne, że warto
Ale niestety nie każdy ma fizyczną możliwość, stąd m.in. wzięła się moja prośba powyżej. Właśnie takie opisy jak Twój, rozrysowane na zdjęciu bardzo pomogłyby w wyborze tym z dziewczyn, które są skazane na zakupy w necie.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2008-04-22, 12:55   #930
Timmy
Raczkowanie

Dziewczyny, na Truskawie znowu pojawił się Shimmer Rose Diamond http://oth.strawberrynet.com/product...77757&goChar=C
Timmy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
christian dior, dior, kosmetyki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości