DIOR - kolorówka - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-11, 12:24   #1321
magsch
Zakorzenienie

Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez asia291168 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo spodobał mi się twój makijaż chciałabym wiedzieć czym masz pomalowane usta. Chciałbym zakupić cały zestaw: cienie Earth Reflaction oraz szminkę lub błyszczyk...?Bardzo proszę o odpowiedź.

dziekuje bardzo pomadka to Dior Addict 427 Stellar brown,Brun analogic(sa tam dwie nazwy)

Lipiec :Perfumy na wylocie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767973
magsch jest offline  
Stary 2008-05-11, 16:19   #1322
kasiaoli2001
Rozeznanie

Zgłaszam sie zasadniczo z jednym ale rozbudowanym pytaniem:
Czy DiorKiss Cotton Candy no118 ma drobinki czy brokat, czy rozjaśnia usta czy raczej jest transparentny i czy ma jakiś smak?

Lubię efekt jaśniutkich i połyskujących ust ale nie znoszę brokatowych drobin i mocnego smaku w błyszczykach więc będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi , muszę nabyć coś na biegu a nie będę miała czasu na testy w mieście w najbliższym czasie.

Poza tym donoszę , że jeszcze przed Majówką stałam się posiadaczką dwóch zestawów 5 cieni Earth Reflections i Sky Glow. Po absolutnym rozczarowaniu 4 Chanel miałam wielką nadzieję, że 5 Diora będą mi pasowały. Jestem w zasadzie zadowolona bo mają dobrą trwałość i piękne kolory, można je łatwo wycieniować ale są jak dla mnie nieco zbyt perłowe. Wolałabym, żeby były bardziej iskrząco-opalizujące a właśnie mniej perłowe. Ale zamówiłam je w ciemno, więc w zasadzie tylko do siebie mogę mieć pretensje. Daję im mimo wszystko 4+.
Stary 2008-05-11, 16:49   #1323
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Zgłaszam sie zasadniczo z jednym ale rozbudowanym pytaniem:
Czy DiorKiss Cotton Candy no118 ma drobinki czy brokat, czy rozjaśnia usta czy raczej jest transparentny i czy ma jakiś smak?

Lubię efekt jaśniutkich i połyskujących ust ale nie znoszę brokatowych drobin i mocnego smaku w błyszczykach więc będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi , muszę nabyć coś na biegu a nie będę miała czasu na testy w mieście w najbliższym czasie.

Poza tym donoszę , że jeszcze przed Majówką stałam się posiadaczką dwóch zestawów 5 cieni Earth Reflections i Sky Glow. Po absolutnym rozczarowaniu 4 Chanel miałam wielką nadzieję, że 5 Diora będą mi pasowały. Jestem w zasadzie zadowolona bo mają dobrą trwałość i piękne kolory, można je łatwo wycieniować ale są jak dla mnie nieco zbyt perłowe. Wolałabym, żeby były bardziej iskrząco-opalizujące a właśnie mniej perłowe. Ale zamówiłam je w ciemno, więc w zasadzie tylko do siebie mogę mieć pretensje. Daję im mimo wszystko 4+.
ja mam błyszczyk 118 i oświadczam, że brokatu to on nie ma na pewno, ale też raczej nie rozjaśnia ust - może odrobinkę, ale prędzej powiedziałabym, że jest transparentny

co do smaku to ja go nie wyczuwam, ale moja koleżanka stwierdziła, że błyszczyk ma delikatny smak

jeśli chodzi o zapach to jest wyczuwalny, ale raczej delikatny

ja mam nadzieję w poniedziałek zakupić paletkę 609 i mam nadzieję, że będę zachwycona jak pozostałymi piątkami
p4w jest offline  
Stary 2008-05-11, 19:22   #1324
Laurany
Rozeznanie

pytanie do wszystkich Dioromaniaczek - interesuje mnie ten rozświetlacz, w tym ze używałabym go raczej na jesień/zimę, niestety nie wiem czy jest on ogólnodostępny czy też w limitowanej sprzedaży
acha - pozwoliłam sobie pożyczyć zdjęcie od jednej z wizażanek, mam nadzieję że się nie pogniewa
i czy możecie się też wypowiedziec na temat pudrów brązujących Diora, akurat interesuje mnie ta starsza wersja, z tych nowych żeden kolor mi nie podchodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01720.JPG (35,1 KB, 30 załadowań)
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-11, 19:55   #1325
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam błyszczyk 118 i oświadczam, że brokatu to on nie ma na pewno, ale też raczej nie rozjaśnia ust - może odrobinkę, ale prędzej powiedziałabym, że jest transparentny

co do smaku to ja go nie wyczuwam, ale moja koleżanka stwierdziła, że błyszczyk ma delikatny smak

jeśli chodzi o zapach to jest wyczuwalny, ale raczej delikatny

ja mam nadzieję w poniedziałek zakupić paletkę 609 i mam nadzieję, że będę zachwycona jak pozostałymi piątkami
Dzieki! wobec tego będzie mój Oglądałam u znajomej wizażanki Snow Cherry ale jest różowy, a takich u mnie jeszcze dwa na stanie więc najpierw muszę je wymalować. Wolałabym żeby 118 lekko rozjaśniał usta ale taki transparentny, jasny też będzie ok. Ten Snow Cherry ma piękny wisienkowy zapach i fajną konsystencjię, jest lekko klejący a ja właśnie takie lubię a poza tym klejące są trwalsze.

5 Diora 609 jest moim zdaniem ładniejsza od 009. Fajne chłodne i uniwersalne brązy. Skoro znasz i lubisz 5D to napewno będziesz zadowolona.

Laurany te rozświetlacze Amber i Rose Diamond to kolekcja wiosna 2008 czyli pewnie limit. Sama nabyłam Rose i jestem bardzo zadowolona. Ma bardzo dobre opinie, więc może lepiej faktycznie teraz kupić i mieć z głowy poszukiwania jesienią, choć z drugiej strony ciągle pojawiają się jakieś nowości i może na jesień też będzie coś ciekawego
Stary 2008-05-11, 20:01   #1326
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
pytanie do wszystkich Dioromaniaczek - interesuje mnie ten rozświetlacz, w tym ze używałabym go raczej na jesień/zimę, niestety nie wiem czy jest on ogólnodostępny czy też w limitowanej sprzedaży
acha - pozwoliłam sobie pożyczyć zdjęcie od jednej z wizażanek, mam nadzieję że się nie pogniewa
i czy możecie się też wypowiedziec na temat pudrów brązujących Diora, akurat interesuje mnie ta starsza wersja, z tych nowych żeden kolor mi nie podchodzi
Laurany kiedys wklejam zdjecie z uzyciem tego rozswietlacza!!!ja uwazam ze jest rewelacyjny>...ze starszej wersji mam bronzer 030 .Fajnie brazowi i jest bardzo wydajny,nie robi smug i nie przesadzisz z iloscia!!!ma w sobie odobinki ale takie mikro ze na twarzy ich nie widzac,nie schodzi i nie wazy sie!

magsch jest offline  
Stary 2008-05-11, 20:10   #1327
eszton 1
Zadomowienie

Nevada87 dzięki za odpowiedz na temat nawilzaczy Diora.. tez mam tłustą cere i jestem fanką wszelkiej pielęgnacji Diora.. dla mnie jest idealna ale tych nawilżaczy nie próbowalam.. poszłam ostatnio w strone linii przeciwzmarszczkowej ale czuje ze musze nawilżyć skore na lato
Stary 2008-05-11, 20:18   #1328
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Eeee a co to???
To nie jest z obecnej kolekcji? Wygląda jak Amber 002 Shimmer Powder....

EDIT:
Zgłupiałam- to jest on

Laurany
ja wczoraj dawałam Ci fotki tego rozświetlacza na policzkach:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1210461988

Tyle, że strasznie dużo go nałożyłam i wygląda na ciemny- w rzeczywistości jest delikatniejszy.

To jest chyba limitowanka na ten sezon.... tak sądzę...
Stary 2008-05-11, 20:26   #1329
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dzieki! wobec tego będzie mój Oglądałam u znajomej wizażanki Snow Cherry ale jest różowy, a takich u mnie jeszcze dwa na stanie więc najpierw muszę je wymalować. Wolałabym żeby 118 lekko rozjaśniał usta ale taki transparentny, jasny też będzie ok. Ten Snow Cherry ma piękny wisienkowy zapach i fajną konsystencjię, jest lekko klejący a ja właśnie takie lubię a poza tym klejące są trwalsze.

5 Diora 609 jest moim zdaniem ładniejsza od 009. Fajne chłodne i uniwersalne brązy. Skoro znasz i lubisz 5D to napewno będziesz zadowolona.

118 też jest lekko klejąca - byłam tym lekko zaskoczona, bo jakiś czas temu miałam 008 i nie pamiętam, żeby się kleił , ale ogólnie bardzo lubię te błyszczyki
nie jest to taki lepiący i ciągnący "glutek"

efekt na ustach - subtelny, lśniący i delikatnie migoczący
p4w jest offline  
Stary 2008-05-11, 20:38   #1330
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Eeee a co to???
To nie jest z obecnej kolekcji? Wygląda jak Amber 002 Shimmer Powder....

EDIT:
Zgłupiałam- to jest on

Laurany ja wczoraj dawałam Ci fotki tego rozświetlacza na policzkach:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1210461988

Tyle, że strasznie dużo go nałożyłam i wygląda na ciemny- w rzeczywistości jest delikatniejszy.

To jest chyba limitowanka na ten sezon.... tak sądzę...
to jest ten sam??? ojej, a na Twoich policzkach wyglądał tak...różowawo
aż mi wstyd
oglądałam go dzisiaj w perfumerii, i nawet mi przypadł do gustu, ale kompletnie nie widzę dla niego zastosowania w lecie
szkoda że limitowanka
no nic dziękuję ślicznie wszystkim za odpowiedzi
magsch ja się właśnie zastanawiam między 020 a 030, ale chyba wezmę ten jaśniejszy, teraz mam ciemniejszy z Elizabeth Arden i jak go nierówno rozprowadzę to wygląda to jakbym miała łaty
kasiaoli2001 chyba jednak poczekam, a teraz nabędę inne cudeńka, sesesesese...
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-11, 20:51   #1331
asia291168
Przyczajenie

Witam wszystkie obecne dioromaniaczki.
Mam prośbę doradźcie mi, który błyszczyk będzie mi bardziej pasował Dior Adidict Ultra Glass nr 127 beige velvet czy 227 chiffon beige. Mam chłodny typ urody.
asia291168 jest offline  
Stary 2008-05-11, 20:54   #1332
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
aż mi wstyd
oglądałam go dzisiaj w perfumerii, i nawet mi przypadł do gustu, ale kompletnie nie widzę dla niego zastosowania w lecie
szkoda że limitowanka
magsch ja się właśnie zastanawiam między 020 a 030, ale chyba wezmę ten jaśniejszy, teraz mam ciemniejszy z Elizabeth Arden i jak go nierówno rozprowadzę to wygląda to jakbym miała łaty
Tak szczerze to on wyszedł kompletnie inaczej na zdjęciu niż w rzeczywistości- nie ma ani grama różu w sobie
Stary 2008-05-11, 20:56   #1333
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
aż mi wstyd
szkoda że limitowanka
Oglądałam kiedyś pudry brązujące Diora (te w stałej ofercie) i miałam dylemat który ewentualnie mogłabym kupić bo wydawały mi się jakieś jasne, ceglaste (ale to pewnie wina światła w perfumerii) Nie byłam przekonana i zostałam przy wypróbowanym Shiseido.

p4w strasznie już chcę tego Cotton Candy! Dzięki!
Stary 2008-05-12, 01:32   #1334
Laurany
Rozeznanie

no nie, ledwo się uporałam z jedną kusicielką, to teraz następna kumpela proponuje wymiankę - Tropical Light za Gold, magsch, wiem że masz obie więc prosze o obiektywnie-subiektywną opinię które ładniejsze
EDIT - właśnie znalazłam Twój makijaż zrobiony za pomocą TL i...przepadłam:love : , będą moje
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-12, 02:07   #1335
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
no nie, ledwo się uporałam z jedną kusicielką, to teraz następna kumpela proponuje wymiankę - Tropical Light za Gold, magsch, wiem że masz obie więc prosze o obiektywnie-subiektywną opinię które ładniejsze
EDIT - właśnie znalazłam Twój makijaż zrobiony za pomocą TL i...przepadłam:love : , będą moje

Gdzie jest ten makijaż?
Stary 2008-05-12, 03:05   #1336
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Gdzie jest ten makijaż?
tutaj ósmy cud świata, ahh

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
tak wyglada makijaz zrobiony cieniami Tropical Light

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6792360

a tak sunset cafe
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6571961
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-12, 09:25   #1337
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
tutaj ósmy cud świata, ahh

Śliczny,myślisz,że wewnątrz oka nałożona jest właśnia ta zieleń?
magsch,może Ty napiszesz.
Myślałam,że nie kupię tej palety,ale teraz bardzo mi się podoba,podobnie jak spodobała mi się Petal Shine
Stary 2008-05-12, 10:09   #1338
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Śliczny,myślisz,że wewnątrz oka nałożona jest właśnia ta zieleń?
magsch,może Ty napiszesz.
Myślałam,że nie kupię tej palety,ale teraz bardzo mi się podoba,podobnie jak spodobała mi się Petal Shine
dziekuje bardzo...Aneta masz racje od wewnatrz oka jest ta cudna chlodna zielen ,pieknie takze wyglada w polaczeniu z innymi paletkami np.z tym najciemniejszym fioletem z Petal shine...supre rozswietla oko i ma piekny polysk zreszta jak wszystkie cienie z nowej serii
laurany wlasnie dalas mi do myslenia!!!!ktora bardziej lubie????mysle ze obie jednakowo poniewaz te Tropical sa chlodne a Golds cieple...zalezy tez jaki makijaz chce uzyskac...wybor nalezy do ciebie

Dziewczyny nie wiem cz wiecie ale w Tropical lights jest identyczny braz co w Earth Reflection!!!!!

magsch jest offline  
Stary 2008-05-12, 10:18   #1339
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje bardzo...Aneta masz racje od wewnatrz oka jest ta cudna chlodna zielen ,pieknie takze wyglada w polaczeniu z innymi paletkami np.z tym najciemniejszym fioletem z Petal shine...supre rozswietla oko i ma piekny polysk zreszta jak wszystkie cienie z nowej serii
laurany wlasnie dalas mi do myslenia!!!!ktora bardziej lubie????mysle ze obie jednakowo poniewaz te Tropical sa chlodne a Golds cieple...zalezy tez jaki makijaz chce uzyskac...wybor nalezy do ciebie

Dziewczyny nie wiem cz wiecie ale w Tropical lights jest identyczny braz co w Earth Reflection!!!!!
No kurcze,i co ja mam teraz zrobić,podobają mi się te cienie,ale całej kolekcji mieć nie zamierzamPoza tym,jeden cień jest taki sam jak w ER...jeszcze to przemyślę,chociaż jak znam siebie to i tak się skuszę.
I jeszcze te Petal Shine
Stary 2008-05-12, 10:21   #1340
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
No kurcze,i co ja mam teraz zrobić,podobają mi się te cienie,ale całej kolekcji mieć nie zamierzamPoza tym,jeden cień jest taki sam jak w ER...jeszcze to przemyślę,chociaż jak znam siebie to i tak się skuszę.
I jeszcze te Petal Shine
hehe maly dylemacik!!!!ja mam prawie wszystkie cienie z nowej oprocz Sky Glow i Goldfever i jestem zadowolona i nie zaluje zadnego zakupu...

magsch jest offline  
Stary 2008-05-12, 10:41   #1341
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
hehe maly dylemacik!!!!ja mam prawie wszystkie cienie z nowej oprocz Sky Glow i Goldfever i jestem zadowolona i nie zaluje zadnego zakupu...

Sky Glow sobie nie kupię,Golds również,Petal Shine wstępnie mi przeszły,ale na te chyba się skuszę,pomimo tego brązowego koloru
Stary 2008-05-12, 12:19   #1342
SiSleyS
Zakorzenienie

Ja też mam Tropical Light i Earth Reflection- jednak ten brąz nie jest całkowicie identyczny. Sprawdzałam i chyba ten w TL jest ciut ładniejszy

Zieleń w TL i jasna, i ta ciemniejsza jest piękna!
Stary 2008-05-12, 12:25   #1343
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też mam Tropical Light i Earth Reflection- jednak ten brąz nie jest całkowicie identyczny. Sprawdzałam i chyba ten w TL jest ciut ładniejszy

No i jak miałabym nie kupić,tylko szkoda,że dzisiaj u mnie wszystkie sklepy zamknięte,trzeba do jutra aż czekać,ja strasznie niecierpliwa jestem i już
Stary 2008-05-12, 12:47   #1344
magsch
Zakorzenienie

Cytat:

no Sisley nie wiem....ja tez sprawdzalam te dwa brazy i jak dla mnie one sie niczym nie roznia...na powiece nie widac zadnej roznicy...to sa moje spostrzerzena...

magsch jest offline  
Stary 2008-05-12, 13:14   #1345
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
no Sisley nie wiem....ja tez sprawdzalam te dwa brazy i jak dla mnie one sie niczym nie roznia...na powiece nie widac zadnej roznicy...to sa moje spostrzerzena...
Na oku rzeczywiście nie ma różnicy- ale na ręce w świetle Sephory widać różnicę Dlatego też oba kolory kupiłam A ślepa nie jestem
Stary 2008-05-12, 14:32   #1346
Laurany
Rozeznanie

Cytat:

kurcze no teraz to sama nie wiem, problem jednak polega tez na tym ze ja chyba nigdy nie zuzylam dwoch paletek tego samego koloru,, to mi sie znudziła, a to zobaczyłam cos innego

a TL uwazam ze sa śliczne, nie wiem czemu wczesniej na nie nie zwrocilam uwagi, tylko mam pytanie co do ich intensywnosci, czy mozna uzywac ich na wieczór

no i znowu nie jestem pewna czy mi beda pasowac

a dodatkowo bardzo Cię rozczaruję ale Goldfever wcale nie są nijakie wlaśnie je dostalam (wreszcie!) i zrobiłam nimi makijaz na szybko (nie mogłam wytrzymać)
są bardzo delikatne, dają bardziej połyskującą poświatę koloru niż sam kolor, co prawda jeśli sie umaluje tylko nimi to oko gine, ale jako tło dla eyelinera - bosko
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-12, 14:38   #1347
SiSleyS
Zakorzenienie

Specjalnie testowałam brązy z obu paletek- Earth Reflection i Tropical Light. Różnica jest widoczna

W ER ten brąz jest troszkę ciemniejszy, taki brunatny i zimny. W TL jest on cieplejszy, ma kolor gorzkiej czekolady ze złotymi drobinkami. Ja lubię zimne brązy ale uważam, że w TL ten odcień jest ładniejszy niż w ER.

Dlatego kupiłam TL bo właśnie ten brąz był piękny. A dzięki niemu odkryłam inne, równie piękne kolory w tej paletce
Stary 2008-05-12, 15:07   #1348
Laurany
Rozeznanie

ahh magsch jeszcze jedno pytanie (wymęczę Cię) masz ślicznie umalowaną/wymodelowaną twarz na zdęciu z makijażem TL, pamiętasz może jakiego różu/brązera użyłaś???
Laurany jest offline  
Stary 2008-05-12, 17:02   #1349
magsch
Zakorzenienie

Laurany-na calej twarzy mam brazer diora zas na policzkach bronzer shiseidi(trojkolorowiec)J asne ze mozna zrobic mocny,wieczorowy makijaz TL...ciesze sie gold fever ci pasuja i ze sa fajne...moze tez je przetestuje i zakupie chociaz ciagnie mnie jeszcze do Pink Idol....no nie wim moze chwilowy odwyk

Sisley-hmm...a sprawdzalas na oku czy na dloni!!!!bo ja naprawde na oku nie widze zadnej roznicy-moze dlatego ze mam dosc ciemna karnacje a powieki sa ciemniejsze

magsch jest offline  
Stary 2008-05-12, 17:23   #1350
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Laurany-na calej twarzy mam brazer diora zas na policzkach bronzer shiseidi(trojkolorowiec)J asne ze mozna zrobic mocny,wieczorowy makijaz TL...ciesze sie gold fever ci pasuja i ze sa fajne...moze tez je przetestuje i zakupie chociaz ciagnie mnie jeszcze do Pink Idol....no nie wim moze chwilowy odwyk

Sisley-hmm...a sprawdzalas na oku czy na dloni!!!!bo ja naprawde na oku nie widze zadnej roznicy-moze dlatego ze mam dosc ciemna karnacje a powieki sa ciemniejsze
przekonałaś mnie - wymienię się
a co do brązerów Diora, nie wiem czemu ale strasznie sztucznie na mnie wyglądają, zarówno te nowsze jak i te starsze
Laurany jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
christian dior, dior, kosmetyki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości