DIOR - kolorówka - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-13, 16:45   #2161
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Iridescent są najnowsze. Z pozostałych te z elipsą w środku to starocie.
Gapiłam się na nie jak były tańsze i mnie nie kusiły, ale po makijażu jaki wkleiłaś to muszę je kupić niestety

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
uuu jak z miedzia to juz mnie nie kusi
Uff, to dla mnie też nie

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-09-13, 17:17   #2162
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy ja wiem,czy on taki miedziany,może troszkę,bardziej brązowo-złocisty z odrobiną miedzi.Inny od Amberka.
Oj to ładny
Stary 2008-09-13, 17:31   #2163
Reese
Zakorzenienie

a ja polazłam dziś do Sephory obadać korektory no i lipa

Ten korektor, który SisleyS poleca jest naprawdę super ale odcień 002 jest jak dla mnie dość ciemny, żółtawy i na pewno przykryje sińce ale dla mnie to tylko na lato, za to 001 jest baaardzo jasny i nie ma ani kropli żółci. Jednym słowem nie ma dla mnie odcienia

Korektory EL maja beznadziejne kolory, blech

Za to bardzo spodobały mi sie czwórki cieni Chanela beiges velours , wbrew złym opiniom, u mnie były widoczne i mają śliczne kolory

Reese jest offline  
Stary 2008-09-13, 17:31   #2164
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Gapiłam się na nie jak były tańsze i mnie nie kusiły, ale po makijażu jaki wkleiłaś to muszę je kupić niestety
Ja kupiłam za 111 zł. Może wkrótce spadnie ten dolar...
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-09-13, 18:29   #2165
eszton 1
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Oryginał bez najmniejszych wątpliwosci.

Wielkie dzieki.. zobaczymy jak będzie wyglądała cena.. w zasadzie to wolałabym Iridescent Leather. oj te kobiety.
Stary 2008-09-13, 18:45   #2166
zetafon
Zakorzenienie

Kupilam piatki nr539 te z allegro...... ehhhh czemu ja nie potrafie sie powstrzymac ??
zetafon jest offline  
Stary 2008-09-13, 19:00   #2167
eszton 1
Zadomowienie

No to zostały jeszcze 2 sztuki.. musze szybko myslec.. gratuluje.. gdybym nieco lepiej stała finansowo to też juz byłyby moje.. a tak po wakacjach trochę cienko więc myśle..
Stary 2008-09-13, 19:19   #2168
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
No to zostały jeszcze 2 sztuki.. musze szybko myslec.. gratuluje.. gdybym nieco lepiej stała finansowo to też juz byłyby moje.. a tak po wakacjach trochę cienko więc myśle..
Rany... Nie kuście !!!
Stary 2008-09-13, 19:32   #2169
blondynkapoznan
Zakorzenienie

Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
GG do blondynkapoznan

patrzcie co dzisia bylo na allegro

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=438093618

cena dobra tylko ciekawe czy to orginał

Byłam dzisiaj w paru drogeriach i nigdzie jeszcze nie mieli tego nowego shimmerka wiec trzeba czekac.
Pani natomiast bardzo polecala mi podklad forever jak myslicie dobry jest?
blondynkapoznan jest offline  
Stary 2008-09-13, 19:43   #2170
eszton 1
Zadomowienie

Ja tego nie miałam ale mam puder Diorskin Forever Compact i bardzo go lubię.. bardzo dobrze kryje
Stary 2008-09-13, 19:46   #2171
Ona14
Przyczajenie

GG do Ona14

)
Stary 2008-09-13, 21:20   #2172
zetafon
Zakorzenienie

a mozecie mi powiedziec jak to jest z tym wymienianiem samych wkladów np. w pudrze prasowanym???gdzies to wyczytalam ale nie wiem konkretnie czy to chodzi o to, ze jak mi sie skonczy puder to moge sobie pojsc do perfumerii i za nizsza cene kupic sam wklad?
zetafon jest offline  
Stary 2008-09-13, 21:26   #2173
eszton 1
Zadomowienie

Nie mam pojęcia ale tez jestem tego ciekawa.. czy wszystkie pudry maja wymienne wkłady czy są to jakies specjalne puderki produkowane z wymiennymi wkladami?
Stary 2008-09-13, 21:43   #2174
zetafon
Zakorzenienie

Ja jestem pewna ze gdzieś przeczytałam ze te dobre /luksusowe marki robią coś takiego (jakaś dziewczyna przy recenzji pudru coś pisała ze wymienny wkład kosztuje tyle i tyle) Natomiast nie wiem czy nasze polskie sklepy są już takie dobre dla klientek czy jeszcze nie ,skoro kosmetyki są dużo droższe niż na zachodzie. jeśli np angielki lub amerykanki miały by tyle wydawać na kosmetyki co my to by padły śmiechem.Jak widzę na niektórych stronach z USA ile kosztują cliniki albo dior to aż przykro sie robi O tyle dobrze ze jesteśmy ,, naturalnie" ładniejsze ( wiem coś o tym bo pracuje na recepcji w hotelu i najwięcej jest gości z UK wiec mam porównanie). Jak widzę te kobiety to sie zastanawiam jak można tak utyć albo być taka .... no.... fleją. A maja teoretycznie większe możliwości finansowe niż my.
Ale sie rozpisałam ...
zetafon jest offline  
Stary 2008-09-13, 22:14   #2175
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

Uff, to dla mnie też nie
teraz mysle ze nie dla mnie ale na wszelki wypadek nie ide do ogladac do sklepu jak bedzie bo jeszcze skusi
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-13, 22:24   #2176
ranka
Kici kici miau miau

mozna kupic w perfumerii sam wklad - ja tak robie, choc chyba nie ze wszsytkimi pudrami tak jest
ranka jest teraz online  
Stary 2008-09-13, 22:29   #2177
zetafon
Zakorzenienie

a pudry diorowe tez tak mozna dokupic {tylko wklad}??jesli tak to za ile?wiesz moze?
zetafon jest offline  
Stary 2008-09-13, 22:31   #2178
ranka
Kici kici miau miau

nie wiem

nie interesowalam sie Diorem nigdy, na pewno ma Chanel
ranka jest teraz online  
Stary 2008-09-13, 22:37   #2179
zetafon
Zakorzenienie

Dzieki Ranko, a czy ktos może próbował z Diorem??
zetafon jest offline  
Stary 2008-09-14, 01:16   #2180
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość

cena dobra tylko ciekawe czy to orginał.
Oryginał na 100000%
Stary 2008-09-14, 09:30   #2181
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość

cena dobra tylko ciekawe czy to orginał

Byłam dzisiaj w paru drogeriach i nigdzie jeszcze nie mieli tego nowego shimmerka wiec trzeba czekac.
Pani natomiast bardzo polecala mi podklad forever jak myslicie dobry jest?
oryginał
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-09-14, 13:58   #2182
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja polazłam dziś do Sephory obadać korektory no i lipa

Ten korektor, który SisleyS poleca jest naprawdę super ale odcień 002 jest jak dla mnie dość ciemny, żółtawy i na pewno przykryje sińce ale dla mnie to tylko na lato, za to 001 jest baaardzo jasny i nie ma ani kropli żółci. Jednym słowem nie ma dla mnie odcienia
Nie strasz mnie że ciemny, bo do mnie leci 002

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 111 zł. Może wkrótce spadnie ten dolar...
No własnie pamiętam, że były sporo tańsze + zniżka to nieźle wychodziło. Szkoda, że nie zaglądałam nigdy na wątek makijażowy A może to i lepiej

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a mozecie mi powiedziec jak to jest z tym wymienianiem samych wkladów np. w pudrze prasowanym???gdzies to wyczytalam ale nie wiem konkretnie czy to chodzi o to, ze jak mi sie skonczy puder to moge sobie pojsc do perfumerii i za nizsza cene kupic sam wklad?
Wiele podkładów i pudrów ma wymienne wkłady. Wkłady można kupić taniej

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-09-14, 14:39   #2183
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Nie strasz mnie że ciemny, bo do mnie leci 002
Mariolu jeżeli używałaś z Magica HR nr2 to 002 z Diora na pewno będzie ok

Ja zimą jestem strasznie jasna a i tak używam 002 Zobacz na mojego avka- jeżeli masz podobny odcień skóry to będzie dobry

EDIT:
Sprawdziłam oba korektory na dłoni- HR jest ciut jaśniejszy. Ale to chyba wina tego, że Dior idealnie wtapia się w skórę a HR ją dość mocno kryje... Dior wygląda bardzo naturalnie w porównaniu do HR.
Stary 2008-09-14, 16:18   #2184
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Ja zimą jestem strasznie jasna a i tak używam 002 Zobacz na mojego avka- jeżeli masz podobny odcień skóry to będzie dobry

EDIT:
Sprawdziłam oba korektory na dłoni- HR jest ciut jaśniejszy. Ale to chyba wina tego, że Dior idealnie wtapia się w skórę a HR ją dość mocno kryje... Dior wygląda bardzo naturalnie w porównaniu do HR.
mam dylemat teraz Testowałam go tylko na wierzchu dłon i która jest teraz w takim odcieniu jak moja twarz no i ta 002 odcinała się bardzo, jak rozsmarowałam było lepiej ale i tak miałam wrażenie że jest ciemniejszy i widoczny. 001 natomiast jest prawie biała Przepaś między tymi dwoma odcieniami jest ogromna i nie ma nic pomiędzy. Zła jestem bo już sie napaliłam na ten korektor

Reese jest offline  
Stary 2008-09-14, 16:43   #2185
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

EDIT:
No to powinno być dobrze Ja też mam jasną cerę. No może Ty ciutkę jaśniejszą ? 02 HR jest dobra, ale jak będzie tylko kapkę ciemniejszy to też będzie ok. Może jutro przyleci ? Oby, oby

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-09-15, 08:28   #2186
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna ze gdzieś przeczytałam ze te dobre /luksusowe marki robią coś takiego (jakaś dziewczyna przy recenzji pudru coś pisała ze wymienny wkład kosztuje tyle i tyle) Natomiast nie wiem czy nasze polskie sklepy są już takie dobre dla klientek czy jeszcze nie ,skoro kosmetyki są dużo droższe niż na zachodzie. jeśli np angielki lub amerykanki miały by tyle wydawać na kosmetyki co my to by padły śmiechem.Jak widzę na niektórych stronach z USA ile kosztują cliniki albo dior to aż przykro sie robi O tyle dobrze ze jesteśmy ,, naturalnie" ładniejsze ( wiem coś o tym bo pracuje na recepcji w hotelu i najwięcej jest gości z UK wiec mam porównanie). Jak widzę te kobiety to sie zastanawiam jak można tak utyć albo być taka .... no.... fleją. A maja teoretycznie większe możliwości finansowe niż my.
Ale sie rozpisałam ...
Zgadzam się Też pracuję jako recepcjonistka i też mam porównanie. Z tym, że jak czasami słucham ludzi to odnoszę wrażenie, że u nas jest po prostu inna mentalność. Np. my kupujemy [pomimo naszych zarobków bardzo drogie kosmetyki i często nie jest to jeden błyszczyk na wielką okazję - co najlepiej widać na tym wątku. Każda z nas ma po kilka kosmetyków np. Diora, jedna więcej, druga mniej.... Ja myślałam, że mnie nie będzie stać, a teraz mam całą kosmetyczkę w Diorze, puder, podkład 3 paletki cieni, róż, shimmer, pomadkę, błyszczyk itp.. A nasze koleżanki z zagranicy pomimo zdecydowanie atrakcyjniejszej ceny i dostępności... im po prostu szkoda na to pieniędzy! Tam ważniejsze jest auto i ciuch niż makijaż
Stary 2008-09-15, 09:52   #2187
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się Też pracuję jako recepcjonistka i też mam porównanie. Z tym, że jak czasami słucham ludzi to odnoszę wrażenie, że u nas jest po prostu inna mentalność. Np. my kupujemy [pomimo naszych zarobków bardzo drogie kosmetyki i często nie jest to jeden błyszczyk na wielką okazję - co najlepiej widać na tym wątku. Każda z nas ma po kilka kosmetyków np. Diora, jedna więcej, druga mniej.... Ja myślałam, że mnie nie będzie stać, a teraz mam całą kosmetyczkę w Diorze, puder, podkład 3 paletki cieni, róż, shimmer, pomadkę, błyszczyk itp.. A nasze koleżanki z zagranicy pomimo zdecydowanie atrakcyjniejszej ceny i dostępności... im po prostu szkoda na to pieniędzy! Tam ważniejsze jest auto i ciuch niż makijaż
wedlug mnie w niektorych sytuacjach ciuch jest tez bardzo wazny, szczegolnie dla osob pracujacych z ludzmi, bo jak ktos idzie na spotkanie i od tego spotkania zalezy czy dostanie zlecenie czy nie to jak wyskoczy w rozciagnietym swetrze z dziurami albo plamie po jakims sosie to oczywiste bedzie ze ludzie pomysle ze nie ma profesjonalnego podejscia do tego zlecenia i mu nie zalezy bo nawet lekcewazy zleceniodawcow ubiorem. U nas to tak wyglaada i najlepiej prezentuja sie osoby ktore ubiora sie elegancko albo chociaz stosownie do okazji i przy okazji widac ze sa zadbane, czyste wlosy, ladna skora, ladny makijaz i czyste paznokcie samochod tez jest coraz wazniejszy ale jeszcze nie az tak jak ubior czy ogolny wyglad, zreszta nawet jak ktos ma markowe kosmetyki to nie znaczy ze beda dobrze dobrane i makijaz bedzie ladny, a w niektorych wypadkach wazne tylko jest zeby byl ten Dior, przynajmniej i mojej kolezanki dla mnie kiedys marzeniem bylo kupic sobie JT albo blyszczyk Lancoma i myslalam ze bedzie to dopiero jak zaczne pracowac za jakies 6-7lat takze moje marzenie sie spelnilo i to wczesniej dzieki Truskawie

a tak wogole to ma ktos juz podwojny roz Diora? meczy mnie jeden caly czas
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-15, 10:17   #2188
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wedlug mnie w niektorych sytuacjach ciuch jest tez bardzo wazny, szczegolnie dla osob pracujacych z ludzmi, bo jak ktos idzie na spotkanie i od tego spotkania zalezy czy dostanie zlecenie czy nie to jak wyskoczy w rozciagnietym swetrze z dziurami albo plamie po jakims sosie to oczywiste bedzie ze ludzie pomysle ze nie ma profesjonalnego podejscia do tego zlecenia i mu nie zalezy bo nawet lekcewazy zleceniodawcow ubiorem. U nas to tak wyglaada i najlepiej prezentuja sie osoby ktore ubiora sie elegancko albo chociaz stosownie do okazji i przy okazji widac ze sa zadbane, czyste wlosy, ladna skora, ladny makijaz i czyste paznokcie samochod tez jest coraz wazniejszy ale jeszcze nie az tak jak ubior czy ogolny wyglad, zreszta nawet jak ktos ma markowe kosmetyki to nie znaczy ze beda dobrze dobrane i makijaz bedzie ladny, a w niektorych wypadkach wazne tylko jest zeby byl ten Dior, przynajmniej i mojej kolezanki dla mnie kiedys marzeniem bylo kupic sobie JT albo blyszczyk Lancoma i myslalam ze bedzie to dopiero jak zaczne pracowac za jakies 6-7lat takze moje marzenie sie spelnilo i to wczesniej dzieki Truskawie

a tak wogole to ma ktos juz podwojny roz Diora? meczy mnie jeden caly czas
Jasne, że ubiór jest ważny, ale u nas nikt nie widzi metki Chanel na marynarce, a u nich własnie to jest ważne.
Ja mam podwójny róż Diora. Pisałam o tym, że wg mnie zakupiłam za mocny odcień dla siebie, ale od razu mówię, że jest bardzo trwały i w ogóle bardzo fajny

Już wszystko wiem !!! Zadzwoniłam do Douglasa i wiem, że: owszem, są wymienne wkłady do pudrów np. Chanel. Normalnie ten puder kosztuje 190zł, a wkład 144zł.
Natomiast w ogóle nie ma wkładów wymiennych Diora. Zapomniałam zapytać czy tylko w Polsce czy za granicą także, ale jedno jest pewne, tutaj ich nie dostaniemy. Z resztą Pani zaakcentowała: w ogóle ich nie ma.
Stary 2008-09-15, 10:55   #2189
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Jasne, że ubiór jest ważny, ale u nas nikt nie widzi metki Chanel na marynarce, a u nich własnie to jest ważne.
Ja mam podwójny róż Diora. Pisałam o tym, że wg mnie zakupiłam za mocny odcień dla siebie, ale od razu mówię, że jest bardzo trwały i w ogóle bardzo fajny

Już wszystko wiem !!! Zadzwoniłam do Douglasa i wiem, że: owszem, są wymienne wkłady do pudrów np. Chanel. Normalnie ten puder kosztuje 190zł, a wkład 144zł.
Natomiast w ogóle nie ma wkładów wymiennych Diora. Zapomniałam zapytać czy tylko w Polsce czy za granicą także, ale jedno jest pewne, tutaj ich nie dostaniemy. Z resztą Pani zaakcentowała: w ogóle ich nie ma.
wiesz ze tych Pan czasami nalezy sluchac przez pol bo moze jakby powiedziala ze za granica sa to bys chciala zeby je sprowadzic no nie ma to jak zaplamiony napis chanela na marynarce a jaki masz odcien rozu?? ja chciala 939 chyba o ile dobrze pamietam delikatny roz z przebiciem brazu podoba mi sie to ze sa bardzo przyjemne i mieciutkie
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-15, 13:30   #2190
trihomonas
Zadomowienie

Ja mam podwójny róz Diora odcien 943 framboise stawberry sorbet i jestem bardzo zadowolona-uzywam go od roku i jakos nie potrafie skonczyc opakowania Mam to szczescie ze mieszkam za granica i te kosmetyki nie sa tak drogie jak w Polsce...
trihomonas jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
christian dior, dior, kosmetyki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości