Guerlain-kolorówka - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 21:05   #3001
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

O tak Można i tak Pół na pół i każda bedzie zadowolona

Wilka syty i owca cała
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:17   #3002
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja co prawda jestem lato, ale uważam, że do każdej bladej cery pasują.. mi dodatkowo ujednolicają cerę, bo mam jeszcze drobne pozostałości po bliznach po trądziku.. i mój czerwony nosek korygują. taka wisienka na torciku mojego makijażu dziennego
Aaaaaaaa!!!!! No uduszę Cię!
Ja też lato, też z czerwienią czasem.. I mythic za mną łażą, a ja się opieram.. Coraz słabiej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:21   #3003
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Nie ma co się opierać... trzeba KUPOWAĆ!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:23   #3004
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a jak cos to przygarniemy pastele ...
ha no juz by sie chcialo! sepy jedne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:24   #3005
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

hihi zamów miniaturkę jak i ja zrobiłam najlepiej się przekonasz a i ocenisz ale no ja je pokochałam dla mnie dużo ciekawsze od bc, które tylko opalizują na mojej buzi.. używam ich na party, żeby nie być bladziochem wśród solarek
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:28   #3006
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ha no juz by sie chcialo! sepy jedne!
Ja też mogę się zaopiekować

Immolation, pewnie na wizycie w sephorze się skończy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:30   #3007
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja raczej najpierw kupie miniaturke dla wyprobowania A jak podpasza to kupie duuuże
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 22:59   #3008
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jak uda mi się zasnąć do 1:00 to kupię Motyle jutro.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 06:00   #3009
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
hihi zamów miniaturkę jak i ja zrobiłam najlepiej się przekonasz a i ocenisz ale no ja je pokochałam dla mnie dużo ciekawsze od bc, które tylko opalizują na mojej buzi.. używam ich na party, żeby nie być bladziochem wśród solarek
hehe i co daja cos te bezowe?
mi teraz wyskoczyly takie dwa brzydale! moze pastele lekko je zakryja? cud wtedy bedzie!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja też mogę się zaopiekować

Immolation, pewnie na wizycie w sephorze się skończy
nastepna niedobra !

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Jak uda mi się zasnąć do 1:00 to kupię Motyle jutro.
i co? bedzie kupno czy nie?
ja moze sie zdecyduje je kupic jak pozdaje wszystko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 06:13   #3010
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nastepna niedobra !
oj, no od razu niedobra, my wlasnie tak sie o Ciebie troszczymy, zebys jakby co nie miala wyrzutow sumienia, ze kulki takie samotne i porzucone

ja teraz usilnie szukam pretekstu, zeby sobie sprawic meteorki.. w miedzyczasie kulkowy prasowaniec tez mnie cieszy tylko widze, ze przez Was, zle, niedobre Babska, w nalog jakis wpadne macie mnie na sumieniu!

no ale jakos Wam to wybaczam, bo w sumie na wizazu jestem od dawna, ale dluuugo mnie nie bylo, dop ostatnio trafilam na ten watek i nareszcie miejsce, gdzie komus z blada cera nie kupuje sie w prezencie kuponu do solarium na 100 wizyt smazenia jak wrocilam do pracy po wakacjach, zaczeli mnie ogladac i takie "leeee, a ty w ogole zjarana nie jestes.... na wakacjach bylas czy nie?" [a ja i tak najbledsza na swiecie nie jestem..] jakby poziom bycia skwarka byl wprost proporcjonalny do udanych wakacji
mam jeszcze jedna taka blada kolezanke i zawsze ktos nas chcial na sile zbrazowic, a tu nareszcie sie okazalo, ze jest nas wiecej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 07:24   #3011
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe i co daja cos te bezowe?
mi teraz wyskoczyly takie dwa brzydale! moze pastele lekko je zakryja? cud wtedy bedzie!
nastepna niedobra !


i co? bedzie kupno czy nie?
ja moze sie zdecyduje je kupic jak pozdaje wszystko

W zasadzie się udało Pierwszy raz od kilku dni.
Obietnice składane sobie w nocy powinny być unieważnione.


---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oj, no od razu niedobra, my wlasnie tak sie o Ciebie troszczymy, zebys jakby co nie miala wyrzutow sumienia, ze kulki takie samotne i porzucone

ja teraz usilnie szukam pretekstu, zeby sobie sprawic meteorki.. w miedzyczasie kulkowy prasowaniec tez mnie cieszy tylko widze, ze przez Was, zle, niedobre Babska, w nalog jakis wpadne macie mnie na sumieniu!

no ale jakos Wam to wybaczam, bo w sumie na wizazu jestem od dawna, ale dluuugo mnie nie bylo, dop ostatnio trafilam na ten watek i nareszcie miejsce, gdzie komus z blada cera nie kupuje sie w prezencie kuponu do solarium na 100 wizyt smazenia jak wrocilam do pracy po wakacjach, zaczeli mnie ogladac i takie "leeee, a ty w ogole zjarana nie jestes.... na wakacjach bylas czy nie?" [a ja i tak najbledsza na swiecie nie jestem..] jakby poziom bycia skwarka byl wprost proporcjonalny do udanych wakacji
mam jeszcze jedna taka blada kolezanke i zawsze ktos nas chcial na sile zbrazowic, a tu nareszcie sie okazalo, ze jest nas wiecej

Skąd ja to znam- poziom zniszczenia skóry nadmiernym promieniowaniem UVA jest wyznacznikiem udanych wakcji
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 08:04   #3012
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Możecie podać link do blogu Nevady gdzie były swatche bodajże prasowańców, bo nie mogę znaleźć, a chcialam porównać prasowane Mythic do tych limitowanych - necre coś tam, bo już sama nie wiem na co przeznaczyć fundusze - kupić Ideaista EL czy prasowańce...Dwóch nie wezmę w jednym miesiącu..
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:08   #3013
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Możecie podać link do blogu Nevady gdzie były swatche bodajże prasowańców, bo nie mogę znaleźć, a chcialam porównać prasowane Mythic do tych limitowanych - necre coś tam, bo już sama nie wiem na co przeznaczyć fundusze - kupić Ideaista EL czy prasowańce...Dwóch nie wezmę w jednym miesiącu..
prosze http://beautyicon.pl/poradnik,articl...erlain-,r.html

ja Ci polecam Nacre des Mers - bo potem ich juz nie bedzie, a na truskawie sa w calkiem znosnej cenie ja mam i jestem zachwycona [a Mythic i tak pewnie tez kupie, ale pozniej ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:25   #3014
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dzięki, właśnie po Twoim poście napaliłam się na tę limitowankę, bo wcześniej myślałam o prasowanych Mythic- mam je w kulkach i jestem zadowolona, ale szukam czegoś do torebki. A z truskawa to ja muszę się w końcu chyba zapoznać, bo nigdy nie kupowałam...

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Oj, ale chyba jednak te nacre des mers za ciemne dla mnie, chyba zostanę przy Mythic...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:26   #3015
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Prosowane Mythic są śliczne, zupełnie różne od kulasów na zime akuratne
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:30   #3016
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

magrtu, najlepiej przejdz sie do Sephory i pomacaj - powinni jeszcze miec na tych swatchach strasznie ciemne wyszly, nie wiem dlaczego.. mi bardziej sie wydaje, ze z jasnoscia sa jak mythic tylko w kolorach bezu bardziej [i tak na mnie wygladaja], na tym zdjeciu niewiele roznia sie od beige chick.
[tak jak patrze na prasowance mythic i nacre to wyglada to tak, ze prawa strona na zewnatrz w mythic wyglada jak wnetrze nacre, a prawa zewnetrzna w nacre jak wnetrze mythic - roznica jest jedynie taka, ze w nacre zamiast rozu po lewej stronie jest taka mleczna czekolada]


[dla mnie wlasnie ta limitka byla debiutem na truskawie ]

tymena, ja sie czaje na mythic.. hm... mowisz, ze prasowane lepsze od klasycznych?

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-09-23 o 08:36
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:36   #3017
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Chyba faktycznie wezmę prasowane Mythic, pod koniec września wracam do pracy i muszę coś mieć do poprawek, poza tym piszecie tez drogie wizażanki,że one ładnie matują...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:39   #3018
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oj, no od razu niedobra, my wlasnie tak sie o Ciebie troszczymy, zebys jakby co nie miala wyrzutow sumienia, ze kulki takie samotne i porzucone

ja teraz usilnie szukam pretekstu, zeby sobie sprawic meteorki.. w miedzyczasie kulkowy prasowaniec tez mnie cieszy tylko widze, ze przez Was, zle, niedobre Babska, w nalog jakis wpadne macie mnie na sumieniu!

no ale jakos Wam to wybaczam, bo w sumie na wizazu jestem od dawna, ale dluuugo mnie nie bylo, dop ostatnio trafilam na ten watek i nareszcie miejsce, gdzie komus z blada cera nie kupuje sie w prezencie kuponu do solarium na 100 wizyt smazenia jak wrocilam do pracy po wakacjach, zaczeli mnie ogladac i takie "leeee, a ty w ogole zjarana nie jestes.... na wakacjach bylas czy nie?" [a ja i tak najbledsza na swiecie nie jestem..] jakby poziom bycia skwarka byl wprost proporcjonalny do udanych wakacji
mam jeszcze jedna taka blada kolezanke i zawsze ktos nas chcial na sile zbrazowic, a tu nareszcie sie okazalo, ze jest nas wiecej
heh ja do tych najbledszych tez nie nalezy, wlasciwie wszyscy mysla, ze ja mam ciemna karnacje , ale do solarium nie chodze nie dosc, ze skora tak jakos dziwnie pachnie po nim to jeszcze szybciej sie zestarzeje i co! nawet mi meteoryty nie pomoga!

makijaz za pomoca pasteli i coralisty wykonany ogolnie pastele mnie lekko pobielily, ale nie jakos bardzo efekt czy jakis jest? nie widze narazie a roz slicznie wyglada moglby byc troszke chlodniejszy, ale slicznie rozswietla i jest taki delikatny musze jeszcze kupic 10 ale boje sie, ze ten rozowy odcien bedzie za jasny:/


Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
W zasadzie się udało Pierwszy raz od kilku dni.
Obietnice składane sobie w nocy powinny być unieważnione.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Skąd ja to znam- poziom zniszczenia skóry nadmiernym promieniowaniem UVA jest wyznacznikiem udanych wakcji
no nie wiem czy Ci mozemy zapomniec tak o tej obietnicy


ok powoli szykuje sie na egzamin...jak nie zemdleje to bedzie juz polowa sukcesu! A druga polowa jak sie wogole odezwe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:41   #3019
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Niestety, do Sephory to ja musiałabym się przejechać, w Opolu, mieście wojewódzkim, są tylko dwa Douglasy, a w nich nie ma kolorówki Guerlain ...A jak placiłaś na truskawie? Na all są prasowane Mythic po 161 z przesyłką i chyba kliknę, bo wydaje mi się , że mi lepiej w chłodnych kolorach...Ale na tru jest Idealist po 165 zł 30 ml ( w Douglasie 230!!) i chyba muszę się zastanowić nad kartą kredytową, hm, a tak jej nie chciałam...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 08:49   #3020
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Matują super i drobinki mają mają na prawde mikre, nie tak jak kulasy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:51   #3021
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja nie korzystalam z karty kredytowej, bo mam konto w inteligo i takiej nie daja, a w ogole to jakos nie mam zaufania do takich zakupow przez internet i balabym sie, ze zaraz sie okaze, ze nie tylko mam konto wyzerowane, ale jeszcze kredyt

ja zalozylam sobie konto na paypal [http://www.paypal.pl/pl]. dziala to tak, ze ze zwyklego konta przesylasz tam kase, bez prowizjowo [dochodzi zwykle do nich nastepnego dnia], przy zaplacie gdziesz podajesz maila, ktorego podalas takze do paypala. nastepnie na tego maila dostajesz list, ze jest zamowienie i musisz za nie zaplacic logujesz sie na paypala, potwierdzasz, ze chcesz zaplacic i tyle.
za pomoca paypala mozesz placic w kazdej walucie, wiec nie ma znaczenia czy kupujesz w polskim sklepie czy gdzies na koncu Swiata. teoretycznie latwiej wlamac sie na paypala niz na konto, bo potrzebny Twoj adres @ i haslo.. ale ja i tak go wole, bo nawet jak mi sie ktos wlamie, to ma tylko dostep do kwoty, ktora tam przelalam [a zwykle robie przelew po to, zeby nastepnego dnia za cos zaplacic, wiec na stale kasy tam nie magazynuje ], a nie do wszelkich funduszy moich

mam nadzieje, ze w miare logicznie wytlumaczylam jakby co to odezwij sie na pw
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:51   #3022
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oj, czuję się pokuszona...Już dosyć długo za mna chodzą, a co tam kilknę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:52   #3023
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

dimiti, powodzenia na egzaminie, jakbys nawet zapomniala jezyka w gebie, to powalisz ich mleczna cera i podkreslonymi polikami

tymena, kurcze no - kusisz !!! a juz myslalam, ze jestem zdecydowana na kulkowe!... hmmm

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-09-23 o 08:53
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:57   #3024
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dzięki, super!!! Też sobie założę w takim razie konto na paypalu...Długo czekałaś na przesylkę? Dziewczyny straszą też urzędem celnym, ale rożnice cen wygrywają na korzyść tru...

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Acha, i chciałam jeszcze zapytać- jeżeli mnie kulaski Mythic nie pobielają to prasowańce też chyba nie będą?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:58   #3025
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

na przesylke czekalam jakies 10 dni.. urzad celny dal mi spokoj [ale moze dlatego, ze to pierwszy raz i w ogole rzadko cos zamawiam z zagranicy, wiec mnie nie znaja jeszcze ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:00   #3026
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ilios, ja mam Mythic w kulkach i prasie. Prasy uzywam codziennie Kupiłam je na początku roku i wciaż jestem pod ich wrazeniem a jestem łasa na nowości i kosmetyki zmieniam często. Tego pudru nie zamienię

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Prasowane są jasniejsze od kulek, zdecydowanie Ale nie biela tylko ładnie rozjaśniają.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:04   #3027
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kilknęłam, teraz musze się tylko zastanowić kto mi zrobi przelew, bo moje konto puste, hihi, chyba padnie na brata...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Dzięki, mam nadzieję,że będę zadowolna.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:12   #3028
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ech, to ja chyba tez sie do Twojego brata usmiechne jak on taki chetny do kupowania meteorytow
ja na razie sie powstrzymuje ostatkami woli, bo mialam oszczedzac no mialam no.... mimo tego, ze dzisiaj dostalam premie i najchetniej pobieglabym do sklepu.
ale jestem dzielna
pytanie czy bede
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:17   #3029
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


ok powoli szykuje sie na egzamin...jak nie zemdleje to bedzie juz polowa sukcesu! A druga polowa jak sie wogole odezwe
Zdasz, zdasz
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:21   #3030
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja zawsze zeruję konto, żeby nie mieć na przelewy, ale i tak pod koniec miesiąca ładnie się usmiecham do brata o pożyczkę, no normalnie co miesiąc to samo, a jak siobie obiecuję, że to ostatni raz , to zawsze coś się pojawi co musze koniecznie mieć, i tak w kółko...Ach, ten wizaż...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.