Guerlain-kolorówka - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-28, 08:45   #3151
sine.ira
Zakorzenienie

Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to ja mojego chyba ozloce i w ramki oprawie ... na razie optymistycznie podchodzi do mojej manii... ostatnio po tym jak zrobilam kota ze shreka (az sie dziwie, ze ciagle to funkcjonuje) to nawet walczyl o prasowane motyle na ebayu... ale go przebili ...

co jakis czas tylko zaglada do mojej szufladki... i slysze... hmmmm...

wtedy szybko uciekam ...
Za to mój na ciuchy nie żałuje Zawsze się dołoży Na kosmetyki kreci już nosem, bo podobno mam tego za dużo (tu ma rację), a poza tym przecież nie potrzebuję się upiększać I tu też ma rację w zasadzie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
maja tu specjalna jedna kobiete od Guerlaina i ja do mnie zawola. no to pomyslalam sobie, ze jak juz maja taka specjalistke, to ja spytam czy moze wie cos o tej kolekcji limitowanej. no wiec przyszla kobietka, zaczyna mi pokazywac cos tam, a ja pytam czy wie cos moze o tych meteorytach, ktore maja wyjsc w kolekcji zimowej, czy beda dostepne u nas i kiedy itp. a ona zrobila taka mine , a nastepnie zaczela mnie przekonywac, ze Meteorytami z zimowej kolekcji sa..... Mythic , ze nie wie nic o innych.
Tiaaa...te "specjalistki"

Cytat:
tez zawsze mialam z tym problem
moj TZ, mowiacy po francusku, twierdzi, ze "gerlę" [cos w stylu ]
Ja też tak wymawiam...A może by tak zapytać jakąś "specjalistkę" od tej marki w którejś sieciówce ? Pewnie na tym pytaniu też niejedna by poległa

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-28 o 08:54 Powód: literówa
sine.ira jest offline  
Stary 2009-09-28, 09:27   #3152
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Za to mój na ciuchy nie żałuje Zawsze się dołoży Na kosmetyki kreci już nosem, bo podobno mam tego za dużo (tu ma rację), a poza tym przecież nie potrzebuję się upiększać I tu też ma rację w zasadzie
moj TZ ma tak samo. ciuchy spoko, gorzej torebki [nie potrafi zrozumiec, ze co z tego, ze mam juz 2 czarne, ale 3 jest mi niezbedna, bo jest calkiem inna ], a z kosmetykami to juz najgorzej. kiedy sie wymaluje czyms super ekstra i taka dumna z siebie pytam go jak wygladam to slysze "pieknie" po czym po chwili dodaje "jak zawsze"
na szczescie ma swoja pasje, na ktora tez wydaje duzo kasy - od kilku lat uczy sie sztuki walki, gdzie zdzieraja kase na "super firmowa koszulke z kiepskiej jakosci bawelny z wypasliwym chinskim znaczkiem" [oczywiscie na wszelkich ich spotkaniach tylko w takich mozna cwiczyc ] tudziez na rozne certyfikaty, kiedy zdajesz egzaminy na kolejne poziomy [wlasnie przygotowuje sie do wydania 300 euro na swistek papieru potwierdzajacy jego wspaniale umiejetnosci waleczne ], wiec jak tylko zaczyna mi marudzic to mowie, ze [poki co ] u mnie kazdy kosmetyk inny i sluzy do czegos innego [wymowka ta skonczy sie kiedy kupie kulki, bo robic beda to samo co prasowaniec... no ale inaczej wygladaja, wiec moze sie nie zorientuje ] i kazdy jest mi ABSOLUTNIE NIEZBEDNY [mimo tego, ze do niedawna jakos radzilam sobie bez nich ], natomiast jego certyfikaty nie sa uzytkowe, wiec niech nie marudzi i dziala

Cytat:
Tiaaa...te "specjalistki"

Ja też tak wymawiam...A może by tak zapytać jakąś "specjalistkę" od tej marki w którejś sieciówce ? Pewnie na tym pytaniu też niejedna by poległa
wole nie pytac, skoro ja, ktora kolorowymi kosmetykami z gornej polki interesuje sie od niedawna wiem wiecej niz one, to podejrzewam, ze wymawiaja to "guerlain" po prostu
ilios jest offline  
Stary 2009-09-28, 10:15   #3153
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
i dziala
A to najważniejsze
Echhh...no co poradzę, że kulki kocham miłością absolutną i gotowam wydać na nie ostatni grosz.
Aczkolwiek wczoraj kiedy kombinowałam jak tu przyoszędzić na nowe Meteos olśniło mnie, że mam przecież urodziny w listopadzie No. Już wiem jaką drogą wejdę w ich posiadanie. Prezencik

Cytat:
wole nie pytac, skoro ja, ktora kolorowymi kosmetykami z gornej polki interesuje sie od niedawna wiem wiecej niz one, to podejrzewam, ze wymawiaja to "guerlain" po prostu
Swoją drogą to ja nie wiem jakim cudem ekspedientki w takich sklepach mają często mniejszą wiedzę niż niektóre klientki. Zwłaszcza co do nowości rynkowych...co one np. babskich gazet nie czytają, w internecie nie siedzą ? Bo to, że dostają materiały informacyjne/promocyjne od dystrybutorów i jeżdżą na szkolenia, uważam za oczywiste minimum - może się mylę Nawet jeżeli któraś na jakiś szkoleniu nie była, albo czegoś tam w pracy się nie dowiedziała, to co za problem dojść do tematu innymi drogami ? Wypadałoby się po prostu choć trochę intesereswoać zagadnieniem Ja wiem, że wiele ekspedientek to osoby niemal z "łapanki", ale przecież jeżeli ktoś decysduje się wykonywać jaką pracę, to musi się w nią zaangażować choćby po to, żeby uniknąć kompromitacji jak pani z zimową wersją Mythic. Przecież jeżeli kogoś przedstawia się określeniem "specjalista", to powinien być nie do zagięcia, nie ?
Poza tym jeżeli "specjalista"/konsultant w perfumerii ma tak nikłą oreintację w temacie, to by wyjaśniało dlaczego dystrybucja Guerlaina w Polsce wygląda tak jak wygląda. Może taki brak wiedzy co do nowości i trendów w danej marce, a przede wszystkim CHĘCI to norma...
Stary 2009-09-28, 11:00   #3154
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

a tak w ogole to chcialam powiedziec, ze na tru znowu jest zestaw miniatur meteorkowych po 139 zl... http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../92766/#DETAIL
znowu beda mnie kusic aaaaaaaaa!!!!!!! [a powiem szczerze, ze az mi ulzylo jak sie skonczyly tam, bo prawie sie skusilam ]

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

natomiast odnosnie sprzedawczyn to.... bez komentarza. nie wiem, moze zawsze ja mam takiego pecha czy co, ale w sieciowych zwykle trafiam na totalnie niekompetentne... jak szukalam brazujacego pudru na lato, kobieta w douglasie dobrala mi puder o 5 tonow za ciemny [choc powiedzialam jej pewnie ze 3 razy, ze szukam czegos, co da na mej bladej twarzy NATURALNY efekt], po czym, aby mi go zaprezentowac wykonala idealna maske na mnie.

ogolnie zwykle trafiam na takie, ktore uwazaja, ze skoro jestem blada, to na pewno moja glowna misja zyciowa jest przyciemnienie sie za pomoca podkladu lub pudru.
[zawsze o tym marzylam ]

myslalam, ze specjalistka od guerlaina bedzie faktycznie specjalistka, ale chyba niebardzo

a w ogole to macie tez takie wrazenie, ze w sieciowych to chyba jest tak, ze nie ma specjalistek od makijazu, tylko znaja sie na jednym producencie? [i to nie do konca - ale na tyle, aby wlasnie tego producenta polecac, ze jest najlepszy]
ja tak mam zawsze [ale moze to faktycznie moj pech...] - jak kupowalam ten brazer - w Sephorze spytalam 3 roznych ekspedientek i kazda polecila mi jako "zupelnie najlepszy, najtrwalszy i naj naj naj" brazer innej firmy, nie umiejac w zasadzie powiedziec, co sprawia, ze jest on lepszy niz inne [poza faktem, ze taki jest i juz ]
ilios jest offline  
Stary 2009-09-28, 11:07   #3155
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

A czy ja już pisałam,że dojrzałam do wydania kulek Gold Temptation?Nie mam już ich od jakiegoś czasu i jakoś jeszcze mi się nie tęskni
Myślałam też o wydaniu Mythic,ale na razie tego nie zrobię.A to wszystko za sprawką pasteli,których używam/zużywam na bieżąco.Ale zimowe sobie napewno nie odpuszczę,co to to nie
Stary 2009-09-28, 11:53   #3156
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A czy ja już pisałam,że dojrzałam do wydania kulek Gold Temptation?Nie mam już ich od jakiegoś czasu i jakoś jeszcze mi się nie tęskni
Myślałam też o wydaniu Mythic,ale na razie tego nie zrobię.A to wszystko za sprawką pasteli,których używam/zużywam na bieżąco.Ale zimowe sobie napewno nie odpuszczę,co to to nie
Hehe, i przez Twoją dojrzałość, ja chodzę przeszczęśliwa
Twoje GT to dla mnie najpiękniejsze meteorki jakie miałam, jeszcze raz dzięki

A zimowych też nie odpuszczę
-mimbla- jest offline  
Stary 2009-09-28, 12:01   #3157
aniaz84
Rozeznanie

potwierdzam to co napisała Ilios, czyta się GERLĘ (jestem po romanistyce

A laski w sephorze to faktycznie sa BAAAAARDZO niedoinformowane

Edytowane przez aniaz84
Czas edycji: 2009-09-28 o 12:05
aniaz84 jest offline  
Stary 2009-09-28, 12:09   #3158
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Hehe, i przez Twoją dojrzałość, ja chodzę przeszczęśliwa
Twoje GT to dla mnie najpiękniejsze meteorki jakie miałam, jeszcze raz dzięki

A zimowych też nie odpuszczę
To cieszę się,że Ci dobrze służą

Ostatnio też rozmyślam nad Summer Stonesami,mam prawie nówkę i wcale już nie używam od dłuższego czasu.Myślicie,że ich czas już nadszedł ?

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2009-09-28 o 12:11
Aneta??? jest offline  
Stary 2009-09-28, 12:15   #3159
*majka*
Zakorzenienie

--Link-- do reklamy L'instant Magic odnosnie wymawiania nazwy Guerlain ... mozna sobie pocwiczyc ze sluchu

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-09-28 o 12:24
*majka* jest offline  
Stary 2009-09-28, 12:24   #3160
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
(...) Meteorytami z zimowej kolekcji sa..... Mythic , ze nie wie nic o innych.
ehh to jest takie żenujące. ja to już nawet nie wchodzę w dyskusję z tymi paniami bo zawsze wiem więcej i zazwyczaj wiem, co chcę kupić. ale to też się poniekąd bierze z tego, że owszem, są takie kobitki jak my, które wydają pieniądze po uprzednim namyśle etc., ale więcej jest kobiet, które na internecie się nie znają i kupują to, co będzie ładnie zareklamowane.

Cytat:
i mam do Was jeszcze pytanko - czy uzywalyscie prasowanego pudru Les Voiletes? bo potrzebuje takiego pudru na cala twarz, pod meteoryty i nie wiem, ktory wybrac, zastanawia mnie ten i shiseido... oczywiscie czytalam KWC, oba sa w najlepszych w swej kategorii.. ale jak uslysze od Was, to bede pewniejsza opinii [a moze w ogole z takich zwyklych prasowanych pudrow zaden z nich tylko cos innego? -> coooooooooooooo??? ]
ciezkie jest zycie kobiety
ja pod meteorki używam sypkiego Guerlain'a, rewelacja

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No to jeżeli ten prasowaniec nie jest tak brązowy jak na blogu BI i faktycznie jasny, to znów mam na niego ochotę

Ale będę grzeczna, czekam na kulki
pamiętaj, obie jesteśmy na odwyku! musimy się wzajemnie pilnować

Cytat:
A to najważniejsze
Echhh...no co poradzę, że kulki kocham miłością absolutną i gotowam wydać na nie ostatni grosz.
Aczkolwiek wczoraj kiedy kombinowałam jak tu przyoszędzić na nowe Meteos olśniło mnie, że mam przecież urodziny w listopadzie No. Już wiem jaką drogą wejdę w ich posiadanie. Prezencik
ja już wiem, co dostanę na gwiazdkę - czerwoną pomadkę i konturówkę do tego czasu muszę sobie wybrać odcień

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To cieszę się,że Ci dobrze służą

Ostatnio też rozmyślam nad Summer Stonesami,mam prawie nówkę i wcale już nie używam od dłuższego czasu.Myślicie,że ich czas już nadszedł ?
chętnie bym je przygarnęła :P

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
--Link-- do reklamy L'instant Magic odnosnie wymaiana nzwy Guerlain ... mozna sobie pocwiczyc ze sluchu
ten francuski to jednak nie moje klimaty ;p
Stary 2009-09-28, 12:42   #3161
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
pamiętaj, obie jesteśmy na odwyku! musimy się wzajemnie pilnować
No ja wiem, jak taki odwyk wygląda I takie pilnowanie wzajemne
Ale będę twarda!! Najpierw kulki
(a przed kulkami też się coś znajdzie )
Stary 2009-09-28, 16:36   #3162
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Jak już, to pewnie w końcówce...Ale ja tam i tak obstawiam listopad
Chociaż z przyjemnością dam się pozytywnie zaskoczyć co do października

maju, ziz, gdzie jesteście ? Chodźcie się tu nacieszyć perspektywą nowych kulek !!! Haaaloooo !!

jestem, jestem zarobiona po pachy, nie wiem jak się nazywam
jak miło, że pamiętasz, niach, niach wzruszyłam się
no ale kasa naturliś na szczytny cel potrzebna

już oglądam co tam mają ciekawego na zimę

majade jest offline  
Stary 2009-09-28, 16:39   #3163
vril
Zakorzenienie

Hmm... brzydale
Przypominaja mi WR, z ktorych wyjeto zielone kulki i dookoptowano brazowe z BC. Cale szczescie...
vril jest offline  
Stary 2009-09-28, 17:23   #3164
magtru
Rozeznanie

Cytat:

i mam do Was jeszcze pytanko - czy uzywalyscie prasowanego pudru Les Voiletes? bo potrzebuje takiego pudru na cala twarz, pod meteoryty i nie wiem, ktory wybrac, zastanawia mnie ten i shiseido... oczywiscie czytalam KWC, oba sa w najlepszych w swej kategorii.. ale jak uslysze od Was, to bede pewniejsza opinii [a moze w ogole z takich zwyklych prasowanych pudrow zaden z nich tylko cos innego? -> coooooooooooooo??? ]
ciezkie jest zycie kobiety

Ja po Mythic kupiłam własnie sypki puder Guerlain i jestem bardzo zadowolona, nie widac go na twarzy, jest super drobniutki, ślicznie pachnie. Jestem zadowolona. Fakt, puderniczka troche śmieszna, taka babcina

Do mnie też juz doszły moje prasowańce i gdybym wczesniej widziała Twoje zdjęcia ILIOS, to chyba jednak bym się skusiła na te limitowankę, a tak mam prasowane Mythic, ale i tak są urocze, i myślałam,że wieksze, przynajmniej tak na zdjęciach wygladają Pierwsza próba już za mną, całkiem , całkiem...
magtru jest offline  
Stary 2009-09-28, 18:17   #3165
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Tak apropo tego linku to ja tam słyszę "Jela" a nie "Gerlę"
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-28, 18:26   #3166
evenstar
Zakorzenienie

próbowałam to ując fonetycznie, ale bez skutku. widzę, że Tobie się chociaż udało jak tam Pastele, dalej służą?
Stary 2009-09-28, 18:59   #3167
_Novotna_
Wtajemniczenie

Dziewczyny mam takie pytanie, czy któraś z Was posiada Platinum Illuminator Estee Lauder i jeśli tak to mogłaby porównać efekt do którychś kuleczek? Bardzo bym chciała jakiś fajny puder rozświetlający ale nie biały-perłowy ani za bardzo złoty, coś na kości policzkowe do używania wspólnie z bronzerem. kulki są kuszące ale moja kosmetyczka nie jest stacjonarna tzn. często maluje sie w aucie lub w pracy i nie moglabym ich caly czas uzywac co innego kompakt
Będę wdzięczna za info
_Novotna_ jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:09   #3168
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

jestem, jestem zarobiona po pachy, nie wiem jak się nazywam
jak miło, że pamiętasz, niach, niach wzruszyłam się
no ale kasa naturliś na szczytny cel potrzebna

już oglądam co tam mają ciekawego na zimę
No pewnie, że pamiętam...ziz coś długo nie widziałam. Pracujesz mówisz...Znaczy będzie kasa na nowe kulencje Ja tu za to ekhm...kiszę ogórka cały czas i dzielnie trzymam straż (oraz rymuję )
I jak wrażenia ? Wracaj !!!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hmm... brzydale
Przypominaja mi WR, z ktorych wyjeto zielone kulki i dookoptowano brazowe z BC. Cale szczescie...
Phiii...toć poczekaj aż sobie je zmacasz a nie tak...w ciemno napadać
A Ty vril widzę pozieleniałaś za to

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-28 o 19:11
sine.ira jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:35   #3169
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie, czy któraś z Was posiada Platinum Illuminator Estee Lauder i jeśli tak to mogłaby porównać efekt do którychś kuleczek? Bardzo bym chciała jakiś fajny puder rozświetlający ale nie biały-perłowy ani za bardzo złoty, coś na kości policzkowe do używania wspólnie z bronzerem. kulki są kuszące ale moja kosmetyczka nie jest stacjonarna tzn. często maluje sie w aucie lub w pracy i nie moglabym ich caly czas uzywac co innego kompakt
Będę wdzięczna za info
Ja jestem posiadaczką Platinum Illuminatora z EL

PI daje delikatny ale ciepły efekt. Ja stosowalam go czasem na cala buzie, a czasem na skronie. Kocham ten rozświetlacz. Swietnie rozświetla buzie i utrwala makijaz. Swietnie nadaje sie np. pod luk brwiowy dla rozswioetlenia spojrzenia.
Mozna go swietnie stopniowac - swietny na dzien i idealny do wieczornego makijazu. Mozna uzyskac nim efekt "tafli"

No i jest baaaaardzo wydajny

Do kulek raczej ciezko go porownac. EL ma miniaturkowe drobinki ktore przy dobrym roztarciu daja efekt mokrej skory. Jest na prawde swietny, polecam szczerze
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:46   #3170
201604210939
Konto usunięte

Ehhh, kusicielki jakiś czas temu robiłam przymiarki do zakupu pryzm Givenchy, trwało to dopóki nie trafiłam na ten wątek i tak już sobie wykalkulowałam że rezygnuję z pryzm i nabywam osławione kuleczki
mam tylko mały dylemat - czy teraz kupić meteoryty (zastanawiałam się nad beige chic, pink fresh odpada, trochę za dużo różu jak na mój gust, co do mythic sama nie wiem jaki tak naprawdę odcień nadają) czy poczekać aż wejdzie limitowanka a może kupić teraz a o limitowance wspomnieć tżtowi jako ewentualny prezent na święta lub rocznicę? zagwozdka trudna do rozstrzygnięcia
201604210939 jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:49   #3171
magtru
Rozeznanie

Acha, do prasowańców kupiłam pędzel z Douglasa- taki hiper mięciutki, mam nadzieję,że będzie dobry, i jest chowany - idealny zestaw do kosmetyczki
magtru jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:50   #3172
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Obstawialabym drugą opcję Co dwa opakowania kulek to nie jedno
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:57   #3173
_Novotna_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja jestem posiadaczką Platinum Illuminatora z EL

PI daje delikatny ale ciepły efekt. Ja stosowalam go czasem na cala buzie, a czasem na skronie. Kocham ten rozświetlacz. Swietnie rozświetla buzie i utrwala makijaz. Swietnie nadaje sie np. pod luk brwiowy dla rozswioetlenia spojrzenia.
Mozna go swietnie stopniowac - swietny na dzien i idealny do wieczornego makijazu. Mozna uzyskac nim efekt "tafli"

No i jest baaaaardzo wydajny

Do kulek raczej ciezko go porownac. EL ma miniaturkowe drobinki ktore przy dobrym roztarciu daja efekt mokrej skory. Jest na prawde swietny, polecam szczerze
Wpisałam platinum w wyszukiwarkę i wyskoczył mi wątek z Twoim makijażem przy użyciu PI, napisałam w nim, ale ponowię pytanie tutaj: czy fotki dokładnie oddają efekt jaki on daje?
Ja mam narazie kuleczki APC komponowane na kształt meteorytów ale suma sumarum dają efekty "białej perły". A oszalałam ostatnio na punkcie gładkiej cery, do tego brązerem 'wyszczuplone' boki twarzy i tylko kości policzkowe muśnięte rozświetlaczem no i ewentualnie łuki brwiowe Nie mogę i nie lubię używać różu bo mam cerę naczynkową i wydaje mi się że wyglądam jak ruska laleczka z różowymi polikami
Chyba skuszę się na ten rozświetlacz, czuje że to może być to, czego szukam
A na meteorki też przyjdzie czas, narazie tylko ślinię się na ich widok oglądając Wizaż, ale na pewno kiedy wpadnie troszkę więcej gotówki (co może nastąpić wkrótce) przyjrze im się bliżej
_Novotna_ jest offline  
Stary 2009-09-28, 19:59   #3174
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Tak, na fotkach oddany jest rzeczywisty wyglad PI na skorze
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-28, 20:05   #3175
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Obstawialabym drugą opcję Co dwa opakowania kulek to nie jedno
To fakt i chyba tak zrobię, Immolation miałam nie kupować kulek do końca miesiąca, ale jestem koszmarnie przeziębiona i na gwałt potrzebuję czegoś co sprawiłoby mi gigantyczną radochę jak poczuję się lepiej do środy to pójdę po meteoryty teraz pozostaje tylko jedno pytanie - beige chic czy mythic? Które z nich mają mniejsze drobinki, nie lubię jak coś mi się za bardzo świeci na twarzy?
Stary 2009-09-28, 20:14   #3176
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
To fakt i chyba tak zrobię, Immolation miałam nie kupować kulek do końca miesiąca, ale jestem koszmarnie przeziębiona i na gwałt potrzebuję czegoś co sprawiłoby mi gigantyczną radochę jak poczuję się lepiej do środy to pójdę po meteoryty teraz pozostaje tylko jedno pytanie - beige chic czy mythic? Które z nich mają mniejsze drobinki, nie lubię jak coś mi się za bardzo świeci na twarzy?
mythic, zdecydowanie.
Stary 2009-09-28, 20:29   #3177
_Novotna_
Wtajemniczenie

Super bardzo dziękuje ;*
_Novotna_ jest offline  
Stary 2009-09-28, 20:53   #3178
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
mythic, zdecydowanie.
To postanowione jak będę dała radę we środę stanąć na nogi to idę po kuleczki , mythic oczywiście
A mam jeszcze jedno pytanie - czy któraś z Was może już nabyła i przetestowała russian doll radiant blush? Strasznie mnie ciekawi ta żelowo-kremowa formuła
Stary 2009-09-28, 21:09   #3179
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
To postanowione jak będę dała radę we środę stanąć na nogi to idę po kuleczki , mythic oczywiście
A mam jeszcze jedno pytanie - czy któraś z Was może już nabyła i przetestowała russian doll radiant blush? Strasznie mnie ciekawi ta żelowo-kremowa formuła
kkknnn jest w posiadaniu
ja byłam malowana tym kosmetykiem ale słuchajcie wizażysta nałożył mi ten produkt na usta, pod pomadkę ;o ale trzymała cały dzień
Stary 2009-09-28, 21:32   #3180
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to ja mojego chyba ozloce i w ramki oprawie ... na razie optymistycznie podchodzi do mojej manii... ostatnio po tym jak zrobilam kota ze shreka (az sie dziwie, ze ciagle to funkcjonuje) to nawet walczyl o prasowane motyle na ebayu... ale go przebili ...

co jakis czas tylko zaglada do mojej szufladki... i slysze... hmmmm...

wtedy szybko uciekam ...

Bosko!!! Oczy Kota ze Shreka na mojego nie działają... raczej rozsądne argumentowanie...No to mu mówię, że ciepły odcień kulek w stylu beige chic nadaje się doskonale do ocieplania kości policzkowych w smutne szare dni, podczas gdy Pink Fresh wzmacnia intensywność różu nadając jednocześnie buzi gładkości i świeżości, zaś Mythic doskonale matuje cerę w miejscach gdzie nie ma drobinek oraz delikatnie ją rozświetla i ujednolca jej koloryt. A nowe kulasy świąteczne są mi potrzebne bo są inne... tym sposobem daję mu do zrozumienia że sa mi niezbędnie potrzebne... Zwykle wymięka na Beige...i kościach policzkowych gdyż z pewnością nie ma pojęcia gdzie to się znajduje
Będą moje te kulaski jak mi się je uda obmacać...!

Cytat:
a ja wczoraj lazac sobie po Starym Browarze postanowilam zajrzec do sephory. zapytalam jakas pania tak ogolnie o Meteoryty, na co ona mi stwierdzila, ze maja tu specjalna jedna kobiete od Guerlaina i ja do mnie zawola. no to pomyslalam sobie, ze jak juz maja taka specjalistke, to ja spytam czy moze wie cos o tej kolekcji limitowanej. no wiec przyszla kobietka, zaczyna mi pokazywac cos tam, a ja pytam czy wie cos moze o tych meteorytach, ktore maja wyjsc w kolekcji zimowej, czy beda dostepne u nas i kiedy itp. a ona zrobila taka mine , a nastepnie zaczela mnie przekonywac, ze Meteorytami z zimowej kolekcji sa..... Mythic , ze nie wie nic o innych.

wiec jakbyscie mialy jakas bardziej doinformowana Sephore to dawajcie znac. a moze w Douglasach bedzie lepiej..? chociaz w sumie u mnie w jednym Douglasie maja Guerlaina, w innym nie, a w tym, w ktorym jest, to i tak prasowancow limitowanych nie mieli.

masakra
To prawda, panie zwykle robią wielkie oczy i to zarówno w Douglasie jak i w Sephorze... Ostatnio w InStyle przeczytałam,że szukają konsultantek dla marki Bobbi Brown dla Douglasa. Poszłam do D. i się pytam, kiedy będzie BB u nich a babka taaaaaakie oczy na mnie... Śledzę wizaż, czytam babskie gazety i wiem więcej niż wyszkolone konsultantki i wizażystki w perfumeriach...

Cytat:
tez zawsze mialam z tym problem
moj TZ, mowiacy po francusku, twierdzi, ze "gerlę" [cos w stylu ]

zasadniczo jak chcesz przeczytac cos po francusku to czytasz jakos co 3 litere i bedzie ok
genialne!!!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości