Guerlain-kolorówka - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-29, 21:38   #3241
magtru
Rozeznanie

Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam...Jedyne osoby z którymi naprawdę można poplotkować o kosmetykach i które zrozumieją to Wizażanki
Ja moim niektórym koleżankom to nawet nie mówię ile na kosmetyki wydaję... chcę sobie oszczędzić tych dziwnych spojrzeń i tekstów w stylu "ludzie na chleb nie mają a Ty puder za 180zł kupujesz..." itp.
No własnie , ja już też przestane się " chwalić", oczywiście tej co pyta, bo tak, to nikomu nic nie opowiadam, jedyny wtajemniczony to mój brat- tylko oczami przewraca, ale spoko, w jakiś sposób to rozumie, ale , to ,że cały czas buszuje po wizażu- już słabie j...Moja kolezanka szaleje z ciuchami-własnie , ta co sie dziwi, że mam taką zajawkę na kolorówkę, ale ja sobie tłumaczę ,że ona juz dawno nie będzie chodziła w jakiejś bluzce czy sweterku, a moje meteorki będą jak nowe- pachnące i urzekające Uwielbiam rano robić makijaż, to mnie motywuje do wstania, do wyjścia z domu, wieczorem leżąc w lóżku zastanawiam się nad kombinacją cieni i rózu, ach Kocham puzderka, ranne mizianko, porawki makijazu w ciągu dnia
Dzięki Tymeno za zachęcenie do kupna prasowanych Mythic- efekt bardziej widoczny od kulek-dla mnie powalający, ale sam puder na twarzy niewidoczny, takie coś, co jest, a jakoby tego nie było
magtru jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:41   #3242
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Uwielbiam rano robić makijaż, to mnie motywuje do wstania, do wyjścia z domu, wieczorem leżąc w lóżku zastanawiam się nad kombinacją cieni i rózu, ach Kocham puzderka, ranne mizianko, porawki makijazu w ciągu dnia

Ajjjj... a już myślałam, że tylko ja tak mam
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:43   #3243
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No ja wlasnie wole błyszczyki niz pomadki, a syszalam ze Feverki daja bardzo ladny efekt. Zalezy mi na tym, zeby nie byly mocno kryjace i zeby na ustach byla taka tafla jakby, ale nie wygladaly usta na tkaie jakby "zaraz wszystko mialo z nich ścieknąć"
Ty to ogolnie fanka tafli ja calej twarzy jestes rozu tez mokrego szukasz ;>

Natomiast co do mowienia w pracy o kosmetykach -mam to samo. Tym bardziej, ze wiekszosc tam jest dzieciata juz i nie moga zrozumiec jak ktos moze kupic tak drogi puder (aaaaa! nie glupio ci tyle kasy wydawac???) ano nie od kiedy sama sie utrzymuje to uwazam, ze mam pełne prawo w dodatku ostatnio wpadlam na cos takiego -pracuje przy kompie i co miesiac dostaje 200 zl dodatkowe za szkodliwe warunki pracy. Na okulary/soczewki/okuliste.. Ale ja mam wzrok idealny wiec sobie te szkodliwe warunki inaczej rekompensuje

Cale szczescie, że jest wizaz i Wy, ktore nie uwazacie, ze wydanie 200 zl na puder to wyrzucenie kasy w bloto tylko.. Inwestycja w siebie i swoje dobre samopoczucie
ilios jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:45   #3244
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No tak, ja uwazam ze jeskli kogos stac na to to czemu nie. Tymbardziej jesli sie to przyda i bedzie sprawiac radosc

A fanką tafli jestem
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:46   #3245
evenstar
Zakorzenienie

nie nie, nie jesteś sama ja też kocham się malować.. a zapach pudrów wątkowej marki dodaje mi energii na cały dzień a kiedyś chłopak powiedział mi, że mam smaczny make-up myślałam, że padnę, no ale co? moc Guerlain'a
Stary 2009-09-29, 21:48   #3246
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Ajjjj... a już myślałam, że tylko ja tak mam
Ja też no to już nas więcej
ilios jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:51   #3247
magtru
Rozeznanie

Tia, kosmetyki kolorowe, a szczególnie te górnopółkowe, to dla mnie niesamowity poprawiacz samopoczucia- odrobina luksusu...ale ,żeby nie było - kupuje tylko to ,co jestem faktycznie w stanie zużyć, rozważam za i przeciw no i potem namiętnie uzywam A jako,że mam z kolorówki już wszystko - przerzucam sie na pielęgnację-luksusową
magtru jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:52   #3248
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mam takie w swoim wątku wymiankowym, gdyby któraś była zainteresowana
Dziękuję za propozycję, zastanowię się na razie cieszę się moimi kulkami, podejrzewam że następne będą prasowańce, a te sypane to na wyjazdy do Polski bym ze sobą zabierała kurczę, zaczęła się mania kupowania, jeszcze tyle rzeczy chciałabym mieć.........
201604210939 jest offline  
Stary 2009-09-29, 21:56   #3249
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Ja w sumie też lubię się pacykować, ale głównie na imprezy, bo na co dzień to nie muszę
Ale za to jak gdzieś idę, ach, uwielbiam

Natomiast namiętnie lubię oglądać swoje zabawki - wyciągam z kosmetyczek, oglądam, wącham.... taaaak

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycję, zastanowię się na razie cieszę się moimi kulkami, podejrzewam że następne będą prasowańce, a te sypane to na wyjazdy do Polski bym ze sobą zabierała kurczę, zaczęła się mania kupowania, jeszcze tyle rzeczy chciałabym mieć.........
Jasne, jakby co, zapraszam do wątku czy na PW
Stary 2009-09-29, 21:57   #3250
magtru
Rozeznanie

Ja tez zaczynałam swoją przygodę od meteorytów a teraz mój kuferek pęka w szwach, ale po powrocie do pracy jak słyszę , że ładnie wygladam , to sobie tłumaczę,że to dzięki moim skarbom i jeszcze bardziej je kocham!
Idę spać, bo rano do pracy musze wstać odpowiednio wczesnie, co by zdążyć sie pomalować
magtru jest offline  
Stary 2009-09-29, 22:04   #3251
kasiaj85
Moderator

Cytat:
No własnie , ja już też przestane się " chwalić", oczywiście tej co pyta, bo tak, to nikomu nic nie opowiadam, jedyny wtajemniczony to mój brat- tylko oczami przewraca, ale spoko, w jakiś sposób to rozumie, ale , to ,że cały czas buszuje po wizażu- już słabie j...Moja kolezanka szaleje z ciuchami-własnie , ta co sie dziwi, że mam taką zajawkę na kolorówkę, ale ja sobie tłumaczę ,że ona juz dawno nie będzie chodziła w jakiejś bluzce czy sweterku, a moje meteorki będą jak nowe- pachnące i urzekające Uwielbiam rano robić makijaż, to mnie motywuje do wstania, do wyjścia z domu, wieczorem leżąc w lóżku zastanawiam się nad kombinacją cieni i rózu, ach Kocham puzderka, ranne mizianko, porawki makijazu w ciągu dnia
Dzięki Tymeno za zachęcenie do kupna prasowanych Mythic- efekt bardziej widoczny od kulek-dla mnie powalający, ale sam puder na twarzy niewidoczny, takie coś, co jest, a jakoby tego nie było
właściwie to chyba mogłabym się pod każdym Twoim słowem podpisać. Ja mam jeszcze tak, że zakupy ciuchowe tez robię, owszem, ale 200zł na bluzkę wydałam raz w życiu. I jakoś mi tak szkoda tyle na raz na ciuch (no chyba że to dżinsy albo buty)... Ale puder jak kupię to mam go jakoś tak bardziej namacalnego, używam każdego dnia a nie raz w tyg.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Cale szczescie, że jest wizaz i Wy, ktore nie uwazacie, ze wydanie 200 zl na puder to wyrzucenie kasy w bloto tylko.. Inwestycja w siebie i swoje dobre samopoczucie
po to jest wizaż - żeby wskazać NA KTÓRY puder warto wydać 200zł

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Natomiast namiętnie lubię oglądać swoje zabawki - wyciągam z kosmetyczek, oglądam, wącham.... taaaak
a to też uwielbiam hihi od razu się humor polepsza

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-29, 23:34   #3252
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja mam deprechę - pokazałam dziewczynom w pracy moje prasowańce- podobały się, ale zupełny brak zrozumienia. A ja z efektu jestem bardzo zadowolona, nawet zbieram komplementy,że ładnie wyglądam, buzia gładka, no ale nie tłumaczę im, że to meteory czy coś...Koleżanka najpierw pyta co mam nowego, a jak jej pokazuję, to kwituje - kiedy Ty to zuzyjesz???Ech, a potem jeszcze - pokaż, gdzie to kupujesz, może ja coś kupię . A przy kupnie przecież tyle kombinacji, i obczajanie, i dopytywanie, i jeszcze żeby tanio było...Tylko Wy mnie rozumiecieMoże na pocieszenie znowy cos kliknę
Podpisuje się pod Twoimi słowami. Mojej fascynacji kosmetykami nikt nie rozumie, a jak cieszę się z nowego nabytku i z euforią opowiadam o nim koleżance to zawsze dziwnie na mnie spogląda, więc już przestałam to robić. Dobrze że jesteście Wy, Kochane Wizażanki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
paskudy znowu czyms kusza? moze ja was pokusze rozem benefitu? jest cudny! cudo nad cudami!
poki co Pastele nadal testuje bo oczarowana nimi nie jestem
ale motyle bym mogla miec
Masz na myśli Coraliste?

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-09-30, 00:49   #3253
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

U mnie to samo,w pracy po kątach się już muszę chować,źle się czuję i już.Kiedyś koleżanka zapytała mnie,czym tak ładnie pachnę,odpowiedziałam więc jej,że to Lolita Lempicka a ona stwierdziła,że nie zna niestety.Więc same wiecie,w pracy nie znajdę nikogo do takich pogaduszek .W domu też nie,bo mój mąż mnie nie rozumie,niestety.Na codzień też z tym nie najlepiej,bo znajomi patrzą jak na nienormalną.A tu to co innego
Stary 2009-09-30, 08:15   #3254
kkknnn
BAN stały

Zdęcia Russain Doll- niby swatche i w roli szminki
(dzięki Evenstar to przyszło mi do głowy)
Russian Doll pachnie tak jak Meteoryty
kkknnn jest offline  
Stary 2009-09-30, 08:42   #3255
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Kolor wydaje sie ciekawy
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-30, 08:49   #3256
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Kolor wydaje sie ciekawy
Moim zdaniem jest śliczny i bardzo pasuje do jasnej karnacji.
Bałam się jakiegoś mocnego uderzenia kolorystycznego a tu zaskoczenie.
kkknnn jest offline  
Stary 2009-09-30, 08:54   #3257
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest śliczny i bardzo pasuje do jasnej karnacji.
Bałam się jakiegoś mocnego uderzenia kolorystycznego a tu zaskoczenie.
To cieply odcien, czy mi sie wydaje
Stary 2009-09-30, 09:06   #3258
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To cieply odcien, czy mi sie wydaje
To jest taki koralowy róż. Ja go za ciepły nie uważam, zwłaszcza kiedy połozę cienka warstwę, ale...
kkknnn jest offline  
Stary 2009-09-30, 09:17   #3259
ilios
PIP.

GG do ilios

Immolation,
tak pytalam o to Twoje zamilowanie do tafli i mokrego efektu, bo ja co jakis czas tez dostaje faze na mokra twarz i jakis czas temu znalazlam Painstick Shimmer MF http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3324.htm i jest genialny! kolor 01 jest rozowawy i kiedy mam ochote na mokro wygladajacy roz - jak dla mnie nie ma lepszego

u mnie w pracy kolezanka, z ktora siedze w pokoju sie nie maluje. WCALE!!!!!!!!! jej to nawet nie mowie o tym, ze mam jakis nowy puder czy blyszczyk... ona z kolei wydaje duuuzo na ciuchy, a ja ciuchy tez lubie, ale jakos tak ostatnio to duza kase inwestuje w buty jedynie.. a ciuchy to glownie Stradivariuss, Bershka czy Pull and the Bear, wiec kasy nie zdzieraja az tak jakis czas temu kupowalam dosc drogie torebki tez, ale od roku kupuje w Parfois, gdzie sa niedrogie, swietne wzory a ze skory byc nie musza.
no i kosmetyki

kliknelam na truskawie moje mini meteoryty wczoraj sie wahalam, sprawdzilam ile maja w magazynie - 20.. ale jak dzisiaj przyszlam do pracy i sie okazalo, ze sa tylko 3, to juz nie wytrzymalam [niemaly wplyw mial na to fakt, ze wieczorem dostalam smsa z banku, ze moja wyplata jest juz na koncie ] i normalnie taaak sie ciesze i juz sie nie moge doczekac, kiedy zawita listonosz z moimi malenstwami [lub tez listonosz z listem od UC chociaz teoretycznie kosztowalo to ponizej 50$, wiec nie powinni zlapac, ale roznie to bywa :/]
okazuje sie, ze jestem mistrzynia silnej woli
ilios jest offline  
Stary 2009-09-30, 09:51   #3260
p4w
Zakorzenienie

któraś chciała porównanie miniaturek do normalnego opakowania
proszę bardzo

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-09-30, 10:04   #3261
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod Twoimi słowami. Mojej fascynacji kosmetykami nikt nie rozumie, a jak cieszę się z nowego nabytku i z euforią opowiadam o nim koleżance to zawsze dziwnie na mnie spogląda, więc już przestałam to robić. Dobrze że jesteście Wy, Kochane Wizażanki

Masz na myśli Coraliste?
si coralista si
Cytat:
na ustach wyglada super

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten 216 to jest najjasniejszy ...

feverki kocham ... ale to blyszczyki... szminka to dla mnie cos nowego ... tylko, ze ona nie daje mokrego efektu... ona jak dla mnie ma bardzo delikatny polysk... taki jedwabisty...

szminkami ... nude ... blink blink dla sroczek ...

nie ten watkek hie hie... mnie rozne nie ruszaja ...

motylki sa slicne ... a co do pasteli to ja sie w sumie nie dziwie... bo jakos nigdy nie myslalam zeby do Ciebie (milosniczki brazerow ) pasowaly...
hehe sroczka ma teraz pociag do szminek MACa eee tam...lubie brazerki, ale na zime planuje byc krolowa sniegu tylko....ze....widze jak mnie pastele pobielaja, ale oprocz tego, zeby moja skora byla jakas piekna czy cos to niet
roze cie nie ruszaja bo coralisty nie znasz
Cytat:
Taaaaa masło Dzięki bardzo
dimiti jest offline  
Stary 2009-09-30, 10:14   #3262
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

łeeeeee to ja miniaturek nie kupuje. Wole poczekac, odlozyc kaske, kupic pelnowymiarowke, a jak mi nie podejdzie to sprzedac na All
50 czy 60zl za takie male cos to za duzo

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Shimmer Painstick powiadasz? Myslalam juz tez o nim... jak bede miala zbedna kaske to sie skusze
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-30, 10:15   #3263
ilios
PIP.

GG do ilios

nie, no miniatury na allegro sie nie oplacaja calkiem ja zamowilam caly zestaw na tru za 130 zl ze znizka i jak mi cos z niego nie przypasuje to sprzedam na all i tyle.

jako debiutantka z kulkami wole najpierw sobie sprawdzic wszystkie na spokojnie w domu, zebym wiedziala, czy i ktore chce duze
ilios jest offline  
Stary 2009-09-30, 10:37   #3264
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
Ładny kolor, a na ustach pięknie wygląda!!! inaczej go sobie wyobrażałam

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
si coralista si
na ustach wyglada super

hehe sroczka ma teraz pociag do szminek MACa eee tam...lubie brazerki, ale na zime planuje byc krolowa sniegu tylko....ze....widze jak mnie pastele pobielaja, ale oprocz tego, zeby moja skora byla jakas piekna czy cos to niet
roze cie nie ruszaja bo coralisty nie znasz

Coralista jest piękna, ja jestem zakochana w tym cudeńku
Ja swego czasu chciałam kliknąć pastele, ale właśnie bałam się że mnie pobielą, więc się wstrzymałam, a później przeczytałam o nowych meteorytach. mam teraz tylko nadzieję, że pojawią się w Polsce, bo wolałabym je przetestować na żywo

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-09-30, 11:19   #3265
pallacanestra
Zadomowienie

moje drogie, ile mniej więcej jest kuleczek w pełnowymiarowym opakowaniu meteorytów?
pallacanestra jest offline  
Stary 2009-09-30, 11:38   #3266
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja w swoim mam 82 kuleczki
Immolation jest offline  
Stary 2009-09-30, 11:53   #3267
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
U mnie to samo,w pracy po kątach się już muszę chować,źle się czuję i już.Kiedyś koleżanka zapytała mnie,czym tak ładnie pachnę,odpowiedziałam więc jej,że to Lolita Lempicka a ona stwierdziła,że nie zna niestety.Więc same wiecie,w pracy nie znajdę nikogo do takich pogaduszek .W domu też nie,bo mój mąż mnie nie rozumie,niestety.Na codzień też z tym nie najlepiej,bo znajomi patrzą jak na nienormalną.A tu to co innego
proszę Cię, mnie ostatnio koleżanka powiedziała, że mam dewiacje kosmetyczne.. ale mam jedną, która mnie rozumie (i wprowadziła w ten świat!) i mam Wizaż więc jeszcze jestem przy zdrowych zmysłach

Cytat:
tak go właśnie zapamiętałam baaaardzo fajny ten różyk.. szkoda, że mam odwyk :P napisz później jak z trwałością, może kiedyś go jeszcze dorwę.. a skąd go zamawiałaś?
Stary 2009-09-30, 13:41   #3268
pallacanestra
Zadomowienie

Cytat:
Ja w swoim mam 82 kuleczki
a Wy, inne użytkowniczki?
pallacanestra jest offline  
Stary 2009-09-30, 13:48   #3269
magtru
Rozeznanie

Ja też już liczyłam i podawałam w tym wątku, zdje mi się ,że 70 pare, ale nie pamietam, wieczorem policzę to napiszę jak Ci zależy ( w Mythic)
magtru jest offline  
Stary 2009-09-30, 14:45   #3270
desti
Zakorzenienie

Cytat:
łeeeeee to ja miniaturek nie kupuje.
no wlasnie te miniaturki sa strasznie mini ... kiedys sie zastanawialam nad zestawem ale zdecydowanie wole normalne opakowanie... a najlepiej tak jak motyle... duzeee ...
desti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości