Guerlain-kolorówka - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-20, 15:33   #4021
201604210939
Konto usunięte

Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszly moje kulaski ... Lilus jeszcze raz dziekuje ... i dotrzyj w koncu tam gdzie powinnas bo ciagle czekam ...

wrzucam porownanie z motylami... szczegolnie na puszku widac roznice w kolorze jaki daja kulki... nie ma w nich nic z "brazu" pomimo ciemnych kulek... no i sa po prostu boskie ...
Gratuluję zakupu boskich kuleczek idealnie oddałaś kolory imperiales na zdjęciach

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to na potrzeby testow pacnij pol twarzy motylami, drugie pol imperiales i podziwiaj sie w lustrze z 2 stron
: hahaha:
201604210939 jest offline  
Stary 2009-10-20, 15:40   #4022
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki Ale wagowo powinno być 8 g, prawda ?

Może ktoś jeszcze policzy ? Chcę mieć szerszy ogląd
ja mam 4 różowe, 5 fioletowych, 3 żółte, 3 zielone, 3 białe
czyli razem 18 sztuk

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-10-20, 15:41   #4023
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam 4 różowe, 5 fioletowych, 3 żółte, 3 zielone, 3 białe
czyli razem 18 sztuk
Kurde, a ja mam 15

Może ktoś jeszcze ? Pomóżcie, zależy mi.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-20 o 15:47
sine.ira jest offline  
Stary 2009-10-20, 15:54   #4024
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki Ale wagowo powinno być 8 g, prawda ?

Może ktoś jeszcze policzy ? Chcę mieć szerszy ogląd
no tak moje sa dosc duze ale pink fresh jest wiecej i tez sa takie ogromne wiec nie wiem
dimiti jest offline  
Stary 2009-10-20, 15:56   #4025
coctail
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
a tak w ogole to jestem zla, bo chcialam sobie na tru kupic DW EL w kolorze Sand, ktory nareszcie sie pojawil, ale go wykupili juz sekunde wczesniej byl, dodalam go do koszyka, a jak wrzucilam tam kolejna rzecz i mi zaktualizowalo koszyk to sie wyswietlilo, ze DW w tym kolorze maja na magazynie w ilosci sztuk "minus 2" :P
mój DW No. 36 również się kończy i liczyłam na Tru, łączę się w smutku dlaczego go tak trudno dostać

Cytat:
Używam podkładu Dw w kolorze sand i zastanawiam sie teraz intensywnie czy Motylki byłyby dla mnie odpowiednie. Są drogie bo ogromne i nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto a po długim czasie używania beige chic potrzebuję odmiany.
Nie znosze podkładów, pudrów i innych specyfików w odcieniach różu a nie wiem ile różu mają motylki
również interesuje mnie jak Mythic zachowują się na takim odcieniu skóry Pastele sprawują się cudownie wydaje mi się, że Mythic są na tyle neutralne, że będą dla nas pasować
ja na razie zdecydowałam się na prasowane Nacre by wypróbować sprasowane kulki i dla odmiany czasami bardziej się ocieplić

Cytat:
nie no, zeby nie bylo potem na mnie po prostu Nacre jak na mnie daja efekt jak jasniejsze bezyki - w nich nie ma nic z rozowosci, jest tez troche bialego. a mythic maja tez roz + zielen - wiec mi sie wydawalo, ze one inne beda.
poza tym z kulkowych najbardziej lubie mythic.. ale jednak i tak wole prasowane Nacre od nich. i jestem strasznie ciekawa czy to chodzi o kolor czy forme...
Twój opis Ilios przekonał mnie do Nacre

QUOTE=desti;14825005]przyszly moje kulaski ... no i sa po prostu boskie ...[/QUOTE]

Desti zazdroszczę!
Stary 2009-10-20, 16:00   #4026
sine.ira
Zakorzenienie

Może ma ktoś wagę aptekarską i mógłby je zważyć ?
Bo to rzeczywiście dziwne, że są takie rozbieżności...
Stary 2009-10-20, 16:23   #4027
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez coctail Pokaż wiadomość
mój DW No. 36 również się kończy i liczyłam na Tru, łączę się w smutku dlaczego go tak trudno dostać

również interesuje mnie jak Mythic zachowują się na takim odcieniu skóry Pastele sprawują się cudownie wydaje mi się, że Mythic są na tyle neutralne, że będą dla nas pasować
ja na razie zdecydowałam się na prasowane Nacre by wypróbować sprasowane kulki i dla odmiany czasami bardziej się ocieplić

Twój opis Ilios przekonał mnie do Nacre

QUOTE=desti;14825005]przyszly moje kulaski ... no i sa po prostu boskie ...
Desti zazdroszczę![/QUOTE]

oj nie nie ja kupiłam sanda dwa ostatnie to ilios nie zdazyła ale pisała że dzisiaj znów sie pojawiły więc spiesz się klikać

A co do Mythic to własnie te mi nie pasuja za bardzo. Mam wrażenie że moja twar zjest w nich taka sino-rózowa. Z drugiej jednak strony ja mam duzą wadę wzroku więc może źle widzę

Mówisz, że pastele ładnie wyglądają? Skóra nie jest sina ani rózowa?
A wiesz jak Butterfly wyglądają? Chciałabym takei jak nahbardziej beżowe i wydaje mi sie, że właśnie motylki mogłyby sie u mnie sprawdzić. Niesttey nie mam gdzie sprawdzic ich na żywo
KujawiankA jest offline  
Stary 2009-10-20, 16:31   #4028
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A powiedzcie mi, czym roznia soe od siebie te dwa podklady? I jaki daja one efekt? Zainteresowaly mnie

http://www.allegro.pl/item769024069_...atis_dkny.html

I drugi

http://www.allegro.pl/item772205643_...a_podklad.html

Bardzo prosze o odpowiedź
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-20, 17:12   #4029
coctail
Rozeznanie

Cytat:

oj nie nie ja kupiłam sanda dwa ostatnie to ilios nie zdazyła ale pisała że dzisiaj znów sie pojawiły więc spiesz się klikać

A co do Mythic to własnie te mi nie pasuja za bardzo. Mam wrażenie że moja twar zjest w nich taka sino-rózowa. Z drugiej jednak strony ja mam duzą wadę wzroku więc może źle widzę

Mówisz, że pastele ładnie wyglądają? Skóra nie jest sina ani rózowa?
A wiesz jak Butterfly wyglądają? Chciałabym takei jak nahbardziej beżowe i wydaje mi sie, że właśnie motylki mogłyby sie u mnie sprawdzić. Niesttey nie mam gdzie sprawdzic ich na żywo
dzięki za cynk będę się czaić na #36
co do Mythic to mozliwe,ze różowią ze względu na kuleczki w takim kolorze, dla mnie odpada :|

Pastele absolutnie nie różowią, nic a nic, sinienia nie zauważam, kilka muśnięć pędzlem po twarzy i efekt - baaaardzo subtelne ochłodzenie.

Butterfly nie macałam, nie kuszą mnie (poza opakowaniem ), wydają się bardziej brokatowe i bałabym się pacnąć nimi po całej twarzy chyba,że na wieczór ale od tego mam inne rozświetlacze.

Skoro chciałabyś najbardziej beżowe to dlaczego nie klasyczna #3 ?

Edytowane przez coctail
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:14
coctail jest offline  
Stary 2009-10-20, 17:23   #4030
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Imperiales też są bezowe
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-20, 17:30   #4031
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Imperiales też są bezowe
mi się jakoś nie widzi beż ze srebrzystą poświatą ale chętnie pomacam na żywo
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online  
Stary 2009-10-20, 17:34   #4032
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Imperiales też są bezowe
Imperiales może i wyglądają na beżowe ale w rzeczywistości mają
tak jak pisze Organzza srebrzystą poświatę. Dla mnie to taka bardziej widoczna wersja mythic, mająca więcej błyszczących drobinek.
Stary 2009-10-20, 17:43   #4033
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
A powiedzcie mi, czym roznia soe od siebie te dwa podklady? I jaki daja one efekt? Zainteresowaly mnie

http://www.allegro.pl/item769024069_...atis_dkny.html

I drugi

http://www.allegro.pl/item772205643_...a_podklad.html

Bardzo prosze o odpowiedź
extreme jest trwały, nie ściera się - mam go i jest naprawdę trwały, ale dla mnie za szybko zastyga tylko na bazie daję darę go cienko i równo rozprowadzić; daje matowe wykonczenie

aqua - jest lżejszy i nawilżający, ale tylko testowałam, więc nie wiem czy rzeczywiście nawilża

ale Guerlain ma dość ciemne kolory w tych nowych podkładach, przynajmniej w Polsce

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-10-20, 17:50   #4034
Yasia
Wtajemniczenie

Ja dziś "obmacałam" dokładnie i dogłębnie Mythic i bardzo mnie urzekły! Ślicznie wyglądają, delikatnie się mienią. Muszę je mieć, koniecznie

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:00   #4035
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
o ja... a wczoraj jeszcze sie zastanawialam czy bedaaaa....
bo ja chce mythic
Mnie też ta wersja oczarowała Czekam z klikaniem na kolejną wypłatę, bo 2 opakowania meteorytów w jednym miesiącu to totalna rozpusta

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:01   #4036
201604210939
Konto usunięte

Ja się dołączę do zachwytów nad mythic - niby nie widać ich na twarzy ale jednak buzia wygląda zupełnie inaczej
Stary 2009-10-20, 18:05   #4037
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu boskich kuleczek idealnie oddałaś kolory imperiales na zdjęciach

dziekuje ... cudne sa ... dzis nalozylam na cala twarz i o ile w sztucznym swietle przez chwile wydawalo mi sie, ze sie blyszcza to w swietle dziennym i w slonku wygladaja pieknie ... pokochalam od pierwszego myzniecia ...

ps. coraz bardziej mnie zastanawiaja mythic... bo sie tak zachwycacie hyhy ... jaki daja wlasciwie efekt ?? ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-10-20 o 18:06
desti jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:18   #4038
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
coraz bardziej mnie zastanawiaja mythic... bo sie tak zachwycacie hyhy ... jaki daja wlasciwie efekt ?? ...

Podłączam sie do pytania
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:37   #4039
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Kasia ja tez szminek nie mialam... albo nie uzywalam bo jakies dwie widze u mnie na zdjeciach ale w zyciu ich nie uzylam i poszly w swiat ... a kiss kiss baby uzywam namietnie... i lubie, ze one nie sa blink blink same z siebie i jak cos to mozna je zawsze przezroczystym blyszczykiem potrakotwac...
blink blink w sensie brokatowe? bo jeśli chodzi o naturalny połysk to właśnie mnie urzekł on i treściwa konsystencja! Boskie szminy,cały czas się zastanawiam czy chcę jedną czy dwie..

Cytat:
od przybytku glowa nie boli a od takiego to juz na pewno nie

i potem spytaj meza, ktora polowa twarzy jego zdaniem lepiej wyglada, a on zapewne zrobi "yyy a one sie roznia?????"

zawsze moja przyjaciolke i mnie nasi mezczyzni dobijaja tym i juz wiemy, ze makijaz jest DLA NAS TYLKO I WYLACZNIE
ja pomalowalam pol twarzy prasowancami nacre, drugie pol kulkami mythic, specjalne poswiecenie tylko po to, zeby memu TZ unaocznic wielka roznice, wychodze z lazienki, pytam "i co?" a on "yyy to Ty juz wymalowana jestes....?"
skąd ja to znam. Mój mąż nie zauważyl kiedyś jak obcięłam włosy z takich za ramiona do takich odstających od głowy jakieś 5cm, na tzw zapałkę się obcięłam... a on wchodzi do kuchni, buziak i idzie dalej...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hej dawno tu nie byłam, bo wyłączyła mi się subskrypcja wątku (nie wiem jakim cudem ), a ja myślałam, że taka cisza w wątku

moje grzechy Guerlain'owe to KissKiss Baby Rosy Nude w zeszłym tygodniu, a wczoraj kliknęłam Nacre des Mers
hehe mój TŻ zauważa szczególnie jak użyję różu (a róże kocham namiętnie ), to zawsze mówi, że mam rumieńce (myśli, że naturalne, albo się zgrywa, ale nieważne ) - bardzo miłe dla mnie
chwailcie te Kiss Kissy, ojj chwalicie, chyba dołączę do szczęśliwych posiadaczek...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:43   #4040
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
juz juz
nie bij
ja mysle, ze z prasowanych bardziej podobalyby Ci sie mythic - one daja taki mokry [!!!!] efekt.
swatche masz na blogu Nevady http://beautyicon.pl/search,article,...erlain-,r.html ale mysle, ze mulier tez potwierdzi, ze nacre tak nie wygladaja na zywo
jak dla mnie to nacre wlasciwie nie maja koloru, tylko samo rozswietlenie daja. nabrane na pedzel wygladaja tak bardzo bardzo jasno bezowo, prawie bialo, natomiast nalozone na reke czy twarz praktycznie niewidoczne sa.
takie samo rozswietlenie i rozmycie rysow bez widocznego koloru -> przynajmniej takie sa na mnie

ja je uwielbiam bardziej niz kulki. nie wiem ktore uwielbiam bardziej - mythic czy nacre, bo w sephorze stalam i stalam i nie moglam wybrac, w koncu wygralo to, ze nacre byly na truskawie [no i to limitowanka, a mythic zawsze moge kupic ]. no a jak sie mythic na tru pojawily, to juz zaczynam sie na nie czaic
potwierdzam oczywiście, zdjęcie idealnie oddaje odcień wszystkich prezentowanych kolorów

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
glow zapewnią raczej drobinkowce podobno Nacre des Mers są rozświetlające tylko w pierwszej warstwie, a potem już nie są błyszczące
przepraszam, że post pod postem, ale nie zauważyłam wcześniej wypowiedzi...

nie zgodzę się nacre właśnie rozświetlają aż do spodu ... jeżeli dobrze mnie rozumiecie... podobno klasyczne wersje rozświetlają tylko z góry (tak też własnie zachowywały się testery w sephorze). Nacre już starłam i to dość sporo (mam zagłębienie) i one po prostu w całej objętości pudru mają wtopione drobinki. Wydaje mi się, że tym także różnią się od trzech klasyków. Oczywiście nie w takiej ilości jak ta warstwa pierwotna, ale to dobrze, bo to byłaby już przesada

Ps.
ooooo widać, że mnie dawno nie było, posty same się łączą

mulier jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:45   #4041
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
blink blink w sensie brokatowe? bo jeśli chodzi o naturalny połysk to właśnie mnie urzekł on i treściwa konsystencja! Boskie szminy,cały czas się zastanawiam czy chcę jedną czy dwie..
... bo ja nie lubie za intensywnych blyszczacych pomadek... a kiss kiss baby daja taki satynowy lekki polysk... ja sie jeszcze zastanawiam nad nr 240 Honey Nude i 200 Cristal Nude ... choc nr 260 Romantic Nude tez jest sliczna ...
desti jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:47   #4042
kasiaj85
Moderator

Cytat:
... bo ja nie lubie za intensywnych blyszczacych pomadek... a kiss kiss baby daja taki satynowy lekki polysk... ja sie jeszcze zastanawiam nad nr 240 Honey Nude i 200 Cristal Nude ... choc nr 260 Romantic Nude tez jest sliczna ...
Ja zdecydwanie capnę Red Nude... i nie wiem jeszcze może jedną jakąś... tylko że ja zdecydowanie wolę ciemne odcienie...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:49   #4043
desti
Zakorzenienie

Kasia jak Ci pasuja to pewnie... ja w ciemnych wygladam niefajnie ...
desti jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:54   #4044
kasiaj85
Moderator

no dokładnie - każdej z nas co innego pasuje... Popatrzę jeszcze na nie i może uda mi się jakąś dobrać. Choć nudasy robić na zimę...? Dziwne, ja zimą wcale nie mogę używać niekryjących szminek bo mi marzną usta i robią się sine i niestety pod jasną szminką czy błyszczykiem to widać na szczęście uwielbiam ciemniejsze kolorki na ustach i dobrze się w nich czuję więc mam problem z głowy. Szkoda że te nudaski to w większości bladziochy, przejrzystych błyszczyków mam od groma i trochę w sumie szminek kolorowych też, ale w końcu każdy ma jakąś słabość

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-10-20, 19:01   #4045
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
nie zgodzę się nacre właśnie rozświetlają aż do spodu ... jeżeli dobrze mnie rozumiecie... podobno klasyczne wersje rozświetlają tylko z góry (tak też własnie zachowywały się testery w sephorze). Nacre już starłam i to dość sporo (mam zagłębienie) i one po prostu w całej objętości pudru mają wtopione drobinki. Wydaje mi się, że tym także różnią się od trzech klasyków. Oczywiście nie w takiej ilości jak ta warstwa pierwotna, ale to dobrze, bo to byłaby już przesada
no ale z tego co wiem efektu Glow nim nie osiągniesz.. twarz będzie rozświetlona, promienna, ale nie będzie "mokrego" efektu.. chyba, że się mylę? zresztą na dniach się sama przekonam

Kasiu, pomadki na jesień, a nie zimę jesienią jeszcze znośne chociaż one i tak pielęgnują, więc myślę, że sprawdzą się i zimą
ja swój egzemplarz kocham
skuś się
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online  
Stary 2009-10-20, 19:04   #4046
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiu, pomadki na jesień, a nie zimę jesienią jeszcze znośne chociaż one i tak pielęgnują, więc myślę, że sprawdzą się i zimą
skuś się
tym bardziej, ze one sa wlasnie takie balsamoszminki ze skladnikami pielegnujacymi ...
desti jest offline  
Stary 2009-10-20, 19:10   #4047
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
no ale z tego co wiem efektu Glow nim nie osiągniesz.. twarz będzie rozświetlona, promienna, ale nie będzie "mokrego" efektu.. chyba, że się mylę? zresztą na dniach się sama przekonam
A tak, aż tak mocno to one nie rozświetlają. Twarz po prostu naturalnie promienieje i połyskuje pod światło. Tak mocny efekt można chyba osiągnąc szachownicą clinique ewentualnie maczkami też clinique. Guerlain Nacre to po prostu profesjonalne, naturane rozświetlenie, idealna, gładka skóra i cudowny odcień policzków....tylko tyle

mulier jest offline  
Stary 2009-10-20, 19:12   #4048
kasiaj85
Moderator

Cytat:

skuś się
biorąc pod uwagę, że u nas jesieni takiej stricte to nie ma za bardzo, i ostatnio było zimno że hej, to szminki chyba na wiosnę/lato przynajmniej dla mnie ale ta ciemniejsza powinna się sprawdzić a Rosewood Nude jaka jest? ma ktoś? Desti - jaką Ty masz?

Cytat:
tym bardziej, ze one sa wlasnie takie balsamoszminki ze skladnikami pielegnujacymi ...
no dokładnie... ale poprostu miodowe są... to w czwartek dołączam do zachwytów.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-10-20, 19:17   #4049
desti
Zakorzenienie

Kasia ja mam ta co Organzza... Rosy Nude ...
desti jest offline  
Stary 2009-10-20, 19:18   #4050
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
A tak, aż tak mocno to one nie rozświetlają. Twarz po prostu naturalnie promienieje i połyskuje pod światło. Tak mocny efekt można chyba osiągnąc szachownicą clinique ewentualnie maczkami też clinique. Guerlain Nacre to po prostu profesjonalne, naturane rozświetlenie, idealna, gładka skóra i cudowny odcień policzków....tylko tyle

mulier jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości