Guerlain-kolorówka - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-22, 07:29   #4111
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
jamestown dzięki za odp
A na początku wydawało mi się, że te Mythic najmniej ciekawe-jakieś takie wydawały mi się dziwne kolory w tych kulkach
A Ja kocham efekt rozświetlenia na twarzy-tylko zawsze trudno było mi znaleźć kosmetyk idealny, ale z tego co widzę opinie o meteorytkach rewelacyjne.
mythic zawsze wydaja sie malo ciekawe na poczatku, bo jak sie przywyklo do normalnego pudru to nagle taki w kolorach ekstremalnych wydaje sie jakims dziwnym wytworem ale jak dla mnie mythic to mistrzostwo swiata w kolorystyce. nie wiem jak bardzo upici musieli byc eksperci guerlaina, kiedy wpadli na ten pomysl [bo nikomu na trzezwo by to do glowy nie wpadlo ] ale okazalo sie, ze bylo to genialne

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Jamestown masz PW
Ostatnio wolę tu nie zaglądać bo to najbardziej kuszący wątek na Wizażu, a ja grzecznie odwykuję trochę (to znaczy od Guerlaina bo na Wish List jest Givenchy)
oj wiem.. ten watek jest szalenie niebezpieczny. on i watek o truskawie sprawiaja, ze moje zasoby $ topnieja w zastraszajacym tempie... dobrze, ze za tydzien wyplata
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie
Będę teraz śledzić stany meteorytków . I pewnie - gdy zaczną znikać - w przypływie obłędu je kliknę
ja tak zrobilam z miniaturami mowilam, ze po co mi one i w ogole, tak z ciekawosci sprawdzalam co jakis czas ile ich jest na stanie i jak zostaly 3 - to kliknelam a jak 5 min potem kumpela pytala czy jeszcze sa to juz ich nie bylo.
Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
tak trochę off - kurczę dziewczęta a mnie strasznie rozbawiła Wasza wymiana zdań - organza, jamestown - naprawde fajny dialog był, taki sympatyczny mi się wydawał, jak starych znajomych

no więc melduję, że meteory ponoć do mnie zmierzają - miniaturki, a ten wątek dziwnie na mnie działa i jeszcze jakieś terakoty zamówiłam. No i już się zaczynam czaic na parure
dzieki miniaturom wyleczylam sie z 2 podstawowych kolorow, natomiast przekonalam sie, ze mythic sa cudne dla mnie
plus miniatur jest tez taki, ze niechcianych kolorow bez najmniejszego problemu pozbedziesz sie na allegro - bo pomimo tego, ze stosunek ceny do objetosci jest mniej korzystny niz w przypadku pelnowymiarowych, to dziewczyny o wiele chetniej klikaja miniatury - jesli one sie nie sprawdza to wydaly 50 zl, a nie 150 mysle, ze bedziesz z nich zadowolona

a ja przedstawiam obiecane fotki motyli wraz z cala moja obecna kolekcja [2 z miniatur fruna wkrotce do nowych nabywcow a blyszczyk raczej dla sis bedzie ] oraz blizsze zestawienie z Nacre prasowanymi.
co do efektu na skorze - odwazylam sie zbeszczescic to [byscie widzialy mine mojego TZ, kiedy mu pokazalam nabytek, on powiedzial, zebym sie tym wymalowala, a ja stwierdzilam, ze chyba troche ich do tego szkoda ] i pomiziac po nich!!! i mam je dzis na policzkach i wygladaja pieknie nie przyciemniaja, puder jest jasnobezowo-delikatnie rozowawy z drobnkami i tak pieknie rozswietla najcheniej postawilabym przed soba lustro i na siebie patrzyla
puder jest bardzo bardzo drobno zmielony i daje efekt mgielki, uwielbiam takie
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 08:22   #4112
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mythic zawsze wydaja sie malo ciekawe na poczatku, bo jak sie przywyklo do normalnego pudru to nagle taki w kolorach ekstremalnych wydaje sie jakims dziwnym wytworem ale jak dla mnie mythic to mistrzostwo swiata w kolorystyce. nie wiem jak bardzo upici musieli byc eksperci guerlaina, kiedy wpadli na ten pomysl [bo nikomu na trzezwo by to do glowy nie wpadlo ] ale okazalo sie, ze bylo to genialne

oj wiem.. ten watek jest szalenie niebezpieczny. on i watek o truskawie sprawiaja, ze moje zasoby $ topnieja w zastraszajacym tempie... dobrze, ze za tydzien wyplata

ja tak zrobilam z miniaturami mowilam, ze po co mi one i w ogole, tak z ciekawosci sprawdzalam co jakis czas ile ich jest na stanie i jak zostaly 3 - to kliknelam a jak 5 min potem kumpela pytala czy jeszcze sa to juz ich nie bylo.

dzieki miniaturom wyleczylam sie z 2 podstawowych kolorow, natomiast przekonalam sie, ze mythic sa cudne dla mnie
plus miniatur jest tez taki, ze niechcianych kolorow bez najmniejszego problemu pozbedziesz sie na allegro - bo pomimo tego, ze stosunek ceny do objetosci jest mniej korzystny niz w przypadku pelnowymiarowych, to dziewczyny o wiele chetniej klikaja miniatury - jesli one sie nie sprawdza to wydaly 50 zl, a nie 150 mysle, ze bedziesz z nich zadowolona

a ja przedstawiam obiecane fotki motyli wraz z cala moja obecna kolekcja [2 z miniatur fruna wkrotce do nowych nabywcow a blyszczyk raczej dla sis bedzie ] oraz blizsze zestawienie z Nacre prasowanymi.
co do efektu na skorze - odwazylam sie zbeszczescic to [byscie widzialy mine mojego TZ, kiedy mu pokazalam nabytek, on powiedzial, zebym sie tym wymalowala, a ja stwierdzilam, ze chyba troche ich do tego szkoda ] i pomiziac po nich!!! i mam je dzis na policzkach i wygladaja pieknie nie przyciemniaja, puder jest jasnobezowo-delikatnie rozowawy z drobnkami i tak pieknie rozswietla najcheniej postawilabym przed soba lustro i na siebie patrzyla
Motylki
Chyba przestanę na te zdjęcia zerkać, bo zaraz się dalej nakręcę

Czekam z prasowanym mythic na wypłatę i liczę po cichu, że nie ubędzie ich jakoś straszliwie przez te ponad 2 tygodnie Boję się jedynie, że jak mi podpasują, to mimo kulastych beżyków w szufladzie zapałam koniecznością posiadania także kulastych mythic, a to byłaby już rozpusta w biały dzień
Doszłam też do wniosku, że może te miniatury to byłby lepszy pomysł na początek, bo jeżeli kupię mythic i mi nie przypasuje Beżyki są OK, ale jeszcze zblednę z upływem zimy, bo mimo łatwo opalającej się karnacji na co dzień jestem dość jasna. Zawsze muszę sobie wydumać jakiś dylemat

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2009-10-22 o 08:26
ganimedea jest offline  
Stary 2009-10-22, 08:31   #4113
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
tak trochę off - kurczę dziewczęta a mnie strasznie rozbawiła Wasza wymiana zdań - organza, jamestown - naprawde fajny dialog był, taki sympatyczny mi się wydawał, jak starych znajomych
hehe
Cytat:
piękne te motyle a czemu użyłaś tylko na policzki?
mogę spytać ile mniej więcej kosztowały? kupowałaś na ebayu?
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-10-22, 08:55   #4114
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hehe
piękne te motyle a czemu użyłaś tylko na policzki?
mogę spytać ile mniej więcej kosztowały? kupowałaś na ebayu?
na razie tylko na poliki testowo, jutro cala sie nimi wymaziam
kupilam za 200 zl na allegro ta sama sprzedajaca wystawila wczoraj jeszcze 5 sztuk - za 230 [http://allegro.pl/item791028455_guer...na_edycja.html , goldy prasowane tez ma - na innej aukcji]

w dodatku za to, ze musialam dlugo czekac na przesylke [2 tyg niecale] jako gratis dorzucila mi blyszczyk guerlain terracota [ten ze zbiorowego zdjecia]

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Motylki
Chyba przestanę na te zdjęcia zerkać, bo zaraz się dalej nakręcę

Czekam z prasowanym mythic na wypłatę i liczę po cichu, że nie ubędzie ich jakoś straszliwie przez te ponad 2 tygodnie Boję się jedynie, że jak mi podpasują, to mimo kulastych beżyków w szufladzie zapałam koniecznością posiadania także kulastych mythic, a to byłaby już rozpusta w biały dzień
Doszłam też do wniosku, że może te miniatury to byłby lepszy pomysł na początek, bo jeżeli kupię mythic i mi nie przypasuje Beżyki są OK, ale jeszcze zblednę z upływem zimy, bo mimo łatwo opalającej się karnacji na co dzień jestem dość jasna. Zawsze muszę sobie wydumać jakiś dylemat
lepiej nie zerkaj - u mnie tez sie od zerkania zaczelo
ale nie zaluje.. rany, to jest dzielo sztuki, a nie kosmetyk

miniatury sa super pomyslem - na allegro mozesz dorwac mini mythic za 50 zl. ja juz wiem, ze mythicowe kulasy chce duze i teraz czekam az mila truskawka jakas promocja strzeli
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:03   #4115
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
na razie tylko na poliki testowo, jutro cala sie nimi wymaziam
kupilam za 200 zl na allegro ta sama sprzedajaca wystawila wczoraj jeszcze 5 sztuk - za 230 [http://allegro.pl/item791028455_guer...na_edycja.html , goldy prasowane tez ma - na innej aukcji]

w dodatku za to, ze musialam dlugo czekac na przesylke [2 tyg niecale] jako gratis dorzucila mi blyszczyk guerlain terracota [ten ze zbiorowego zdjecia]
ach, myślałam, że może nie nadają się na całą twarz
cena przyjazna, w porównaniu do wartości rynkowej dziękuję
Cytat:
rany, to jest dzielo sztuki, a nie kosmetyk
jak dla mnie każdy kosmetyk Guerlain jest takim maleńkim dziełem sztuki (może poza miniaturami meteorytów, wyglądają trochę niedbale - a z drugiej strony przydałoby mi się małe pudełeczko meteorytów, bo mam już ogromną ilość pyłku w BC, jest go zdecydowanie za dużo ), można wyjmować tylko po to, aby sobie na nie spojrzeć
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:05
Organzza jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:08   #4116
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ach, myślałam, że może nie nadają się na całą twarz
cena przyjazna, w porównaniu do wartości rynkowej dziękuję

jak dla mnie każdy kosmetyk Guerlain jest takim maleńkim dziełem sztuki (może poza miniaturami meteorytów, wyglądają trochę niedbale), można wyjmować tylko po to, aby sobie na nie spojrzeć
no wlasnie tylko dlatego, ze ta cena nie byla taka straszna w porownaniu do ponad 500 za mythic prasowane w drogerii postanowilam zrobic sobie prezent

fakt, miniaturki sa takie troche niedopracowane, ale ich zadaniem nie jest starczac na lata - jak u duzych kulek, tylko mozliwosc testowania [przynajmniej ja tak na nie patrze ]. poza tym, jakbym nie miala miniatur to pewnie chorowalabym na beige chick tez [pinki jakos nie dla mnie sa], a tak to przynajmniej jedna pokusa mi odpadla

z tego wlasnie powodu moje wszystkie miniatury wyfruwaja w swiat, a zamiast ich pojawi sie pelnowymiarowy mythic

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:09
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:13   #4117
magtru
Rozeznanie

Ok, podjęłam męską decyzję! Kupuję Nacre de Mers - będę miała na lato , teraz używam Mythic...Ilios !Toje fotki boskie, po wypłacie kupuję na tru, a jak nie będzie, to na all...
magtru jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:28   #4118
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Ilios, czy moglabys porównać Motyle i Nacre? Nakrecilas mnie na oba
-mimbla- jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:59   #4119
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A ja chyba kupie Mythic duze po wyplacie
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-22, 10:30   #4120
magtru
Rozeznanie

A dla mnie jeszcze raz coś o Nacre!!! Ilios please
magtru jest offline  
Stary 2009-10-22, 10:57   #4121
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Przeciez zartowalam. Nie wiem skad to oburzenie. Emotka z pilowaniem paznokci rowniez byla zartem, bo uznalam, ze idealnie pasuej to "phi". Troszke dystansu.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

I wlasnie tego sie obawiam. Chce kliknac na Parure White 01, ale sie stresuje, ze bedzie jak najjasniejszy Dior bo na taki wyglada wlasnie. Jedyny moj dobrany podklad to Face Fabric Armaniego. Prawie bialy (niestety to nie fluid, ale bardziej krem tonujacy).
Armani ma bardzo jasne podkłady ostatnio kupiłam kolor 3 Luminous Silk i jednak jest dla mnie ciut za jasny

żeby nie było OT - mam kuleczki Imperiales, ale jakoś nie widzę ich za bardzo tzn. efektu
chyba muszę potestować jeszcze

Cytat:

czemu ich nie kupiłam wtedy
też trafiłam na tą aukcję, a teraz 230 to już prawie 250 i jakoś głos rozsądku mi nie pozwala

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-10-22, 11:30   #4122
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja chyba kupie Mythic duze po wyplacie
ja tez o nich mysle
tym bardziej, ze po tym jak sprzedalam zestaw miniatur na allegro to zarobilam 100 zl wiec dorzuce 30 i mam na tru duze mythic ale jak na razie czekam na jakas jeszcze promocje, w koncu nie mozna AZ TAK szalec, nie?

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ilios, czy moglabys porównać Motyle i Nacre? Nakrecilas mnie na oba
Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A dla mnie jeszcze raz coś o Nacre!!! Ilios please
specjalnie dla Was polecialam do lazienki z kosmetyczka i telefonem i obfocilam dokladnie jeszcze raz nie moge ze smiechu z samej siebie [pierszy raz w zyciu zrobilam sobie fote komorka w lustrze, wiec docencie to poswiecenie ]
one sa bardzo podobne do siebie Załącznik 2600855 - motyle maja wiecej drobinek, natomiast w przypadku Nacre latwiej sie stopniuje kolor, bo jest tak ulozony w kolka. z tym, ze w przypadku obu - kolor jest bardzo delikatny.. [ze w zasadzie poza srodkowym - bialym - koleczkiem z nacre nie ma czego stopniowac...] probowalam zrobic swatch na rece, ale sie nie daje bo nie dosc, ze ten kolor taki delikatny, drobinki ciezkie do uchwycenia, to jeszcze moj telefon nie ma powalajacych zdolnosci fotograficznych.
one oba maja taki kolor, ze stapiaja sie z moja skora tak, ze ich nie widac, a widac efekt... jest.
ja mam niestety problemy z krazeniem, na rece jak mi zimno mam taka marmurkowa skore, a w miejscu gdzie jest nacre - mimo, ze nie jest on kryjacy, tych naczynek nie widac, a skora wyglada jakby byla obrobiona w PS [a nie byla - serio ] Załącznik 2600856
na twarzy mam Nacre, a na policzkach Motyle [bo na pierwszy ogien nie chcialam ryzykowac ich na cala twarz, przez te drobinki, ale one sa tak niewidoczne, ze mysle, ze jutro sprobuje] TYLKO NIE SMIAC MI SIE Z TEGO ZDJECIA W LUSTRZE Załącznik 2600853Załącznik 2600854
zrobilam tez zdjecie na pedzlu, Załącznik 2600850 na ktorym wygladaja tak samo - ale w rzeczywistosci w motylach jest duzo iskrzacych sie drobinek
Oba one sa drobinkowe, podobnej wielkosci te drobinki sa, motyle troszke mniejsze, ale za to maja ich chyba z 3x tyle. na twarzy ich nie widac [tych drobinek], po prostu dostaje sie rozswietlenie. nie mokry glow, tylko takie naturalne. [a ja ostatnio jestem totalna fanka wygladu pod tytulem "niby nie widac, ze cos mam na twarzy, a wszyscy zastanawiaja sie czemu tak swiezo i zdrowo wygladam" ] czlowiek wyglada jakby byl wyspany, a nie poszarzaly ze zmeczenia, cera jest zdrowa i ujednolicona. uwielbiam jedne i drugie... sa podobne, a jednak inne.. gdybym miala wybrac jedne z nich to nie wiem efekt, ktory daja jest bardzo podobny.
mimo wszystko chyba motyle, bo jestem sroka, a to najpiekniejszy kosmetyk, ktory widzialam w zyciu i ta puderniczka z lusterkiem [no i ogolnie lubie motyw motylkowy, zawsze mnie rozczula.. ] + fakt, ze potem bede mogla wmawiac mojemu TZ jaka to ja zaradna i oszczedna jestem, bo przeciez nie musze kupowac prasowanych mythic z lusterkiem za 400 zl, tylko wklad za 130 [pomijam juz sprasowane kulasy mythicowe z tej serii co nacre oraz mythic kulkowe duze, ktore zapewne tez stana sie moje ]

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-10-22 o 11:38
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 11:46   #4123
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

O ja!
Kobieto, ale masz talent

Dzięki wielkie, kupuje oba
-mimbla- jest offline  
Stary 2009-10-22, 12:13   #4124
magtru
Rozeznanie

No! Piękne zdjęcia. Faktycznie bardzo ładny look - chyba masz nieskazitelną cerę, ja sie zdecydyję na nacre...Dzięki!!!
magtru jest offline  
Stary 2009-10-22, 12:28   #4125
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
No! Piękne zdjęcia. Faktycznie bardzo ładny look - chyba masz nieskazitelną cerę, ja sie zdecydyję na nacre...Dzięki!!!

nieskazitelnej cery nie mam, tzn problemow jakichs wielkich tez nie, ale zaczerwienieniona z natury i pory za widoczne ale Meteorytki tak mi to wszystko pieknie maskuja i rozmywaja, ze juz sie martwic nie musze
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 12:43   #4126
desti
Zakorzenienie

Ilios przesliczne sa prasowane motylki ... szkoda, ze tak rzadko mozna je spotkac...
desti jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:18   #4127
babulenka
Rozeznanie

Ojojoj.... jak ja mogłam tak żyć w nieświadomości......:conf used:
Wczoraj dopiero pomazałam sie w galerii Mythic prasowanymi i tak jak Ilios z motylami... nie mogłam sie napatrzec na siebie, szkoda mi było zmywac makijaz , a jak sie dowartościowałam po tym, ohoho.
No i klikam...... dla tego uczucia samozachwytu warto dać każdą cenę
Dziś rozpoczynam przygode z żarlenkami. Dzięki Wam.
babulenka jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:23   #4128
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ojojoj.... jak ja mogłam tak żyć w nieświadomości......:conf used:
Wczoraj dopiero pomazałam sie w galerii Mythic prasowanymi i tak jak Ilios z motylami... nie mogłam sie napatrzec na siebie, szkoda mi było zmywac makijaz , a jak sie dowartościowałam po tym, ohoho.
No i klikam...... dla tego uczucia samozachwytu warto dać każdą cenę
Dziś rozpoczynam przygode z żarlenkami. Dzięki Wam.
witaj w klubie
Meteoryty sa niesamowite - jak sie czlowiek nimi pomaluje to przyzwyczajony do kosmetykow z wyraznym kolorem mowi "phi, tyle kasy za takie nic????" ale potem sie okazuje, ze to "nic" o wiele piekniejsze i o wiele wiecej daje niz rozne inne "cosie"
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:45   #4129
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
one sa bardzo podobne do siebie Załącznik 2600855 - motyle maja wiecej drobinek, natomiast w przypadku Nacre latwiej sie stopniuje kolor, bo jest tak ulozony w kolka. z tym, ze w przypadku obu - kolor jest bardzo delikatny.. [ze w zasadzie poza srodkowym - bialym - koleczkiem z nacre nie ma czego stopniowac...] probowalam zrobic swatch na rece, ale sie nie daje bo nie dosc, ze ten kolor taki delikatny, drobinki ciezkie do uchwycenia, to jeszcze moj telefon nie ma powalajacych zdolnosci fotograficznych.
one oba maja taki kolor, ze stapiaja sie z moja skora tak, ze ich nie widac, a widac efekt... jest.
ja mam niestety problemy z krazeniem, na rece jak mi zimno mam taka marmurkowa skore, a w miejscu gdzie jest nacre - mimo, ze nie jest on kryjacy, tych naczynek nie widac, a skora wyglada jakby byla obrobiona w PS [a nie byla - serio ] Załącznik 2600856
na twarzy mam Nacre, a na policzkach Motyle [bo na pierwszy ogien nie chcialam ryzykowac ich na cala twarz, przez te drobinki, ale one sa tak niewidoczne, ze mysle, ze jutro sprobuje] TYLKO NIE SMIAC MI SIE Z TEGO ZDJECIA W LUSTRZE Załącznik 2600853Załącznik 2600854
zrobilam tez zdjecie na pedzlu, Załącznik 2600850 na ktorym wygladaja tak samo - ale w rzeczywistosci w motylach jest duzo iskrzacych sie drobinek
Oba one sa drobinkowe, podobnej wielkosci te drobinki sa, motyle troszke mniejsze, ale za to maja ich chyba z 3x tyle. na twarzy ich nie widac [tych drobinek], po prostu dostaje sie rozswietlenie. nie mokry glow, tylko takie naturalne. [a ja ostatnio jestem totalna fanka wygladu pod tytulem "niby nie widac, ze cos mam na twarzy, a wszyscy zastanawiaja sie czemu tak swiezo i zdrowo wygladam" ] czlowiek wyglada jakby byl wyspany, a nie poszarzaly ze zmeczenia, cera jest zdrowa i ujednolicona. uwielbiam jedne i drugie... sa podobne, a jednak inne.. gdybym miala wybrac jedne z nich to nie wiem efekt, ktory daja jest bardzo podobny.
mimo wszystko chyba motyle, bo jestem sroka, a to najpiekniejszy kosmetyk, ktory widzialam w zyciu i ta puderniczka z lusterkiem [no i ogolnie lubie motyw motylkowy, zawsze mnie rozczula.. ] + fakt, ze potem bede mogla wmawiac mojemu TZ jaka to ja zaradna i oszczedna jestem, bo przeciez nie musze kupowac prasowanych mythic z lusterkiem za 400 zl, tylko wklad za 130 [pomijam juz sprasowane kulasy mythicowe z tej serii co nacre oraz mythic kulkowe duze, ktore zapewne tez stana sie moje ]
sliczne te prasowane motyle! sama puderniczka i wzorek to juz jest uciecha dla oka
a co to masz za fona takiego fajnego?

niestety nadal nie wiem czy moja siostra upolowala puder czy nie, bo jak dzwoni to do mamuski na kome bo ona stacjonarnego nie ma nie wiem czy sie nie dowiem dopiero w niedziele jak przyjedzie na obiad
dimiti jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:53   #4130
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sliczne te prasowane motyle! sama puderniczka i wzorek to juz jest uciecha dla oka
a co to masz za fona takiego fajnego?

niestety nadal nie wiem czy moja siostra upolowala puder czy nie, bo jak dzwoni to do mamuski na kome bo ona stacjonarnego nie ma nie wiem czy sie nie dowiem dopiero w niedziele jak przyjedzie na obiad
wieeeem mi tez sie podobaja, nie ma to jak cos takiego pokazac gadzieciarze jak ja

moj fon to iPhone [pierwszej generacji jak jeszcze srebrny byl], oklejony naklajka na tel z Decalgirl -> http://www.decalgirl.com/browse.cfm/4,7193.htm], ktory mam od prawie 2 lat i niezmiennie uwielbiam [a naklejki mu zmieniam jak mi sie nudza ]

alez ta Twoja siostra wystawia Twoja [i nasza ] cierpliwosc na probe te emocje normalnie jak kiedy przychodzi do mnie awizo i nie wiem czy paczka z tru czy laurka z UC na poczcie na mnie czeka
mam nadzieje, ze pamietala o nich
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:32   #4131
maja2005
Zadomowienie

Cytat:
Ilios, a mogłabym prosić o Twoją opinię o Beige Chic? Dlaczego Ci nie podpasowały? Chciałabym sobie kupić najpierw jakieś mniatury i wydawało mi się, że te bedą mi pasowały najbardziej, ale teraz już nie jestem tego pewna Z góry dzięki za odpowiedź
maja2005 jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:34   #4132
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No to ja czelkam do polowy listopada i kupuje kulkowe Mythic
Na początku przerazaly mnie te wyraziste kolory, ale skoro piszecie ze daja piekny efekt, to wierze wam

Poza tym ktoras z dziewczyn juz napisala, ze ktos stworzyl dzielo z Mythic.
Pastele tez mowilyscie ze beda mi pasowac i nie zawiodlam sie Wiec z Mythic zaryzykuje - najwyzej sprzedam Na pewno ktos kupi

A co do Motylków... ja bym chyba nie kupila, nie p[rzekonuja mnie az takl. Bardziej bym sie czaila na prasowance Kythic albo Nacres. Ale z drugiej strony jak zobaczylam teraz Nacres obok motyli to wydaja mi sie ciemne i chyba Mythic bylby jasniejszy
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:35   #4133
201604210939
Konto usunięte

Ilios, cudne te Twoje prasowane motylki nie kuś kobieto bo moja kieszeń tego nie wytrzyma, wystarczy że w tym miesiącu wydałam już na mythic i imperiales wizaż to zło, a wątki o kosmetykach jeszcze większe babeczki tyko kuszą i kuszą
201604210939 jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:38   #4134
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
ok, podjęłam męską decyzję! Kupuję nacre de mers - będę miała na lato , teraz używam mythic...ilios !toje fotki boskie, po wypłacie kupuję na tru, a jak nie będzie, to na all...
...dobra decyzja, ty bardziej że nacre właśnie jest na tru w promocji!!!!!!!!!!

mulier jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:44   #4135
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
...dobra decyzja, ty bardziej że nacre właśnie jest na tru w promocji!!!!!!!!!!
OMG faktycznie magtru, no to musisz je brac!! 138,50

natomiast Nacre nie sa ciemne, spojrz jak na pedzlu wygladaja one takie wrazenie sprawiaja w puderniczce, a tak naprawde sa transparentne
Mythic kulkowe u mnie tez zagoszcza juz postanowione

co do bezowych, to po prostu mnie nie urzekly, chyba za blada jestem.. tez niby nie daja koloru, ale jakos tak brudno sie w nich czulam, natomiast mithic rozswietlaja i ozywiaja twarz. choc wiem, ze sa tez dziewczyny, ktore bezyki lubia [Dimiti np].
z bezowych wole Nacre lub motyle - sa znacznie jasniejsze i ladniej rozswietlaja
ilios jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:47   #4136
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A Mythic nie sa jasniejsze od Nacres?
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:55   #4137
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A Mythic nie sa jasniejsze od Nacres?
JAŚNIEJSZE, ALE NACRE PO PROSTU SĄ TRANSPARENTNE, WIĘC NIE PRZYCIEMNA cI TWARZY

MATKO, DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI, ŻE POMYSŁ, KTÓRY WŁAŚNIE SIĘ ZRODZIŁ U MNIE W GŁOWIE JEST GŁUPI I MAŁO ROZSĄDNY...
mianowicie, TAK KOCHAM NACRE, ŻE JUŻ KUPIŁAM BEŻYKI I KUPIĘ W LISTOPADZIE DODATKOWO MYTHIC.....ALE TAK MNIE KUSI, ŻEBY SOBIE ZAPASIK Z NACRE ZROBIĆ...BOTAKIE SĄ CUDNE I IDEALNE, ŻE JAK SIE SKOŃCZA KIEDYS TO SIE ZAPŁACZĘ CHYBA...

nO POWIEDZCIE MI PROSZĘ, ŻE TO TYLKO MOJE CHCIEJSTWO, ŻE POJAWI SIE DZIESIĘĆ RAZY WIĘCEJ LEPSZYCH I JESZCZE DOSKONALSZYCH KOSMETYKÓW

Ps. przepraszam za czcionkę....to z pośpiechu

Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2009-10-22 o 14:56 Powód: GŁUPOTA
mulier jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:57   #4138
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Nie bede Ci klamac ze jest inaczej
Poki masz kase KUPUJ bo potem bedziesz zalowac Ale jestem okropna
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:55   #4139
magtru
Rozeznanie

No, kupuję, ale jak zwykle phon do brata o pożyczkę i paypala muszę założyć, a w koszyku na tru czekają chwilę na przelew?
magtru jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:40   #4140
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Armani ma bardzo jasne podkłady ostatnio kupiłam kolor 3 Luminous Silk i jednak jest dla mnie ciut za jasny

żeby nie było OT - mam kuleczki Imperiales, ale jakoś nie widzę ich za bardzo tzn. efektu
chyba muszę potestować jeszcze

czemu ich nie kupiłam wtedy
też trafiłam na tą aukcję, a teraz 230 to już prawie 250 i jakoś głos rozsądku mi nie pozwala
Na mnie Luminous 2 jest za ciemny .

btw: widzialam dzis nowe Imperiale (We Wroclawiu tylko w Arkadach; od wczoraj). Cudo. Zachwycily mnie meteoryty (mam jasna skore a sa idealne, daja efekt rozswietlenia tylko; oczywiscie rozwe bede musiala wyjac gdy kupie). Zakochalam sie w Imperial Voyage . Piekne. Bardzo bym je chciala, ale cena 589 zl przeraza mnie. Spodobala mi sie rowniez mgielka Radiant (330 zl ). Jedno nacisniecie pompki i na rece mialam mnostwo zlotyc drobinek. Byly to jednak suche drobinki tzn nie rozpylaly jakiegos zelu z drobinkami tylko same drobinki.

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości