Guerlain-kolorówka - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-31, 11:56   #4681
201604210939
Konto usunięte

Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja do kulek uzywam pedzla z Body Shopu. jest mieciutki i duzo nie nabiera
Ja też do kulek mam pędzel z TBS, przyjemnie się nim nakłada puder, jest wygodny w operowaniu i można go postawić - ma grubszą podstawę
201604210939 jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:02   #4682
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o pedzel to polecam wysuwnay do pudru z Sephory. Ostatnio sobie nawet drugi zakupilam.
Ja zparzestalam uzywania Pasteli, bo mam z nimi problem. Otoz pylek nie daje bialego efektu tylko lekko rozswietlajacy z lekko rozowa poswiata. Nie wiem dlaczego, ale w pylku przewazaja rozowosci (nawet po ulozeniu bieli na samo dno ). Moj pylek jest rozowego koloru .
ja z tego powodu pozbyłam się pasteli, dawały poświatę perłową, głównie różowo-fioletową.. jak rybia łuska - już o tym tu pisałam

a co do pędzla, używam sephorowego kabuki jest bardzo dobry, wygodny i nie gubi włosia
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:06   #4683
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Rozowa? Hmmm... moze to zalezy od cery? Bo ja sie robie sniezno biala... bez rozu
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:07   #4684
Tanyia
Zakorzenienie

Prosze Summer stones

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:34   #4685
201604210939
Konto usunięte

Tak patrze i patrze i ja chce summer stonesy na lato jak nie znajdę ich do wakacji to mam nadzieję że guerlain się zlituje i wypuści coś do nich podobnego
201604210939 jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:36   #4686
ranka
Kici kici miau miau

dobrze ze sie zalapalam jak jeszcze byly w Nordstromie
ranka jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:56   #4687
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Piękny kolor ja nawet nie wiedziałam że Kiss Kiss takie półtransparentne są
Bo to właśnie ta Kiss Kiss Baby i tam są same takie delikatesy...! świetnie pielęgnuje usta!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Kasiu pieknie wyglada ten Twoj kolorek kiss kissa ...
dziękować
bardzo polubiłam

do dziewczyn czyhających na motyle: jak coś znajdziecie to piszcie bo chetnie podepnę się pod zamówienie...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-10-31, 13:05   #4688
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dobrze ze sie zalapalam jak jeszcze byly w Nordstromie
A nie chcesz sie ich pozbyc ;>?

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-10-31, 13:10   #4689
ranka
Kici kici miau miau

nie mysle o tym zeby kupic drugie na zapas

ale chyba sie nie da

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2009-10-31 o 13:14
ranka jest offline  
Stary 2009-10-31, 13:41   #4690
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja przeżywam dramat! Moje pastele juz są na wykonczeniu powoli
Sa strasznie mieciutkie a ja byc moze mialam za twardy pędzel (chociaz i tak jest miękki) ale zostalo ich juz nie wiele
Bede musiala kupic następne opakowanie i jakis lepszy pędzel
Jestem załamana
OMG! moje po pół roku wyglądają dziewiczo. Używam skunklessa albo kabukiego z edm, miększych pędzelków nie znam.
W Twoim przypadku zapas to konieczność, zwłaszcza że nie mozesz już żyć bez pasteli
Aha, ja nie mam pyłku na dole, jakim cudem?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-10-31, 13:45   #4691
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Nooo zapas musze zrobic. Narazie kupie jedno opakowanie a potem pewnie drugie. Musze je miec bo są cudne dla mojej cery... no i od razu musze kupic wlasnie jakis bardzo miekki pedzel Zalamie sie jak mi sie skoncza i nie bede miala zapasu
Immolation jest offline  
Stary 2009-10-31, 14:22   #4692
theoneandonly
Wtajemniczenie

No właśnie, a do meteorytków( Beige Chic, Mythic, Pink Fresh) używacie tego różowego pędzelka specjalnie do meteorytków? Bo ja też mam jakiś zwykły , dość twardy i nie chcę, zdeprawować nim swoich kuleczek ani, żeby zniknęły mi w ekspresowym tempie jak u Immolation
theoneandonly jest offline  
Stary 2009-10-31, 14:47   #4693
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Rozowa? Hmmm... moze to zalezy od cery? Bo ja sie robie sniezno biala... bez rozu
Sprawdzilam na rece kazda kulke oddzielnie i te biale daja sliczny efekt. Chyba tradycyjne bede musiala wyjac rozowe. Oby fioletow sie nie tzreba bylo pozbywac bo pylek jest rozowo-fioletowy z przewaga rozu .

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No właśnie, a do meteorytków( Beige Chic, Mythic, Pink Fresh) używacie tego różowego pędzelka specjalnie do meteorytków? Bo ja też mam jakiś zwykły , dość twardy i nie chcę, zdeprawować nim swoich kuleczek ani, żeby zniknęły mi w ekspresowym tempie jak u Immolation
Ja mam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27...fessionnel.htm . Bardzo mi odpowiadaja. Mam dwa; jeden do Mythic drugi do Pasteli. Piore je po jednym, maksymalnie po uzyciach. Jeden z nich mam od maja chyba. Przezyl okolo 50 pran i wypadly do tej pory chyba 4 wloski.
Stary 2009-10-31, 16:45   #4694
_Novotna_
Wtajemniczenie

Dziewczyny a może któraś porównać beige chic kulkowe z beige lumineux prasowanymi?
Bo lecą do mnie prasowane ale tak sie jeszcze czaje na te kuleczki, one są takie piekne
_Novotna_ jest offline  
Stary 2009-10-31, 17:47   #4695
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może któraś porównać beige chic kulkowe z beige lumineux prasowanymi?
Bo lecą do mnie prasowane ale tak sie jeszcze czaje na te kuleczki, one są takie piekne
ja mogę prasowane są o wiele subtelniejsze i bardziej korygujące. natomiast kuleczki opalizują buzię i tak ją ocieplają. generalnie najlepiej kuleczki rano, a do poprawek prasowańca (jest też lżejszy na twarzy i trudno o maskę) ew. tylko prasowańcem cały dzień. ja tak robiłam zanim nie kupiłam miniaturek kuleczek i zbierałam komplementy
Stary 2009-10-31, 18:33   #4696
_Novotna_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja mogę prasowane są o wiele subtelniejsze i bardziej korygujące. natomiast kuleczki opalizują buzię i tak ją ocieplają. generalnie najlepiej kuleczki rano, a do poprawek prasowańca (jest też lżejszy na twarzy i trudno o maskę) ew. tylko prasowańcem cały dzień. ja tak robiłam zanim nie kupiłam miniaturek kuleczek i zbierałam komplementy
Bardzo dziękuję
Czyli teoretycznie rzecz biorąc powinien wystarczyć tylko prasowaniec
A może prasowaniec w innymi kolorze, coś na policzki, na kości policzkowe
Kombinuje jak mogę żeby coś zamówić, ale mam praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy ;D a taki np. korektor nie jest taki piekny jak puder
_Novotna_ jest offline  
Stary 2009-10-31, 18:57   #4697
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
zależy jakie kolory dominują, u mnie najczęsciej kumulowały się fioletowe i różowe, stąd ten efekt także na dłoni, więc to nie zależy od cery
musiałam się trochę nagimnastykować, żeby mieszały się różne kolory i wtedy tego nie było

szkoda, że nie pokazali w tej kolekcji wiosennej mazideł do ust
Double with me?
Organzza jest offline  
Stary 2009-10-31, 19:02   #4698
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję
Czyli teoretycznie rzecz biorąc powinien wystarczyć tylko prasowaniec
A może prasowaniec w innymi kolorze, coś na policzki, na kości policzkowe
Kombinuje jak mogę żeby coś zamówić, ale mam praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy ;D a taki np. korektor nie jest taki piekny jak puder
powinien wystarczyć ponieważ on już nadaje taki fajny koloryt skórze, proponuję na kości policzkowe brązerek. świetnie się komponują razem
Stary 2009-10-31, 20:02   #4699
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Aaaaaaa, znów odczuwam parcie na zakupy , tym razem prasowane beżyki mnie kuszą Ja przez ten wątek zbankrutuję

Novotna, pamiętaj o obiecanych swatchach, choć wtedy to już chyba kompletnie zginę z kretesem

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline  
Stary 2009-10-31, 23:05   #4700
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Sa strasznie mieciutkie a ja byc moze mialam za twardy pędzel (chociaz i tak jest miękki) ale zostalo ich juz nie wiele
Jestem załamana
Z moimi pastelami jest dokładnie to samo,już kiedyś pisałam,że bardzo szybko ich ubywa.Nie dzieje się to natomiast z pozostałymi meteorytami,niektóre mam ponad trzy lata a wyglądają jak nowe
Stary 2009-10-31, 23:56   #4701
Yasia
Wtajemniczenie

Kochane pozwólcie że podzielę się z Wami swoją radością. Mam Imperiale. Wybrałam się wczoraj do Sephory, zastanawiałam się nad kupnem Mythic albo właśnie Imperiale. Mythic pobieliły moją twarz, a wręcz stała się trochę sina i wyglądałam niezdrowo. Natomiast Imperiale pokryły me lico delikatną poświatą, wygładziły rysy i nadały buzi szlachetności Przesadziłam, może trochę (bo jak to przeczytałam to sama z siebie się śmieję) ale naprawdę jestem zachwycona moim nowym nabytkiem Zdjęcia dodam jutro.

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-11-01, 00:01   #4702
laurie77
Raczkowanie

Witam Was, w tym wątku chyba jeszcze nie pisałam, ale czytam od jakiegoś czasu. Dzieki Wam mam już pastele, motyle i imperiale. Strach myśleć co jeszcze kupie jak poczytam ten watek dłużej

Czy mogłybyście porównać efekt jaki dają Mythic w kulkach, Mythic prasowane (compact powder) i Mythic Parfait prasowane (illuminating powder)? Używam wersji w kulkach (bez tych różowych - mój KWC!), ale chciałabym kupić którąś z wersji prasowanych. Po testach w perfumerii wydaje mi się że kompaktowy Mythic może być dla mnie zbyt różowy (no i ta cena ), a Mythic Parfait zbyt rozświetlający (na dłoni daje efekt mokrej tafli), a mi zależy na efekcie matowym.
Możecie coś podpowiedzieć...?

Kusi mnie też podkład Parure Pearly White, ale nie wiem czy zdecydować się na odcień 01 czy 02. Używałyście któregoś z nich? One są w ogóle dostępne w Polsce, czy to seria tylko na rynek azjatycki? Czy rzeczywiście czyni takie cuda jak obiecuje Guerlain?

Edytowane przez laurie77
Czas edycji: 2009-11-01 o 00:03
laurie77 jest offline  
Stary 2009-11-01, 00:04   #4703
Anamoe
Raczkowanie

To moj zupelnie pierwszy wpis na forum, ale watek guerlainowski sledze z zapartym tchem juz od jakiegos czasu.
Bedac pod wplywem, zakupilam sobie moje pierwsze meteorki - prasowance nacre des mers i dolaczam do zachwytow. Moze z czasem zakupie tez kulki, ale na razie musze sie z meteorkami dobrze oswoic. Ciagnie mnie tez do szminki - z okazji zakupu zostalam ladnie pomalowana i usta po kiss kiss byly na prawde miekkie i delikatne (mam olbrzmi problem z przesuszaniem), tylko czy one musza byc TAK DROGIE?

Mam pytanie. Z tego co wyczytalam do tej pory, dziewczyny jestescie zdecydowanymi zwolenniczkami pedzli. Sama zawsze uzywalam puszkow (sic!) dolaczonych do roznego typu prasowancow. Na chwile obecna do moich meteorkow tez uzywam puszka. Mam jednak wrazenie ze moze sie od tego szybciej zuzywac?!
Mysle wiec intensywnie nad zakupem pedzla, ale w kraju w ktorym przyszlo mi zyc nie ma sefory ani douglasa, wiec zrobilam wstepna selekcje. Czy ktoras z was uzywala pedzla do pudru/bronzera z Body Shopu, Macowski pedzel do pudru i moj absolutny faworyt wiec jestem nabardziej ciekawa opinii Dior pedzel do podkladu (sciety z gory)
Anamoe jest offline  
Stary 2009-11-01, 08:56   #4704
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anamoe Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Z tego co wyczytalam do tej pory, dziewczyny jestescie zdecydowanymi zwolenniczkami pedzli. Sama zawsze uzywalam puszkow (sic!) dolaczonych do roznego typu prasowancow. Na chwile obecna do moich meteorkow tez uzywam puszka. Mam jednak wrazenie ze moze sie od tego szybciej zuzywac?!
Mysle wiec intensywnie nad zakupem pedzla, ale w kraju w ktorym przyszlo mi zyc nie ma sefory ani douglasa, wiec zrobilam wstepna selekcje. Czy ktoras z was uzywala pedzla do pudru/bronzera z Body Shopu, Macowski pedzel do pudru i moj absolutny faworyt wiec jestem nabardziej ciekawa opinii Dior pedzel do podkladu (sciety z gory)
Dla mnie puszek stanowi tylko ochronę dla kulek, dzięki niemu nie latają po pudełku, są mniej narażone na uszkodzenia.. niektóre użytkowniczki nakładają nim puder na dekolt etc.. na pewno szybciej się kulki nie zużyją, bo niby jak przecież nie da się nim mieszać kulek, więc po prostu zbierasz to, co jest na górze i tyle - wydaje się, że zużycie jest mniejsze.
Ja jednak proponuję pędzel, bo to dzięki niemu można uzyskać "wielowymiarowość"
Double with me?
Organzza jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:16   #4705
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Ale Anamoe ma prasowanca
Nie wiem czy zużywa się przez to jakos inaczej. Ja nakładam miękkim pędzlem go. Mysle, ze dior do podkładu będzie za twardy, podrapie puder i zrobi maskę. Bronzerowe pędzlem też zwykle za twarde są, ale to zależy. Ja bardzo lubię LHK EDMu oraz pedzle do różu. Nawet te 2 bardziej, bo pozwalają na nabieranie pudru tylko z 1 części i łatwiej się modeluje twarz dzięki temu.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Laurie77, wiele dziewczyn tu poleca illuminating mythic. Choć mi się wydaje, ze on nie na cała twarz, a do rozswietlenia tylko się nadaje - daje efekt wyraźniejszy niż kulki. Co do wersji voyage, to dla mnie za rozowa nie jest (testy w sephorze), a np prasowane imperiale są. Ale to b indywidualną sprawa

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-11-01 o 09:11
ilios jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:16   #4706
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anamoe Pokaż wiadomość
To moj zupelnie pierwszy wpis na forum, ale watek guerlainowski sledze z zapartym tchem juz od jakiegos czasu.
Bedac pod wplywem, zakupilam sobie moje pierwsze meteorki - prasowance nacre des mers i dolaczam do zachwytow. Moze z czasem zakupie tez kulki, ale na razie musze sie z meteorkami dobrze oswoic. Ciagnie mnie tez do szminki - z okazji zakupu zostalam ladnie pomalowana i usta po kiss kiss byly na prawde miekkie i delikatne (mam olbrzmi problem z przesuszaniem), tylko czy one musza byc TAK DROGIE?

dziewczyny używają też pędzli EDM, TBS też
więc na dobry początek możesz używać, a z czasem sama będziesz wiedziała czego oczekujesz i jaki pędzel będzie lepszy - bardziej sztywny czy mięciutki

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:17   #4707
Organzza
Zakorzenienie

Ach, przepraszam, przeoczyłam
W takim razie koniecznie pędzel, puszek jest niehigieniczny, to jedno wielkie siedlisko bakterii i rozprowadzanie ich po twarzy mi się nie widzi pędzlem można nakładać różne kolory pojedynczo, mieszać czy modelować twarz tym najciemniejszym kolorem.. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie
Double with me?
Organzza jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:20   #4708
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a po ile?
ale ja mam kilka opakowań Meteorytów i używam zamiennie z innymi, a poza tym ja tylko sam pyłek nakładam
Ja w moich starych Mythic potrząsałam pudełeczkiem i zbierałam pyłek z puszka, ale potem ten puszek wyglądał jak bura szmatka, i to mnie strasznie denerwowało. W Pastelach staram sie go nie brudzić i miziam po kulkach, ale widzę że mi się zbiera duża warstwa pyłku na dnie tylko nie mam sie jak do niej dostać a Ty jaki masz sposób na ten pyłek?

Cytat:
Jestem załamana
Immolation, a Ty coś nie pisałaś, że nosisz je codziennie ze sobą do pracy? Może od tego noszenia bardziej się kruszą i znikają?
Rzeczywiście szok że tak dużo Ci ubyło, moje praktycznie nie ubywają, tylko ja też używam kilku odcieni na zmianę....
Taszanta jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:26   #4709
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja w moich starych Mythic potrząsałam pudełeczkiem i zbierałam pyłek z puszka, ale potem ten puszek wyglądał jak bura szmatka, i to mnie strasznie denerwowało. W Pastelach staram sie go nie brudzić i miziam po kulkach, ale widzę że mi się zbiera duża warstwa pyłku na dnie tylko nie mam sie jak do niej dostać a Ty jaki masz sposób na ten pyłek?

Immolation, a Ty coś nie pisałaś, że nosisz je codziennie ze sobą do pracy? Może od tego noszenia bardziej się kruszą i znikają?
Rzeczywiście szok że tak dużo Ci ubyło, moje praktycznie nie ubywają, tylko ja też używam kilku odcieni na zmianę....
już kiedyś o tym pisałam, ale chętnie powtórzę
jak jest stosunkowo niedużo kulek - Beige Chic to przechylam pudełeczko tak żeby z jednej strony widac bylo dno, a jak jest więcej kulek (Pastele, Imperiale) to przesypuję część kulek to czystego opakowania po pudrze sypkim, szczelnie zakręcam i przechowuję na później, a w opakowaniu mam luz i spokojnie zbieram pyłek
dodatkowo mam czyste (niemiziane) kuleczki na dosypywanie

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-11-01, 09:36   #4710
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
eee
nie wyobrażam sobie, żeby kulki nie były pudrem stacjonarnym
Double with me?
Organzza jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości