Guerlain-kolorówka - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-11, 20:39   #631
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64
Dot.: Guerlain-kolorówka

mam baze rozswietlajaca i miniaturki mateorytków z pedzlem, który moim zdaniem swietne sie nadaje, dzieki swojej odrobinę wiekszej szorstkosci, do kulek

czaje sie teraz na pryzmy, ale nie wiem sypańce czy prisme again a moze prissmissime ??? Poradźcie prosze , nie wiem czy mat bedzie wystarczajacy dla mojej tłustej cery A moze dac sobie z nimi spokój i kupic lucidity ??? Pomózcie kochane bo chyba oszaleje

Przepraszam , ze na zdjeciach sa tez inne produkty ale nie robilam osobnych zdjec , tylko wyszperałam zdjęcia robione przy okazji fotografowania calego zbioru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 007.jpg (29,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (63,4 KB, 126 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-11, 21:52   #632
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
mam baze rozswietlajaca i miniaturki mateorytków z pedzlem, który moim zdaniem swietne sie nadaje, dzieki swojej odrobinę wiekszej szorstkosci, do kulek

czaje sie teraz na pryzmy, ale nie wiem sypańce czy prisme again a moze prissmissime ??? Poradźcie prosze , nie wiem czy mat bedzie wystarczajacy dla mojej tłustej cery A moze dac sobie z nimi spokój i kupic lucidity ??? Pomózcie kochane bo chyba oszaleje

Przepraszam , ze na zdjeciach sa tez inne produkty ale nie robilam osobnych zdjec , tylko wyszperałam zdjęcia robione przy okazji fotografowania calego zbioru
Jak oceniasz bazę rozświetlającą ? Jak ona dokładnie się nazywa ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-11, 22:21   #633
kasiasiar
Zakorzenienie

Mariolu pelna nazwa bazy to L'OR Radiance concentrate with pure gold

Pieknie pachnie, piekne opakowanie.

Pierwsze wrazenia to wlasnie ten zapach sliczny, taki ciepły ale nie jest zbyt mocny , nienachalny
I znakomice nawilza, super komfort , skora po prostu go pije, takie odswiezenie zarazem nie pozostawia tłustej warstewki, to taki bardzo wodnisty żel

Te płatki rozcieraja sie , nie daja efektu punkcików brokatu a jednolite rozświetlenie

Własciwie to na pierwszy rzut oka nie widac efektu( to cos jak w przypadku meteorytków) ale po nałozeniu tego samego podkladu i pudru co zwykle +baza twarz wyglada jakby na wypoczeta, muśnieta sloncem , jak po wakacjach

Ale jest minus wcale nie utrwala makijazu nawet jakby skracała czas jego trwałosci ni powoduje szysbsze błyszczenie mojej przetłuszczajacej cery

a i jest bardzo wydajna, jedno nacisniecie pompki wystarcza, dwa powoduja juz efekt sztucznosci, zbytniego wyzłocenia
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-11, 22:24   #634
santos
Zakorzenienie

GG do santos

up
santos jest offline  
Stary 2008-10-11, 22:38   #635
eres
Rozeznanie

Cytat:

Pierwsze wrazenia to wlasnie ten zapach sliczny, taki ciepły ale nie jest zbyt mocny , nienachalny
I znakomice nawilza, super komfort , skora po prostu go pije, takie odswiezenie zarazem nie pozostawia tłustej warstewki, to taki bardzo wodnisty żel

Te płatki rozcieraja sie , nie daja efektu punkcików brokatu a jednolite rozświetlenie

Własciwie to na pierwszy rzut oka nie widac efektu( to cos jak w przypadku meteorytków) ale po nałozeniu tego samego podkladu i pudru co zwykle +baza twarz wyglada jakby na wypoczeta, muśnieta sloncem , jak po wakacjach

Ale jest minus wcale nie utrwala makijazu nawet jakby skracała czas jego trwałosci ni powoduje szysbsze błyszczenie mojej przetłuszczajacej cery

a i jest bardzo wydajna, jedno nacisniecie pompki wystarcza, dwa powoduja juz efekt sztucznosci, zbytniego wyzłocenia
Hmm, fajnie ze Ci sluzy bo ja jakos nie moge sie przekonac ani do niej, ani do jej nowej "perlowej" wersji ... Dostalam spore probki w Sephorze, ktore testowalam na wszystkie mozliwe sposoby (z podkladem, kremem tonujacym, tylko przypruszona pudrem) i ... nic. ZERO efektu. I nie takie pseudo zero jak w meteorytach, ze niby nic, a jednak cos i to nie byle jakie - w tym wypadku to KOMPLETNE ZERO. Moze z moja cera cos jest nie halo
Stary 2008-10-11, 22:41   #636
kasiasiar
Zakorzenienie

Eres a jaki masz odcień cery ???

Bo mi sie wydaje , ze L'OR daje efekty na cerach oliwkowych, opalonych
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-11, 22:51   #637
ranka
Kici kici miau miau

ja mam pryzmy i prasowane i sypkie
jesli chcesz mat to lepszy bedzie Lu - pryzmy matuja ale na bardzo krotko, ja tez mam tlusta cere ale mi na macie nei zalezy bo ja wole cere rozswietlona
a te pryzmy sa pod tym wzgledem bardzo fajne

Sisley pisala ze pryzmy prasowane ciemnieja na twarzy - ja tego nie widze. tez matuja na krotko ale dluzej niz sypkie.

plusem w obu przypadkach jest wygladzona cera
ranka jest teraz online  
Stary 2008-10-11, 22:52   #638
eres
Rozeznanie

A to moze sie nawet zgadzac! Ja jestem strasznie blada (tak orientacyjnie: jedyne meteoryty na jakie sobie moglam pozwolic to mythic - wszystkie pozostale sa dla mnie za ciemne)
Stary 2008-10-11, 22:54   #639
eres
Rozeznanie

Aha - co do pryzmow - ja mam Primissime i powiem tak: matowac nie matuja prawie wcale, ale super rozswietlaja. Do poprawek w ciagu dnia sa idealne, szczegolnie biorac pod uwage zgrabne opakowanie z pedzelkiem.
Stary 2008-10-11, 23:02   #640
kasiasiar
Zakorzenienie

Eres ha to byc moze odkrylysmy sekret L'ORa

Czyli prismissime odpadaja jak dla mnie , a takie sa sliczne
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-11, 23:43   #641
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

Ciekawe czy na jasnej, ale nie ekstremalnie jasnej cerze wyglądałaby dobrze

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-12, 01:43   #642
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

To ja dodam o Lucidity- trzymają świecenie w ryzach (ale nie zawierają talku, który wysusza). Jednak też rozświetlają cerę przepięknie! Przy pryzmach widziałam jakieś drobiny a w Lucidity rozświetlenie jest wprost magiczne.

Cera jest gładka, wypoczęta i promienna Pamiętam jak pierwszy raz użyłam tego pudru Byłam w szoku

No cóż... Guerlain... Nie wiem po co wciąż trzymam tę paletkę: http://feteafete.com/blog/Palette%20noire.jpg

Mało co z tej firmy mi odpowiada i chyba z niej mam najmniej kosmetyków a najwięcej rozczarowań
Stary 2008-10-12, 08:21   #643
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy na jasnej, ale nie ekstremalnie jasnej cerze wyglądałaby dobrze

trudno mi powiedzieć, mysle, ze nie bedzie źle , najwyzej mozna użyc odrobinke brązera

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja dodam o Lucidity- trzymają świecenie w ryzach (ale nie zawierają talku, który wysusza). Jednak też rozświetlają cerę przepięknie! Przy pryzmach widziałam jakieś drobiny a w Lucidity rozświetlenie jest wprost magiczne.

Cera jest gładka, wypoczęta i promienna Pamiętam jak pierwszy raz użyłam tego pudru Byłam w szoku

No cóż... Guerlain... Nie wiem po co wciąż trzymam tę paletkę: http://feteafete.com/blog/Palette%20noire.jpg

Mało co z tej firmy mi odpowiada i chyba z niej mam najmniej kosmetyków a najwięcej rozczarowań

czyli 1:0 - lucidity : pryzmy ?
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-12, 09:31   #644
ranka
Kici kici miau miau

hehe ja wole pryzmy 1:1
a dlatego ze lepiej wygladzaja cere Lucidity polozony na podklad mnie ...uczulil
ranka jest teraz online  
Stary 2008-10-12, 09:56   #645
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Hmm, fajnie ze Ci sluzy bo ja jakos nie moge sie przekonac ani do niej, ani do jej nowej "perlowej" wersji ... Dostalam spore probki w Sephorze, ktore testowalam na wszystkie mozliwe sposoby (z podkladem, kremem tonujacym, tylko przypruszona pudrem) i ... nic. ZERO efektu. I nie takie pseudo zero jak w meteorytach, ze niby nic, a jednak cos i to nie byle jakie - w tym wypadku to KOMPLETNE ZERO. Moze z moja cera cos jest nie halo
Ja już pisałam o moim wielkim rozczarowaniu tą bazą-zwróciłam ją do sklepu. Ładnie wygląda tylko w buteteczce... Efekt identyczny jak Ty piszesz plus znikanie makijażu z w ekspresowym tempie.

Cytat:
Eres ha to byc moze odkrylysmy sekret L'ORa

Czyli prismissime odpadaja jak dla mnie , a takie sa sliczne
Ja stosowałam ją na lekko opaloną twarz i nie miało to znaczenia-efekt żaden...
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-10-12, 09:59   #646
kasiasiar
Zakorzenienie

no ja nie wiem , od czego to zalezy??? moze od rodzaju cery, moze od oczekiwań uzytkownika? Mi efekt kojarzy sie z takim pierwszym musnieciem nadmorska, zlota opalenizna ...

Chyba nic innego nie pozostaje potencjalnym nabywcom bazy jak przetestowac i przekonac sie na własnej skórze czy bedzie efekt czy nie
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-12, 10:07   #647
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
heh, a ja tą paletką jestem prawie zachwycona
Zresztą moim zdaniem te nowe cienie Guerlaina są dużo lepsze od starych - mnie odpowiadają

A co do pryzm i Lu.
Mam Lu transparent i podoba mi się Nie matuje jakoś specjalnie, ale nadaje ładny wygląd.
Pryzmy mam też (Delicate Beige), ale teraz na skórze wychodzą ciut ciemniejsze (bo się zrobiłam blada), wiec raczej ich nie używam. Czekam na Soft White z tru i jak będę mieć, to mogę porównać
Stary 2008-10-12, 10:19   #648
kasiasiar
Zakorzenienie

Daisy dziekuje za opis Lucidity

Alez mi sie podobają cienie z kolekcji jesień-zima Nie iwm które bardziej, no ale opinie o cieniach sa mieszane z przewaga na niezbyt pochlebne, to chyba sie wstrzymam od zakupu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_produit_86.jpg (27,2 KB, 15 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-10-12, 10:54   #649
ranka
Kici kici miau miau

kasia najlepiej pisac o pryzmach w watku pryzmowym
ranka jest teraz online  
Stary 2008-10-12, 11:01   #650
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

A czemu ta paletka CIę rozczarowała Tak ślicznie wygląda

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-12, 12:38   #651
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Ja nabylam ostatnio za namowa pani ze stoiska (musze ich unikac, ZAWSZe mnie babony na cos namowia ) eyeliner Guerlain i cienie czworki Perle D'argent. Liner - super kolor - gleboka czern, fajna konsystencja, trwaly, tylko albo pedzelek nie pozwala na b cienka linie ,albo ja jestem niewprawiona. Cienie super - konsystencja ekstra, bardziej w strone kremowej, a takie lubie, a trzymaja sie duzej niz 5tki Diora (tez kremowe), maja, wrecz bym powiedziala, trwalosc b. dobra.
Marza mi sie teraz meteoryty, ale na razie posucha z kasa. Mam duzo czasu na zastanawianie sie, ktore beda pasowac do mej bladziochowatej cery
santos jest offline  
Stary 2008-10-12, 13:02   #652
13ryjek
Rozeznanie

Cytat:

Wiesz Sisleys, ja kiedyś psioczyłam na Lucidity, wydawało mi się , ze mnie uczula. Całkiem niedawno kupiłam najjaśniejszy kolor i dałam mu jeszcze jedną szansę i jestem bardzo z niego zadowolona Widocznie uczulało mnie coś innego. Nakładam na Lucidity rożne wersje meteorytów i efekt jest śliczny. Zdarza mi się często słyszeć komplementy, ze mam bardzo ładną cerę

Cienie uważam za bardzo dobre. Są delikatne, trzymają się 8 godzin bez bazy na powiece

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
heh, a ja tą paletką jestem prawie zachwycona
Zresztą moim zdaniem te nowe cienie Guerlaina są dużo lepsze od starych - mnie odpowiadają

A co do pryzm i Lu.
Mam Lu transparent i podoba mi się Nie matuje jakoś specjalnie, ale nadaje ładny wygląd.
Pryzmy mam też (Delicate Beige), ale teraz na skórze wychodzą ciut ciemniejsze (bo się zrobiłam blada), wiec raczej ich nie używam. Czekam na Soft White z tru i jak będę mieć, to mogę porównać
Jak już pisałam, ja tez należę do zadowolonych posiadaczy tej paletki

Ostatnio mam ciąg i codziennie używam nowych meteorytów. Delikatnie ożywiają cerę, są dość jasne i ślicznie wyglądają na policzkach jako róż dla bladych twarzy
Mam wrażenie , że to delikatniejsza wersja Winter Radiance
13ryjek jest offline  
Stary 2008-10-12, 22:56   #653
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie
Przy pryzmach moja skóra zbyt szybko wyglądała na zmęczoną. Do tego opakowanie niezbyt mi się podoba- wolałabym gdyby te kolory były już wymieszane Ja lubię pudełko zawsze trochę na bok wychylać gdy nakładam na pędzel.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A czemu ta paletka CIę rozczarowała Tak ślicznie wygląda
Ona tylko wygląda

Jasny gwint, właśnie sobie przypomniałam, że tej paletki nie umieściłam na zdjęciach gdy robiłam fotki do zbiorów, zresztą nie tylko jej Ja przed nią przestrzegam

Te cienie nie są dla mnie Wolę inne konsystencje...

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Wiesz Sisleys, ja kiedyś psioczyłam na Lucidity, wydawało mi się , ze mnie uczula. Całkiem niedawno kupiłam najjaśniejszy kolor i dałam mu jeszcze jedną szansę i jestem bardzo z niego zadowolona Widocznie uczulało mnie coś innego. Nakładam na Lucidity rożne wersje meteorytów i efekt jest śliczny. Zdarza mi się często słyszeć komplementy, ze mam bardzo ładną cerę
Lucidity jest super dla wrażliwej cery, nie pachnie tak dusząco jak pryzmy.

Na temat tych komplementów to prawda Nie widać drobin a cera jest taka rozpromieniona
Stary 2008-10-12, 23:49   #654
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Lucidity jest super dla wrażliwej cery
niekoniecznie... mnie uczulil i nie tylko mnie
ranka jest teraz online  
Stary 2008-10-13, 00:53   #655
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
niekoniecznie... mnie uczulil i nie tylko mnie
To pewnie jakiś jeden składnik który niektóre osoby uczula, bo jednak Lucidity ma dużo prostszy skład od pryzm.

Jak wiadomo każdemu co innego pasuje
Stary 2008-10-13, 10:50   #656
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Oj zdecydowanie

kupiłam Summer Stonesy, wydarłam ostatnią sztukę

majade jest offline  
Stary 2008-10-13, 11:11   #657
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Oj zdecydowanie

kupiłam Summer Stonesy, wydarłam ostatnią sztukę

Maju, gratulacje
Contax jest offline  
Stary 2008-10-13, 11:49   #658
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Maju, gratulacje
Dziekuję, strasznie się cieszę bo są przepiękne, ten kolor to po prostu majstersztyk brązerowy, porównałam go z sunkissedem klinika i chyba już nie mam z nim o czym gadać

majade jest offline  
Stary 2008-10-13, 11:52   #659
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuję, strasznie się cieszę bo są przepiękne, ten kolor to po prostu majstersztyk brązerowy, porównałam go z sunkissedem klinika i chyba już nie mam z nim o czym gadać

Fakt, nie ma SS są obłędne
Contax jest offline  
Stary 2008-10-13, 12:14   #660
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Daj chociaż na zdjęcie popatrzeć

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości