Guerlain-kolorówka - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-23, 20:05   #1381
Yasia
Wtajemniczenie

Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Oj mnie tez

Nie uwierzycie ale dzisiaj mi sie snilo, zemialam wszystkie mozliwe odcienie kulek i bylam taaaaka szcześliwa

Bożeeee co te kosmetyki robia z głową

Nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś tym snem Mnie baaardzo często śnią się kosmetyki (ostatnio shimerek diora) Najboleśniejsze jest przebudzenie

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
czytam... i czytam ale kurcze nie daje rady wszystkich stron przecytac więc proszę o pomoc
mam kuleczki meteorites kolor 02,
http://www.allegro.pl/item635141341_...meteoryty.html
tylko nie wiem jak mam sie nimi malować
a tu widzę same miłośniczki Guerlain i coś czuję, że sama nią zostanę
Też mam te kulki, są rzeczywiście świetne. ja wykańczam nimi makijaż, twarz staje się wtedy taka promienna

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Glazel to polska firma, mozna zamawiac na ich stronie internetowej. Ponoc maja byc tez dostepne w gabinetach kosmetycznych ale cos im to powoli idzie, bo juz chyba od dwoch lat to obiecuja. Na wizazystce jest watek poswiecony tej firmie. To nie jest marka selektywna ani w Sephorze, ani w Douglasie tego nie znajdziesz.
Kulki kosztuja ok. 30 zl.
Poszukałam ich w necie i zakochałam się w tych białych kulkach! Piękne są
Zamawiałaś je może kiedyś przez neta?

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-05-23, 22:27   #1382
vril
Zakorzenienie

Kupilam na Allegro
Poszukajcie watku o Glazel, tam sie wszystkiego dowiecie.
vril jest offline  
Stary 2009-05-24, 00:34   #1383
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

stałam się mentalną posiadaczką pastel white- niech no tylko poczta je dostarczy szybko!

aż się zabrałam za naukę do sesji z radości.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-24, 01:01   #1384
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

łojacie!!!!! gratulejszyn!!!
kurna felek, to ja tez się streszczać muszę i TZ prędzej naciskac niech mi kasę śle na konto albo niech mi prezenta na dzień matki walnie. W końcu podwójnie świetuję w tym dniu - raz za trud urodzenia i drugi raz za bycie właśnie w tym dniu matką.... a jak nie to moja pannę podpuszczę niech nęka tatuśka, bo ona chętnie bardzo ostatnio takie prosząco błagające zdania powtarza

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

e tam nie ucz się: szkoła nie knajpa - nie trzeba chodzic codziennie

ja tam po wielu mianach wśród uczelni i tak ukończyłam prawie celująco ( z rozdziałem w pracy profesorskiej) w temacie w którym prze kilkoma laty dałabym się pochlastać by tylko tego nie robić
atoja jest offline  
Stary 2009-05-24, 12:47   #1385
kkknnn
BAN stały

Cytat:
stałam się mentalną posiadaczką pastel white- niech no tylko poczta je dostarczy szybko!

Moje największe obecnie marzenie.Nie nauka oczywiscie tylko meteorki
kkknnn jest offline  
Stary 2009-05-25, 08:14   #1386
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Wpisywalam w Allegro Glazel i wyskoczyl makijaz slubny i blyszczyk. Az 2 przedmioty

http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...er-w-perelkach

ktory numerek macie na mysli? 1 czy 18? bo 1 bardziej perlowa i chyba daje mokry efekt, jak myslicie?

Edytowane przez Immolation
Czas edycji: 2009-05-25 o 08:21
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-25, 08:32   #1387
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wpisywalam w Allegro Glazel i wyskoczyl makijaz slubny i blyszczyk. Az 2 przedmioty

http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...er-w-perelkach

ktory numerek macie na mysli? 1 czy 18? bo 1 bardziej perlowa i chyba daje mokry efekt, jak myslicie?
Potwierdzam mam mieszankę 1 i jeszcze jakiś i 1 stosowana solo daje właśnie taki mokry efekt, taflę wody na policzku, jak się przesadzi można się w nich przeglądać Swoje kupowałam na All, ale możliwe, że sprzedająca już ich nie ma.
Stary 2009-05-25, 08:45   #1388
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No to super teraz juz wiem ze jestem na nie zdecydowana. Jak tylko gdzies dorwe to kupuje
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-27, 12:11   #1389
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

drugi dzień radochy.
pastel white są cudowne, czuję że jesteśmy dla siebie stworzeni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm 045.jpg (47,9 KB, 84 załadowań)
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-27, 12:22   #1390
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
drugi dzień radochy.
przepiękne zazdroszczę
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-05-27, 13:59   #1391
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
drugi dzień radochy.
Cudne są Kuszą mnie

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-05-27, 14:12   #1392
majade
Zakorzenienie

naprawdę udana wersja, jeszcze was pokuszę
porównanie z WR
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki ma.jpg (50,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kulk.jpg (35,6 KB, 53 załadowań)

majade jest offline  
Stary 2009-05-27, 14:16   #1393
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
porównanie z WR
I nie wódź nas na pokuszenie.... Piękne, cudowne. Już wiem na co będę polować w Irlandii

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-05-27, 14:28   #1394
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
I nie wódź nas na pokuszenie.... Piękne, cudowne. Już wiem na co będę polować w Irlandii
Ale pastelek nie ma w Irlandii...one tylko w Azji...Na ebayu poluj. Na allegro też są, ale cena im nieco podskoczyła ponad zdrowy rozsądek No, ale ja akurat jestem ostanią osobą, która powinna wspominać cokolwiek o zdrowym rozsądku

maju, jakie czyściutkie te Twoje kuleczki. Moje bratowa nieco poturbowała i tego proszku z nich mam masakrycznie dużo w pudełku. Wygląda jakbyś je tak... jedna po drugiej...przygotowywała do zdjęcia
Teraz w zestawieniu z WR widać jakie one są szlachetne...Piękne, po prostu piękne.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-05-27 o 14:34 Powód: dopisek
sine.ira jest offline  
Stary 2009-05-27, 15:20   #1395
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
porównanie z WR
o mamusiu coraz bardziej zaczynam je chcieć
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-05-27, 15:20   #1396
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale pastelek nie ma w Irlandii...one tylko w Azji...Na ebayu poluj. Na allegro też są, ale cena im nieco podskoczyła ponad zdrowy rozsądek No, ale ja akurat jestem ostanią osobą, która powinna wspominać cokolwiek o zdrowym rozsądku

maju, jakie czyściutkie te Twoje kuleczki. Moje bratowa nieco poturbowała i tego proszku z nich mam masakrycznie dużo w pudełku. Wygląda jakbyś je tak... jedna po drugiej...przygotowywała do zdjęcia
Teraz w zestawieniu z WR widać jakie one są szlachetne...Piękne, po prostu piękne.

No tak, zaćmiło mnie piękno meteorytów i zapomniałam, że one tylko w Azji. Ale będę na nie polować

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2009-05-27, 18:46   #1397
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja juz ich pragne!
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-27, 23:57   #1398
majade
Zakorzenienie

Cytat:

czyste bo nowiutkie i rzeczywiście dotarły w doskonałym stanie. Ale już widze, ze tak jak w WR kruszą się fioletowe tak tutaj najbardziej miękkie są różowe a na dodatek jakoś ich u mnie mało... Pyłek tez mam, ukrywa się dobrze ale jest

zawsze sądziłam ze WR są piękne i wprost dla mnie stworzone jako bardzo zimne metaliczne i robiące na skórze efekt szkła ale jak przyłożłam je do pasteli to mi mina zrzedła... same łososie się ukazały w WR i jakoś przestały mi się podobać. A pastele to poniekąd szlachetniejsze spełnienie mojego marzenia o białej szachownicy klinika; efekt zapewne podobny także czuję się zaspokojona kulkowo, otwieram je sobie i oglądam i ... póki co mi wystarcza, jakoś nie mam nastroju na ich używanie. Ale też mam chętną na regularne testy, ta rodzinka...

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-27 o 23:59
majade jest offline  
Stary 2009-05-28, 09:02   #1399
kkknnn
BAN stały

Cytat:
czyste bo nowiutkie i rzeczywiście dotarły w doskonałym stanie. Ale już widze, ze tak jak w WR kruszą się fioletowe tak tutaj najbardziej miękkie są różowe a na dodatek jakoś ich u mnie mało... Pyłek tez mam, ukrywa się dobrze ale jest

zawsze sądziłam ze WR są piękne i wprost dla mnie stworzone jako bardzo zimne metaliczne i robiące na skórze efekt szkła ale jak przyłożłam je do pasteli to mi mina zrzedła... same łososie się ukazały w WR i jakoś przestały mi się podobać. A pastele to poniekąd szlachetniejsze spełnienie mojego marzenia o białej szachownicy klinika; efekt zapewne podobny także czuję się zaspokojona kulkowo, otwieram je sobie i oglądam i ... póki co mi wystarcza, jakoś nie mam nastroju na ich używanie. Ale też mam chętną na regularne testy, ta rodzinka...
Bez zestawienia bym tych łososi nie zobaczyła, ale rzeczywiście są.
Pewnie sposoro tu wielbicielek Winter Radiance, ale moje odczucie jest takie, że Pastel White są dużo piękniejsze i bardziej pożadane zwłaszcza dla porcelanek. Już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała, tylko chyba wolę Ebay niż Allegro. Na Allegro były po 180 teraz w opcji kup teraz były po 250. Spory wzrost ceny spowodowany kryzysem
kkknnn jest offline  
Stary 2009-05-28, 09:20   #1400
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze sądziłam ze WR są piękne i wprost dla mnie stworzone jako bardzo zimne metaliczne i robiące na skórze efekt szkła ale jak przyłożłam je do pasteli to mi mina zrzedła... same łososie się ukazały w WR i jakoś przestały mi się podobać. A pastele to poniekąd szlachetniejsze spełnienie mojego marzenia o białej szachownicy klinika; efekt zapewne podobny
No dokładnie tak Łososie w WR porażają a zupełnie dotąd nie rzucały się w oczy - przynajmniej w moje
Właśnie - pastelki to szlachetniejsze spełnienie marzenia o białej szachownicy klinika. Lepiej bym tego nie ujęła

Cytat:
czuję się zaspokojona kulkowo, otwieram je sobie i oglądam i ... póki co mi wystarcza, jakoś nie mam nastroju na ich używanie.
Mi moich szkoda używać Tym bardziej, że tyle się już nacierpiały bidule.

Cytat:
Ale też mam chętną na regularne testy, ta rodzinka...
Ja teraz żałuję, że je pożyczyłam...nie wróciły do mnie w takim stanie w jakim je wypuściłam Są moco sproszkowane, bo pożyczająca wytrącała z nich proszek (którym podobno lepiej jej się malować) potrząsając pudełkiem bez tej ochronnej gabeczki w środku Muszę je przejrzeć kulka po kulce, a ten proszek gdzieś odsypię i podaruję go tej co jej tak na nim zależy Moje dobre serce...

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Na Allegro były po 180 teraz w opcji kup teraz były po 250. Spory wzrost ceny spowodowany kryzysem
Nie, to dlatego, że tamte aukcje rozeszły się w tri miga Były trzy albo cztery aukcje z pastelkami i sprzedały się w ciągu niecałych dwóch dni. Ja to nazywam ssaniem na rynku Jako, że jest - podnoszą ceny. Teraz czekają na desperatów, pewnie się ktoś znajdzie kto i za taką cenę kupi.
Stary 2009-05-28, 10:42   #1401
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

jakbym miala tyle kasy teraz to odrazu bym kupila
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-28, 10:54   #1402
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Ja teraz żałuję, że je pożyczyłam...nie wróciły do mnie w takim stanie w jakim je wypuściłam Są moco sproszkowane, bo pożyczająca wytrącała z nich proszek (którym podobno lepiej jej się malować) potrząsając pudełkiem bez tej ochronnej gabeczki w środku Muszę je przejrzeć kulka po kulce, a ten proszek gdzieś odsypię i podaruję go tej co jej tak na nim zależy Moje dobre serce...
i proszę , będzie dobry uczynek
Ale celowemu potrząsaniu pudełkiem mówie kategoryczne nie, toż to profanacja Przcież i tak się kruszą i tak... ech musisz udzielić Bratowej reprymendy (na razie bez wpisania do akt) w imieniu Międzynarodowego Klubu Miłośniczek Meteorytów w Całości

Cytat:
Nie, to dlatego, że tamte aukcje rozeszły się w tri miga Były trzy albo cztery aukcje z pastelkami i sprzedały się w ciągu niecałych dwóch dni. Ja to nazywam ssaniem na rynku Jako, że jest - podnoszą ceny. Teraz czekają na desperatów, pewnie się ktoś znajdzie kto i za taką cenę kupi.
a do tego ta otoczka "limitowanka na Azję" wielkie wow, juz sam fakt, że są w teorii nie do zdobycia normalnymi (czyli sklepowymi) kanałami powoduję u fanek mocne parcie A spece od naciągania z Guerlaina już siedzą i obmyslają kolejną taką akcję na holideje 2009 żebyśmy w odpowiednim czasie znowu siurały po nogach

majade jest offline  
Stary 2009-05-28, 11:13   #1403
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

I pewnie bedziemy siurac znając zycie Ale coz... dla takich perelek warto
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-28, 12:12   #1404
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
i proszę , będzie dobry uczynek
Ale celowemu potrząsaniu pudełkiem mówie kategoryczne nie, toż to profanacja Przcież i tak się kruszą i tak... ech musisz udzielić Bratowej reprymendy (na razie bez wpisania do akt) w imieniu Międzynarodowego Klubu Miłośniczek Meteorytów w Całości
Fajna z niej kobitka, ale z kulkami obchodzić się nie umie...będzie żółta kartka

Cytat:
a do tego ta otoczka "limitowanka na Azję" wielkie wow, juz sam fakt, że są w teorii nie do zdobycia normalnymi (czyli sklepowymi) kanałami powoduję u fanek mocne parcie A spece od naciągania z Guerlaina już siedzą i obmyslają kolejną taką akcję na holideje 2009 żebyśmy w odpowiednim czasie znowu siurały po nogach
No dokładnie...Swoją drogą to jest zagadka, nie ? Wypuszczają tylko na Azję coś co i słowianki pokochały...
Stary 2009-05-28, 12:24   #1405
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Fajna z niej kobitka, ale z kulkami obchodzić się nie umie...będzie żółta kartka
No dokładnie...Swoją drogą to jest zagadka, nie ? Wypuszczają tylko na Azję coś co i słowianki pokochały...
a może ostatni raz darujesz Bratowej niech kulki łączą a nie dzielą

Wszyscy producenci pieszczą te skośnookie panny a to koloróweczka a to pielęgnacja, no cóż inny świat (=zbyt). Widać my dla nich to ewentualnie smalec na policzki, węgielek na powieki, dwojaki i w pole

majade jest offline  
Stary 2009-05-28, 12:41   #1406
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Wszyscy producenci pieszczą te skośnookie panny a to koloróweczka a to pielęgnacja, no cóż inny świat (=zbyt). Widać my dla nich to ewentualnie smalec na policzki, węgielek na powieki, dwojaki i w pole
No a jak, skoro tu prawie wszystkie słońcem wysmagane to skąd niby ? Z pola

EDIT:
A propos azjatyckich limitowanek, patrzcie jakie Chanelkowe cudo wygrzebałam na ebayu:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...2BSI%26otn%3D4

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:24
sine.ira jest offline  
Stary 2009-05-28, 12:43   #1407
kkknnn
BAN stały

cos w tym jest. Nie mówię że gdyby te meteoryty sprzedawali na każdym rogu to byśmy ich nie chciały. Ale to jest taka magia- coś niedostępne, raz. Dwa - mnie przynajmniej Japonki kojarzą sie z przecudnie białą skórą. Więc trzy to krok w stronę allegro albo ebay. Swoja drogą mam nadzieję, że jak już kupię te kulki to nie pokruszą się w drodze.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
a może ostatni raz darujesz Bratowej niech kulki łączą a nie dzielą

A róż z buraka to co?
kkknnn jest offline  
Stary 2009-05-28, 13:43   #1408
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Hahahha
Immolation jest offline  
Stary 2009-05-28, 14:45   #1409
asik123456789
Zakorzenienie

W watku o promocjach w sephorze jedna dziewczyna pisala ze na kolorowke guerlain byla wczoraj znizka 30%. I kupila meteorki za 146zl Wiecie cos o tym?
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-05-28, 14:57   #1410
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

146zł?!?! o żesz... kurde no ja nic nie wiem
Immolation jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
guerlain, meteorites

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości