Czy tylko w blondzie moze mi byc dobrze, co myslicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-07, 16:20   #1
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Czy tylko w blondzie moze mi byc dobrze, co myslicie?

Witam!

Mam 22 lata. Rozjasniam wlosy od 15 roku zycia. Przez ten okres duzo sie wydarzylo na mojej glowie - byl czas, ze wlosy bardzo stracily na kondycji, kruszyly sie, byly suche i matowe. Pomimo tego, ja i tak nie potrafilam zrezygnowac z blondu - czasami czulam, ze jestem uzalezniona od tego koloru i wbilam sobie durnowato do glowy, ze tylko jako blondynka moge byc atrakcyjna - to przez ten caly "szum" robiony wokol blondynek... Teraz juz wiem, ze to nieprawda. Wzielam sie ostro za regeneracje, sa widoczne i dosc duze poprawy. Pomimo tego,
marzy mi sie zmiana koloru wlosow. 7 lat w blondzie moze sie znudzic szczegolnie mlodej dziewczynie, ktora potrzebuje zmian I nie robie tego tylko dlatego - robie to tez dla moich wlosow, bo wiem co przechodza kiedy co 2/3 msc katuje je rozjasniaczami (kazda farbowana blondynka bedzie wiedziala o co mi chodzi). Chce zeby odpoczely...
Ostatnio ogladalam film z Lindsay Lohan "Georgia Rule" ("Twarda Sztuka") i zakochalam sie w kolorze wlosow jaki miala
Moze mi sie zle wydaje, ale mamy bardzo podobny obie kolor oczu i w sumie na buzi jestesmy obie pyzate, dlatego mysle, ze byloby mi dobrze w takim kolorze i ogolnie w takich wlosach Jest to jakby Baleyage - odcienie brazu, rudego brazu, troszke miedzi, troszke wisni i blondu...

Co uwazacie? Czy mam zostac przy blondzie? Czy uwazacie, ze w nim bedzie mi najlepiej? Czy warto zaszalec? Nie chce zalowac!

Dolaczam moja fotke, fotki Lindsay i inne na ktorych kobiety maja pozadany przeze mnie teraz kolor

Wszystkim serdecznie dziekuje za porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0792.JPG (58,9 KB, 611 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0881.JPG (44,9 KB, 736 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg valentinazeliaeva9us3.jpg (68,3 KB, 503 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0799.JPG (62,9 KB, 657 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_room_bikini_8_big.jpg (48,3 KB, 488 załadowań)
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:31   #2
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl
Dot.: Czy tylko w blondzie moze mi byc dobrze, co myslicie?

Jedno jest pewne - decydujac sie na taki kolor bede musiala delikatnie przyciemnic odcien swojej skory za pomoca samoopalacza albo pudru brazujacego... Dodaje wiecej fotek...

A moze w ogole zdecydowac sie na ciemny kolorek? Np. taki jak pod spodem...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inside_lohan.jpg (41,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg georgiarulepic9.jpg (28,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9680.jpg (25,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_drummer_2_big.jpg (72,8 KB, 138 załadowań)
Stary 2008-02-07, 18:59   #3
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
Witam!

Mam 22 lata. Rozjasniam wlosy od 15 roku zycia. Przez ten okres duzo sie wydarzylo na mojej glowie - byl czas, ze wlosy bardzo stracily na kondycji, kruszyly sie, byly suche i matowe. Pomimo tego, ja i tak nie potrafilam zrezygnowac z blondu - czasami czulam, ze jestem uzalezniona od tego koloru i wbilam sobie durnowato do glowy, ze tylko jako blondynka moge byc atrakcyjna - to przez ten caly "szum" robiony wokol blondynek... Teraz juz wiem, ze to nieprawda. Wzielam sie ostro za regeneracje, sa widoczne i dosc duze poprawy. Pomimo tego,
marzy mi sie zmiana koloru wlosow. 7 lat w blondzie moze sie znudzic szczegolnie mlodej dziewczynie, ktora potrzebuje zmian I nie robie tego tylko dlatego - robie to tez dla moich wlosow, bo wiem co przechodza kiedy co 2/3 msc katuje je rozjasniaczami (kazda farbowana blondynka bedzie wiedziala o co mi chodzi). Chce zeby odpoczely...
Ostatnio ogladalam film z Lindsay Lohan "Georgia Rule" ("Twarda Sztuka") i zakochalam sie w kolorze wlosow jaki miala
Moze mi sie zle wydaje, ale mamy bardzo podobny obie kolor oczu i w sumie na buzi jestesmy obie pyzate, dlatego mysle, ze byloby mi dobrze w takim kolorze i ogolnie w takich wlosach Jest to jakby Baleyage - odcienie brazu, rudego brazu, troszke miedzi, troszke wisni i blondu...

Co uwazacie? Czy mam zostac przy blondzie? Czy uwazacie, ze w nim bedzie mi najlepiej? Czy warto zaszalec? Nie chce zalowac!

Dolaczam moja fotke, fotki Lindsay i inne na ktorych kobiety maja pozadany przeze mnie teraz kolor

Wszystkim serdecznie dziekuje za porady

Moim zdaniem blond Ci nie psuję zmiana na brąz będzie bardzo korzystna, tylko nie rób tego sama, pójdź do dobrego fryzjera, aby nie wyszły czarne, lub zielone, bo farby mogą sie gryźć jeśli są różnych firm.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:09   #4
malwinac
Zadomowienie

Mi też się nie podobasz w blondzie - bardzo Cię postarza i twarz wygląda nijako.
Moja mama ma takie włosy i zawsze powtarza że do nich trzeba być porządnie umalowanym ( tzn wytuszowane rzęsy, opalona cera itp.)
Wyglądasz na zmęczoną w tych włosach takie mam skojarzenie.
Powinnaś iść do na prawdę dobrego fryzjera aby przefarbował Ci włosy może na jakiś ciemny blond- wtedy możesz sobie pozwolić na tak jasny ale jedynie balayage.
Pozdrawiam

malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:14   #5
nancy92
Raczkowanie

dokładnie to samo miałam pisać. żeby mieć taki kolor i w miarę wyglądać trzeba mieć ciemniejszy odcień skóry
ale myślę, że można spróbować z tym ciemnym blondem.
nancy92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:17   #6
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Wiem,ze czepiam się szczegółow,ale na tych zdjęciach Lindsay wcale nie jest pyzata

Uwazam,ze ciemniejsze wlosy dodadzą Ci charakteru bo te które masz aktualnie trochę Cię "rozmywają", a masz ladne oczy, które nalezy wydobyć.

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:18   #7
martusienka
Wtajemniczenie

Na pewno bedzie Ci dobrze w ciemniejszych wlosach. Nie podobaja mi sie dziewczyny z rozjasnianymi wlosami, bo zwykle efekt wychodzi na ich niekorzysc. Ten kolor, ktorym ma Lindsay jest zdecydowanie bardziej naturalny, a przez to nie jest kiczowaty.
Poza tym uwazam, ze masz dosc ciemna karnacje i nie musisz jej przyciemniac, bo za mocno tez bedzie nieladnie. Ale jesli chodzi o moja rade to farbuj! Nie pozalujesz, chociaz pewnie bedziesz musiala sie przyzwyczaic do nowego koloru, skoro rozjasnialas przez 7 lat.
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:38   #8
blabla51
Raczkowanie

ja również stawiam na ciemniejszy, cieplejszy odcień blondu (brwi do tego obowiązkowo ciemniejsze).
blabla51 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 20:52   #9
byczekczajniczek
Przyczajenie

i ja, podobnie jak poprzedniczki, uważam, że lepiej będzie Ci w brązie. Dobry będzie taki w odcieniu orzecha laskowego. Postaram sie znaleźc taki kolor to Ci podeslę. Niestety bedziesz musiala zainwestowac w dobrego fryzjera i to zapewne nie jeden raz. Podejrzewam, że na takim jasniutkim blondzie jaki masz teraz, kolor ciemniejszy będzie sie trzymał krótko, więc musisz być przygotowana na czeste malowanie niestety. To jedyny sposob żeby nie dopuścic do zielonych refleksow. Widzialam takie juz nie raz i fatalnie to wygladalo. Na pewno trudny będzie okres przejsciowy do czasu kiedy włosy w końcu "załapią" - rozjaśniasz przecież juz bardzo długo.
Jeśli chodzi o cere, to nie wydaje mi sie ona zbyt jasna. Zreszta przy innym kolorze włosów moze Cie zupelnie zaskoczyć jej odcień
Jak jeszcze coś ciekawego wymysle to dam znać.
byczekczajniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:46   #10
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Czyli braz? Hmm... Powiem wam szczerze, ze jestem naturalna ciemna blondynka... Moj naturalny kolor mozna powiedziec, ze jest nijaki...
Nie chce brazow - jezeli juz, to podoba mi sie ten kolor, ktory ma Lindsay, bo jest oryginalny, a nie wiem czy dobrze zrozumialam czy wlasnie ten mi doradzacie czy jakis inny odcien brazu?
Stary 2008-02-08, 10:53   #11
byczekczajniczek
Przyczajenie

hej, mialam na mysli taki wlasnie jasniutki brazik - podobny jak na zdjeciu tylko moze mniej zlocisty. Na pewno nie doradzalabym brazu w tonie gorzkiej czekolady bo chyba srednio by ci pasowal
pozdrawiam
byczekczajniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:23   #12
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

sam w sobie ten obecny kolor wlosow jest bardzo ladny, w ogole uwielbiam blondy, a ten ktory masz to taki idealny, czysty, jasny blondzik.. ALE... Ty masz widze, ze dość ciemna karnacje i ona gryzie sie z tymi włosami. Odcień karnacji masz brzoskwiniowy i biale wlosy.. mysle ze lepiej byloby Ci w jakims innym odcieniu blondu..jakims srednim, albo takim jaki wkleilas

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:49   #13
ANGEL-A8
Wtajemniczenie

Dziewczyny napisały, że wogóle nie pasuje Ci blond. Uważam, że ładnie w nim wyglądasz Jednak myślę tak jak moje poprzedniczki, że zmiana będzie korzystna Muszą to być ciemne blondy( jeśli taki kolor jak Lindsay) to ciemne złociste, lub jasny brąz( orzech laskowy, nigdy orzech włoski!). Możesz zrobić balejaż z tych kolorków Ja też mam podobny dylemat do Twojego. Od dawna jestem blondi, nie mam aż tak jasnych jak Twoje ale były chwile, że miałam. Dwa razy zafarbowałam na ciemniejsze, taki kolorek jak na zdjęciu. Ogólnie było ok, miałam zdecydowanie wyraźniejsze rysy. Jednak ludzie mnie nie poznawali i "tęskniłam" za tą słoneczną aurą blonu. Niestety powrót do blondu z ciemnych kolorków to maasakra. Dla portfela i włosów. Wiem, że Loreal Profesional ma piękne ciemne i średnie blondy w ofercie Zapytaj w salonie fryzjera, ja również sie zastanawiam)
ANGEL-A8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:59   #14
Shake_that_Booty
Raczkowanie

Ślicznie ci w blondzie tym który masz.
Bosko.
Ale własciwie zmiana na inny ciemniejszy kolor byla by korzystniejsza dla twoich wlosów , moze jakis ładny odcien brązu pasowałby ci , bo w koncu ładnej dziewczynie we wszystkim dobrz.;p
wiec warto spróbowac wygladalabys moze bardziej naturalnie wtedy.
ale kurde no chyba jednak jestem za blondem.
a własnie a jaka farbą farbujesz włosy?
bo bardzo ładny odcien.
czy u fryzjera robisz?
a jakich kosmetyków uzywasz aby wlosy sie nie niszczyly?
ja farbuje wlosy od niedawna 3 razy farbowalam wyszly mi zolte nawet jak popielatym blondem , i juz sie zniszczyly..;(
wiec nie wiem po co to i lepiej zafarbowac wlosy na kolor odrostów i juz sie nie będą niszczyly..
ale jednak wolę byc blondynką.
hmm.. a wybór nalezy do ciebie.;*
zalezy czy wolisz miec zniszczone trochę i byc blondynką..
czy zdrowe no i nie byc blondynką..
Shake_that_Booty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:00   #15
zanka205
Zakorzenienie

ten kolorek Lindsay jest bardzo ładny, ale musiałabyś przyciemnić ciut kolor skóry, np. samoopalaczem albo pudrem brązującym, żeby była taka lekko złota, jak muśnięta słońcem. Powinno być ślicznie.

"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:04   #16
Kiya
Zakorzenienie

blond który masz obcenie moim zdaniem jest zbyt jasny, z kolei rudości Lindsay też nie bedą odpowiednie Ty wydajesz mi sie byc zimnym typem urody a Lindsay jak widać jest ciepłym (ciepły odcień skóry,piegi)
Wydaje mi sie że powinnaś zostać przy blondzie ale zmienic jego odcień na nieco ciemniejszy,średni blond,przestrzegam jednak przed ciemnym blondem ktory wychodzi jak brąz.
Stary 2008-02-08, 12:24   #17
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Dzieki dziewczyny!

Shake_that_Booty!

Tak, farbuje u fryzjera - zawsze to robilam z tego wzgledu, ze z blondem nie ma zartow - wolalam nie ryzykowac tak jak moje kolezanki, ktore robily to same i mialy pozniej kolor wlosow jak kurczak i w dodatku maxymalnie poniszczone wlosy, bo nakladaly pare razy by uzyskac pozadany efekt i tym samym... sama sobie reszte dopowiedz - spalone wlosy do granic wytrzymalosci!
Powiem wam szczerze, ze przez 7 lat dazylam wlasnie do takiego blondu jaki mam teraz - bardzo mi sie podoba ten odcien - jasny - zawsze taki chcialam miec i nie wiem dlaczego jak juz osiagnelam to co chcialam od paru lat, to nagle zamarzyla mi sie zmiana - kobiety trudno zrozumiec...
Wloski farbowalam w L'OREAL'U, tzn. w salonie, ktory pracuje tylko na kosmetykach z L'OREAL'a. Pani nalozyla mi najpierw rozjasniacz, a pozniej jakis srodek - chyba mowila, ze to aktywator, ktory ma za zadanie odswiezenie koloru i tym samym wyrownanie. Jestem mile zaskoczona, bo kolor sie nie wyplukuje tak szybko jak to mial w zwyczaju po innych farbach...
Pierwszy raz w zyciu bylam i jestem az tak bardzo zadowolona z uslugi i z koloru - moze dlatego tez mi taki wyszedl, bo swoje wlosy mialam zdrowe, a wczesniej to roznie z tym bywalo. Dodam, ze jestem ciemna blondynka (a na roznych odcieniach naturalnych wlosow roznie wychodzi uzyskany kolor), ale to raczej bardzo ciemny blond z polyskami rudego (z tego co sobie przypominam i jak patrze na zdjecia z okresu przed farbowaniem). Jezeli chodzi o pielegnacje, to przestalam od pol roku suszyc wlosy suszarka (bo chyba to najbardziej mi je niszczylo), nigdy nie prostuje (swoje wlasne mam z reguly proste jak druty). Uzywam szczotki z naturalnego wlosia (dziewczyny, kupcie - koszt 20 zl, a znaczna roznice zobaczycie juz po 2 msc-ach!!!). Uzywalam produktow TIGI z serii do wlosow po zabiegach chemicznych - przesuszonych i zniszczonych - mysle, ze znacznie dzieki nim poprawila mi sie kondycja. W tym momencie uzywam szamponu z L'OREAL'a Absolut Repai i maski Intense Repair. Szamponu uzywam od niedawna wiec duzo nie powiem, za to maska jest rewelacyjna - koniec z suchymi i nie ukladajacymi sie wlosami!!! Jezeli mialabym polecic cos jeszcze to seria z Pantene do zniszczonych jest bardzo dobra! Mysle tez, ze produkty Sunsilk do blondu sa dobre... Jak widzicie zmieniam ciagle szampony )
Raz na jakis czas robie sobie taka miesieczna "kuracje", ze myje wlosy tylko szamponami regenerujacymi do zniszczonych, uzywam mase masek i odzywek, a pozniej robie przerwe na jakis czas...
I to chyba tyle...

Moja mama mi cale zycie powtarzala, ze w tak jasnych nie jest mi dobrze - ze jak mam pare ciemniejszych pasemek, to od razu twarz nabiera wyrazistosci. Na razie sciagam program do zmieniania w fajny sposob koloru wloskow - rzuce tu fotki, moze jeszcze dzisiaj

Dzieki i pozdrawiam
Stary 2008-02-08, 17:16   #18
mała migotka
Zakorzenienie

w blondzie ci ładnie,ale rzeczywiscie rozjaśnianie bardzo niszczy włosy
mała migotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:07   #19
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hej Dziewczyny

Chcialam wam podziekowac za wszystkie opinie
Na razie (poki co) nadal jestem blondynka, ale wklejam tutaj dzisiaj fotki po malych "obrobkach" w photoshopie Zdjecie przerobione nie jest najlepiej, ale robilam to pierwszy raz, a i w sumie chodzi o to zebyscie mialy jakis zarys - pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martiiii.jpg (43,9 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0881-2.JPG (78,1 KB, 178 załadowań)
Stary 2008-03-05, 16:11   #20
JOANNA16
Zakorzenienie

świetnie wyglądasz w tym jasnym blondzie
Stary 2008-03-05, 17:15   #21
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Dodaje jeszcz jedno - to prawie jak moj naturalny kolor wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg evangeline-lilly.jpg (28,0 KB, 168 załadowań)
Stary 2008-03-06, 16:04   #22
anulka262
Zadomowienie

w ciemnych wlosach bedziesz dziwnie wygladac z tak jasnymi brwiami, to bedzie nienaturalne, chyba ze je przyciemnisz, ale i tak masz za delikatna urode do ciemnych wlosow!ja obstawiam blond ale moze troche ciemniejszy, wg mnie powinnas byc blondynka, a blond nie konczy sie na popielatej platynie, wiec masz duza palete do eksperymentow.
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:55   #23
DAVIDKA
Raczkowanie

Super bedziesz wygladac w tym odcieniu co Lindsay Dziewczyny powiedzcie jak wedlug Was ten kolor sie nazywa ?Ja juz 2 razy prosilam o taki i za kazdym razem fryzjerka robila mi cos innego
Stary 2008-03-07, 11:46   #24
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hehe To co udalo mi sie zrobic ostatnio... Coraz lepiej mi idzie w tym photoshopie A tak na marginesie dziewczyny... Ciemne wloski faktycznie odpadaja... Najgorsze jest to, ze kocham blond i uwielbiam byc blondynka, a z drugiej strony mam ochote na zmiane i sama nie wiem czy warto kombinowac skoro juz teraz nie jest zle...
Jezeli przefarbuje, to napisze... A co do koloru Lindsay, to wydaje mi sie, ze tutaj pare farb jest zmieszanych - jakby miedz z brazem+troszke wisni...

buzki
thanks for all :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MART.jpg (21,3 KB, 405 załadowań)
Stary 2008-03-07, 12:00   #25
Carmel Choco
Rozeznanie

ja na ten kolorek mówie karmelkowy sama chce powrócić do natury (moj naturalny jest niemal identyczny), ale troche mi to zajmie;/. jeśli natomiast chodzi o Cinderella Girl, to widzialabym Cię w ciemnym popielatym blondzie, lub delikatnym chlodnym brąziku. nie wiem, czy ciepły kolory by Ci pasowaly
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:55   #26
DAVIDKA
Raczkowanie

Cinderella Girl jezeli to Ty na fotce ,to wygladasz rewelacyjnie
Stary 2008-03-07, 15:04   #27
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Niezupelnie ja Tzn. twarz moja, natomiast reszta juz nie :P ale dziekuje
Stary 2008-03-07, 15:22   #28
Tupters88
Raczkowanie

A ja Ciebie nie widzę w brązie. Teraz jest szaleństwo na ten kolor i mimo, że aktualnie ja też taki mam to uważam, że w blondzie będzie Ci lepiej, ale nie takim. Ty aktualnie masz wręcz białe te włosy. Ja na Twoim miejscu trochę bym je przyciemniła i zrobiła odcienie popielu. Wydaje mi się, że będzie Ci to lepiej pasować.

Tupters88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 15:45   #29
andruszki
Raczkowanie

GG do andruszki

mi sie podobasz w blondzie.. tyle ze odcień zmieniłabym na cieplejszy. Podobają mi sie bardzo złociste blondy
andruszki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:11   #30
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Odcienie popielu? Nigdy nad tym nie pomyslalam, ale faktycznie mysle, ze byloby mi fajnie, bo podkreslilyby chlodny odcien moich szarych oczu... Niby slyszalam kiedys, ze trzeba stosowac kontrast - cieply kolor oczu z chlodnym odcieniem wlosow i vice versa, ale ile w tym prawdy to nie wiem...
Mi w cieplych odcieniach blondu raczej nie jest za dobrze - wiem, bo mialam i nie jest mi dobrze - generalnie chyba w cieplych kolorach.
Pomysle nad tym popielem - na pewno, bylaby to mniej ryzykowna i mniejsza metamorfoza, takze sprobowac mozna
Ale ten popiel mnie zaintrygowal... A masz moze jakies fotki z takim kolorem?

Dzieki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości