Metamorfoza Karoli - "Zmieniając siebie, zmieniasz swój świat" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-08, 20:46   #1
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Metamorfoza Karoli - "Zmieniając siebie, zmieniasz swój świat"

Mam 17 lat, na imię mi Karolina. Zaraz pewnie powiecie, że jestem młodziutka, itd. Bardzo pragnę zmienić siebie. Nie tylko dla własnej satysfakcji, ale głównie po to żeby ulepszyć świat. Żeby już nikt nie musiał przejmować się moimi problemami. Miesiąc temu wyciągano mnie z anoreksji, rok temu z lekomanii. Tak często popełniałam błędy. W końcu psycholog powiedziała mi, że wszystko leży w mojej niskiej samoocenie i braku poczucia własnej wartości. To ona, poleciła mi zmianę swojego wizerunku, aby zewnętrznie pokazać, że jest lepiej. Dlatego zwracam się z prośbą do Was wizażanki, pomóżcie! Jakiekolwiek porady będą mile widziane(styl ubierania się, fryzura, makijaż, kolory itd.)
1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na czerwono.
Odcień opalenizny - lekko przykurzony, szaro-beżowy
2. Kolor oczu - ciemne niebieskie, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor czysty, zdecydowana oprawa
3. Piegi - nie posiadam
4. Cera - jasny, chłodny beż
5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, z mysioszarym refleksem
6. Kolor ust - mocny róż
7. Kolory - róż, brąz, turkus, czerń, biel, srebro
8. Mam bardzo mały biust, typ figury - tuba, 170 cm wzrostu, raczej nie jestem drobnej budowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P10401022.JPG (70,1 KB, 907 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pict1705fg9.jpg (82,1 KB, 774 załadowań)
Stary 2008-02-08, 21:08   #2
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Dot.: Metamorfoza Karoli - "Zmieniając siebie, zmieniasz swój świat"

Nie wiem skad ta niska samoocena, masz tak uroczą twarz,że szok Aż mi uśmiech wlazł na buzię.

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:00   #3
Ashaai
Zakorzenienie

Też nie rozumiem skąd. Jesteś naprawde ŚLICZNA ;] Piekne włoski, ładne spojrzenie-takie czarujące ;] I do tego ta figura *_* ( ech dlaczego ja nie mam takiej....-chodz anoreksja to nie dobry sposób dążenia do pięknej sylwetki).Masz do tego piekny uśmiech, cudowne łuki brwiowe -idealny kształt. ;] Nie jestem specjalistką od zmian ale może jakiś fajny makijaż+ fajnie zrobione paznokcie i łade ciuszki.. myśle ze w niebieskim lub zielonym byłoby ci ładnie
Ashaai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:28   #4
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Twoja pani psycholog ma absolutną rację! Brawo dla Ciebie, że postanowiłaś o siebie zawalczyć!

Co do stylu ubierania się: masz te 17 lat więc korzystaj, zanim przyjdzie czas marynarki i spódnicy do kolana.
Fajne ciuchy z Trolla, Crop Towna, kolorowe, na luzie-jeżeli masz w szafie smętne czarne ciuchy to wyrzuć natychmiast!
Jak dziewczyny pisały, masz śliczną buzię, więc jeżeli makijaż-to delikatny, wystarczą wytuszowane rzęsy, dla twojego chłodnego typu urody (tak wynika z opisu) różowy błyszczyk-minimum żeby sie lepiej poczuć

Powodzenia, zmień swój świat na lepsze!
Wredonisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:42   #5
martinka_m
BAN stały

bardzo chcialam ci pomoc, ale tak na prawde nie wiem co mozna by "ulepszyc"
wygladasz na prawde swietnie, i masz uroczy usmiech
martinka_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 23:24   #6
Cathy86
Rozeznanie

Nie wiem co chcesz zmienic w sobie. Jestes sliczna i widać, że masz swoj styl (tak mi sie przynajmniej wydaje)
Fajna figura, ładne włosy. Myśl pozytywnie, a wszyskto będzie układało sie po Twojej mysli
Stary 2008-02-09, 16:30   #7
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Wieeelkie dzięki za te ciepłe słowa, bardzo miło jest słyszeć że nie jest ze mną aż tak źle
Nigdy w życiu się się nie malowałam. Co najwyżej błyszczyk w tubce albo tusz do rzęs. Jakie kolory mi pasują?
Stary 2008-02-09, 16:49   #8
MagicDream
Raczkowanie

Niewiem co mozna by doradzic bo nie ma co zmieniac w tak slicznej dziewczynie dlatego uwierz w siebie pozdrawiam cieplutko

''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:52   #9
lalaine
Raczkowanie

jeju! nie zmieniaj sie, ! sliczna dziewczyna z Ciebie!
Stary 2008-02-09, 19:01   #10
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Cytat:
Napisane przez Shadylane Pokaż wiadomość
Wieeelkie dzięki za te ciepłe słowa, bardzo miło jest słyszeć że nie jest ze mną aż tak źle
Nigdy w życiu się się nie malowałam. Co najwyżej błyszczyk w tubce albo tusz do rzęs. Jakie kolory mi pasują?
Sądzę, że te które sama opisałaś będą ok, możesz zacząć od różnych odcieni brązu, może perłowe róże(bo to takie w sumie najbardziej naturalne, ale raczej zimne w twoim przypadku), z czasem sama dojdziesz do tego co Ci pasuje a co nie, bo na podstawie zdj w necie można niewiele powiedzieć.
Rada nr 1: zlokalizuj u siebie w mieście stoisko inglota
W każdym razie, wizaz.pl to nieoceniona skarbnica wiedzy w takich sprawach, zajrzyj na forum "moje makijaże", do wątku step by step.

Dziewczyny piszą: jesteś ładna nic nie zmianiaj, i mają rację, ale... w wieku 17 lat co druga dziewczyna i tak się maluje. Ty masz o tyle dobrą sytuację, że nie musisz sie upiększać, ale jak pisałaś na poczatku: zmiany są potrzebne. Zmiany na zewnątrz pociągają zmiany wewnątrz: zobaczyłam to za swoim przykładzie. Oczywiście przesada nie jest wskazana, ale jeżeli makijaż sprawi że poczujesz sie lepiej, to czemu nie?? W końcu po to jest
Stary 2008-02-09, 19:12   #11
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

To Twoje aktualne zdjęcia?
Wyglądasz niesamowicie
Jak już dziewczyny wcześniej powiedziały- wystarczy naprawdę lekki makijaż(tusz+bezbarwny błyszczyk), a zachwycisz wielu chłopców
Co do stylu ubierania się, to zajrzyj na Modowy, do wątu "My Style Diary po polsku", tam dziewczyny pokazują zestawy wybrane przez siebie.
Ubieraj się w sklepach młodzieżowych, ja bardzo polecam Top Secret- zawsze coś wybiorę sobie stamtąd Pobuszuj też po lumpeksach, czasami można tam znaleźć rzeczy, które zapierają dech w piersiach
Podkreślaj to, co dała Ci natura w prezencie.

Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:06   #12
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Problem w tym, że właśnie nie ma co podkreślać :P Hmm, moja figura na codzień skłania mnie do noszenia zwykłych topów i jeansów. Nie mam w sobie tego czegoś co nazywa się wyczuciem stylu. Będę starała się naśladować "my style diary po polsku" na tyle na ile to możliwe.
Są jednak ubrania w których się nie widzę np. rurki. Zdarzało mi się mierzyć takie w sklepach, ale zawsze wydawało mi się że mojego nogi wyglądają w nich baardzo grubo... Podobno jednak dobrze pasują do szpilek. Problem w tym, że ja nie mogę ot tak przyjść w szpilach do szkoły :/
Stary 2008-02-10, 14:23   #13
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
Problem w tym, że właśnie nie ma co podkreślać :P Hmm, moja figura na codzień skłania mnie do noszenia zwykłych topów i jeansów. Nie mam w sobie tego czegoś co nazywa się wyczuciem stylu. Będę starała się naśladować "my style diary po polsku" na tyle na ile to możliwe.
Są jednak ubrania w których się nie widzę np. rurki. Zdarzało mi się mierzyć takie w sklepach, ale zawsze wydawało mi się że mojego nogi wyglądają w nich baardzo grubo... Podobno jednak dobrze pasują do szpilek. Problem w tym, że ja nie mogę ot tak przyjść w szpilach do szkoły :/
Masz bardzo delikatną urodę- widziałabym Cię w lekko laleczkowatym makijażu(dobrze podkreślone tuszem oczy, na ustach malinowy/bezbarwny błyszczyk, odrobina różu na policzkach). Jesteś szczupłą osobą i wydaje mi się, że nogi nie odstają od reszty, więc wszystkie spódnice bardzo ładnie by na Tobie wyglądały Nie bój się rurek, po prostu musisz je odpowiednio dobrać do swojej figury(pomoc koleżanki lub starszej siostry niezastąpiona ). Top i jeansy też mogą fajnie wyglądać, w tej sprawie pomogą Ci odpowiednio dobrane dodatki.
Baw się swoim ubiorem, będąc starszym nie ma się już takiej możliwości

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2008-02-14, 16:23   #14
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Staram się brać wasze rady do serca i próbuję co nie co Mam za to pytanko? Szczególnie do dziewczyn, które aktualnie chodzą lub niedawno chodziły do szkoły.
Jak czujecie się w swoich szkołach? Ja staram się trzymać z boku. Uwielbiam czerpać inspiracje z innych ludzi, ale zawsze jakkolwiek bym sie nie postarała ledwie wejdę do szkoły to zobaczę kogoś ładniejszego, lepiej ubranego, kogoś lepszego od siebie. Wiem, tego uczucia się nie da ot tak pozbyć. Oglądając to forum, stwierdzam, że większość dziewczyn tutaj jest prekursorkami w swoich środowiskach.. wielki szacunek dla nich.. jesteście moją inspiracją.
Stary 2008-02-14, 20:07   #15
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Cytat:
Jak czujecie się w swoich szkołach? Ja staram się trzymać z boku. Uwielbiam czerpać inspiracje z innych ludzi, ale zawsze jakkolwiek bym sie nie postarała ledwie wejdę do szkoły to zobaczę kogoś ładniejszego, lepiej ubranego, kogoś lepszego od siebie. Wiem, tego uczucia się nie da ot tak pozbyć.
Widać w Tobie brak poczucia wartości. Zawsze w życiu będzie ten ktoś lepszy, ładniejszy, z butami lepszymi od moich/twoich itp.
Ważne żebyś to Ty poczuła że jesteś wyjątkowa i wspaniała!
Ty musisz to wiedzieć, mieć to poczucie w sobie, wtedy ludzie zaczną to dostrzegać.
Nie bój sie pokazać w czymś oryginalnym, nie czekaj aż ktoś zrobi to za Ciebie, grunt to pewność siebie.
Nie trzymaj sie z boku, pokaż ludziom jaką wartościową osobą jesteś naprawdę. Nie można przeżyć zycia stojąc w kącie, nieważne jak to byłoby trudne
Stary 2008-02-15, 12:55   #16
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
Staram się brać wasze rady do serca i próbuję co nie co Mam za to pytanko? Szczególnie do dziewczyn, które aktualnie chodzą lub niedawno chodziły do szkoły.
Jak czujecie się w swoich szkołach? Ja staram się trzymać z boku. Uwielbiam czerpać inspiracje z innych ludzi, ale zawsze jakkolwiek bym sie nie postarała ledwie wejdę do szkoły to zobaczę kogoś ładniejszego, lepiej ubranego, kogoś lepszego od siebie. Wiem, tego uczucia się nie da ot tak pozbyć. Oglądając to forum, stwierdzam, że większość dziewczyn tutaj jest prekursorkami w swoich środowiskach.. wielki szacunek dla nich.. jesteście moją inspiracją.
Ja zawsze jestem wszędzie pierwsza Najgłośniejsza, najwredniejsza, bezczelna i szczera do bólu Ale nie bierz ze mnie przykładu
W szkole zachowuje się swobodnie, rozmawiam z różnymi ludźmi, nawet nauczyciele potrafią przy mnie przystanąć i porozmawiać. Jestem dosyć otwartą osobą, więc to nie jest dziwne
Ty też otwórz się na ludzi. Porozmawiaj z tymi dziewczynami, które mają ładniejsze buty, bluzkę, etc., podpytaj się, gdzie ją kupiły
Oni naprawdę nie są tacy straszni

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2008-02-16, 16:36   #17
09876
Przyczajenie

ja też nigdy nie potrafiłam się odnaleźć w szkole. myślę, że wiele osób ma z tym problem. twierdzę jednak, że najważniejsze to wysyłać do innych pozytywne sygnały, uśmiechać się, a wtedy ludzie będą chcieli spędzać z nami czas
jeśli chodzi o Twój styl to może spróbuj przefarbować włosy na jakiś bardziej zdecydowany kolor? tylko nie za ciemny bo masz jasną karnację. może jakiś złoty brąz? a jeśli chcesz diametralnej zmiany to po prostu je obetnij. teraz boby są bardzo modne. widzę, że włosy ładnie Ci się układają więc nie powinnaś mieć z nimi problemu gdy będą krótsze. do tego załóż spodnie rurki , na nie fajne buty(np. saszki) i dużą torbę w mocnym kolorze. jeśli masz mały biust to pamiętaj, że wszelkie marszczenia, falbanki i dekolt w szpic go powiększą w kwestii makijażu zgadzam się z dziewczynami. im mniej tym lepiej. masz ładną cerę, więc nie musisz jej już ulepszać. wystarczy beżowy cień, tusz i szminka w jasnym kolorze. pozdrawiam i głowa do góry!!!
09876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:08   #18
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Muszę wam powiedzieć, że udało mi się ubrać tak że się sobie podobałam... przynajmniej na tym zdjęciu uważam, że wyglądam nieźle... Szkoda tylko, że te loki to tylko efekt fryzjerki. Sama nie mam pojęcia jak takie zrobić.
Help me, lub odeślijcie mnie do jakiegoś działu... próbowałam szukać, ale jakoś mi nie wyszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P10401111.JPG (117,6 KB, 300 załadowań)
Stary 2008-02-16, 23:54   #19
panna kinia
Rozeznanie

Cytat:
Muszę wam powiedzieć, że udało mi się ubrać tak że się sobie podobałam... przynajmniej na tym zdjęciu uważam, że wyglądam nieźle... Szkoda tylko, że te loki to tylko efekt fryzjerki. Sama nie mam pojęcia jak takie zrobić.
Help me, lub odeślijcie mnie do jakiegoś działu... próbowałam szukać, ale jakoś mi nie wyszło.
jej dziewczyno podziwiam Cie, ze udalo Ci sie wyjsc z takich chorb. Az trudno uwierzyc, ze taka mloda dziewczyna (choc wcale o wiele starsza nie jestem) tak duzo przeszla. Co do stylu to zalezy w czym sie dobrze czujesz. Styl sportowy czy elegancki. Jezeli sa to podkoszulek, t-shirt + dzinsy, ale mimo to chcesz czegos bardziej hmm niezywczajnego to moze przejrzyj watek na forum o modzie: oldschool? Mozliwe, ze znajdziesz tam wiele inspiracji.
Co do wloskow to wystarczy wiedziec co i gdzie szukac. Podaje pare linkow z fryzierki:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=loki

Mam nadzieje, ze cos pomoglam.
Przyznaje, ze na zdjeciu wygladasz bardzo dobrze jakies wesele/slub? Taka wystrojowa ho ho ho Swoja droga skad masz taki plaszczyk? Jest swietny! Wlasnie paluje na taki. Jest zimowy, wiosenny czy jesienny?

Powodzenia w szukaniu pewnosci siebie!
panna kinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:49   #20
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Przyznaje, ze na zdjeciu wygladasz bardzo dobrze jakies wesele/slub? Taka wystrojowa ho ho ho Swoja droga skad masz taki plaszczyk? Jest swietny! Wlasnie paluje na taki. Jest zimowy, wiosenny czy jesienny?
Płaszczyk jest przejściowy, zajżyj do Echo.
Stary 2008-06-22, 22:33   #21
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane
Brąz czy blond? Z grzywką czy bez?

Potrzebuje w życiu radykalnej zmiany i myślę że najbardziej odpowiednia bylaby zmiana koloru wlosow na blond. jestem brunetką z długą prostą grzywką, a teraz chcialabym być blondynką i w sumie powoli pozbyć się grzywki, czy to dobry pomysł?
chciałabym fryzurkę jak na poniższych zdjęciach, pliss doradźcie!

1.Ja normalny wygląd na codzień.
2.Zdjęcie zrobione bez żadnego makijażu, włosy odgarnięte do góry
3. i 4. taki efekt chciałabym osiagnac (aktorka Hayden Panettiere)
proszę o pomoc
Stary 2008-06-23, 18:42   #22
martiniątko
Zadomowienie

Hej!
Myślę, że blond będzie Ci jak najbardziej pasował Jesteś trochę podobna do tej aktorki i tak samo będzie Ci pasować taka fryzurka. Jesteś bardzo ładna i masz perfekcyjne rysy - idealny owal twarzy i łuk brwiowy. Zrobiłam dla Ciebie przeróbkę Pierwsza wersja tylko z samą fryzurką, druga z sugerowanym przeze mnie makijażem Proponuję puder brązujący na boki twarzy i przy linii włosów, różowy róż (jak już będziesz blondynką ), czarną kreskę tylko na górnej powiece i odrobinę w kąciku oka i tusz pogrubiający
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:19   #23
Shadylane
Raczkowanie

GG do Shadylane
Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić! Plis help!

Nie bardzo wiem co powinnam zrobić ze swoimi włoskami, wrzucam więc kilka zdjęć licząc na szczerą opinię. Próbowałam czytać coś na temat kształtu mojej twarzy i takich tam, ale nie doszłam do żadnych mądrych wniosków. Próbowałam też "wstawiać się" do tych internetowych programików typu Virtual Makeover, ale też nic mądrego z tego nie wyszło.
I tu pojawia się mój odwieczy dylemat: Z grzywką czy bez?

Od razu rozwiewam wątpliwości: to mój mniej więcej naturalny kolor włosów, jestem straasznie przywiązana do długich włosów, zresztą z krótkimi wyglądam jak pyza
Czekam na dobre rady.
Z góry bardzo dziękuję!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000813gg.jpg (61,7 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000805gg.jpg (36,7 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000053.jpg (79,0 KB, 182 załadowań)
Stary 2011-07-25, 15:06   #24
muszkapaula
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić! Plis help!

Dla mnie najlepiej wygladasz z grzywka ta prosta na 3 zdj., tylko wez ja troche podetnij albo zcieniuj bedziesz wygladala super. Od czau do czasu zakrec mocno włosy bedzie szałowo. Gdyby to były moje włosy zafarbowałabym je na czarno d
muszkapaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:07   #25
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie

Wedlug mnie , zdecydowanie bez grzywki . I masz bardzo geste wlosy- moze pocieniuj ?

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:10   #26
kasiunia_tymbarkoholiczka
Raczkowanie

Avatar kasiunia_tymbarkoholiczka

Jak dla mnie to masz trochę za rzadkie włosy na grzywkę, chociaż gdyby odpowiednio wycieniować?

A może trwała?

dobrze wiedziałeś że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. mimo to sprawiłeś, że bezwiednie oddałam Ci mój cały świat. miałam racje, że ufać nie warto.

kasiunia_tymbarkoholiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:23   #27
Damnations
Rozeznanie

Moje wrazenie jest takie: Z grzywka wygladasz na mila dziewczynke przy kosci. Bez grzywki wygladasz na szczupla ładna i atrakcyjna dziewczyne. Wiec uwazam, ze grzywke absolutnie powinnas zapuscic. Tymczasem wiecej spostrzerzen nie mam
Stary 2011-07-25, 15:34   #28
mpt
Zakorzenienie

Pierwszy raz widzę, żeby komuś tak nie pasowała grzywka Bez grzywki masz porażająco ładne oczy i drobną buzię, a z grzywką wyglądasz ciężko i jakoś tak "ciotkowato". Bez grzywki zdecydowanie, ale pobaw się przedziałkiem. Na razie upinaj grzywkę, rób z niej dobierany warkocz przy rozpuszczonych i związanych włosach, a potem próbuj układać długą na bok, ale nie za bardzo na twarz. Wydaje m się, że może pasować Ci przedziałek po środku głowy. Do tego kreski eyelinerem na górnej powiece. A tak w ogóle całościowo - jesteś śliczna bez tej grzywy
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:43   #29
Holly85
Zadomowienie

prosta grzywka to naprawdę zły pomysł przy twoim kształcie twarzy, robi Cię "grubą", mało szlachetną, jakąś taką przaśną...
za to w grzywce na bok i takich falujących włosach jak na 1 zdjęciu po prostu szał. piękny kolor włosów to raz, piękne wlosy same w sobie to dwa!
bez grzywki pomimo wysokiego czoła też wyglądasz fajnie, nie musisz aż tak zaczesywac wlosow do tylu, mozesz nosic rozpuszczone i bez grzywki i tez bedzie fajnie. pierwsze dwie opcje na tak, ostatnie absolutnie na nie..
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:48   #30
Salalina
Rozeznanie

Zgadzam się z trzema powyższymi opiniami.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości