Podobać sie samej SOBIE - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-23, 13:17   #61
folavril
Przyczajenie

Dot.: Podobać sie samej SOBIE

po pierwsze napisałaś: "chciałam tu porozmawiać o moim wyglądzie i uzyskać jakieś porady". jakich porad szukasz, skoro 99% forumowiczek uznaje (w tym też i ja) Cię za piękną młodą dziewczyne. O co Ci chodzi? nie potrafiąc sobie odpowiedzieć na to pytanie, uznałam że jesteś próżna, bo jak nazwać kogoś kto jest bardzo atrakcyjny, cała rzesza ludzi mu powtarza że taki jest a on uparcie twierdzi że tak nie jest. naprawdę polecam konfrontację z ludźmi którzy naprawdę mają powody do kompleksów.

a śmiać się będziesz w 200%, zobaczysz za jakieś 10 lat.
folavril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:53   #62
ania2510
Raczkowanie

GG do ania2510

Jeśli mogę Ci coś poradzić to tak:

- włosom, oprócz odżywek/kompresów (najlepiej od fryzjera- w nie warto zainwestować) pomogą domowe sposoby. Poszperaj trochę w necie na pewno znajdziesz masę. Poza tym SZCZOTKOWANIE jak już ktoś wspomniał. Naprawdę pomaga.

- na trądzik (o zgrozo!) wypróbuj najzwyklejszą maść cynkową (w każdej aptece za 2 złote). Sama wypróbowałam - smarowałam grubą warstwą na noc - i po paru dniach po trądziku nic nie zostało. Nie wiem, może nie na każdego to działa, ale nic nie tracisz.

- a na cellulit więcej ruchu... Chociaż ja też męczę się z tym cholerstwem, podobnie jak z rozstępami zresztą i jakoś się nie mogę zmusić do ćwiczeń hehe Słyszałam, że pomocne są okłady: 2 łyżki oliwy + 10 kropli olejku rozmarynowego wcierasz w miejsca z cellulitem i owijasz folią na conajmniej 20 minut i tak dwa razy w tygodniu. Brzmi zachęcająco ale ręki uciąć nie dam, bo jeszcze nie próbowałam

I wiesz co? Powiem CI, że miewam to samo (kiedyś miałam non-stop), ale to uleczalne. Nie jestem paskudna, a czasem widzę w lustrze jakiegoś potwora Ale znalazłam metodę. Chociaż nie wiem czy to można nazwać metodą regularne malowanie paznokci, nacieranie się balsamem bla bla bla... (nie przecierajcie oczu chodzi mi o to, że to takie niby oczywiste pierdołki ale czasem zdarza się, że się zwyczajnie nie chce i się je pomija a to wbrew pozorom wpływa na samopoczucie no wiecie o co mi chodzi) Godzinka dziennie tylko dla mnie. NIC ale to nic nie jest lepsze! Jak się już tak namęczysz nad sobą, to będziesz zmuszona widzieć w sobie zadbaną kobitkę

Cytat:
Folavril chociaż masz rację w tym co piszesz, myślę że powinnaś okazać więcej tolerancji i wykazać się empatią! Jak sama napisałaś jako 16 latka miałaś inny światopogląd, też pewnie przeżywałaś swoje małe wielkie dramaty, miliony razy "umierałaś" przez tzw. duperele.
Ja nie widzę żeby autorka postu była próżna, zachowuje się jak każda typowa dziewczyna w jej wieku-szuka pomysłu na siebie.
Swoją drogą nie chciałabym dorastać w dzisiejszych czasach, presja otoczenia, wszechobecny kult bycia pięknym, popularnym, na topie ( jak z amerykańskiego płytkiego filmu dla nastolaków )
Ale przecież każdy musi przez to przejść, doświadczenia kształtują nasz charakter, osobowość, poglądy. Pewnie i mirage01 wkrótce przekona się na własnej skórze że idealny wygląd nie gwarantuje szczęścia i udanego życia ale to nie znaczy, że powinna siedzieć zapuszczona i udawać że jest taka megaNIEpróżna i głębokoNIEpłytka i swój wygląd ma gdzieś.

Mirage01 podoba mi się zmiana fryzurki, dobrze że chcesz o siebie zadbać i podobać się sobie (dla pocieszenia dodam że mam 23 lata i też miewam(mam) kompleksy, to co mogę staram się powoli zmieniać a to czego na razie zmienić nie mogę akceptuje i swoją energię skupiam na innych, ważniejszych rzeczach). Moim zdaniem jesteś bardzo ładną dziewczyną i będziesz piękną kobietą, tylko więcej uśmiechu na twarzy i pozytywne nastawienie!
ania2510 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:17   #63
mirage01
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

hmm..co do tych moich nocnych postów to przyznaje racje czasem lubie sobie dluzej posiedziec bo w dzien nie mam czasu... ale zazwyczaj wczesnie klade sie spac..tymbardziej,ze znow zaczela sie szkoła (wczesniej mialam ferie!) . ale nie bede sie tłumaczyć. szkoda,że Wy nie możecie zobaczyć tego co ja... ale juz zaczynam sie zmieniać, tzn. wygląd.
moje wory pod oczami nie zależą na prawde od ilości snu! uwierzcie mi, gdyby tak było to nigdy bym ich nie miała bo więcej bym spała żeby tego uniknąć. ja nawet w wakacje kiedy jestem dużo na powietrzu i wcześnie chodze spać rano budze sie zapuchnięta....
przecież gdyby powodem był sen nie zawracałabym nikomu głowy....!
Stary 2008-02-25, 19:33   #64
craaazygirl
Zadomowienie

juz mowiłam ze wg mnie to przez zatrzymanie wody w organiznie!! to juz sie u kilku osob sprawdzilo!!

"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:30   #65
RuKatka
Przyczajenie

Talking Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Zgadzam się z poprzedniczką ) Jesteś na prawdę bardzo ładna laska!!! Ja mam 15sie lat tez mam cerę trądzikową i tłustą. Na razie średnio sobie z nią radzę :P ale na pewno nie uzywaj podkładów i pudru ) Masz świetną figurę - wysoka i szczupła. Oczka bardzo ładne no i pełne wydatne usta ) Gdybyś tylko jeszcze się uśmiechnęła! No i takze polecam prostą grzywkę równą z brwiami ) Pozdrawiam!
RuKatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:55   #66
malolata-lata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
po pierwsze napisałaś: "chciałam tu porozmawiać o moim wyglądzie i uzyskać jakieś porady". jakich porad szukasz, skoro 99% forumowiczek uznaje (w tym też i ja) Cię za piękną młodą dziewczyne. O co Ci chodzi? nie potrafiąc sobie odpowiedzieć na to pytanie, uznałam że jesteś próżna, bo jak nazwać kogoś kto jest bardzo atrakcyjny, cała rzesza ludzi mu powtarza że taki jest a on uparcie twierdzi że tak nie jest. naprawdę polecam konfrontację z ludźmi którzy naprawdę mają powody do kompleksów.

a ja wcale nie uważam że jest prózna ani nic z tych rzeczy. Jestem w jej wieku i tak samo sie czuje. To chyba ma cos wspolnego z hormonami jednego dnia wydaje Ci sie że wygladasz dobrze a drugiego że smok walwelski jest bardziej od ciebie atrakcyjny. Tu nawet nie chodzi o to ze ona jest sliczna (bo jesteś mala podstepna dziewczynko:PP jestes bardzo atrakcyjna i juz) tu chodzi o to zeby ona zaakceptowala sama siebie. I byc moze do tego sa jej potrzebne Wasze rady i wskazowki jak dbac o siebie. Sama mysl ze robisz cos w kierunku zeby lepiej sie poczuc od razu dodaje skrzydel. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

a teraz pare słow to tej i slicznej dziewczynki masz swietna figure. Ja mam 177cm i tez waze 60kg ale wygladam duzo gorzej od Ciebie;/ jesli przeszkadza Ci wysoki wzrost zacznij nosic dlugie tuniki i najlepiej w poziome pasy. Ubieraj sie na "cebulke". Masz sliczne usta podkresl je jakims błyskiem no i oczy. Slyszllaam ze olejek rycynowy jest dobry na wzmocnienie rzes. Ale rownie dobrze mozesz zainwestowac w jakas odzywke ktora wzmocni rzesy. I sadze ze mocne wytuszownie dolnych i gornych rzes wystarczy w Twoim przypadku bo masz swietne oczy. Co to cellulitu i roztepow. Nie lam sie teraz wszyscy maja cellulit. unikaj soli ktora zatrzymuje wode w organizmie. Rob peeling z kawy jest swietny! a rozstepy pewnie Ci sie pojawily z tego powodu ze szybko zaczelas rosnac tez ich mam cale mnostwo. Rob masaze szorstka gabka i kup naprawde dobry krem na rozstepy i cellulit i pamietaj SYSTEMATYCZNOSC!!! to podstawa. Kurcze ale sie rozpisalalm Troche to wszystko chaotyczne ale mam nadzieje ze chociaz w najmniejszym stopniu Ci pomoglam. I pamietaj robisz to wszystko dla SIEBIE nie dla chlopaka czy babci czy dziadka. Musisz w to mocno uwierzyc mi przynjamniej to pomaga

A może by tak schudnąć...?:ro lleyes::rolleye s:
malolata-lata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 14:37   #67
mirage01
Rozeznanie

no własnie mi chodzi o to żeby zrobić to dla siebie, bo (prawie ) wszystkim sie podobam tylko sie nie sobie...
nie tunik i innych tego typu ubrań... ubieram sie tak jak lubie, a przede wszystkim wygodnie. ale mój wzrost to nie jest największy problem.
mam nadzieje,ze jakos sobie poradze...
Stary 2008-05-01, 12:48   #68
mirage01
Rozeznanie

watek troche zastygł.
jeśli ktoś ma jakieś sugestie to prosze, piszcie.
Stary 2008-05-04, 13:05   #69
dzwoneczek186
Rozeznanie

GG do dzwoneczek186

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość

hehehehe. Ja tez tak kiedys komus napisalam. Bylam jakas przedokresowa i sie wkurzylam, ze dziewczyna duzo bardziej atrakcyjna niz ja narzeka na wyglad. Zgadzam sie z Toba (znowu jakas przedokresowa jestem) w 100%.
Mirage! Jak zobaczylam Twoje zdjecia to przezylam szok. Figura i twarz modelki. Juz Cie widze na okladkach magazynow. Ja wiem, ze w tym wieku hormony szaleja, co zle wplywa nie tylko na stan cery, ale rowniez i ducha. Sama przez to przechodzilam. Nie jestem pieknoscia, nie mam idealnej figury. Jak patrze na Twoje zdjecia to mysle, o co jej chodzi? Rozejrzyj sie... i ujrzyj innych. Nie jestes sama na tym swiecie...
dzwoneczek186 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:11   #70
mirage01
Rozeznanie

taa...doskonale zdaje sobie z tego sprawe,że nie jestem sama. ale wy i tak tego nie rozumiecie...
Stary 2008-05-05, 18:25   #71
laza
Zakorzenienie

przypominasz mi Leone Lewis
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:22   #72
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Zmiana fryzurki rewelacja!
Powtórze i ja, ze sliczna jestes!

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 23:13   #73
fatim
Rozeznanie

wyglądasz ślicznie dziewzyny nawet nie wiesz ile bym dała żeby wyglądać tak jak ty...
fatim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:41   #74
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

piękna dziewczyna, super figura - nadajesz sie idealnie na modelke az dziwie sie ze nikt Cie do tej pory nie ,,wychwycił". Sama byłam modelką przez chwile i powiem Ci ze włanie takich szukaja,(mało latek,super rysy i wzrooost)podałabym Ci adres agencji ,ale niestety daleko mieszkasz. Takze działaj kochana, bo masz szanse na duze pieniazki i fajna przygode

malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:25   #75
mirage01
Rozeznanie

ale ile to wyrzeczeń...;p
ja byłam modelką,moze nie tak do konca, przez jakies 2 miesiące i stwierdziłam,że to nie dla mnie...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości