Wiosenna metamorfoza bluegirl :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-10, 21:08   #1
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Red face

Wiosenna metamorfoza bluegirl :)

Od kilku tygodni zbieram się do założenia tego wątku, a myślałam o nim od kilku miesięcy.
Chciałabym coś, a dokładnie wszystko w sobie zmienić, począwszy od zmiany zawartości szafy i wyboru kolorów w których wyglądam lepiej, fryzury, makijażu itp.
Wklejam fotki w kolejnych postach, odpowiednio przedstawiające mnie pod kątem tych zmian.
Zima to zazwyczaj dla mnie wegetacja, także te zmiany zamierzam wcielić w życie do wiosny

1. Jak się opalasz – szybko – kiedyś, teraz unikam słońca.
Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu – ciemne, piwno-brązowe
Jaka jest oprawa oczu: ciemna

3. Piegi – brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Jasny, chłodny wpadający w róż, porcelanowy.

5. Naturalny kolor włosów – Jasny brąz/ciemny blond. Naturalne posiadają żółte reflaksy. Farbuję regularnie farbą 100% Color Garnier 512 Opalizujący Szatyn, czyli na chłody brąz/czekoladę

6. Kolor ust różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w jasnym różu, brązach, czerni. I sama tak naprawdę nie wiem czy mi w nich dobrze.

Oto cała ja.
Jedne z fotek to strój typowo domowy, robiony dziś na szybko, aby pokazać tylko moją figurę, sylwetkę, nie miałam czasu na przebieranie bo Karpatka rosła w piekarniku.

Przytyło mi się w ostatnim czasie, ale zamierzam nad tym popracować.

Moja obecna szafa to kolory: czerń, brąz, jasny róż, fiolet i niebieski.

Kryję się raczej pod dłuższymi bluzkami, bo niestety praca siedząca ukształtowała w dużej mierze mój brzuch na niekorzyść. A większość obecnych spodni ledwo mnie mieści.

Jakie kolory do mnie pasują, jaki krój spodni, dekolt w swetrach, bluzkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg całość1.jpg (89,0 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg całość2.jpg (76,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg całość3.jpg (84,6 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg całość4.jpg (86,1 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cał str dom.jpg (105,9 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cał strój domowy.jpg (89,7 KB, 325 załadowań)

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:10   #2
bluegirl
Zakorzenienie

Dot.: Wiosenna metamorfoza bluegirl :)

Druga część to moja fryzura.
Moje naturalne włosy to jasny brąz/ciemny blond. Farbuję od dłuższego czasu Opalizującym Szatynem 512 100% Color Garnier. Dobrze czuję się raczej w chłodnym brązie, bez rudawych pasemek.
Nie mam zupełnie pomysłu na fryzurę, kolor wolałabym ciemny i chłodny.
Zmieniając fryzurę należy wziąć pod uwagę moje wysokie czoło i tzw. zakola, które są dość widoczne.
Obecnie związuje włosy dla własnej wygody. Mając przedziałek na boku, odsłaniam swoje „zakole”
Na stanie brak prostownicy, ale jeśli okaże się konieczna, to kupię proszę od razu o propozycje modelu.
Włosy szybko się przetłuszczają i nie chcą zbyt chętnie współpracować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włos ja1.jpg (99,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włos ja2.jpg (89,7 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (97,5 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (84,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy czoło1.jpg (68,7 KB, 89 załadowań)

Stary 2008-02-10, 21:11   #3
bluegirl
Zakorzenienie

I ostatnia najtrudniejsza część to moja cera i twarz.
Przedstawiam fotki w świetle dziennym i sztucznym. Część fotek jest z dziś rana, z zaczerwienioną skórą ( rozpoczynam kurację Effaclar K i Acne Derm aby walczyć z niedoskonałościami).
Mam cerę trądzikową, dość jasną, podkłady wybieram raczej w tonacji chłodnej z różowym pigmentem.
W makijażu oczu przeważają brązy, beże, estru, róż, fiolet.

Mam problem w brwiami, które niestety w wewnętrznych krańcach, bliżej środka twarzy są gęste, natomiast im bliżej do zewnątrz stają się długie, rzadkie, i grube, przez co z daleka niewidoczne, dodatkowo wystarczy żeby jedna z brwi zmieniła kierunek już to dziwnie wygląda. Kosmetyczka próbowała coś z nimi zrobić ale z marnym skutkiem.
Mam cerę mieszaną, trądzikową.

Wklejam fotki twarzy, zauważyłam że nie ma edycji a chciałam pod postem załączyć

W sztucznym świetle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dziś rano horror 2.jpg (82,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (57,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (66,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja rano.jpg (51,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz1.jpg (74,0 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz2.jpg (67,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz profil2.jpg (65,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz profil.jpg (67,0 KB, 133 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-10 o 21:32 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-10, 21:12   #4
BadGirl18
Raczkowanie

hehe gdzie ty widzisz ten brzuszek ?! heheh masz sliczna figurke tak jak ja <skromny>
i moge ci doradzic co do fryzukrki kolorek sliczny nie zmieniaj bo sobie poniszczysz wlosy i bedziesz zalowac )
jedynie to grzyweczka na skos )

Pozdro ;**
BadGirl18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:30   #5
kaska222
Moderator

Bluegirl-niebylas kiedys zielona
Ja nie widze zeby Tobie sie przytyloJestes dosyc drobna osoba.Pomyslalabym nad grzywka prosta lub ukosna,moze nad fryzurka w stylu bob lub lekko wycieniowac na calych wlosach...

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:40   #6
*sweet dreams*
Rozeznanie

Jesteś szczupłą i ładną dziewczyną !!! tez nie wiem czemu mowisz ze przytylas włosy masz ładne popieram kaska222 powinnas zrobic sobie jakąs grzywke najlepiej na łukos bo masz wysokie czoło możesz też zrobić sobie lekki makijaz pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:55   #7
201607150859
Konto usunięte

Jesteś smukła i zgrabna. Całość jednak "bez życia'. Myślę, że potrzeba Ci kolorów. Proponuję coś żywego, nasyconego (zielony, żółty). Te pastele i szarości gaszą Twoją urodę i wyglądasz na zmęczoną.
Masz ładne, duże oczy i powieki. Idealne do malowania. Ciemny cień po zewnętrznej stronie, jasny po wewnętrznej.
Może trochę samoopalacza?
Dekold typu łódka, ładnie poszerzy ramiona.
Fryzura, bardziej żywy kolor, może braz? Popieram propozycję grzywki
201607150859 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:03   #8
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

No i gdzie ta cera trądzikowa?Ja nie widzęMasz piękną urodęDelikatne rysy
Stary 2008-02-10, 22:21   #9
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Hej! Jeśli chodzi o figurę to masz bardzo ładną smukłą sylwetkę, nie ma żadnych zbędnych kilogramów wyglądasz w sam raz na swój wzrost Ja bym na Twoim miejscu zmieniła kolorystyke ubrań bo te nie bardzo do ciebie pasują, jak już ktoś napisał gaszą twoją urodę i wyglądasz na zmęczoną zgadzam się z tym w 100%. Może jakieś fiolety, które ślicznie wyglądają z brązowymi włoskami albo troche czerwieni, ogólnie ożywiłabym kolorki bo pastele jakoś cię przytłaczają.
Co do fryzurki to zdecydowanie grzywka na bok, masz wysokie czoło i napewno będzie pasować, zrezygnowałabym z cieniowania bo masz dość cienkie włosy a cieniowanie jeszcze je przerzadza, gdybyś miała włosy równej długości może wtedy nabrałyby większej objętości Kolor włosów jest ok podoba mi się i pasuje do ciebie. Nie kupuj prostownicy bo tylko zniszczyłaby ci włoski, raczej postaw na pielęgnacje dobry szampon, odżywka. Może kup sobie Wax, ja miałam rzadkie włosy i poprawiły mi się bardzo po niej.
Teraz makijaż Więc napewno jakiś dobry krem do twojej cery trądzikowej/mieszanej, korektor na wypryski, podkład matująco-kryjący, a kolorki myślę że właśnie brązy, fiolety bedą jak najbardziej wporządku. I to chyba na tyle. Jak coś mi wpadnie jeszcze to napisze Pozdrawiam
xxxMikixxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:09   #10
mrowka88
Raczkowanie

Zacznę od tego że jesteś bardzo ładna, masz taką delikatną i muszę przyznać że dziewczęcą urodę,co zdecydowanie wpływa na plus
Tak jak dziewczyny już wcześniej powiedziały-skośna grzyweczka jest dla Ciebie, ale pokusiłabym się również o mocne wycieniowanie całych włosów, co by wprowadziło w nie trochę życia i stałyby się ciekawsze.
Jeśli chodzi o ciuchy to...nie bój się ubierać w żywe kolory. Będziesz w nich zauważalna. Przytłumione kolory są jakieś ciężkie i nudne,a Ty masz bardzo fajną sylwetkę i powinnaś ją eksponować,poza tym na takie stonowane ciuchy będzie jeszcze czas - na emeryturze Teraz korzystaj z tego że jesteś młoda...a czas sprzyja...bo wiosna tuż,tuż

Pozdrawiam cieplutko i czekam na efekty
mrowka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:18   #11
kaska222
Moderator

Wklejam kilka przykladow co do ubiorow i fryzurki,mysle ze ladnie bedziesz wygladac w zieleniach ciemnych,ciemna czerwien,fioletach i czern,biel i zloto.Moze jakies ozdobne duze korale
Fajne ciuchy maja w Orsay,H&M itd;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluegirl2.jpg (90,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1536_945502876_zimpso_H194702_L.JPG (29,4 KB, 58 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 06:13   #12
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
Jesteś szczupłą i ładną dziewczyną !!! tez nie wiem czemu mowisz ze przytylas włosy masz ładne popieram kaska222 powinnas zrobic sobie jakąs grzywke najlepiej na łukos bo masz wysokie czoło możesz też zrobić sobie lekki makijaz pozdrawiam
Makijaż owszem robię codziennie, tylko tutaj dla potrzeb wątku wkleiłam zdjęcia bez makijażu.
Tak jak pisałam maluję się w kolorach brązu, beżu, ecru, różu i czasem fioletu.

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Jesteś smukła i zgrabna. Całość jednak "bez życia'. Myślę, że potrzeba Ci kolorów. Proponuję coś żywego, nasyconego (zielony, żółty). Te pastele i szarości gaszą Twoją urodę i wyglądasz na zmęczoną.
Masz ładne, duże oczy i powieki. Idealne do malowania. Ciemny cień po zewnętrznej stronie, jasny po wewnętrznej.
Może trochę samoopalacza?
Dekold typu łódka, ładnie poszerzy ramiona.
Fryzura, bardziej żywy kolor, może braz? Popieram propozycję grzywki
Masz rację, wyglądam na zmęczoną, i to tez spowodowało że zdecydowałam się wkleić swoje fotki
Widzę że chyba ta grzywka mnie nie ominie. Dziękuję za rady.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
No i gdzie ta cera trądzikowa?Ja nie widzęMasz piękną urodęDelikatne rysy
Ojj mam trądzik, i zapchane pory.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Hej! Jeśli chodzi o figurę to masz bardzo ładną smukłą sylwetkę, nie ma żadnych zbędnych kilogramów wyglądasz w sam raz na swój wzrost Ja bym na Twoim miejscu zmieniła kolorystyke ubrań bo te nie bardzo do ciebie pasują, jak już ktoś napisał gaszą twoją urodę i wyglądasz na zmęczoną zgadzam się z tym w 100%. Może jakieś fiolety, które ślicznie wyglądają z brązowymi włoskami albo troche czerwieni, ogólnie ożywiłabym kolorki bo pastele jakoś cię przytłaczają.
Co do fryzurki to zdecydowanie grzywka na bok, masz wysokie czoło i napewno będzie pasować, zrezygnowałabym z cieniowania bo masz dość cienkie włosy a cieniowanie jeszcze je przerzadza, gdybyś miała włosy równej długości może wtedy nabrałyby większej objętości Kolor włosów jest ok podoba mi się i pasuje do ciebie. Nie kupuj prostownicy bo tylko zniszczyłaby ci włoski, raczej postaw na pielęgnacje dobry szampon, odżywka. Może kup sobie Wax, ja miałam rzadkie włosy i poprawiły mi się bardzo po niej.
Teraz makijaż Więc napewno jakiś dobry krem do twojej cery trądzikowej/mieszanej, korektor na wypryski, podkład matująco-kryjący, a kolorki myślę że właśnie brązy, fiolety bedą jak najbardziej wporządku. I to chyba na tyle. Jak coś mi wpadnie jeszcze to napisze Pozdrawiam
Przytyłam kilka kg, i z pewnością kilka centymetrów również przybyło.
Wybieram zazwyczaj pastelowe kolory, lub czerń żeby raczej nie rzucać sie oczy, ale może by tą moją czerń faktycznie przełamać jakimś bardziej nasyconym kolorem. W szafie leży kilka fioletów, bo kolor sam w sobie bardzo mi się podoba, ale jakoś nie mam okazji na siebie tych ubrań włożyć.
Odżywki do włosów mam Kallos: Placenta, mleczna, owocowa, tylko niestety nie zawsze jest czas ją nałożyć.
Fioletowe cienie również w szufladach są, tylko jakoś zawsze ręka zatrzymuje się na bezpieczniejszych brązach i beżach

Cytat:
Napisane przez mrowka88 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego że jesteś bardzo ładna, masz taką delikatną i muszę przyznać że dziewczęcą urodę,co zdecydowanie wpływa na plus
Tak jak dziewczyny już wcześniej powiedziały-skośna grzyweczka jest dla Ciebie, ale pokusiłabym się również o mocne wycieniowanie całych włosów, co by wprowadziło w nie trochę życia i stałyby się ciekawsze.
Jeśli chodzi o ciuchy to...nie bój się ubierać w żywe kolory. Będziesz w nich zauważalna. Przytłumione kolory są jakieś ciężkie i nudne,a Ty masz bardzo fajną sylwetkę i powinnaś ją eksponować,poza tym na takie stonowane ciuchy będzie jeszcze czas - na emeryturze Teraz korzystaj z tego że jesteś młoda...a czas sprzyja...bo wiosna tuż,tuż

Pozdrawiam cieplutko i czekam na efekty
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Wklejam kilka przykladow co do ubiorow i fryzurki,mysle ze ladnie bedziesz wygladac w zieleniach ciemnych,ciemna czerwien,fioletach i czern,biel i zloto.Moze jakies ozdobne duze korale
Fajne ciuchy maja w Orsay,H&M itd;
Dziękuje Ci bardzo. H&M u mnie w województwie niestety nie ma, ale Orsay owszem, tylko niestety po co bym się tam nie wybrała, zawsze wychodzę stamtąd z czarnymi bluzkami
Muszę rozejrzeć się za zielenią, czerwienią, w tych kolorach oprócz ze 4 czerwonych koszulek letnich nic nie miałam. Korali też na stanie brak
Fryzura bardzo mi sie podoba, wydaje mi się że nie wymaga zbyt dużo czasu, a niestety ten czas mam bardzo okrojony.
Dziękuję baardzo

Stary 2008-02-11, 08:53   #13
201704240951
Konto usunięte

Witaj Blue ;* Dawno Ciebie nie widziałam

Jesteś ładną Zimą
Tak od strony kosmetycznej się zapytam. Nie myślałaś nad makijażem ? Masz duze oczy i mogą one przyciagać wzrok wielu osób.
Wracając do ubioru szafy to czarny, szary, granatowy, biały, grafit. Bez wahania możesz nosić też biel i czerń. Bardzo dobrze prezentujesz się w intensywnej czerwieni: wina, purpury, szkarłatu, azalii. Unikaj czerwieni rdzawej przechodzącej w oranż lub w brąz.
Róż jak co to jaskrawy, ale nie mocny. Czysty szary też moż ebyć, ale nie mieszany z innymi kolorami Wyeliminuj z szafy brązy, beże, khaki i kolor kremowy.
Kolory dla Zimy
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 09:09   #14
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Witaj Blue ;* Dawno Ciebie nie widziałam

Jesteś ładną Zimą
Tak od strony kosmetycznej się zapytam. Nie myślałaś nad makijażem ? Masz duze oczy i mogą one przyciagać wzrok wielu osób.
Wracając do ubioru szafy to czarny, szary, granatowy, biały, grafit. Bez wahania możesz nosić też biel i czerń. Bardzo dobrze prezentujesz się w intensywnej czerwieni: wina, purpury, szkarłatu, azalii. Unikaj czerwieni rdzawej przechodzącej w oranż lub w brąz.
Róż jak co to jaskrawy, ale nie mocny. Czysty szary też moż ebyć, ale nie mieszany z innymi kolorami Wyeliminuj z szafy brązy, beże, khaki i kolor kremowy.
Kolory dla Zimy
Cześć
Owszem maluję codziennie te moje oczęta, zazwyczaj na bezpieczne brązy i beże.
Ruchoma powieka i pod łuk brwiowy beż, w zewnętrznym kąciku brąz, lekko wyciągnięty do zewnątrz i pod łuk brwiowy, jeśli sam zewnętrzny kącik ruchomej powieki pokryty jest brązem to oko wygląda dość dziwnie, smutno i niknie pod fałdem skóry z łuku powyżej ruchomej powieki Lekka kreska na dolnej powiece od środka do zewnątrz.

Tylko sama nie wiem czy malując się w ten sposób robię dobrze, czy może do mojego kształtu oka i koloru, pasuje inny makijaż, inna technika.
Nie zamieściłam tu fotki z makijażem, myślałam że lepsze bedą tu fotki bez makijażu.

Czyli brązy i beże już nie pojawią się w nowych zakupach ubraniowych.

Dziękuję za pomoc

Stary 2008-02-11, 09:30   #15
201704240951
Konto usunięte

A była bym wdzięczna za zdjecia pomalowanych oczek
Rzeczywiście - sam brąz na powiekach trochę dziwnie wygląda. widziałabym Cie w fioletach, zieleniach, przydymionych. Masz do tego opadające zwe. kąciki. Da sie nad tym zapanować.
Załaczam obrazki dla opadajacych kącików + ost. zdjecie - okrącłe oczy

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 22:13
Stary 2008-02-11, 09:37   #16
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
A była bym wdzięczna za zdjecia pomalowanych oczek
Rzeczywiście - sam brąz na powiekach trochę dziwnie wygląda. Masz do tego opadające zwe. kąciki. Da sie nad tym zapanować.
Chyba te opadające zewnątrzne kąciki są winne niknięciu ciemnobrązowego cienia w zewnętrznych kącikach.
Podejrzewałam że coś takiego może mieć miejsce, ale samemu trudno spojrzeć na swoje powieki i stwierdzić coś więcej niż że wyglądają tak samo jak wczoraj i przedwczoraj

Mój makijaż to codziennie właśnie 3 odcienie brązu/beżu. Ewentualnie jasny róż z brązem.

Postaram się zrobić w najbliższym czasie fotki umalowanych oczu, takiego codziennego makijażu do pracy, bo moje wyjścia ograniczają się tylko do pracy
Może w domu znajdę jakieś fotki z omalowanym okiem, bo niestety rano wychodzę do pracy i nie mam jak cyknąć fotek w świetle dziennym. Postaram się jednak

Stary 2008-02-11, 09:45   #17
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Chyba te opadające zewnątrzne kąciki są winne niknięciu ciemnobrązowego cienia w zewnętrznych kącikach.
Dlatego sprawia to uczucie smutnej osóbki u Ciebie I Proszę Cię o więcej uśmiechu, bo na żadnym zdjeciu go nie widzę Staraj się codzienie rano przed lustrem sama do siebie pouśmiechać, a zobaczysz, zę cały dzień będzie uśmiechnięty
Stary 2008-02-11, 22:40   #18
truskawkowawiosna
Moderator

mi zupelnie na Zimę nie wyglądasz Zima to typ pelen kontrastów, wg mnie masz delikatną urodę, predzej typowalabym Lato, ale wizazystką nie jestem, wiec moge sie mylic
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:43   #19
Ilena
Zakorzenienie

masz ladny profil wiec obcinamy do brody i koniecznie grzywka ... masz sporo wlosow a w obecnej fryzurze tego nie widac ... czas to zmienic ... jestes ladna wiec fryzura powina zalatwic cala zmiane

http://e.lansik.pl/la400/900c7b980009f1f447503aff
http://e.lansik.pl/la486/5ce53960000302be4784c6fa
http://e.lansik.pl/la869/a881d4ee0027220e47879272
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:19   #20
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mi zupelnie na Zimę nie wyglądasz Zima to typ pelen kontrastów, wg mnie masz delikatną urodę, predzej typowalabym Lato, ale wizazystką nie jestem, wiec moge sie mylic
A ja Ci mówię, że to zima Ciepła zima
Porównaj sobie opisy typów kolorystycznych Ale i tez może być mieszanka np. lato-zima
Stary 2008-02-12, 10:25   #21
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
A ja Ci mówię, że to zima Ciepła zima
Porównaj sobie opisy typów kolorystycznych Ale i tez może być mieszanka np. lato-zima
prawda jest taka, ze nam samym ciezko okreslic kolor wlasnej skory i opalenizny, nawet wlosow, wiec na tym lepiej sie nie opierac

jedyna pewna metoda to obejrzenie kogos na zywo przy naturalnym swietle.

trzeba przylozyc mu do oslonietej twarzy, szyi i dekoltu na zmiane rozne kolorowe chusty. te kolory przy ktorych skora wyglada najpromieniej, znikaja niedoskonalosci wskazuja typ kolorystyczny.

naturalny kolor oczu i wlosow moze byc czasem mylacy, dlatego na analize trzeba poswiecic wiecej czasu.

tak mowila mi moja znajoma wizazystka, ktora na analizie kolorystycznej sie zna,

w moim podreczniku ze studiow jest napisane, ze Zima czesto mylona jest z Jesienią i nie ma czegos takiego jak ciepła Zima albo chłodna Wiosna, jest tylko niedokladna analiza kolorystyczna. najwazniejszy jest odcien skory
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 10:42   #22
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Pomyslalabym nad grzywka prosta lub ukosna,moze nad fryzurka w stylu bob lub lekko wycieniowac na calych wlosach...

Ja również jestem za grzywką Jesteś naprawdę ładną dziewczyna o delikatnych rysach buźki.

Masz piękne niebieskie i duże oczy. Przydałby ci sie tusz pogrubiający i cienie w kolorze cielistym, brązowym i wydaje mi się, ze śliwka ale mogę sie mylić.

Pisałaś że masz blada cerę, odrobina pudru brązującego na policzki i wygląda się zdrowiej.

Co do ubioru to mogłabyś pomyśleć o ubraniach podkreślających sylwetkę. Bardziej dopasowanych bluzkach. A kolory myślę, że również fiolet, czerwień, róż, turkus.

Dodatki bardzo fajnie podkreślają styl, powinna zaopatrzyć się w kolczyki (są teraz takie tanie i śliczne) i bransoletki.

Kochana i więcej uśmiechu na Twojej ładnej buzi proszę!

Co do podkładu to polecam Lovely Matt Burżujka sama takiego używam a mam cerę identyczną.

Ale myślę, ze sama zmiana fryzury już wiele zmieni. Poszukam zdj i wkleję w czym było by dobrze.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00-43-hairstyle.jpg (7,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02ss_008_main_img_a.jpg (31,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (37,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49.jpg (25,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 1923_1624_Moore-Mandy-03-121503-lo.jpeg (44,0 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-12 o 13:39 Powód: post pod postem
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 10:59   #23
wantxme
Wtajemniczenie

hey zgodze się z przedmówczyniami jak najbardziej widzę cię w intensywnej zieleni, fiolecie i czerwieni...to twoje kolory!!! róż ci zupełnie nie pasuje...taki przygaszony wyglądasz jakbyś była chora i wiecznie zmartwiona...

ja widzę cię w takiej fryzurce:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura6290.htm

jak widzisz ta dziewczyna ma bardzo podobne czoło do ciebie i pięknie jej w tej fryzurce! kolor wydaje mi się też odpowiedni... ale może bez tych rudawych przebłysków

nidługo powklejam ci zestawy...

razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017

https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:03   #24
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15948_04_l.jpg (31,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16142_01_l.jpg (29,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16181_01_l.jpg (50,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16370_02_l.jpg (38,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16537_03_l.jpg (25,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 307081388.jpg (19,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 309178678.jpg (64,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 310550001.jpg (44,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 311893080.jpg (64,9 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-12 o 13:40 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-12, 11:27   #25
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Przytyło mi się w ostatnim czasie, ale zamierzam nad tym popracować.
Mam nadzieję, że żartujesz.

A co do kolorów to zrezygnowałabym z różu. Taki jasny, nijaki kolor zlewa się z Twoją twarzą i w efekcie całość robi się blado-nijaka.
Chętnie zobaczyłabym Cię w czymś zielonym jak na zdjęciach wyżej.

Makijaż bardzo bezpieczny, ale bez wyrazu. Poeksperymentuj z odważniejszymi kolorami i zaprezentuj nam.

Włoski bym przyciemniła i jakoś fajnie wystrzępiła, nadając im objętości.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 518 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:46   #26
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
masz ladny profil wiec obcinamy do brody i koniecznie grzywka ... masz sporo wlosow a w obecnej fryzurze tego nie widac ... czas to zmienic ... jestes ladna wiec fryzura powina zalatwic cala zmiane

http://e.lansik.pl/la400/900c7b980009f1f447503aff
http://e.lansik.pl/la486/5ce53960000302be4784c6fa
http://e.lansik.pl/la869/a881d4ee0027220e47879272
Pierwsza fotka, zupełnie odpada . Na drugim zdjęciu podoba mi się jej fryzura, z tym ze myślałam nad czymś jednak trochę dłuższym. Grzywka na tym drugim zdjęciu mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
ja widzę cię w takiej fryzurce:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura6290.htm

jak widzisz ta dziewczyna ma bardzo podobne czoło do ciebie i pięknie jej w tej fryzurce! kolor wydaje mi się też odpowiedni... ale może bez tych rudawych przebłysków

nidługo powklejam ci zestawy...
Ta fryzura może i by pasowała do mojego czoła, ale nie do całej reszty, tego jaka jestem, źle bym się w niej czuła, jakbym była przebrana za kogoś kim nie jestem.

Zuziuniu z fotek fryzur które wkleiłaś najbardziej podoba mi się ostatnia. Długość dla mnie odpowiednia, ale bardzo boję się tej grzywki, ostatni raz miałam grzywkę z 10lat temu

Jeśli chodzi o ubrania w szafie mam kilka fioletów, golf, sweter, bluzki, z tym że nieczęsto je zakładam. Ubieram te delikatne róże i czernie żeby jednak nie rzucać się w oczy i zniknać w tłumie
Mam w planach, w najbliższym czasie zakup kilku bluzek, wczoraj przeczesywałam Allegro w poszukiwaniu czegoś i upatrzyłam sobie beże, szarości, fiolety.
Wieczorem wkleję może linki do aukcji swetrów doradziłybyście mi kolory?

Jaki fason, krój spodni mi pasuje? Też mam w planach zakupy, lekko rozszerzane jeansy kiedyś mi się spodobały, kupiłam jedne, ale dziwnym trafem są za duże, a pozostałe jeansy za małe Tylko te jedne mi się rozszerzyły?

Dziękuję za wszystkie rady i proszę o więcej

Stary 2008-02-12, 11:56   #27
Zuziunia
BAN stały

Cytat:

Jaki fason, krój spodni mi pasuje? Też mam w planach zakupy, lekko rozszerzane jeansy kiedyś mi się spodobały, kupiłam jedne, ale dziwnym trafem są za duże, a pozostałe jeansy za małe Tylko te jedne mi się rozszerzyły?

Dziękuję za wszystkie rady i proszę o więcej

Myślę że rurki by ci pasowały, nie masz szerokich bioder więc powinno być ok.

Nie bój sie grzywki, zobaczysz że będzie ci ładnie, a gdybyś się źle czuła to pół toku i grzywki nie ma.

Napisałaś, ze lubisz czerń i róż i że znikasz w tłumie, no właśnie trzeba to przełamać odważniejszymi dodatkami. Ubiór mówi nam często o stanie naszej psychiki i to jak jesteśmy odbierani, jeżeli źle się czujemy to na zewnątrz to widać. Jesli już tak lubisz czerń, to np do czarnej bluzki nałóż pasek w wyrazistym kolorze albo torebkę.
Pomyśl tez o butach na wysokim obcasie- dodają kobiecości.
Stary 2008-02-12, 19:36   #28
bluegirl
Zakorzenienie

Wkleję może kilka fotek z grzywkami które mi się podobają. Jedno zdjęcie to fotka Wizażanki, mam nadzieję że się nie pogniewa Nie chciałabym ścinać włosów bardzo z długości, wolałabym miec je do ramion, nie krótsze.

Tak jak pisałam wyżej planuję poczynić niewielkie zakupy, ale widzę że wciąż mam tendencję do kupowania czerni i to ona mi się podoba.
Wkleję kilka linków gdzie coś mi się spodobało:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=310396837 tutaj jedynie czarna, planuje ja kupić z myślą o stroju do koszuli firmowej.

http://www.allegro.pl/item305199733_...a_wys_6zl.html kolor fioletowy

http://www.allegro.pl/item310010787_...ra_kaptur.html kolor szary melanż

http://www.allegro.pl/item311983225_...turem_hit.html kolor beż

http://www.allegro.pl/item309193222_...etna_cena.html a tu kolor sama nie wiem który

Może jeansy, niewiele bo niewiele, ale jednak rozszerzane. Biodra mam dość szerokie, pupa spora i w rurkach czułabym się co najmniej dziwnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (41,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg annamuchakj1.jpg (14,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fgdfgdfg.jpg (25,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (39,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DlugieWlosy.Styl.Fm.1.jpg (14,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_3.jpg (44,5 KB, 11 załadowań)

Stary 2008-02-12, 20:05   #29
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Wkleję może kilka fotek z grzywkami które mi się podobają. Jedno zdjęcie to fotka Wizażanki, mam nadzieję że się nie pogniewa Nie chciałabym ścinać włosów bardzo z długości, wolałabym miec je do ramion, nie krótsze.

Tak jak pisałam wyżej planuję poczynić niewielkie zakupy, ale widzę że wciąż mam tendencję do kupowania czerni i to ona mi się podoba.
Wkleję kilka linków gdzie coś mi się spodobało:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=310396837 tutaj jedynie czarna, planuje ja kupić z myślą o stroju do koszuli firmowej.

http://www.allegro.pl/item305199733_...a_wys_6zl.html kolor fioletowy

http://www.allegro.pl/item310010787_...ra_kaptur.html kolor szary melanż

http://www.allegro.pl/item311983225_...turem_hit.html kolor beż

http://www.allegro.pl/item309193222_...etna_cena.html a tu kolor sama nie wiem który

Może jeansy, niewiele bo niewiele, ale jednak rozszerzane. Biodra mam dość szerokie, pupa spora i w rurkach czułabym się co najmniej dziwnie

Czarna kamizelka ujdzie, ale za czern to masz

Fajna ta fioletowa tunika

Ta tunika z guziczkami to ładny kolor szary.

Sweter średnio mi sie podoba.
Stary 2008-02-19, 16:02   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Ewo
jesli chodzi o makijaż- na pewno warto skorygowac wysokie i szerokie czoło nakładając u nasady i po bokach ciemniejszy puder, którym potraktuj też czubek brody (masz pociągła i dośc prostokątną buzię).
Duże piękne oczy, spore powieki-tu masz pole do popisu, tyle powierzchni do malowania kąciki opadają, warto je podnieśc kreską, smugą cienia, podkręceniem i mocnym wytuszowaniem rzęs w zewn. kącikach zwłaszcza. Duża płaszczyzna pomiędzy brwią a załamaniem powieki nieco moze przytłoczyc spojrzenie gdy naniesiesz na nią jasny i błyszczący cień. Koryguj ją wyciągając z załamania i zewn. kącików ciemniejszy kolor.

Kilka symulacji na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewaa.jpg (40,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewaa1.jpg (40,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewaa2.jpg (40,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewaa3.jpg (41,1 KB, 66 załadowań)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości