Coś dla mnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-11, 16:28   #1
Lilianaaa
Raczkowanie

Coś dla mnie...

Zastanawiam się nad jakąś zmianą na lepsze w swoim wyglądzie i zwracam się do Was drogie dziewczyny o jakieś dobre rady

No to kilka słów o mnie... Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, farbowałam je już na czarno, później na brąz, teraz od jakiegoś czasu robie blond balejaż. Obecnie jestem na etapie zapuszczania włosów, ponieważ bardzo chciałabym mieć długie. Nie wiem za bardzo jakim typem kolorystycznym jestem, jest wiele kolorów w których dobrze się czuję, to zalezy pewnie w głównej mierze od odcienia Nie mam w sumie jakiś konkretnych pytań, no może chciałabym tylko wyglądać troszkę poważniej z buźki hehe...

PS. Witam na forum
Lilianaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:34   #2
agadaff
Raczkowanie

Dot.: Coś dla mnie...

Fajnie byloby zobaczyć Twoje zdjęcie
Jedyne co moge podpowiedziec po przeczytaniu -> ciemne kolorki zazwyczaj dodają lat i powagi
Pozdrawiam
Stary 2008-02-11, 16:40   #3
Lilianaaa
Raczkowanie

Niestety nie moge załadować zdjęć, daje je więc w ten sposób, później jeszcze raz spróbuje je załadować, może się uda...

http://static.wizaz.pl/resize/?url=h...0166st2.th.jpg
http://static.wizaz.pl/resize/?url=h...0586uf1.th.jpg
http://static.wizaz.pl/resize/?url=h...6nu0qb5.th.jpg
Stary 2008-02-11, 18:10   #4
agadaff
Raczkowanie

Kurcze...zdjęcia są stosunkowo małe
jedyne co na nich zobaczylam to- dziewczynę o przyjemnej aparycji..
Stary 2008-02-11, 20:01   #5
zuza678
Wtajemniczenie

Z tych zdjęć to nie da rady określić Twojego typu kolorystycznego. Najlepiej zgłoś się w odpowiednim wątku albo wypełnij taki "test", który znajdziesz na wizażu ( no wiesz, kolor i odcien skóry, oczy, sposób opalania, itd.).
Wyglądasz ładnie w tej grzywce i blondzie.... ale wiadomo że blond i grzywka odmładzają a skoro chcesz wyglądać poważniej, to robisz odwrotnie
Nie mogę się zgodzić z osobami, ktore twierdzą, że ciemne kolory postarzają To jakieś przestarzałe twierdzenia.
Jesteś młodą dziewczyną i nie ma co Cię postarzać. To się może sprawdzić u kobiet w wieku 50 lat!
Poza tym niejednokrotnie brąz może sprawić że wygląda się lepiej niż w blondzie, bo to przecież zależy od naszej urody, jej typu, itd.
Spróbuj zamieścić większe zdjęcia i dookreślić o co Ci chodzi.
zuza678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:54   #6
201704240951
Konto usunięte

Proszę o większe zdjęcia
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:02   #7
Lilianaaa
Raczkowanie

Ooooops... to nie tak miało być

Udało mi się załączyć jedno zdjęcie, pozostałe musze podac w linkach, nie mam innego wyjścia...

http://img136.imageshack.us/my.php?i...1000586fp2.jpg

http://img247.imageshack.us/my.php?i...y026nu0tz7.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000166.JPG (62,6 KB, 55 załadowań)
Stary 2008-02-11, 21:12   #8
kaska222
Moderator

Moze masz za duzy plik lub inaczej zapisane(jpg) podaje link pomocny jak zalacza sie zdjecia
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172106

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:19   #9
Lilianaaa
Raczkowanie

Aaaa i odpowiadam jeszcze na pytania

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Hmmm może nie szybko ale i nie bardzo ciężko. Jeśli nie przesadze to zazwyczaj od razu na brązowo przy czym nie uzyskuje bardzo mocnej opalenizny. Czasem zdarza mi się być lekko zaczerwienioną, ale dość szybko mi to brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam niebieskie oczy, dokładnie takie jak na zdjęciu z pieskiem w załączniku Brwi natomiast przynajmniej przy jasnych włosach wydają mi się dość ciemne, rzęsy nie.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Jeśli nie jestem opalona, mam bardzo mało piegów i są praktycznie niewidoczne, trudno mi jest więc w tej chwili to stwierdzić.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Wydaje mi się, że brzoskwiniowy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Taki zwykły ciemny blond, dopiero od słońca trochę mi jaśniały i robiły mi się może takie złotawe pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Hmmm taki jasny róż chyba

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Jest wiele kolorów w których dobrze się czuję. Wydaje mi się, że mam taką dość uniwersalną urodę do której wiele kolorów pasuje. Lubię min. biały, różowy, turkusowy, złoty, srebrny, czarny no i oczywiście ogólnie lubię nosić jeans.
Stary 2008-02-15, 16:08   #10
Lilianaaa
Raczkowanie

No i jak, macie jakies propozycje dla mnie???
Stary 2008-02-16, 16:27   #11
zuza678
Wtajemniczenie

Ładnie Ci jest w tej grzywce, bo powiększa Ci oczy i myślę, że ciemne kolory nie sa raczej dla Ciebie. Ale jeśli chcesz zmienić coś w sobie i wygladać dojrzalej, to przejdz może w inny odcien blondu. Miodowy.... taki jak miala kiedys Brodzikowa byłby ok.
zuza678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:20   #12
Lilianaaa
Raczkowanie

Myślałam o zafarbowaniu włosów na inny odcień, ale to jeszcze nie teraz. Jestem jeszcze na etapie robienia balejażu, ponieważ nie mam jeszcze całych włosów blond, zwłaszcza końce mam jeszcze troche takie rudawe . Dopiero po wakacjach kiedy od słońca włosy jeszcze zjaśnieją planuje ewentualne większe podcięcie włosów (zapuszczam je i prawde mówiąc unikam ich podcinania) oraz zafarbowania na jednolity kolor.

A co z makijażem?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości