Modny kolor w這s闚 2008 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-13, 21:11   #1
Beczik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Talking

Modny kolor w這s闚 2008

Witam!
Nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚, ale czuj, 瞠 czas na zmiany. Chcia豉bym si dowiedzie jakie s trendy na ten rok - nie chce wyda kasy i wygl康a nie na czasie.

M鎩 kolor w這s闚 to br您 - jak ka盥a ciemnow這sa mam chrapk na blond. Chcia豉bym po陰czy blond z czerni lub z czerwienia (swego czasu by豉 taka moda) - to znaczy u g鏎y by造 blond, a na dole (albo ko鎍闚ki) na czarno/czerwono lub inny kolor kontrastowy. Za陰czam zdj璚ie po陰czenia kolor闚 jaki mi si podoba i chcia豚ym tak zafarbowa.

Je瞠li kto wie co jest modne na ten rok/sezon to prosz o porad! Chc zmieni kolor, ale te nie chce 瞠by by on kiczowaty i niemodny(tym bardziej, 瞠 b璠zie to m鎩 pierwszy raz).

Dziewczyny ratujcie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg emo9.jpg (30,5 KB, 364 za豉dowa)
Beczik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-13, 21:49   #2
flyhigh17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310
Dot.: Modny kolor w這s闚 2008

Wiosn 2008 modne b璠 klasyczne barwy wzmocnione jaskrawymi akcentami.
Ale moim zdaniem NAJxDNIEJSZE s kolory naturalne, kt鏎e zawsze b璠 w modzie (nawet je郵i mia造by by uzyskane przez farbowanie) i d逝gie w這sy bez 瘸dnych "udziwnie" typu baleja, pasemka itp. Naturalno嗆 jest najpi瘯niejsza.
To jest moja opinia, no ale ona si tutaj nie liczy ;-)
Zr鏏 tak 瞠by by這 Ci do twarzy i 瞠by dobrze si czu豉 w nowym kolorze.
Mo瞠 nie eksperymentuj za bardzo? Dodaj tylko blasku swoim w這som?
pozdrawiam.
flyhigh17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-13, 23:04   #3
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Modny kolor w這s闚 2008

Ja r闚nie stawiam na naturPo 12 latach farbowania na wszystkie mo磧iwe kolory postanowi豉m 瞠 b璠 mia豉 naturalne(ciemno br您owe)w這ski.Zdrowe,l郾 i帷e i bez okropnych odrost闚A w tym roku to 郵iwki i fiolety widz cz瘰to na g這wach kobitek wi璚......
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 10:37   #4
siennamiller
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie stawiam na naturPo 12 latach farbowania na wszystkie mo磧iwe kolory postanowi豉m 瞠 b璠 mia豉 naturalne(ciemno br您owe)w這ski.Zdrowe,l郾 i帷e i bez okropnych odrost闚A w tym roku to 郵iwki i fiolety widz cz瘰to na g這wach kobitek wi璚......
奸iwki i fiolety? Typowo wiejsko-polskie podej軼ie. Czy widzia豉,瞠by kto w Mediolanie czy Pary簑 tak chodzi? No sory to kicz. Tak samo jak te bia這 czarne w這sy,kt鏎e wi瘯szo嗆 dziewczyn nosi這. Przecie nigdy nie by這 mody na takie badziewie. Nie wiem sk康 wam si bior takie pomys造 w g堯wkach!
siennamiller jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 11:21   #5
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Napisane przez siennamiller Poka wiadomo嗆
奸iwki i fiolety? Typowo wiejsko-polskie podej軼ie. Czy widzia豉,瞠by kto w Mediolanie czy Pary簑 tak chodzi? No sory to kicz. Tak samo jak te bia這 czarne w這sy,kt鏎e wi瘯szo嗆 dziewczyn nosi這. Przecie nigdy nie by這 mody na takie badziewie. Nie wiem sk康 wam si bior takie pomys造 w g堯wkach!
No sory... ale sk康 Ty mo瞠sz wiedzie co jest kiczem a co nie. To co teraz jest kiczem, mo瞠 okaza si zarok,za dwa hitem na wybiegach...
nie mo積a by tak zamknietym i 郵epo pod捫a za mod.
Jak si co komu podoba to niech nosi, nic nikomu do tego.
Badziewie i kicz to pojecia subiektywne

Beczik, uwa瘸m, 瞠 masz adny kolor w這s闚 (o ile to Ty w avatarze)..ja bym na Twoim miejscu nie robi豉 takiego blondu jak w za陰czniku..zbyt nienaturalnie. Je郵i koniecznie chcesz zmieni to mo瞠 karmel..ewentualnie kasztan,odcienie rudego.
Stary 2008-02-14, 11:30   #6
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Z tego co widz przegl康aj帷 katalogi, w modzie b璠 naturalne 鈔ednie i ciemne blondy i br您y.
Fryzury d逝gie i kr鏒kie, ale proste bez udziwnie, do tego mi瘯kie fale, proste grzywki i tradycyjne kucyki.
Na pewno nie emo, dwuwarstwowe "kury na grz璠zie" czy pasemka. Wielobarwne czupryny ju by造 i raczej si nie sprawdzi造.

Oczywi軼ie ka盥y nosi, to na co ma ochot.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 11:52   #7
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez siennamiller Poka wiadomo嗆
mo積a wyra瘸 swoj opini w grzeczniejszy spos鏏, ode mnie zolta kartka
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 16:15   #8
anulka262
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648

maja byc modne blondy po szale brazow
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 16:23   #9
noell88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 544

Wedlug mnie w modzie zawsze jest dobry gust i podkreslanie w oryginalny sposob swojego wlasnego piekna. A ta dziewczyna na zdjeciu dla mnie jest tak nienaturalna, ze az brzydka.

Moze wklisz swoje zdjecie i wtedy cos Ci doradzimy? Bo nie wiem czy w avatorku to Ty...jesli tak, to moze zamiast farby nowa fryzurka?

Jednak osobiscie bym Ci radzila nie farbowac wlosow, a jak juz musisz to idz do fryzjera. Po roznych zmianach u siebie- kilka razy sama, kilka u fryzjera, oplakuje stan swoich wlosow(zawsze uzywalam markowych farb, raz tylko niestety sprobowalam palette;().
noell88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 18:29   #10
Beczik
Przyczajenie

Tak na avatarku to jestem ja
Oczywi軼ie jakbym farbowa豉 posz豉bym do fryzjera, bo wiem jak 豉two sobie co zepsu. Od kole瘸nek i z r騜nych komentarzy dowiedzia豉m si, 瞠 w豉郾ie z t farb Palette jest co nie tak.

Czyli m闚icie, 瞠 maj by naturalne?畝dnych baleja篡 i najlepiej br您? No wi璚 moje plany leg造 w gruzach - musz zostawi tak jak jest.

Niestety nie mam lepszego zdj璚ia - ale jak radzisz pomy郵 nad now fryzurk zamiast farbowania. Chocia kusi
Stary 2008-02-14, 19:05   #11
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Ja r闚nie przychylam si do opinii, 瞠 najwa積iejsze, aby Ty si dobrze czu豉 we fryzurce i kolorze Musisz je dobra do kszta速u twarzy, rodzaju w這s闚 i wzi望 pod uwag, ile czasu b璠ziesz mog豉 im po鈍i璚a.

Osobi軼ie uwielbiam wszystkie fryzury emo, sama sobie zrobi豉m co w tym stylu tylko na kr鏒ko, ale trudno powiedzie, czy b璠zie to do Ciebie pasowa這, sama powinna czu

Ale najwa積iejsze to dobry fryzjer Taki, kt鏎y nie tylko fajnie zrobi ale przede wszystkim doradzi rozs康nie
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 19:35   #12
*sweet dreams*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Nie no je瞠li dziewczyna nigdy nie farbowa豉 w這s闚 to si nie dziwie,瞠 chce jakiej zmiany. W sumie ka盥a kobieta zmienn jest jak tak bardzo ci si podoba blond to mo瞠sz zafrabowa chocia je郵i chcesz uzyska ten kolor co wklei豉 ,my郵e,瞠 farbowanie nie wystarczy trzeba rozja郾ia w這sy po czym one si niszcz ale r騜nego typu od篡wki maseczki itp. przywracaj je do po造sku. Sama sobie rozja郾ia豉m w這sy i mam teraz blond z kt鏎ego jestem zadowolona no ale jak zawsze k這pot jest z odrostami.Pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-21, 14:00   #13
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

fryzura na zdj璚iu kt鏎e za陰czy豉 jest super, ale pod takie EMO podje盥瘸
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-24, 19:30   #14
paipai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 472

Podsumowuj帷 wczesniejsze wypowiedzi:
- blondy a nie br您y (szkoda, bo wlasnie zmnieniam kolorek na braz)
- kucyki
- lekkie fale
- proste grzywki

Od swojej fryzjerki wiem, ze odchodzi sie od balejazy i pasemek. teraz ca造 貫p na jeden kolor, ewentualnie jedno pasmo w innym kolorze.

A macie jakie fotki fryzurek modnych w tym sezonie?
Stary 2008-02-27, 22:25   #15
nGirl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Dot.: Modny kolor w這s闚 2008

Farbuj od d逝窺zego czasu w這sy w kolorze br您u.. Teraz stwierdzi豉m, 瞠 troch mnie postarza i chcia豉bym je przefarbowa na 鈔edni blond.. M鎩 naturalny kolor by w takim kolorze. Obawiam si jednak, 瞠 raczej nic mi z tego nie wyjdzie, chcia豉bym poprosi o jak捷 rade.. Z g鏎y dzi瘯uj! Pozdrawiam!
nGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-27, 22:29   #16
kokuryu
Rozeznanie

nGirl- je郵i farbowa豉 na ciemny kolor, przed powr鏂eniem do naturalnego przyda Ci si dekoloryzacja, gdy sama farba nie jest w stanie rozja郾i wcze郾iej farbowanych w這s闚.
Stary 2008-02-28, 00:08   #17
blacha266
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

mieszkam w UK i tutaj co druga kobieta,dziewczyna ma na glowie boba,nie wazne czy ma 40 lat czy 20 jak moda to moda.Niestety w polsce tego niema mysle ze 40-letnia kobieta nie zdecydowala by sie na boba tak jak tutaj.No i jeszcze pojedyncze pasemka na grzywce i z przodu.A kiedy idzie polka z baleyage rozniacymi sie odcieniami od siebie to odrazu wiadomo ze to polka idzie.Pewnego razu angol mi zadal takie pytanie<co wy polki macie z tymi balejazami>to taka moja mala refleksja
blacha266 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-28, 10:32   #18
Beczik
Przyczajenie

Jaki to jest kolor KARMELOWY? jasny br您?? Chii1986 ju o nim wspomnia豉, ale nie mog doj軼 do tego jak on wygl康a. M鏬豚y kto wklei fotk albo opisa?
Stary 2008-02-28, 10:42   #19
kokuryu
Rozeznanie

Na forum jest ca造 w徠ek o karmelowych w這sach, znajdziesz tam wiele zdj耩.
Stary 2008-02-28, 10:46   #20
LaLaRe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 840

co w tym rodzaju. to do嗆 ciep貫 odcienie 鈔edniego br您u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (35,3 KB, 226 za豉dowa)
Stary 2008-02-29, 00:08   #21
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

jak dot康 nadal kr鏊owa b璠 czekoladowe br您y, bardzo wyra幡e o g喚bokiej tonacji , mo瞠 ja tylko ewentualnie podkre郵i..z豉ma pasmo w odcieniu karmelowym , lub na odwr鏒 kolor karmelowy mo瞠 przeplata sie z akcentem brazu, odcienie ciemnego kasztanowego br您u sa r闚nie na tak
blondy , naturalne nie za jasne w odcieniu naturalnym i z這tym..... w kt鏎ym mog znale潭 sie platynowe pasma
akcenty , bloki.. powinny znalezc sie na jednym boku , wylaniajac sie jakby spod koloru glownego..i ewentualnie gdies asymetrycznie pod spodem z drugije strony. w zaleznosci od rodzaju fryzury i strzy瞠nia
w這sy kr鏒kie wr鏂i造 do 豉sk ale ich kolor powinien by jednolity i wyra幡y- br您 lub blond
dlugie proste grzywki, fale, loczki to rowniez akcenzy nadchodzycego sezonu
Stary 2008-02-29, 13:47   #22
Ankalime
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810

ja stawiam tak samo jak wi瘯szo軼 dziewczyn tutaj, na naturalne kolory. moj kolor wlosow mi sie totalnie nie podoba mysio-blondo-rude cu :P dlatego ja farbuj wlosy. jaki czas temu zakochalam si w kolorku welli (wellaton 8/03 jesienne z這to). i jestem zwolenniczk farbowania na jeden kolor, ale takie mini refleksywe wloskach tez sa wg mnie ok natomiast grube odcinajace sie pasma koloru - nie.
a przede wszystkim sama musisz zdecydowa jaki kolor ci odpowiada i jaka fryzura
ja nosilam bardzo dlugo krotkie wlosy, a teraz znow zapuszczam, nie ma to jak zarzucic grzywa na ulicy
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 11:55   #23
diamelen
ma豉 ksi篹niczka

Wiadomo軼i: 1 127

Natura - Rules!

Sama wracam do naturalnego (troch mysiego) blondu.

diamelen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 19:12   #24
MalutkaWit
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Dot.: Modny kolor w這s闚 2008

Mam wlosy za ramiona kolor blond mialam wczesniej braz i blond pasemka. Chciala bym jakis ladny braz czy czarny pomieszany z jakims kolrem tylko nie wiem jaki dziewczyny dajce jakies rady z kolorami albo jakies fotyyyyy dziekiiiii
MalutkaWit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 21:09   #25
jaskuleczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

bardzo podoba mi si kolor viking z loreal preferance. Mo瞠 kt鏎a z was ju u篡wa豉? jak wychodzi na ciemnych w這sach? Mo瞠 kto ma zdi璚ia. b璠 bardzo wdzi璚zna
jaskuleczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-14, 14:26   #26
mondo37
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Ja czyta豉m 瞠 najmodniejsze b璠 takie 'naturalne br您y' czyli ciep貫 blondy kolory karmelu,starego z這ta.Mnie najbardziej si podobaj takie kolory w po陰czeniu z pi瘯nymi orzechowymi oczkami
mondo37 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-15, 11:12   #27
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Modny kolor w這s闚 2008

siennamiller mnie kiedy skrytykowa豉 za wypowiedz cho nie mia豉 racji!!!!! Czyta豉m w czasopismach mody i ogl康a豉m tv i co????? Jednak hit tego sezonu to 印IWKA i CIEMNE FIOLETY
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-15, 16:47   #28
MMaaJJaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

a mo瞠 zafarbuj szamponetk na taki jakis karmelkowy br您... albo jakims innym kolorem zeby nada im po造sk (tym bardziej ze teraz bedzie coraz wi璚ej s這nca )... do tego nowa fryzurka i bez niszczenia w這s闚 by si odmienila na wiosn :P
MMaaJJaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-05, 13:54   #29
ADLENNE
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cze嗆 Dziewczyny
Jest to m鎩 pierwszy post na tym forum. Za tydzie wybieram si do fryzjera i dlatego bardzo prosz was o rad. Zdecydowa豉m si na farbowanie bo chcia豉bym o篡wi moje w這sy. M鎩 naturalny kolor 鈔edni br您, karnacj mam dosy jasn i niebieskie oczy. Nie wiem na co si zdecydowa. Chodzi mi o jaki ciep造 odcie br您u, ciemniejszy ni m鎩 naturalny, rozja郾iony jakim ja郾iejszym odcieniem. Dorad嬈ie co b璠zie lepsze pasemka czy baleja? Do陰czam zdj璚ie, kt鏎e znalaz豉m gdzie na forum, co o nim my郵icie? Zdecydowa sie na co takiego czy na baleja?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nikita_g.jpg (18,5 KB, 139 za豉dowa)
ADLENNE jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-05, 14:26   #30
noell88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 544

Witaj ADLENNE

bardzo fajne wlosy ma ta pani.

ja bym Ci doradzala raczej delikatne pasemka-ciekawie zrobione u dobrej fryzjerki moga wyjsc naprawde ladnie. za to mase dziewczyn nosi teraz balejaze...ja bym na Twoim miejscu go nie robila. jak Ci sie nie bedzie podobal efekt to chyba latwiej jakos uratowac wloski z pasemek niz z balejazu.
noell88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.