oliwa z oliwek na paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-23, 16:37   #1
gaga87
Zakorzenienie

oliwa z oliwek na paznokcie

Gdzies przeczytalam, ze jesli np. nie ma sie czasu moczyc paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek, to mozna ja poprostu wcierac w plytke paznokcia. Zastanawia mnie tylko czy efekty beda takie same? Bo ja nigdy nie mialam systematycznosci w moczeniu paluszkow i efektow wtedy tez nie bylo...

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 15:42   #2
barbi20
BAN stały

Dot.: oliwa z oliwek na paznokcie

zawsze można jeśli się nie ma czasu wcierać w paznokcie olejek rycynowy gdyż także pomaga....ja osobiście mam też straszny problem z paznokciami i wszystkiego po trochu próbuję olejku i oliwy także pozdrawiam
barbi20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:18   #3
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

efekty będą, nie wiem czy tak samo szybko jak po moczeniu ale ogólnei będą
Ja stosowałam olejek rycynowy tylko na noc, bo jak w dzień wysmarowałąm nim skórki i paznokcie to wszytko po chwili było tłuste (nie umiem wytrzymać w jednej pozycji nic nei ruszając za długo )
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 13:40   #4
marta8
Raczkowanie

ja jakiś czas moczę paznokcie raz lub dwa razy dziennie w oliwie z pestek winogron i mam wrażenie, że to pomaga. paznokcie są twarde i narazie nie rozdwajają się
marta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 23:02   #5
Irysekk
Rozeznanie

wiesz co proponuje Ci coś łatwiejszego do realizacji - kup sobie poprostu oliwke kosmetyczna do pazurków i skórek w sklepie kosmetycznym - jest ona w takich buteleczkach jak lakier do paznokci i kosztuje od 6zł w góre , zaoszczedzisz sobie czasu na moczeniu calych paluszkow , przeciagniesz je oliwka i po kłopocie

Irysekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 13:37   #6
ma.ko
Zakorzenienie

GG do ma.ko

Cytat:
Napisane przez Dolly
Ja stosowałam olejek rycynowy tylko na noc, bo jak w dzień wysmarowałąm nim skórki i paznokcie to wszytko po chwili było tłuste (nie umiem wytrzymać w jednej pozycji nic nei ruszając za długo )
Widzialas po tym jakies rezultaty? bo ja prubuje wszystkigo zanim przyjdzie mi odzywka nail tek.
ma.ko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 22:27   #7
nutka85
Wtajemniczenie

Exclamation Oliwa z oliwek na paznokcie?

Cześć Wam! Mam pytanko-ostatnio doradzono mi, żebym na rozdwajające się pazurki stosowała oliwę z oliwek-to znaczy rozgrzać ją, z kilkoma kroplami soku z cytryny...i moczyć pazurki... To pomaga? czy Wy używałyście czegoś takiego? jakie efekty?
I jeszcze jedno--jak Wy piłujece pazurki, żeby one było równiutki, taki same u prawej jak i u lewej ręki, i w miarę jednakowy kształ wszystkich paznokietków? Bo ja to zawsze się muszę nad tym duuużo pomęczyć, żeby wyglądało w miarę równo... a i tak niektóre wychodzą bardziej kwadratowe, inne bardziej owalne. HELP
nutka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 22:33   #8
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: Oliwa z oliwek na paznokcie?

Rzeczywiscie oliwka to doskonala metoda i zazwyczaj dziewczyny bardzo ją sobie chwalą- choc to oczywiscie kwestia indywidualna-jednym pomaga a innym nie. Oczywiscie na efekty trzeba troszke poczekac - z dnia na dzien nie bedzie rezultatu! Polecam tez specjalne odżywki do rozdwajajacych sie paznokci- bylo o nich sporo na forum.Natomiast w kwestii kształtu...troche cwiczen i cierpliwosci! Bo jakby nie bylo pazurki powinny byc tego samego ksztaltu i dlugości !
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 09:44   #9
Monika_100
Raczkowanie

GG do Monika_100
Dot.: Oliwa z oliwek na paznokcie?

nie wiem jak na paznokcie dziala, ale na dlonie rewelacyjnie, sa gladkie, miekkie po prostu aksamitne. Wa kazdym razie rzecz warta zachodu

Monika
Monika_100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:57   #10
bonifaczka
Raczkowanie

Mam pytanie: a ile trzeba moczyć paznokcie w tej oliwie? Chodzi mi o czas jednorazowego zabiegu. Pozdrawiam
bonifaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:29   #11
Sardynka88
Raczkowanie

hmm ja wlasnie trzymamlewa reke w oliwie mysle ze okolo 20-30 minut a jak nie mam czasu na moczenie to po prostu wacikiem zwilzonym oliwa przecieram paznokcie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości