Który kolor? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-28, 10:56   #31
monika_wiss
Rozeznanie

Dot.: Który kolor?

o matko, zupelnie zapomniałam, że kiedyś zakładałam wątek tutaj! Dziękuję, za przeniesienie.

Chciałabym się również poradzić, co do makijażu. Nie wiem jak to możliwe,ale prawda jest taka, że im mocniej się maluje tym gorzej wyglądam. Szczególnie oczy. Najlepiej wyglądają, gdy są tylko lekko pomalowane tuszem i ewentualnie rozjaśniający cień do powiek lub ostatnio emulsja rozjasniająca z the body shop.

Czy mogłbyście polecić jakieś kolory?
monika_wiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 12:37   #32
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Wiem, że nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, bo przecież każda z nas jest inna. Mam spory problem, bo mam okropną cerę - bardzo jasną (to akurat super) ale mam bardzo widoczne naczynka na policzkach i nosie. Cere odziedziczyłam po mamie. Dermatolodzy mówią, że nawet nie ma sensu usuwć naczynek, bo będą pękać nowe.
Ja generalnie lubię siebie i zaakceptowałam siebie jaką jestem Aleee
problemem jest kolor włosów, gdyż miałam już wiele opcji na głowie. Poradzcie mi, co wygląda najkorzystniej? (ja nie jestem obiektywna, bo ma sentyment do jasnego blondu, ale wiele osób uważa, że potęguje to tylko problem naczynkowy)

http://i770.photobucket.com/albums/x...ortraitnew.jpg -->takie mam naturalnie, ciemny blond

http://i770.photobucket.com/albums/x...kadwa/cof2.jpg ---> na taki długo farbowałam (nwaet na troche jaśniejszy)

http://i770.photobucket.com/albums/x...isniewska1.jpg --> tutaj farbowałam na ciemny blond, wyszedł brąz

Zaraz zostanę zjedzona przez moderatorki, źle doczytałam regulamin i nie wprowadziłam załączników. Przepraszam!
Oto zdjęcia w załączniku w odp kolejności.
Zauwazylam, ze opinia na temat koloru wlosow, jest bardzo subiektywna. Komus podobaja sie brunetki - w 90% doradzi ci ciemne wlosy, i na odwrot - ktos preferuje blondynki - bedzie cie namawial na blond Szczegolnie, kiedy w obydwoch kolorach wygladasz dobrze
Dlatego zastanow sie w jakis wlosach czujesz sie lepiej i nie sugeruj opinia innych.. Mnie najlepiej podobasz sie w ciemnym blondzie, uwazam, ze ciemny braz bardzo podkresla twoja bladosc a w jasniejszych wlosach jestes taka bardziej promienna

Problem naczynkowy moze potegowac cieply odcien jasnego blondu, popielate odcienie, ktore sa jednak trudniejsze w utrzymaniu, tego nie czynia Jednak wydaje mi sie, ze masz cieply typ urody i popielaty kolor niekoniecznie ci pasuje..

Co do makijazu, polecilabym ci jakies przygaszone kolory, moze niekoniecznie na calej powiece, ale w postaci kreski malowanej cieniem lub kredka. Khaki albo jakis oliwkowy kolor powinien pasowac
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 23:34   #33
evita_l
Raczkowanie

GG do evita_l
Dot.: jasna karnacja i naczynka - jakie włosy?

A mi się podoba naturalny Jakby go tak tylko trochę pogłębić. Przy bardzo jasnych uwidoczniłyby się naczynka.

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 09:02   #34
monika_wiss
Rozeznanie

Jasną blondynką też byłam (zamieszczam zdjęcie), ale włosy niszczyły mi się niemiłosiernie przez farbowanie, nie ukrywam.
Macie racje, że opinie są bardzo subiektywne zależne od własnych preferencji, ale po prostu, nie potrafię sobie znaleźć odpowiedniego koloru włosów, w którym czułabym się dobrze.
Bardzo podobają mi się blondy jasne, ale jak wspomniałam, to nie na moje włosy chyba.Ciemny blond jest taki nijaki, choć matka natura nie bez powodu mi go przydzieliła (naturalnie mam blond zpoziomu 7/8, popielaty) w ciemnych nie czujęsie dobrze w ogóle.
monika_wiss jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości