jak odżywić rzęsy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-23, 23:47   #1
tigzi
Raczkowanie

jak odżywić rzęsy???

chciałabym wzmocnić swoje rzęsy.. Stosowałam hennę i wyraźnie pogorszyła się koncycja moich rzęs- końcówki stały się jaśniejsze, przez co rzęsy sprawiją wrażenie krótszych. Jak mogłabym je wzmocnić i sprawić, aby powróciły do swojej formy? Myślę o jakichś dobrych odzywkach, bądz sprawdzonych sposobach.. Stosuję odżywkę Oriflame, ale ona raczej nie spełnia moich oczekiwań.. Z góry dziękuję za każdy wpisik
tigzi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 08:27   #2
naila
Zakorzenienie

Re: jak odżywić rzęsy???

Podobno jednym z bardziej skurecznych środków jest rycyna. Delikatnie nakłada się ją na rzęsy tak, aby nie dostała się do oka. Jej zadaniem jest wzmocnienie rzęs i ich przyciemnienie Tak sobie myślę, że sama zastosuję to cudo Do dostania w aptece, koszt kilka zł.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 09:51   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

dziewczyny-tylko uważajcie,no olejek rycynowy bardzo często uczula i podrażnia

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 15:53   #4
tigzi
Raczkowanie

o olejku rycynowym słyszałam już kiedyś..., ale przyznam szczerze, że trochę się go boję. Słyszałam, że może powodować jakieś stany zapalne po dostaniu się do oka.. Poza tym mam bardzo wrażliwe oczy i nosze szkła kontaktowe, co jeszcze bardziej mnie powstrzymuje od zdecydowania się na olejek. Ale dzięki za propozycję. Czekam na kolejne
tigzi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 21:01   #5
naila
Zakorzenienie

Ja też noszę szkła kontaktowe... ale jeśli nałożysz odrobinę na opuszek i rozetrzesz na nim, a potem lekko przejedziesz po rzęsach, to nie powinno się nic stać ...

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:51   #6
kaori
Raczkowanie

Hej! Zajrzyj tu --> http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1105284828 , a jesli bedziesz miala jeszcze jakies watpliwosci to pisz. Mi czasami splywalo do oka i szczypalo. Zeby temu zapobiec, wystarczy nakladac olejek na rzesy ok. 20 min. przed pójsciem spac, wtedy juz nie splynie . Pozdrawiam!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 20:49   #7
KrEdKaA
Raczkowanie

ja używałam olejku rycynowego -kosztuje ok 2 zł-mały i 4zł-duzy jest bardzo wydajny,ma dosc mulący zapach ,jest gesty i oleisty i dlatego tzryma sie na rzęsach ja używalam go codziennie wieczorem z poł godziny pzed snem i rzesy przez około 2.5 miesiaca i efekt byl naprawde dobry-mocne ,wydaje mi sie że dłuższe i grubsze rzęsy,już nie wypadają, ladnie się błyszczą i juz niedługo bede musiała powtórzyc kurację ,bo nie powinno sie robic tego "non stop" czytałam gdzies ze po 2-3 miesiacach robi sie przerwe tez na jakies 3 miesiace .Ja nakładałam go palcem i mi niegdy oczu nie podrażnił wydaje mi sie ze jesli bedziesz robiła to szczoteczka to ryzyko wlania sie do oka zmniijesza sie jeszcze bardziej papcie
KrEdKaA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 21:33   #8
gemmini
Raczkowanie

Ja właśnie zaczęłam takową "kurację" , hihi ciekawe co z tego wyjdzie. Aha trochę olejku przelałam to wyczyszczonego (chwile mi to zabrało ale warto) opakowania po tuszu do rzęs.
Stary 2011-02-13, 01:37   #9
O Stokrotka
Przyczajenie

Dot.: Re: jak odżywić rzęsy???

Ostatnio miałam podobny problem: cienkie, osłabione rzęsy, o rozjaśnionych końcówkach... Pomyślałam, że skoro jedwab jest delikatny, odbudowuje i chroni włosy, to wypróbuję go na rzęsy, a co! .
Codziennie nakładam odrobinkę na wilgotne włoski, minął tydzień - białe końce zniknęły .
O Stokrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:21   #10
adajula
Rozeznanie

Dot.: jak odżywić rzęsy???

polecam odżywkę do rzęs i brwi firmy Talika
adajula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:59   #11
SamSzef
BAN stały

też polecam rycynę, kiedyś stosowałam i byłam zadowolona z efektów. nie kosztuję dużo, więc jeśli będzie Ciebie uczulać albo nie spełni Twoich oczekiwań to nie taka duża strata pieniędzy
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 21:36   #12
Aaqisha
Przyczajenie

Rozmawiałam z moją kosmetyczką o tym, że po hennie nie można używać oleju rycynowego. Podobno jedno albo drugie. Skoro henna niszczy włosy to co mogę zrobić, żeby nie stracić koloru a także wzmocnić rzęsy?
Aaqisha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości