Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-20, 09:02   #3511
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Gratuluję zdobyczy Małgosiu,niech bezpiecznie doleci.A jak w kwestii Szafranu?
Dziękuje prawdę mówiąc, żałuje tylko, że nie zdąży dolecieć jeszcze przed Gwia... pardon, Wielkanocą

A w kwestii Szafranu i spółki w poniedziałek dostałam propozycję w znajomej perfumerii, że być może będzie miała możliwość sprowadzić ten zestaw taniej niż w Q - ale jeśli się dziś nie odezwie, to pójde i kupię
(o ile jeszcze jeden dla mnie zostanie)
Stary 2008-03-20, 09:27   #3512
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

W kwestii męskich zapachów - wpadłam po uszy w męskiego L`Instanta Extreme. Wpadłam tak głęboko, że zanabyłam sobie używke i właśnie do mnie leci... miałam się chwalić, jak już doleci, ale co tam
Margot gratuluje

Cytat:
A w kwestii Szafranu i spółki w poniedziałek dostałam propozycję w znajomej perfumerii, że być może będzie miała możliwość sprowadzić ten zestaw taniej niż w Q - ale jeśli się dziś nie odezwie, to pójde i kupię
(o ile jeszcze jeden dla mnie zostanie)
Margot widze, ze trio rowniez i Tobie sie spodobalo?

wiecie co, jestem wkurzona.
w imieniu pewnej osoby ze swojego konta wylicytowalam perfumy. pieniadze wplacone, podobno sprzedawca wyslal paczke w srode a tu nic.....tydzien minal ... glupio mi przed ta osoba- to sa jej pierwsze zakupy na allegro.
Stary 2008-03-20, 09:34   #3513
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
w imieniu pewnej osoby ze swojego konta wylicytowalam perfumy. pieniadze wplacone, podobno sprzedawca wyslal paczke w srode a tu nic.....tydzien minal ... glupio mi przed ta osoba- to sa jej pierwsze zakupy na allegro.
Aga, jest okres przedświąteczny - poczta zawalona...
Poproście o numer nadania - może paczka leży na poczcie, tylko listonosz zapomnial o awizie?
Stary 2008-03-20, 09:40   #3514
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Intermodzie takie butki. Z wywietrznikami
Fenris, boskie !

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wymyśliłam przez sen kawał (okrutnie głupi) i grę Gra jest po prostu powalająca gra się w kilka osób, biega po mieszkaniu (mieszkanie musi być duże) i muszą być pootwierane okna. Jedna z osób wychyla się przez okno i krzyczy "torreador" i wtedy trzeba się też wychylić i wrzasnąć "kaskader" po czym biegać i szukać osób które nie krzyczały
Wow, będzie ekstra na jakąś domóweczkę

Cytat:
No właśnie, ja planuję rundkę po KDT i jeden sklep u siebie na wsi, gdzie kobitka obiecała specjalnie dla mnie sprowadzić spódniczkę w rozmiarzze 36. Niestety, "na stanie" miała tylko rozmiary od 40 wzwyż. To co ja się mam tym, naokoło owinać?
Głupi babiszon Też mnie strasznie irytuje takie zachowanie.
Cytat:
W kwestii męskich zapachów - wpadłam po uszy w męskiego L`Instanta Extreme. Wpadłam tak głęboko, że zanabyłam sobie używke i właśnie do mnie leci... miałam się chwalić, jak już doleci, ale co tam
Gosiu, to ode mnie też przedpremierowe gratulacje Napisałabyś słówko o tym zapachu ?

Cytat:
Ago, Wiem co masz na myśli Czuje się tą odpowiedzialność pośredniczenia Ja zawsze się stresuję czy dobrze zapisałam adres i sprawdzam maila 5 razy przed wysłaniem Wczoraj okazało się, że koleżanka w dodatku zapomniała podać na przekazie kodu pocztowego do swojego miasta i przekopałam Książkę Kodową na Wikipedii (dzięki bogom, że coś takiego istnieje! ) w poszukiwaniu tych głupich pięciu cyferek

Ale zobaczysz, że będzie ok i radość koleżanki wynagrodzi stresy Annmarie dobrze radzi - sprawdźcie numer nadania i podejdźcie na Pocztę.
Przed świętami PP robi autentyczny burdel

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-20, 09:46   #3515
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Aga, jest okres przedświąteczny - poczta zawalona...
Poproście o numer nadania - może paczka leży na poczcie, tylko listonosz zapomnial o awizie?
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Ago, Wiem co masz na myśli Czuje się tą odpowiedzialność pośredniczenia Ja zawsze się stresuję czy dobrze zapisałam adres i sprawdzam maila 5 razy przed wysłaniem Wczoraj okazało się, że koleżanka w dodatku zapomniała podać na przekazie kodu pocztowego do swojego miasta i przekopałam Książkę Kodową na Wikipedii (dzięki bogom, że coś takiego istnieje! ) w poszukiwaniu tych głupich pięciu cyferek

Ale zobaczysz, że będzie ok i radość koleżanki wynagrodzi stresy Annmarie dobrze radzi - sprawdźcie numer nadania i podejdźcie na Pocztę.
dzieki dziewczyny. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

tez tak mysle, ze niedlugo swieta i to z tego powodu opoznienie.

do tego jeszcze zakupilam synkowi zlomka (z filmu "auta" ) i tez sie dopytaje kiedy dojdzie.
Stary 2008-03-20, 09:54   #3516
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, ja planuję rundkę po KDT i jeden sklep u siebie na wsi, gdzie kobitka obiecała specjalnie dla mnie sprowadzić spódniczkę w rozmiarzze 36. Niestety, "na stanie" miała tylko rozmiary od 40 wzwyż. To co ja się mam tym, naokoło owinać?

nie, kupić rozmiar 44, wtawić kliny i mi oddać
taka taka jest offline  
Stary 2008-03-20, 09:55   #3517
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Margot gratuluje

Margot widze, ze trio rowniez i Tobie sie spodobalo?
No ba! Ono mnie siem podoba od samego początku - i jeśli sięokaże, ze kobitce z tej perfumerii sienie uda (a mam poważne podejrzenia, ze na dobrych chęciach się skończy) to zestawik będzie mój

Cytat:
Agaa, dziewczyny dobrze piszą - jest okres przedświateczny, z czego Poczta Polska skwapliwie korzysta, perfumy z pewnością dolecą w przyszłym tygodniu

BTW -Kingdom poleciało wczoraj rano, strasznie Cie przepraszam, nie miałam kiedy się wyrwać na pocztę

Cytat:
Głupi babiszon Też mnie strasznie irytuje takie zachowanie.
Jeśli mi sprowadzi tę 36 na sobotę, to może nie taki głupi

Cytat:
Gosiu, to ode mnie też przedpremierowe gratulacje Napisałabyś słówko o tym zapachu ?
Agaa, Angel, dziękuję za gratulacje chwalić się szczegółowo będę we właściwym wątku, jak szczęśliwie dolecą, na razie znam wersję edt, a Extreme tylko z blotterka - ale zachwyciła mnie tak, ze kliknęłam bez zastanowienia.

Cytat:
Smiem stwierdzić, ze nie tylko przed świętami, w przypadku PP burdel to stan permanentny...
Stary 2008-03-20, 09:57   #3518
agaa13
Zakorzenienie

Margot : cmok:( za kingdom).
Stary 2008-03-20, 10:17   #3519
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Smiem stwierdzić, ze nie tylko przed świętami, w przypadku PP burdel to stan permanentny...
O tak...byłam wczoraj odebrać moją przesyłkę z Truskawy (milczeniem pominę fakt że dostałam awizo mimo że cały dzień był ktoś w domu) i kobieciny przez 15 mniut szukał jej po dziesięć razy pytając czy aby na pewno jej nie odebrałam wcześniej,bo to nie możliwe że nie odebrałam bo NIE MA JEJ.Okazało się oczywiście że jednak była oczywiście.
Stary 2008-03-20, 10:29   #3520
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

W temacie pocztowym przypomniała mi się pewna dość zabawna - aczkolwiek dla uczestnika raczej stresująca, sytuacja. Mój braciszek (cioteczny, ale zawsze ) zamawiał swego czasu na Allegro rozmaite elementy do samochodu, w tym opony. Częsć podocierała, część nie, w każdym razie któregoś dnia dostał awizo i wybrali się z żoną na pocztę. W okienku odbioru listów nikt nic nie wie, odesłali gościa do paczek. W okienku paczkowym ditto - może pan przejdzie do przekazów pieniężnych. W okienku wydajacym pieniadze trafiła się jakaś bardziej przytomna babeczka i pyta, czy nie spodziewa się pan jakiejś przesyłki? Ano, spodziewam się - między innymi, opon właśnie. A panienka z okienka z krzykiem: "to czemu pan od razu nie mówi, ze opony, opony przecież nie tu, tylko przy paczkach!"
Brat już nie wyjaśniał, ze on nie jasnowidz, i ze spodziewać się może różnych przesyłek, a awizo zawartości nie uwzględnia w każdym razie powiedział, ze następnym razem zamówi dostawę kurierem...
Stary 2008-03-20, 10:58   #3521
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ustrzeliłam sobie na truskawie poczwórne cienie Clarins'a klik!
proszę powiedzcie,że to była okazja, którą koniecznie trzeba było wykorzystać Nie mogę się doczekać aż przyjdą, jak je oglądałam kiedyś w perfumerii to wydawały mi się fajne i ogromne
Gratuluję ładnych cieni

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Intermodzie takie butki. Z wywietrznikami

Dobrej nocy
Ciekawe buty
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-03-20, 10:59   #3522
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Nat, byłaś już na poczcie w sprawie tego listonosza? Ciekawa jestem, jak się zakończy ta sprawa

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-03-20, 11:04   #3523
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Wczoraj okazało się, że koleżanka w dodatku zapomniała podać na przekazie kodu pocztowego do swojego miasta i przekopałam Książkę Kodową na Wikipedii (dzięki bogom, że coś takiego istnieje! ) w poszukiwaniu tych głupich pięciu cyferek
A wystarczylo wejść na stronę Poczty
http://www.poczta-polska.pl/kody.php ( nie trzeba przekopywać - wystarczy wpisać posiadane dane )

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
nie, kupić rozmiar 44, wtawić kliny i mi oddać
O, świetny pomysl

Kurde, piszę artykul na temat zmian wynagrodzeń. To najnudniejszy art. od pol roku jaki piszę... O czym tu pisać na 5 tys. znaków. Bleeee
Stary 2008-03-20, 11:34   #3524
nebraska
Zakorzenienie

Poczta - ostatnio podnosi mi się ciśnienie jak to słyszę. Nie dość, żenie dostarczyła mi jednego z PIT-ów (jak się dziś dowiedziałam został wysłany pod koniec stycznia, to nadal czekam na 2 tyg. temu wysłane próbki i to takie, które baaardzo chciałam poznać - Rousse, Avingon, Harissa

Notorycznie też dostaję awiza na dawno juz odebrane przesyłki...

w ogóle kiepski mam dziś humor ten śnieg, zimno, święta i inne nieciekawe sytuacje
Dobra idę sobie, bo się całkiem rozsmęcę...

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2008-03-20, 12:26   #3525
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Znacie może tę markę kosmetyków:
http://derbecosmetics.ro/catalog_der...iorentini.html

wczoraj mi wpadły w oko na wystawie jednej perfumerii, zapisałam sobie nazwę i dziś sprawdziłam dokładnie, co majaw ofercie. Oczywiście, najbardziej zaintrygowały mnie zapachy
Stary 2008-03-20, 12:30   #3526
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Znacie może tę markę kosmetyków:
http://derbecosmetics.ro/catalog_der...iorentini.html

wczoraj mi wpadły w oko na wystawie jednej perfumerii, zapisałam sobie nazwę i dziś sprawdziłam dokładnie, co majaw ofercie. Oczywiście, najbardziej zaintrygowały mnie zapachy
Nie znam przyznam szczerze, może to jakaś nowość.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-20, 12:44   #3527
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Poczta - ostatnio podnosi mi się ciśnienie jak to słyszę. Nie dość, żenie dostarczyła mi jednego z PIT-ów (jak się dziś dowiedziałam został wysłany pod koniec stycznia, to nadal czekam na 2 tyg. temu wysłane próbki i to takie, które baaardzo chciałam poznać - Rousse, Avingon, Harissa

w ogóle kiepski mam dziś humor ten śnieg, zimno, święta i inne nieciekawe sytuacje

Ja czekam na moją przesyłkę z Truskawki. Boję się co z nią... cło jakoś przeżyję, ale co będzie jak gdzieś mi ją Poczta zawieruszy?
Ja też dzisiaj kiepski nastrój mam, wróciłam do domu po jednym wykładzie (drugi odwołali, pierwszy mieliśmy z komunistą, który wciskał nam, że Chiny od 40 lat mają wspaniały rozwój gospodarczy, PRL był fajny, bo budowali mieszkania, a reformatorzy w PZPR to były zwykłe świnie, które zdradzały partię ) i jakoś tak mi się humor spsuł...
Zaraz się muszę zbierać do pracy, a tak mi ciepło pod kołdrą, tam na zewnątrz śnieży
tulipanka jest offline  
Stary 2008-03-20, 12:44   #3528
annmarie
Wtajemniczenie

Kurde, ale mam dola... Ja pracuję jako freelancer, więc wiadomo - kokosów nie ma, a TŻ wlaśnie dostal oficjalne info, że pracuje prawdopodobnie tylko do końca czerwca.
Siedze i ryczę - on nigdy nie szukal pracy, a teraz trzeba będzie zacząć. Nagle czerwiec wydal mi się tak cholernie blisko. Kurde...

Nie mogli mu tego chociaż po Świętach powiedzieć...
Stary 2008-03-20, 12:48   #3529
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Kurde, ale mam dola... Ja pracuję jako freelancer, więc wiadomo - kokosów nie ma, a TŻ wlaśnie dostal oficjalne info, że pracuje prawdopodobnie tylko do końca czerwca.
Siedze i ryczę - on nigdy nie szukal pracy, a teraz trzeba będzie zacząć. Nagle czerwiec wydal mi się tak cholernie blisko. Kurde...

Dziewczyny wiecie w jakiej cenie w Sephorze lub innej perfumerii kosztuje Gucci eau de perfum klasyk i II?? Zamierzam nabyć i w sklepach internetowych jest 30ml średnio od 115-118 zł, jestem ciekawa jak w normalnych perfumeriach, jak by ktoś widział to proszę o podanie informacji.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-20, 13:07   #3530
Paseczkowa
Zakorzenienie

a pamiętacie może cenę serduszka cinema, które jest w douglasach? i jaka to jest w ogóle pojemność? 15?
Paseczkowa jest offline  
Stary 2008-03-20, 13:31   #3531
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ponieważ uznałam, że muszę się jakoś ogarnąć, to zaczęłam od... pokoju wywaliłam wszystkie książki na podłogę, zawartość szafki i 2 szuflad. I sprzątam Już mi się odechciało, ale nie mogę tego zostawić, bo mam pół podłogi zawalone. Ileż dziwnych rzeczy znajduje się podczas porządków ja znalazłam na przykład flakonik po Exclamation, który wypluł z siebie trochę zawartości (uf, ale pudrowy ulep!). Znalazłam jakieś dzienniczki szkolne, stare struny do skrzypiec, sterty notatek, starych zeszytów. Czeka mnie jeszcze szafa z ciuchami, 3 szuflady i trochę papierów do przeglądnięcia. Ale będzie wyrzucania

Śnieg. Pada u nas śnieg. Koniec świata
Szczerze nienawidzę takich porządków!
To znaczy wywalanie z szafek jeszcze jakoś mi idzie, układanie pierwszej połowy tego burdelu też. A potem zostaje cała góra różności, z którymi nie wiadomo, co począć...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Niestety ale sytuacja nam na razie nie pozwala, ale mam nadzieje ze jak najszybciej zamieszkamy oddzielnie, póki co muszę to znosić.
annmarie mam wsparcie w Tż ale on nie chce sie kłócić z matką, zresztą go rozumiem, bo mieszkamy w ich domu. Czuję się w tym domu niechciana i jak piąte koło u wozu.
Naprawdę przygnębiające są te postkomunistyczne realia, które zmuszają ludzi do mieszkania z rodzicami. Najlepszym wynalazkiem ostatnich wieków jest to, że kiedy dzieciak osiąga dojrzałość - wynosi się na swoje.
Czasem warto zaryzykować, naprawdę.
Ja pierwszy raz wyniosłam się z chaty jeszcze kiedy chodziłam do liceum i powrót po pół roku był moim największym życiowym błędem.

Z resztą, ja nie jestem dobrym przykładem, bo w kwestii mieszkania z rodzicami wykazałam się dotkliwym idiotyzmem jeszcze raz...

Nie wiem, jak sytuacja wygląda dokładnie, ale mam głębokie przekonanie, że gdybyście zaryzykowali wyprowadzkę - udałoby Wam się. Co najwyżej byłoby trudniej finansowo, ale czasem trzeba wybrać mniejsze zło.

Cokolwiek zdecydujesz - życzę Ci, żebyś była zadowolona z wyboru.
Cytat:
ustrzeliłam sobie na truskawie poczwórne cienie Clarins'a klik!
proszę powiedzcie,że to była okazja, którą koniecznie trzeba było wykorzystać Nie mogę się doczekać aż przyjdą, jak je oglądałam kiedyś w perfumerii to wydawały mi się fajne i ogromne
Pewnie, że są duże. I z pewnością świetne!

Zdjęć makijażu wyglądam niecierpliwie.

Cytat:
Moja ściana w pokoju 2 mają taki kolor, a pozostałe 2 i sufit bardzo jasny, delikatny fiolet. Te ciemne miały być ciemnośliwkowe, ale wyszło z nich takie coś
Heh... Podobają mi się takie intensywne kolory na ścianach. I to właśnie nie na wszystkich, ale na części. Cóż pocznę, skoro mój Królewna lubi beżyki i kremy, które dla mnie są tylko brudną bielą...

Cytat:
oj...ja coś dziwna jestem wy wszystkie o spódniczkach, a ja poszukuję fajnych bojóweczek i jakiejś wiosennej koszulki dla przeciwwagi i też znaleźć nie mogę
To jest nas dwie dziwne.
Też szukam bojówek i zaczynam się załamywać...

Cytat:
dzieki dziewczyny. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

tez tak mysle, ze niedlugo swieta i to z tego powodu opoznienie.

do tego jeszcze zakupilam synkowi zlomka (z filmu "auta" ) i tez sie dopytaje kiedy dojdzie.
Do nas dziś dotarła gra Auta kupiona i zapłacona piątego marca. Ufff...
Piętnaście dni to naprawdę kawał czasu dla dziesięciolatka.

Złomek dojdzie pewnie jutro.

Cytat:

Annmarie, znam ten ból.
Nie bardzo mogę powiedzieć cokolwiek, co Cię pocieszy poza tym, co pewnie wiesz: dzięki ogromnym falom emigracji zarobkowej rynek zmienił się ostatnio i teraz naprawdę zaczyna być trudno o pracownika. Szanse na znalezienie pracy są teraz większe niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich kilku lat. Będzie dobrze.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-03-20, 13:33   #3532
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:

Nie smutaj Jak ma doświadczenie, to szybko coś znajdzie, teraz już jest trochę lepiej z pracą

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2008-03-20, 13:45   #3533
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szczerze nienawidzę takich porządków!
To znaczy wywalanie z szafek jeszcze jakoś mi idzie, układanie pierwszej połowy tego burdelu też. A potem zostaje cała góra różności, z którymi nie wiadomo, co począć...
No właśnie ja tak zostałam Co trzeba wyrzuciłam, co trzeba ułożyłam w szafkach, a to co zostało... nie wiem. Zazwyczaj miałam szafkę, gdzie wszystkie takie pozostałości wrzucałam. Ale teraz właśnie TĘ szafkę sprzątałam

Annmarie - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Jestem pewna, że TŻ znajdzie nową dobrą pracę, jeśli będzie trzeba

UWAGA, UWAGA, właśnie pan listonosz wręczył mi paczkę z fioletową wstążką bez cła, bez kłopotów. Dolce Vita jest moja
Chciałabym ogromnie podziękować Homykowi! Iwonko - jestem ogormnie wdzięczna za pomoc w zakupach nie dałabym rady sama
tulipanka jest offline  
Stary 2008-03-20, 13:55   #3534
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
UWAGA, UWAGA, właśnie pan listonosz wręczył mi paczkę z fioletową wstążką bez cła, bez kłopotów. Dolce Vita jest moja
Chciałabym ogromnie podziękować Homykowi! Iwonko - jestem ogormnie wdzięczna za pomoc w zakupach nie dałabym rady sama
Kasiu, ogromnie sie cieszę Z niecierpliwością czekałam na wieści od Ciebie. Dobrze, że już po wszystkim. Mam nadzieję, że jesteś z DV zadowolona

Nebrasko
Annamarie będzie dobrze, zobaczysz
homyk jest offline  
Stary 2008-03-20, 14:52   #3535
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak sytuacja wygląda dokładnie, ale mam głębokie przekonanie, że gdybyście zaryzykowali wyprowadzkę - udałoby Wam się. Co najwyżej byłoby trudniej finansowo, ale czasem trzeba wybrać mniejsze zło.
Cokolwiek zdecydujesz - życzę Ci, żebyś była zadowolona z wyboru.
Nie jest tragicznie, np dzisiaj jest bardzo dobrze, teściowa ma menopauzę także pewnie temu tez jest taka drażliwa.

Dostałam koraliczki dzisiaj i będę działać, a all pozamawiałam jeszcze srebrne części, tzn gwoździe, bigle, kulki, bo mam tego za mało zdecydowanie.

Mój tż zapisał sie na myśliwego hehe

Iwonko
ależ Ty ładna jesteś
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-20, 16:31   #3536
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dziękuję za miłe komentarze odnośnie butków. Myślę, że wielu osobom mogą się nie podobać, bo są specyficzne (jedyne które mi się spodobały w całym centrum), ale najważniejsze, że dla mnie są super
Jestem po szkoleniu, nowy projekt w pracy bardzo mi się podoba i napewno dam radę. W ogóle mam dobry humor i idę zaraz na piwusia jednego As usual.

Wszyscy sprzątają, pieką, babrają się robotą, a ja mam cudnie wolny weekend i sobie wypocznę (bo święta mnie ani ziębią ani grzeją, nie obchodzę) Pożyczyłam dzisiaj książkę, której jeszcze nie mam w swojej kolekcji Łysiaka i pożrę ją w weekend.
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-20, 16:44   #3537
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość

Nebrasko z pocztą jak widać są rozmaite problemy- ja mam taki z gatunku idiotycznych, mianowicie ulicę o dziwnej nazwie.
Your Angel oraz Annmarie wiedzą bo się z nimi wymieniałam (przy okazji Annmarie sprawdziłam- pan który obdarzył moją ulice swoim nazwiskiem, był XIX wiecznym miastowym naukowcem).
W każdym razie, dziś interweniowałam na Allegro, czemu paczka, za którą dokonałam wpłaty 2 tygodnie temu, jeszcze do mnie nie dotarła. Pani ze stpoickim spokojem odpisała, że wysłała na podany adres, czyli ulice Staszica. Tylko że ja nie mieszkam na Staszica, a to już czwarta paczka z dokładnie tą samą pomyłką
Stary 2008-03-20, 17:02   #3538
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
W każdym razie, dziś interweniowałam na Allegro, czemu paczka, za którą dokonałam wpłaty 2 tygodnie temu, jeszcze do mnie nie dotarła. Pani ze stpoickim spokojem odpisała, że wysłała na podany adres, czyli ulice Staszica. Tylko że ja nie mieszkam na Staszica, a to już czwarta paczka z dokładnie tą samą pomyłką
\

Staszica? A masz podobna nazwę ulicy czy całkiem inną?

Kochane a to coś to moje pierwsze w życiu ręcznie robione kolczyczki, proszę sie nie śmiać

Sabbath
jak sie nauczę to zrobię Ci piękne czerwone kolczyki, obiecuje i wierz mi nie za flakon perfum a tylko tyle ile wyniesie materiał

A to moja kota leżąca na biurku od komputera udająca rozmowę przez komórkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050406.JPG (71,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050398.JPG (69,6 KB, 34 załadowań)
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-20, 17:10   #3539
lavenderfay
Rozeznanie

Zuziuniu bardzo ładne kolczyki, powodzenia w dalszych projektach. Jak raz Cię wciągnie to przepadniesz

A, i kot też cudny, widać po mordce, że bardzo szczęśliwy

Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline  
Stary 2008-03-20, 17:16   #3540
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
\

Staszica? A masz podobna nazwę ulicy czy całkiem inną?
Zuziuniu nazwa ulicy jest właście bardzo podobna, różni się jedynie dwiema literkami, więc faktycznie ktoś w pośpiechu może ją odczytać jako Staszica.
A moje kocisko też tak potrafi się połozyć na telefonie Raz źle trafił i mu pod głową zawibrował, biedaczek w ciężkim szoku nie wiedział co się dzieje, co to za podły zwierz mu drzemke przerwał

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości