Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-25, 22:14   #3901
your Angel
czyli Endżi

Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Edit: Angel moje ulubione rozswietlacze pochodza ze stajni Diora sa w pieknych prostych srebrnych puderniach
A jaka jest pełna nazwa tych bajerków ?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
UE dopilnuje tego, na terenie swoich panstw i jednoczesnie zabroni dystrybucji kosmetykow testowanych, spoza Europy- czyli sila rzeczy, takze inne panstwa musza opracowac nowe metody testow Chyba, ze nie zalezy im na kilkusetmilionowym rynku zbytu
Bardzo dobra wiadomość!
Cytat:
Polecam goraco- to moj nr 1
O tak, pamiętem fotkę z Twoim oczkiem upiększonym tym tuszem Poezja

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ostatnio się skusiłam na nowość Clinique i teraz troche żałuję - muszę nim sie maziać ze trzy razy, żeby było coś widać Trzeba mu jednak oddać to, że nie rozmazuje się ani nie osypuje
Tymenko, a jaka jest pełna nazwa?
Ja teraz w ten weekend po raz pierwszy pomalowałam rzęsiska legendarnym High Impact Clinique Fajny Wszechstronny, ale wygląda bardzo naturalnie, wcale nie obciąża, świetnie leży.
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:14   #3902
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
MaxFactor jak byk wisi w firmach testujących...
Choćby tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749

Jego na szczęście mi nie żal, bo tusze mnie uczulają, a reszta kolorówki jest jakości conajmniej marnej.
Max Factor to rozpacz...

Ktoś wie, jak dokładnie jest z Diorem? Bo zabroniłam ostatnio mojemu Miłemu zrobić sobie prezent z Diora - obiło mi się coś, że testują...

No i Head and Shoulders... Przegapiłam dotychczas i boję się, że przy następnych zakupach będę miała ciężka przeprawę z Królewną.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:17   #3903
tulipanka
Zakorzenienie

O, teraz już lepszy temat (chociaż dzisiaj, po rozświetlaczowej dyskusji, malując się, maźnęłam się też rozświetlaczem )

2000 Calorie kupię koniecznie, zawsze zapominam, że miałam go przetestować, a jeśli piszecie, że robi firanki, to już jestem przekonana w 100%, że muszę go mieć
Miałam Hypnose i Flextencils Lancome i bardzo, bardzo je lubiłam, przede wszystkim za dobry efekt i za to, że się nie rozmazywały, nawet jak trafiłam na śnieżycę
A teraz szykuję się do High Definition Clinique, tego i z grzebykiem i szczoteczką. Jak nie lubię szczoteczek w tuszach, to takie połączenie mi pasuje

Też nie lubicie świeżych, nowo kupionych tuszy? Bo ja się nie umiem takimi malować, musi trochę podeschnąć, wtedy maluje mi się lepiej
tulipanka jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:17   #3904
rachela
Zakorzenienie

Sabbath, zajrzyj do mojego podpisu.

H&S należy do testującego molocha.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:18   #3905
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zuziu, a ile kosztuje ten tusz Collistara?
Podaje dokladnie w Douglasie 79 zl,zaproponowala mi konsultantka i naprawde sie sprawdzil ,teraz zakupilam drugi
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:22   #3906
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath, zajrzyj do mojego podpisu.

H&S należy do testującego molocha.
Zaglądałam (mam to na dysku) i tak mi się właśnie wydawało, kiedy zabraniałam, a teraz nie mogłam znaleźć. No klapa kompletna...

Z drugiej strony, przynajmniej nie kuszą Smashboxy.

Co do rozświetlaczy: nie mam żadnego (i nigdy nie używałam), więc szukam w ciemno i z obłędem w oczach.
Z różami eksperymentowałam. Kupiłam Bourjois i jest do chrzanu. Moim zdaniem.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:23   #3907
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Już nigdy nie kupię nic z Garniera

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz - z tego, co wiem, czasem producenci dają znaczek, że produkt nie był testowany na zwierzętach - i często to prawda, tylko problem jest taki, że poszczególne składniki były A do tego firma czasem się nie przyznaje Jest jakaś lista totalnie "przyjaznych" i nie testowanych absolutnie na żadnym etapie, marek, produktów, firm?

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-25 o 22:28 Powód: dopisek
madziczka jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:24   #3908
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
Bardzo ładna Jesteś niesamowicie podobna do mojej licealnej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Effet Faux Cils YSL już dawno by zdechł
Podobnie jak bubel Everlong Po dwóch tygodniach mumia dosłownie + gratis w postaci osypywania i malowniczego efektu pandy Na szczęście to dziadostwo dostałam a nie kupiłam z własnej nieprzymuszonej woli, bo chyba bym się pochlastała ze złości, a fe!
Obecnie jadę na Mary Kay Ultimate Mascara (bardzo fajny i nie testowany na zwierzaczkach )
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:27   #3909
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Co do tuszów, to specjalistką raczej nie jestem. W przeciwieństwie do wiekszości dziewczyn, u mnie tusze bardzo długo zachowuja świeżość. Najkrócej, bo około roku mialam tusz z Palomy, który mi się po prostu skończył. Ale nie zdarza mi się, aby tusz mi wysechł czy zbił się w grudki. A ponieważ nie maluje oczu codziennie, więc jestem chyba jedną z nielicznych Wizażanek, które w calym życiu zuzyły może z 10 tuszy...

Mam jeden, który kupiłam około 7 lat temu (sic!) i wciąz maluje - jest to kolor błękitny Margaret Astor z serii "Long Life". Faktycznie, long...

A obecnie mam dwa tusze - wydłużający Gosha, który daje naturalny efekt oraz Volume Express Maybelline, którym mozna uzyskac zarówno naturany, jak i nieco mocniejszy efekt.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:31   #3910
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Też nie lubicie świeżych, nowo kupionych tuszy? Bo ja się nie umiem takimi malować, musi trochę podeschnąć, wtedy maluje mi się lepiej
Świeże, tylko świeże i mokre Takie są najbardziej plastyczne i w moim odczuciu najfajniej się aplikują Takie już trochę bardziej suche oblepiają i robią "motyle nóżki"
Wolę mokruteńkie

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Podobnie jak bubel Everlong Po dwóch tygodniach mumia dosłownie + gratis w postaci osypywania i malowniczego efektu pandy Na szczęście to dziadostwo dostałam a nie kupiłam z własnej nieprzymuszonej woli, bo chyba bym się pochlastała ze złości, a fe!
Obecnie jadę na Mary Kay Ultimate Mascara (bardzo fajny i nie testowany na zwierzaczkach )
O "mumia" - tego słóweczka mi brakowało
Jeśli chodzi o tusze Mary Kay to podobno świetny jest ten jakiś tam wydłużający
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:37   #3911
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Musze sprawdzic bo poza maskara nic nie znam

Porownalabym ja z maskara YSL Effekt Faux tylko tansza i dluzej zachowuje swiezosc .
Pogrubia rzesy ale nie jest to efekt teatralnosci
Poza tym 3D Collistara ma piekny odcien czerni i (o ile sie nie myle) calkiem spora pojemnosc
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:45   #3912
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
O "mumia" - tego słóweczka mi brakowało

Cytat:
Jeśli chodzi o tusze Mary Kay to podobno świetny jest ten jakiś tam wydłużający
Chodzi o TEN , a ja mam pogrubiający, czyli TEN

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-25, 22:46   #3913
czarnazuzia1

Cytat:
Poza tym 3D Collistara ma piekny odcien czerni i (o ile sie nie myle) calkiem spora objetosc
Tak Katt taka bardzo gleboka czen i jest go 8 ml, z dystansem podchodzilam do tego tuszu ale przyznaje ,ze spelnil moje oczekiwania .
Musze teraz sprawdzic rozswietlacze z Collistara Aniolek wspominala o nich ,a w temacie rozswietlaczy jestem zielona jak wiosenna trawka.
Stary 2008-03-25, 22:48   #3914
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Na szczescie UE ma tutaj nadrzedna role
Tylko zastanawiam sie, czy nie bedzie za bardzo sklejal mi rzes bo mam krotkie, ale geste jak szczoteczki i w zasadzie potrzebny mi tusz tylko wydluzajacy

Lece spac
Kasiu-na podstawie opisu rzes, zaczelam sie obawiac, ze LashXL moze Ci sie jednak nie spodobac
Wbrew nazwie, glownie pogrubia- przynajmniej moje rzesy.
A mam z natury b.dlugie, dosc geste, ale pojedyncze wloski sa cieniutkie- i ten tusz po prostu podkresla ich naturalne atuty. Mnie odpowiada taki wlasnie efekt pogrubienia, bez "owadzich nozek" i teatralnego efektu. Niestety, moze sie okazac, ze Twoje rzesy za malo wydluzy.

Dobranoc
Cytat:
Tak Katt taka bardzo gleboka czen i jest go 8 ml, z dystansem podchodzilam do tego tuszu ale przyznaje ,ze spelnil moje oczekiwania .
Musze teraz sprawdzic rozswietlacze z Collistara Aniolek wspominala o nich ,a w temacie rozswietlaczy jestem zielona jak wiosenna trawka.
Zuziu, rozswietlacze Collistar, ktore ja mialam i widzialam w sklepie, sa bbbb. blyszczace, wrecz karnawalowe- moim zdaniem, raczej nie nadaja sie na co dzien.

Od siebie moge napisac, ze najlepszym rozswietlaczem w kremie, jaki kiedykolwiek mialam, jest baza Lumene-Crystal Radiance, na zdjeciu, pierwsza od lewej. Opalizuje na rozowawo, wiec nadaje sie do "ochladzania" i rozjasniania, (czyli jest pozyteczna dla bladziochow) ocienia podkladu.
Poza tym C.R.Lumene nie jest droga, ladnie pachnie, nie zapycha i nie uczula, nawet mnie
Z rozswietlaczy w kamieniu, niezmiennie, polecam "maczki" Clinique'a, czyli Fresh Bloom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21-bazy.jpg (108,5 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2008-03-25 o 23:53 Powód: fotka:)
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:12   #3915
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Chodzi o TEN , a ja mam pogrubiający, czyli TEN

Boże, dziewczyny, rozbrajacie mnie z tym TEN, ten, TEEEN
Miałam pod wieczór dość niemrawy humor, ale co piwo robi z człowiekiem (dobrego, bo w małych ilościach, na nerki dobrze wpływa i leczy przeziębienia). Także dobrej nocy
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:19   #3916
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Świeże, tylko świeże i mokre Takie są najbardziej plastyczne i w moim odczuciu najfajniej się aplikują Takie już trochę bardziej suche oblepiają i robią "motyle nóżki"
Wolę mokruteńkie
Dokladnie Ja tez lubie "swiezaki"
Dlatego Aggie- jestes prawdziwa rekordzistka 7 lat!
Ja wymieniam tusze maksymalnie co pol roku, (w praktyce co ok. 3-4 miesiace)- nawet gdy wygladaja jeszcze calkiem poprawnie, ale zapach lub konsystencja przestaja mi sie podobac- wyrzucam.

-----------------------------------------------
Skoro jestesmy w temacie testow, mam dobra wiadomosc odnosnie CdG.
Ostatnio wyczytalam na nowym kartoniku perfum CdG2, (na poprzednich jeszcze nie bylo tego info), ze CdG nalezy do grupy Puig S.A. - ktora nie testuje na zwierzetach i jest na liscie OK Pety
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:25   #3917
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyny, rozbrajacie mnie z tym TEN, ten, TEEEN
No co, no co...?

Cytat:
Skoro jestesmy w temacie testow, mam dobra wiadomosc odnosnie CdG.
Ostatnio wyczytalam na nowym kartoniku perfum CdG2, (na poprzednich jeszcze nie bylo tego info), ze CdG nalezy do grupy Puig S.A. - ktora nie testuje na zwierzetach i jest na liscie OK Pety
Ufff! Wspaniała wiadomość!

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:29   #3918
your Angel
czyli Endżi

Aggie, bo wiesz co... ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała z tak długim chomikowaniem tuszu Ten typ kosmetyku jest ważny tylko (aż ) 6 miesięcy od daty otwarcia opakowania (widnieje na nich znaczek otwartego słoiczka z cyferką 6). Bo to po prostu specyficzny kosmetyk, który ma kontakt z wrażliwą częścią ciała jaką w tym wypadku jest oko

Podczas używania tuszu wtłacza się do niego powietrze, mimowolnie pakują się tam drobnoustroje, które niestety mogą się mnożyć w tak przyjemnym środowisku Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tusz i szczoteczka wygląda OK to pod mikroskopem może już tak nie być

Katt, ekstra wiadomość

Sałataaaaa ... Nie znam francuza, ale to słóweczko akurat tak

CzarnaZuziu, robiłam próbę Żaden poprzedni mnie nie satysfakcjonował
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:31   #3919
czarnazuzia1

Katt dziekuje pieknie sprawdze Lumene
Maczki Clinique mam 01 Peony.

Salatunciu teraz masz przyzwoity av (chociaz ja juzem stara i niedowidzaca ,a do Twojego sie tak przyzwyczailam ,ze po konturach poznawalam)

Aniol ty tez szaleju dzis sie najadlas co otworze strone to kurka wodna zastanawiam sie czy juz zupelnie padlo mi na oczy w postaci oczoplasu?
No patrz ty zanim napisalam to juz zdarzylas zmienic av
Stary 2008-03-25, 23:36   #3920
Kattarina
Zakorzenienie

Salato- super avek

Angel- wracaj z poprzednim avkiem . Przepieknie w nim wygladalas, a ja nie zdazylam sie mu dokladniej przyjrzec. Po odswiezeniu strony- zniknal

Zuziu- ucieszylabym sie, gdyby baza Lumene okazala sie dobra takze dla Ciebie
- jest naprawde milutka
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:37   #3921
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Aniołku, słit av! (był, aleś znowu zmieniła... )

Cytat:
Aggie, bo wiesz co... ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała z tak długim chomikowaniem tuszu Ten typ kosmetyku jest ważny tylko (aż ) 6 misięcy od daty otwarcia opakowania (widnieje na nich znaczek otwartego słoiczka z cyferką 6). Bo to po prostu specyficzny kosmetyk, który ma kontakt z wrażliwą częścią ciała jaką w tym wypadku jest oko

Podczas używania tuszu wtłacza się do niego powietrze, mimowolnie pakują się tam drobnoustroje, które niestety mogą się mnożyć w tak przyjemnym środowisku Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tusz i szczoteczka wygląda OK to pod mikroskopem może już tak nie być
Czyli mówiąc prosto z mostu, czyli po ludzku... taki tusz to istna, tykająca bomba biologiczna (!!!)
Aggie Kochana! Całe "Perfumy" zamartwiają się i błagają: wyrzuć to paskudztwo! Nie chcemy, żeby ta bomba nieoczekiwanie w następnych latach () zrobiła: "bum!"

/edit/

Dziewczyny, dziękowaczki!

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:48   #3922
czarnazuzia1

Dobranoc wszystkim
Stary 2008-03-25, 23:50   #3923
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Dobranoc wszystkim
Teresko, Miłych Snów!

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:51   #3924
your Angel
czyli Endżi

Dobra, wrzucam poprzedni av, bo zrzędzicie jak nie powiem co A już sobie taki fajny z Miasteczka Twin Peaks wyszukałam

To zdjęcie ładniej wygląda w naturalnym, większym formacie Haha, ale moje cienie pod oczami widać nawet w takim pomniejszeniu

No właśnie Aggie, bo kurczę jeszcze nam... tfu! tfu! tfu! przez lewe ramię ... oślepniesz, no!

Teresko, dobranoc Pachnących snów
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-25, 23:58   #3925
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, wrzucam poprzedni av, bo zrzędzicie jak nie powiem co A już sobie taki fajny z Miasteczka Twin Peaks wyszukałam
Dziekowac
Cytat:

To zdjęcie ładniej wygląda w naturalnym, większym formacie Haha, ale moje cienie pod oczami widać nawet w takim pomniejszeniu
To ja chetnie podrzuce Ci adres @ na PW, zebym sobie mogla poogladac wiekszy format zdjecia

--------------------------------------------
Zuziu vel Teresko- dobranoc
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-26, 00:00   #3926
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Dobra, wrzucam poprzedni av, bo zrzędzicie jak nie powiem co
Nooo, wreszcie! Grzeczna dziewczynka!

Cytat:
To zdjęcie ładniej wygląda w naturalnym, większym formacie
Cytat:
Co? Jeszcze ładniej? Matulu! Dobrze, że to jest takie malutkie, bo inaczej to byłaby zbyt duża dawka piękna na raz...

/edit/ Ja też chcę tak jak Katt, ja też!

Cytat:
No właśnie Aggie, bo kurczę jeszcze nam... tfu! tfu! tfu! przez lewe ramię ... oślepniesz, no!
A to byłoby po stokroć niewskazane!

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-03-26, 00:07   #3927
your Angel
czyli Endżi

Nie róbcie scen...

Wrzucam i mam nadzieję, że szybko zniknie w odmętach wątku . (zdjęcie robione o 5 nad ranem - beznadziejne światło - i w czasie sesji - beznadziejna kondycja oczu i okolic dookoła oczu )

A teraz proponuję wrócić do tematów autentycznie ciekawych tj np kolorówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia DSC01792.JPG (109,9 KB, 70 załadowań)
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-26, 00:07   #3928
Kattarina
Zakorzenienie

Znalazlam tusz Collistar 3D w KWC- i okazuje sie, ze ma nawet 10ml

Angel- slicznie Czy to autoportret? Jesli tak, to smialo moge stwierdzic, ze sama robisz sobie najlepsze zdjecia, najwierniej oddajace rzeczywista urode , (co przeciez nie jest wcale latwe, z powodu dystorsji)
Kattarina jest offline  
Stary 2008-03-26, 00:08   #3929
Lea93
Zadomowienie

Aniele, prawdziwa piękność z Ciebie ah...

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-03-26, 00:11   #3930
your Angel
czyli Endżi

Lea, dziękuję Ale naprawdę nie chcę już komentarzy na ten temat

Oglądałam Twoją nową dostawę fotek na n-k Jezu, aleś Ty nieprzyzwoicie śliczna. I zazdroszczę filigranowej figurki, której ja nigdy nie będę miała

Katt, tak tą foteczkę robiłam sama Jakoś do siebie mam większe zaufanie (ale niektóre z imprez robione przez innych też mogą być ). Powiem jednak nieskromnie, że mi po prostu "wychodzą" zdjęcia Zdecydowanie nie tylko mojej postaci
your Angel jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości