Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-11, 18:12   #2761
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja się ledwo z łóżką zwleklam Wirus paskudny mnie dopadł i wszytkich moich gości, którzy byli w niedzielę. W sumie to niezły pomorek bo zachorowało 6 osób
Kasiu, zdrowiej szybciutko

Jestem w takim stanie ducha, że najlepiej by mi chyba zrobiło, jakbym komuś mocno przywaliła (albo odwrotnie ), nie wiem, czy to ma zwiazek z pogodą, czy z porą roku (miesiąca raczej nie) ale wszystko mnie drazni, mam wszystkiego dość i coś bym zmieniła - w życiu, w pracy, ch...a wie w czym. Nie wiem własciwie po co to pisze, po prostu musiałam się gdzieś wygadać, coby mnie całkiem dół nie ogarnął. Mozecie ten kawałek po prostu pominąć
Stary 2008-03-11, 18:18   #2762
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kasiu, zdrowiej szybciutko

Jestem w takim stanie ducha, że najlepiej by mi chyba zrobiło, jakbym komuś mocno przywaliła (albo odwrotnie ), nie wiem, czy to ma zwiazek z pogodą, czy z porą roku (miesiąca raczej nie) ale wszystko mnie drazni, mam wszystkiego dość i coś bym zmieniła - w życiu, w pracy, ch...a wie w czym. Nie wiem własciwie po co to pisze, po prostu musiałam się gdzieś wygadać, coby mnie całkiem dół nie ogarnął. Mozecie ten kawałek po prostu pominąć
Nie martw się bo i ja mam podły humor, wszystko mnie drażni bez powodu...moze to jakieś hormony? Moze przesilenie- nie wiem? Ale sama ze soba nie wytrzymuje
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 18:57   #2763
Fenris
Czekam na Ragnarok

Właśnie pofarbowałam się się farbą Palette Radiance na czerwono - nie czytałam recenzji, skusiłam się w ciemno. Mam krwisto-czerwone odrosty 2 cm i czarne włosy takie jak były. Okrutne!!! Chyba kogoś wyślę do sklepu po kolejną farbę
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-11, 18:59   #2764
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie pofarbowałam się się farbą Palette Radiance na czerwono - nie czytałam recenzji, skusiłam się w ciemno. Mam krwisto-czerwone odrosty 2 cm i czarne włosy takie jak były. Okrutne!!! Chyba kogoś wyślę do sklepu po kolejną farbę
O kurczę
Stary 2008-03-11, 19:00   #2765
your Angel
czyli Endżi

Przywlekłam się poskarżyć i wyżalić Bo nie ma na to lepszego miejsca niż Scent Bar

Ta cefalosporyna to pomiot szatana, mam jej dosyć i odliczam już tabletki, które mi zostały żeby je pożreć w wyznaczonym czasie i żeby to wszystko się skończyło

Czuję się bez-na-dziej-nie. Wczoraj ledwo się zwlekłam z łóżka i już podczas ubierania wiedziełam, że to bez sensu i że nie dam rady jechać do Tricity na zajęcia Wróciłam do łóżka i prawie cały dzień spałam Boli mnie głowa, brzuch, jest mi niedobrze, jestem taka jakaś rozbita, opuchnięta i mam wrażenie jakbym miała gorączkę (ale wszyscy mnie obmacują i mówią, że gorączki niet) i wydaje mi się, że węzły chłonne są jakieś dziwne Ale może już mam paranoję. Poczytałam w necie o tym leku i dochodzę do wniosku, że skutki uboczne i objawy reakcji uczuleniowych są iście imponujące

Dzisiaj koleżanka mnie nastraszyła, że powinnam odstawić to cudo, bo koleżanka jej siostry tak się załatwiła jakimś antybiotykiem, że wylądowała w szpitalu Ale ja na bank nie jestem uczolona i wkurza mnie, że nie wiem co się dzieje Poza tym chyba dochodzą do tego jeszcze inne atrakcje Biorę to coś na infekcję bakteryjną (choć nie ma pewności, że ją w ogóle mam) i wszystko wskazuje, że po drodze nabawiłam się innej infekcji - kto jest choć trochę zorientowany to wie jakimi infekcjami może grozić zażywanie antybiotyków Tragedia...

Polazłabym do lekarza, bo nie jestem cierpiętnicą, ale nawet nie mam przy sobie książeczki zdrowia - a u nas w PL niestety służba zdrowia wygląda jak wygląda No i zostało mi raptem 7 tabletek - czyli jedna dziś i po dwie przez następne 3 dni Więc teraz rzucanie ich w kąt chyba nie ma sensu
Bez-na-dzie-ja.

No, w każdym razie zaczynam spisywać testament Żyj szybko, umieraj młodo - to takie rock'n'rollowe I muszę wytypować kilka osób, które zaopiekują się moimi kochanymi flaszeczkami

Idę zjeść zupy brokułowej na pocieszenie

Fenris, ciemne włosy ciężko się farbuje i niełatwo chwytają kolor Może żeby to naprawić to przemaluj raz jeszcze całość - tym razem na czarno - ale potrzymaj farbę dłużej na samych odrostach?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:11   #2766
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
muszę wytypować kilka osób, które zaopiekują się moimi kochanymi flaszeczkami
*uśmiecha się zalotnie*

a tak serio, to faktycznie nieprzyjemnie z tymi antybiotykami... żeby Cię tylko jakoś poważniej nie załatwiły, kurczę ... nie wiem co poradzić

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:15   #2767
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Biorę to coś na infekcję bakteryjną (choć nie ma pewności, że ją w ogóle mam) i wszystko wskazuje, że po drodze nabawiłam się innej infekcji - kto jest choć trochę zorientowany to wie jakimi infekcjami może grozić zażywanie antybiotyków Tragedia...
Ja jestem wrażliwa na punkcie antybiotyków i też zawsze muszę mieć ochronę. Co do infekcji... Właśnie wydałam 110zł na jakieś piep.rzone leki właśnie w tym kierunku ;( Coś mnie trafi zaraz! Niby mam tabletki też dla faceta, bo to przez niego, ale on nie bierze żadnych tabletek i czarno to widzę.
Cytat:
Fenris, ciemne włosy ciężko się farbuje i niełatwo chwytają kolor Może żeby to naprawić to przemaluj raz jeszcze całość - tym razem na czarno - ale potrzymaj farbę dłużej na samych odrostach?
Właśnie tato jedzie po farbę do sklepu. Dwie naraz - ja nie wiem czy mi włosy nie wypadną
Brrrrrr
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:28   #2768
taiwa
Zadomowienie

Angel, nie dawaj się chorobie, chyba nie musisz jeszcze rozdzilać flaszek po znajomych
A tak poważnie, dobrze by było te objawy skonsultować z lekarzem, choć wiem jak to jest, żeby się do jakiegoś dostać, wtedy kiedy człowiekowi potrzeba
Sama lekarzem nie jestem, ale wydaje mi się, że jeśli antybiotyk ma spowodowac ostrą reakcję uczuleniową- np. taką, wymagającą hospitalizacji, powoduje ją bardzo szybko. To co opisujesz, to raczej obajwy dużego osłabienia, co oczywiście dobre też nie jest, ale koleżanka niepotrzebnie Cię straszyła
Ostatnio mało się odzywam, bo jestem non-stop w biegu i już tak zmęczona, że padam. Przesilenie wiosenne mie dopadło jak nic, a oprócz tego narkolepsja chyba Plan zajęć na ten semestr mam rozwalony w drobiazgi, przez ilość okienek, zajęcia w dwóch różnych miejscach, po dwóch stronach miasta, aż sama się dziwie, że jakoś to ogarniam.
Stary 2008-03-11, 19:31   #2769
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Your Angel - szybkiego calkowitego ozdrowienia.

Poszukujacym pracy - trzymam kciuki.

W poniedzialek lub wtorek przyszego tygodnia przenosimy sie do nowych biur, S. zostawia mnie na kilka dni sama, jutro jest ostatni dzien i uczy mnie na szybko tego co potrzebuje na poczatek tygodnia.

A dzis mnie zalatwil - po lunchu siadamy a on pyta 'M. jak sie nazywa to male cos na czym kladziesz pileczke golfowa?'
ja 'podstawka na pileczke?'
on 'nie, hm to ma nazwa, ja zapomnialem...'

Wiec ja wlaze w Wikipedie, czytam o golfie i znajduje terminologie i nazwe podstawki i rzecze
'tee?'

S. z demonicznym smiechem 'yes please'
Sikalam w majty. Z wlasnej glupoty. Herbate zrobilam.

Zreszta jego teksty, dowiedzial sie jaka lubie muze i np dzis
'jaki masz numer telefonu?' (biurowego)
wiec mowie, ze nie mam pojecia na co slysze
pewnie 666 the number of the beast...

pozniej - 'Steve zaraz przyjdzie i musze Run to the hills...'

rzuca tekstami z piosenek a juz najbardziej mnie rozwalil jak mowi 'wybralem sobie juz piosenke jak chce miec na pogrzebie'

i tu uwaga 'Since u've been gone'

Najlepsze jest w nim to, ze on z glupawki w jednej sekundzie potrafi przejsc do powaznych spraw. A mna jeszcze dlugo potem telepie ze smiechu.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:34   #2770
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Aniołku trzymaj się, ale następnym razem powiedz lekarzowi, jakie miałaś odczucia. Po co masz się męczyć, a to rzeczywiście może być jakieś uczulenie.

Mnie natomiast rozbolała głowa, siedziałam ,pisałam pracę i nagle łupWzięłam 2 ibupromy i modlę się, żeby przeszło, bo chciałam dziś jeszcze popisać trochę Idzie w końcu zmiana pogody, a jam czuła na takie rzeczy

Hecate - szefa to ty masz jednorazowego

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-11 o 19:35 Powód: dopisek
madziczka jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:35   #2771
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Historia z "tee" jest po prostu bosssska
Stary 2008-03-11, 19:38   #2772
Fenris
Czekam na Ragnarok

Hecate - też bym chciała takiego poprawiacza humoru Fajna atmosfera.
I poprawiłaś mi humor
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:40   #2773
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja się ledwo z łóżką zwleklam Wirus paskudny mnie dopadł i wszytkich moich gości, którzy byli w niedzielę. W sumie to niezły pomorek bo zachorowało 6 osób
Tymeniu, szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Nie brzmi dobrze...

Cytat:
Przywlekłam się poskarżyć i wyżalić Bo nie ma na to lepszego miejsca niż Scent Bar

Ta cefalosporyna to pomiot szatana, mam jej dosyć i odliczam już tabletki, które mi zostały żeby je pożreć w wyznaczonym czasie i żeby to wszystko się skończyło

Czuję się bez-na-dziej-nie. Wczoraj ledwo się zwlekłam z łóżka i już podczas ubierania wiedziełam, że to bez sensu i że nie dam rady jechać do Tricity na zajęcia Wróciłam do łóżka i prawie cały dzień spałam Boli mnie głowa, brzuch, jest mi niedobrze, jestem taka jakaś rozbita, opuchnięta i mam wrażenie jakbym miała gorączkę (ale wszyscy mnie obmacują i mówią, że gorączki niet) i wydaje mi się, że węzły chłonne są jakieś dziwne Ale może już mam paranoję. Poczytałam w necie o tym leku i dochodzę do wniosku, że skutki uboczne i objawy reakcji uczuleniowych są iście imponujące

Dzisiaj koleżanka mnie nastraszyła, że powinnam odstawić to cudo, bo koleżanka jej siostry tak się załatwiła jakimś antybiotykiem, że wylądowała w szpitalu Ale ja na bank nie jestem uczolona i wkurza mnie, że nie wiem co się dzieje Poza tym chyba dochodzą do tego jeszcze inne atrakcje Biorę to coś na infekcję bakteryjną (choć nie ma pewności, że ją w ogóle mam) i wszystko wskazuje, że po drodze nabawiłam się innej infekcji - kto jest choć trochę zorientowany to wie jakimi infekcjami może grozić zażywanie antybiotyków Tragedia...

Polazłabym do lekarza, bo nie jestem cierpiętnicą, ale nawet nie mam przy sobie książeczki zdrowia - a u nas w PL niestety służba zdrowia wygląda jak wygląda No i zostało mi raptem 7 tabletek - czyli jedna dziś i po dwie przez następne 3 dni Więc teraz rzucanie ich w kąt chyba nie ma sensu
Bez-na-dzie-ja.

No, w każdym razie zaczynam spisywać testament Żyj szybko, umieraj młodo - to takie rock'n'rollowe I muszę wytypować kilka osób, które zaopiekują się moimi kochanymi flaszeczkami

Idę zjeść zupy brokułowej na pocieszenie
Aniołku , mam nadzieję, że szybko ci przejdzie, wrócisz do pełni sił i odstawisz te tabletki.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:40   #2774
Lea93
Zadomowienie

Hecate, bardzo się ciesze, że w tej "nowej pracy" masz taką super atmosferę, szef zabójczy normalnie .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-03-11, 19:55   #2775
agnyska81
Zakorzenienie

Dziewczyny, ten dzień jakiś taki do dupy
Wróciłam dziś do pracy po dwóch dniach wolnego (to chyba nie tak dużo, co?), a tu cały sekretariat zawalony papierzyskami. Nosz fak, a co jakby mnie nie było dwa tygodnie? Miałam więc kupę roboty, ale wyrobiłam się ze wszystkim i jeszcze nawet udało mi się załatwić zaległą sprawę, z którą miałam duży problem.
Ale oczywiście nie obyło się bez stresu. Obudziłam się o 3 nad ranem. Przez całą noc śniło mi się, że spóźniam się do pracy (bagatela, o dwie godziny), trzy razy nie mogłam zdążyć na autobus. Masakra, umęczyłam się strasznie.
Długi weekend w domu był cudowny, bardzo miło spędziliśmy go w dwójkę, czułam się świetnie. Jeden dzień w pracy wystarczył, żeby znowu zaczęło mnie boleć gardło (taka ani zdrowa ani chora jestem chyba od dwóch tygodni). Czy to stres tak działa?

Do tego jestem dziś marudna jak mało kiedy (Margotko, Zuziu, rozumiem i łączę się w bólu), zatruwam życie M. A on przychodzi jeszcze do mnie, przytula i mówi że mnie kocha. Nienormalny, ale kochany. Wzruszyłam się.
Zmykam do łazienki, a przed snem poczytam HP i potestuję Lutka (chyba padnie na Arabie) z okazji imienin

Ach, jeszcze jeden miły akcent dziś: kupiłam róż Kanebo po okazyjnej cenie, aż sama się sobie dziwię.

Przytulaki dla Wszystkich zdołowanych i chorujących.

Oczywiście jestem opóźniona: przegapiłam urodzinki Gwaihally (wszystkiego naj naj i dużo miłości ) i rozmowę o pracę Madziczki (trzymam kciuki).

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-03-11, 20:01   #2776
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Nie martw się to tylko włosy ale znam ten ból

Cytat:
Właśnie tato jedzie po farbę do sklepu. Dwie naraz - ja nie wiem czy mi włosy nie wypadną
Brrrrrr
Nie wypadną, ja w lipcu 2 farbowania pod rząd, bo miał być blond a wyszły jakieś truskawkowe, po 2 farbowaniu rude, załamka totalna, aż ryczałam, a po tyg rozjasnianie, do tej pory widac tego efekty (rude przebłyski), ale niedługo zrobię sie na brunets i bedzie dopiero klawo jak ch......
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 20:16   #2777
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Nie wypadną, ja w lipcu 2 farbowania pod rząd, bo miał być blond a wyszły jakieś truskawkowe, po 2 farbowaniu rude, załamka totalna, aż ryczałam, a po tyg rozjasnianie, do tej pory widac tego efekty (rude przebłyski), ale niedługo zrobię sie na brunets i bedzie dopiero klawo jak ch......
Kilka lat temu wstecz zachcialo mi sie blondu, mialam robione pasemka ale chcialam cala czache w jasnym blondzie.
Moja fryzjera (powaznie fryzjera) zrobila mi i po uplywie czasu patrze - kurde no zolte sa!!
ona 'to wina swiatla sztucznego, rano przy dziennym bedzie inaczej'

Wstalam rano i co - jajco. Doslownie i w przenosni na glowie. Po 3 dniach wyladowalam u innego fryzjera, a tam na jajcowie robila mi laska rozjasniaczem pasmka. Wlosy sciela mi poteznie i systematycznie co jakis czas sciagala mi resztki zoltka az osiagnelam blond jakis chcialam.

A moral taki - jakims cudem wlosy mi nie wypadly a stylizowalam je suszara, lakiery, zele...

(pozniej, kilka miesiecy pozniej scielam sie na krotko)

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-03-11, 20:24   #2778
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Agnysko81- to nie były rozmowy - a przynajmniej nie były one planowane. Poszłam uzbrojona w cv i dobre chęci - ot tak "na twarz"

Moja głowa...nie cierpię zmian pogody

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-03-11, 20:29   #2779
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Kilka lat temu wstecz zachcialo mi sie blondu, mialam robione pasemka ale chcialam cala czache w jasnym blondzie.
Moja fryzjera (powaznie fryzjera) zrobila mi i po uplywie czasu patrze - kurde no zolte sa!!
ona 'to wina swiatla sztucznego, rano przy dziennym bedzie inaczej'

Wstalam rano i co - jajco. Doslownie i w przenosni na glowie. Po 3 dniach wyladowalam u innego fryzjera, a tam na jajcowie robila mi laska rozjasniaczem pasmka. Wlosy sciela mi poteznie i systematycznie co jakis czas sciagala mi resztki zoltka az osiagnelam blond jakis chcialam.

A moral taki - jakims cudem wlosy mi nie wypadly a stylizowalam je suszara, lakiery, zele...

(pozniej, kilka miesiecy pozniej scielam sie na krotko)

I co dalej masz ten blond? Ja już mam po 3 latach dość farbowania na blond, dość odrostów, dość wypadania itp....
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 20:33   #2780
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

I co dalej masz ten blond? Ja już mam po 3 latach dość farbowania na blond, dość odrostów, dość wypadania itp....
Nie, juz od dawna mam swoje ciemne, czasem wspomagane farba przyciemniajaca o ton.

Po tym blondzie, scielam wlosy na dlugos zakrywajaca uszy, przefarbowalam na braz. Ta farba caly czas sie wyplukiwala wiec poszlam do fryzjery dresiary i powiedzialam tnij na krotko. Mialam moze z 3-4 cm dlugos wlosow, fajnie wycieniowane.

Odrastanie jednak bylo upierdliwe

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:04   #2781
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nie, juz od dawna mam swoje ciemne, czasem wspomagane farba przyciemniajaca o ton.

Po tym blondzie, scielam wlosy na dlugos zakrywajaca uszy, przefarbowalam na braz. Ta farba caly czas sie wyplukiwala wiec poszlam do fryzjery dresiary i powiedzialam tnij na krotko. Mialam moze z 3-4 cm dlugos wlosow, fajnie wycieniowane.

Odrastanie jednak bylo upierdliwe
Ja kiedys opindoliłam swoje włosy maszynką na jeżyka, szybko odrosły na szczęście. Chciałam sie pozbyc na moich krótkich włosach czarnej farby

Wiecie, ze jeśli kobieta eksperymentuje z włosami to potrzebuje zmiany, albo ma problem, zmiana koloru radykalnie to prawie pewne że ma jakis problem, albo cos kończy/zaczyna. Dużo fryzjerów o tym słyszało, ajk przychodzą kobitki i mówią: tnij, albo z blond na brąż, rudy itp to przy okazji mówią że cos jest nie tak i potrzebują zmiany.

A ja mam takie powiedzenie: Co na głowie to w głowie
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:12   #2782
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Coś w tym jest. Ja niby zrobiłam się pierwszy raz na blond ze względów praktycznych- ale zrobiłam to tuż przed obroną pracy magisterskiej

A wróciłam do brązu po pewnej przykrej przygdzie miłosnej. Nie żebym zrobiła to świadomie, ale jak zbieram fakty to tak wychodzi.

Potem znowu wróciłam do blondu-w pażdzerniku zeszłego roku- wtedy odeszłam z pracy i wróciłam do domu z Wrocławia.

Naprawdę coś w tym jest- niby nie idę z taką decyzją świadomą do fryzjera ( będę blond bo zaczynam nowe życie- nie robię tego świadomie). Tylko jak pozbierałam teraz, kedy miałam te zmiany , to tak samo wychodzi jakoś

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:17   #2783
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Ja niby zrobiłam się pierwszy raz na blond ze względów praktycznych- ale zrobiłam to tuż przed obroną pracy magisterskiej

A wróciłam do brązu po pewnej przykrej przygdzie miłosnej. Nie żebym zrobiła to świadomie, ale jak zbieram fakty to tak wychodzi.

Potem znowu wróciłam do blondu-w pażdzerniku zeszłego roku- wtedy odeszłam z pracy i wróciłam do domu z Wrocławia.

Naprawdę coś w tym jest- niby nie idę z taką decyzją świadomą do fryzjera ( będę blond bo zaczynam nowe życie- nie robię tego świadomie). Tylko jak pozbierałam teraz, kedy miałam te zmiany , to tak samo wychodzi jakoś
Może to robimy nieswiadomie?

Ja od dłuższego czasu chcę się zrobić na brąz, nie wiem czemu, już pomijając zniszczone włosy itp to jakoś wewnętrznie potrzebuje odcięcia się od tego co mnie zle spotkało jak byłam blondynką. Za dużo smutku w ostatnich miesiącach było.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:17   #2784
yoona
Zakorzenienie

oj jak mi sie jasniutki blondzik marzy...

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:21   #2785
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość

Mi bardzo sie podoba jasny platynowy blond, miałam taki 2 lata temu i wygladałam staro, mam za ciemna karnację. Ehh i te odrosty...brrr
Mam w grupie naturalna jasną blondynkę i ona ma jasną cerę, i jasna oprawę oczu, jej pasuje.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:25   #2786
Fenris
Czekam na Ragnarok

Ja w ogólę nie znoszę blondu Także nie mam problemu. A ostatnio ciągle coś z sobą robię i to nie jest niczym spowodowane (tzn jest - chęcią zmiany, a nie jakimiś problemami). Także nie do wszystkich pasuje to, że zmieniają się podczas problemów (czy po). Każdy czasem potrzebuje zmiany.
Mam już czarne włosy, czerwień poszła w niepamięć
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:28   #2787
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Ja w ogólę nie znoszę blondu Także nie mam problemu. A ostatnio ciągle coś z sobą robię i to nie jest niczym spowodowane (tzn jest - chęcią zmiany, a nie jakimiś problemami). Także nie do wszystkich pasuje to, że zmieniają się podczas problemów (czy po). Każdy czasem potrzebuje zmiany.
Mam już czarne włosy, czerwień poszła w niepamięć
Owszem nie każdy to witaj czarnulko, a nie mi tu czerwieniec chciałaś

Spadam pod prysznic i spac, plecy mnie bolą.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:47   #2788
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Jak to,przecież Ty jesteś blondynką jasną

Blond mi się podoba ale na kimś,nie na mnie na pewno, i naturalny koniecznie
Stary 2008-03-11, 21:50   #2789
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Jak to,przecież Ty jesteś blondynką jasną

Blond mi się podoba ale na kimś,nie na mnie na pewno, i naturalny koniecznie

To ja bym ci się nie spodobała

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-03-11, 21:53   #2790
your Angel
czyli Endżi

Dziękuję ...

Blond rulezzz...

pachnę
your Angel jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości