Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-12, 16:23   #2851
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

O kurde...

Ten drugi to moja trauma - jak zobaczylam takie lożko, to mialam wizję, że takie coś się stanie i tam się spalę. Dlatego nigdy nie poszlam - nie mogę się przemóc.
Stary 2008-03-12, 16:24   #2852
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Świetne.Powinni u nas jakieś kampanie robić bo to co się dzieje na solariach,jak bardzo ludzie się uzależniają od smażenia tam jest strasznie.
Kilka razy w roku nie zaszkodzi, ale niektórzy chodzą raz na tydz, albo nawet 3 x w tyg.
Najgorzej jest z dziewczynami o typie Barbie które myślą, ze ładnie wyglądają, a wcale tak nie jest Ii że faceci na nie lecą, no tak bo są tak samo puści i bez ambicji jak one.
Każda mądra kobieta nie przesadzi z solarium, tak myślę. Zresztą tyle samoopalaczy i balsamów jest teraz.

Mnie ten urywek filmu wystraszył bardzo całego filmu nie oglądałam, ale na youtubie znalazłam, bo byłam bardzo ciekawa.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:27   #2853
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Kilka razy w roku nie zaszkodzi, ale niektórzy chodzą raz na tydz, albo nawet 3 x w tyg.
Najgorzej jest z dziewczynami o typie Barbie które myślą, ze ładnie wyglądają, a wcale tak nie jest Ii że faceci na nie lecą, no tak bo są tak samo puści i bez ambicji jak one.
Każda mądra kobieta nie przesadzi z solarium, tak myślę. Zresztą tyle samoopalaczy i balsamów jest teraz.
o boże
parę razy widziałam na ulicy (mam też jedną w szkole) dziewczyny tak zeszpecone, że aż było mi przykro
Wyglądały jak kiepskiej jakości Murzynki lub o zgrozo jak pomarańcze!
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:29   #2854
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
o boże
parę razy widziałam na ulicy (mam też jedną w szkole) dziewczyny tak zeszpecone, że aż było mi przykro
Dlatego to już choroba, fakt po wizycie w solarium nasze samopoczucie jest lepsze, ale nie radze tego stosować, zresztą tyle wątków jest na wizażu.

Ostatnio na solarce byłam w grudniu i jakos mi sie teraz nie spieszy, wole się Dove wysmarować
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:30   #2855
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

Mnie ten urywek filmu wystraszył bardzo całego filmu nie oglądałam, ale na youtubie znalazłam, bo byłam bardzo ciekawa.
Właśnie o takich kobietach/dziewczynach mówię.Poza tym taka skwarkowa opalenizna postarza,nie mówiąc już o działaniu na skórę.Miałam koleżankę,która codziennie chodziła na solarkę
Stary 2008-03-12, 16:30   #2856
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Miałam w liceum w klasie koleżankę, która w wieku 18 lat miała skórę twarzy tak zwiotczałą, małojędrną i szarą, że można było jej stan porównać do skóry dojrzałej kobiety - oczywiście wynik korzystania z solarium. ("Bo leczy trądzik") Nie dosyć, że trądziku się nie pozbyła, ale pozbyła się za to w wieku 18 lat chyba wszystkch włókien kolagenowych

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-12 o 16:32 Powód: dopisek
madziczka jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:30   #2857
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

obejrzałam filmiki
w życiu nie pójdę na solarkę!!
chryste- to oczywiście montaż?:O
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:31   #2858
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Właśnie o takich kobietach/dziewczynach mówię.Poza tym taka skwarkowa opalenizna postarza,nie mówiąc już o działaniu na skórę.Miałam koleżankę,która codziennie chodziła na solarkę
codziennie?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:32   #2859
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

[/quote]

Cytat:
codziennie?
Niestety
Stary 2008-03-12, 16:32   #2860
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Myślę, że przyjadę bliżej maja, także mam nadzieje na mały sabacik

ja tam mam nadziej na calkiem duzy sabacik

Cytat:
Co do szamponu to rozcieńczam go z wodą ale on się i tak nie pieni Może za mało rozcieńczam, spróbuje 1:2

Od dluzszego czasu uzywam szamponu J&J, tego w fioletowej butelce

Trzeba tez mocno pomiachac po rozcienczeniu poza tym obfitosc piany uzalezniona jest od twardosci/miekkosci wody u mnie jest raczej miekka.

Normalnie filmiki o solarium przyprawily mnie o dreszcze
Contax jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:35   #2861
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

Na solarium nigdy nie byłam i może dlatego nie bardzo potrafię zrozumieć, co solarium ma wspólnego z ambicją?

irkax jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:36   #2862
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Niestety
To straszne

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Normalnie filmiki o solarium przyprawily mnie o dreszcze
Ja przy pierwszym drygnęłam na krześle jak sie trumienka zamknęła.
A przy drugim to myślałam że umrę ze strachu.

irkax chodzi mi o to, że nadmiernie opalanie nie należy do rzeczy mądrych i takie nie jest, każda osoba która ma chociaż trochę pojęcia o tym jak to szkodzi i ze wcale nie jest atrakcyjne nie skorzysta. Nie mówię tu o tym ze styl bycia ma tu coś wspólnego, ale można zauważyć ze w większości chodzą i opalają sie nadmiernie osoby niezbyt mądre, zauwazyłam ze wręcz skupione na sobie i tylko swoim wyglądzie, chociaż to nie reguła.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:40   #2863
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

No raczej tak jest,że dziewczynki,które namiętnie przesiadują w solarium nie są zbyt mądre - taki jest stereotyp i ja ze swoich obserwacji go potwierdzam- niestety

Moje znajome solary nie są zbyt mądre, zwykle siedzą w domu i pielęgnują tipsy i swoje ciało - na solarium rzecz jasna.

To oczywiście tylko moje zdanie
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:41   #2864
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
No raczej tak jest,że dziewczynki,które namiętnie przesiadują w solarium nie są zbyt mądre - taki jest stereotyp i ja ze swoich obserwacji go potwierdzam- niestety

Moje znajome solary nie są zbyt mądre, zwykle siedzą w domu i pielęgnują tipsy i swoje ciało - na solarium rzecz jasna.

To oczywiście tylko moje zdanie
Ja niestety mam podobne i nie dlatego że tak mi sie wydaje, po prostu poprzez "znajomość" z takimi osobami odniosłam takie wrażenie, przykre ale prawdziwe.
I nie chciałam nikogo urazić, jesli ktoś z solarium korzysta rozsądnie, mi kilka razy rocznie też się zdarza, choć wiem jak szkodzi.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:44   #2865
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Ja już teraz za solarium podziękuje, przerażający film:/
swoją drogą kosmetyczka mówiła mi,że jest bardzo niezdrowe i żebym nie była głupia i nie skusiła się przypadkiem na chodzenie (jestem biała jak papier)- niszczy włókna kolagenowe w skórze i takie tam (pani kosmetyczka chodziła za często i wyglądała w wieku 35 lat jak stara marchewka)
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:45   #2866
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

irkax
chodzi mi o to, że nadmiernie opalanie nie należy do rzeczy mądrych i takie nie jest, każda osoba która ma chociaż trochę pojęcia o tym jak to szkodzi i ze wcale nie jest atrakcyjne nie skorzysta. Nie mówię tu o tym ze styl bycia ma tu coś wspólnego, ale można zauważyć ze w większości chodzą i opalają sie nadmiernie osoby niezbyt mądre, zauwazyłam ze wręcz skupione na sobie i tylko swoim wyglądzie, chociaż to nie reguła.
Brak elementarnej wiedzy na temat solarium i bezpiecznego opalania się w nim to jest jedno, ale wydaje mi się, że nie ma to nic wspólnego z ambicją.
Miałam na studiach znajomą, która właśnie opalała się w solarium na taką pomarańczkę. Wyglądało to bardzo nienaturalnie, a wręcz nieładnie.
Ale dziewczyna była cholernie inteligentna i pod tym względem niczego jej nie brakowało.
Podobała się też wielu facetom, którzy według tego co napisałaś, też są puści i bez ambicji
Jak dla mnie to za duża generalizacja.

irkax jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:47   #2867
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Masakra!!!!

Byłam na solarium kilka razy w życiu ale tylko dla tego, co by się wygrzać zimą i zawsze z dużymi oporami, więc już nie chodzę co by się nie stresować

Moja kumpela miała własne solarium i smażyła się na nim chyba codziennie. Niedawno spotkałam ją na ślubie przyjaciółki. To był dla mnie szok - dziewczyna kilka lat młodsza ode mnie miała zgrubiałą, pomarszczoną, pomarańczową twarz 45cio letniej kobiety, masakra!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ja tam mam nadziej na calkiem duzy sabacik

Od dluzszego czasu uzywam szamponu J&J, tego w fioletowej butelce

Trzeba tez mocno pomiachac po rozcienczeniu poza tym obfitosc piany uzalezniona jest od twardosci/miekkosci wody u mnie jest raczej miekka.
Si, jak duzy to jeszcze lepiej

Właśnie ostatnio zamieniłam J&J na Nivea i widzę, że Johnson lepiej sie sprawował
tymena jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:50   #2868
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Brak elementarnej wiedzy na temat solarium i bezpiecznego opalania się w nim to jest jedno, ale wydaje mi się, że nie ma to nic wspólnego z ambicją.
Miałam na studiach znajomą, która właśnie opalała się w solarium na taką pomarańczkę. Wyglądało to bardzo nienaturalnie, a wręcz nieładnie.
Ale dziewczyna była cholernie inteligentna i pod tym względem niczego jej nie brakowało.
Podobała się też wielu facetom, którzy według tego co napisałaś, też są puści i bez ambicji
Może i tak

Każdy spotkał inny "przypadek" grillowej laski, jedne są mądre i inteligentne, tylko jakimś cudem uważają, że solarium daje więcj pożytku niż jego brak.
A z drugiej strony są niestety puste laleczki, które nawet nie maja pojęcia o szkodliwym działaniu.

Faceci którzy zdecydowanie wolą opalone dziewczyny to tez wina mediów. To co opalone jest atrakcyjne, lepsze itp. Tak samo np jak z biustem...usłyszałam kiedyś ze kobieta która nie ma więcej niż C nie jest kobietą, no szok!
Są i tacy co lubią A. Ale niestety ponad 90% woli większe, może to tez stereotyp, ale dziewczyny przez to właśnie chodzą na solarkę, ostatnio w Polsce tez stało się modne powiększanie biustu itp. Jakaś psychoza normalnie. Czemu to co naturalne nie jest uważane za piękne (i nie mowa tu o niedbaniu o siebie).
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:51   #2869
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Oczywiście,że tak - jednak 90% solarek jest właśnie takich - a jeśli ktoś ma w głowie tylko i wyłącznie swój wygląd zewnętrzny to znaczy,że ma ambicje czy nie ma?
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:55   #2870
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Może i tak

Każdy spotkał inny "przypadek" grillowej laski, jedne są mądre i inteligentne, tylko jakimś cudem uważają, że solarium daje więcj pożytku niż jego brak.
A z drugiej strony są niestety puste laleczki, które nawet nie maja pojęcia o szkodliwym działaniu.
Tak się teraz zastanowiłam i oprócz tej jednej dziewczyny ze studiów nie znam osobiście żadnej, która nadużywałaby solarium. Nie mogę więc ocenić jak to jest, a te spotkane na ulicy..no cóż pięknie to nie wygląda, ale nie znam ich, więc wypowiedzieć się nie mogę za bardzo na temat ich inteligencji

Cytat:
Napisane przez irsin

Oczywiście,że tak - jednak 90% solarek jest właśnie takich - a jeśli ktoś ma w głowie tylko i wyłącznie swój wygląd zewnętrzny to znaczy,że ma ambicje czy nie ma?
A ktoś prowadził gdzieś takie badania?
I skąd wiesz, że one mają w głowie tylko i wyłącznie swój wygląd zewnętrzny?

irkax jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:59   #2871
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Tak się teraz zastanowiłam i oprócz tej jednej dziewczyny ze studiów nie znam osobiście żadnej, która nadużywałaby solarium. Nie mogę więc ocenić jak to jest, a te spotkane na ulicy..no cóż pięknie to nie wygląda, ale nie znam ich, więc wypowiedzieć się nie mogę za bardzo na temat ich inteligencji
Nie to ładne co ładne ale to co się komu podoba.
Ja niestety znam kilka takich panienek tez ze studiów, jedna do tego chodzi jeszcze obładowana złotymi łańcuchami mówimy na nią lady dior.
Co prawda o gustach sie nie dyskutuje, ale jego brak to inna kwestia. Dobra kończę ten temat, bo zaczyna mnie drażnić.

Ide chyba sobie zrobic krówke ze smietany, strasznie mi sie słodkiego che.

Wyłączam komputer bo grzmi strasznie.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:12   #2872
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:

A ktoś prowadził gdzieś takie badania?
I skąd wiesz, że one mają w głowie tylko i wyłącznie swój wygląd zewnętrzny?

bo je znam
i mówię o swoich znajomych
irsin jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:13   #2873
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Jest to morelowy szampon dla dzieci,u nas kiedyś był pod nazwą Garnier Ultra Doux dla dzieci.Niestety wycofali go ale można dostać za granicą jako Garnier Ultra Beauty Kinder Apricosen.Włosy nawet bez odżywki(co u mnie przy innych szamponach absolutnie niewykonalne)mięciutkie,b łyszczące a jak pachną,mniam jak morelki
O cholerka, ja bym go chciała Kiedy będziesz jechała po zaopatrzenie następnym razem to kupiłabyś mi jedną buteleczkę ? Oczywiście dałabym Ci money i odwdzięczyłabym się jakoś
Włosy pachnące morelkami to to na co bym przystała

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dostaję oczopląsu poszukując idealnej fuksjowej pomadki
Oooooch... Strasznie mi się podoba taki makijaż - make up no make up i fuksjowa pomadka Bosko

Cytat:
o boże
Same się krzywdzą swoja głupotą .
Cytat:
Faceci którzy zdecydowanie wolą opalone dziewczyny to tez wina mediów. To co opalone jest atrakcyjne, lepsze itp.
Opierasz się na jakichś udowodnionych danych ?

Ja przygotowywałam prezentację między innymi na temat cech wyglądu zewnętrznego obu płci, które są postrzegane kulturowo i biologicznie jako atrakcyjne i czytałam o czymś dokładnie przeciwnym
Według badań kobiety o jaśniejszej skórze niż przeciętnie są postrzegane jako atrakcyjniejsze

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2008-03-12 o 17:38
your Angel jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:17   #2874
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
bo je znam
i mówię o swoich znajomych
A widzisz, no mnie brakło w Twojej poprzedniej wypowiedzi zaznaczenia, że mówisz o swoich znajomych.

irkax jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:31   #2875
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
[...]
Ten pierwszy filmik mnie przeraził. Drugi jest z filmu.
Co do solarium to ja sobie chodzę jak mi się zechce, ale mam tak jasną skórę, że i tak ledwo widać. Delikatny kolor na twarzy ukrywa moje rozszerzone naczynka. No i nie widać tak pajączków na nogach i przebarwień. Pamiętam jak wstydziłam się rozbierać, bo miałam takie biało-czerwone nogi. Teraz się sobie bardziej podobam, lekko opalone dup...sko :P wygląda atrakcyjniej. Moim skromnym zdaniem.
No i osobiście też mam wstręt do brązowych od solarium kobiet z tipsami na pół metra i farbowanym blondem, ale znam jedną, która jest świetną dziewczyną. Aż sama się zdziwiłam, że się polubiłyśmy
Cytat:
Tak samo np jak z biustem...usłyszałam kiedyś ze kobieta która nie ma więcej niż C nie jest kobietą, no szok!
Są i tacy co lubią A. Ale niestety ponad 90% woli większe, może to tez stereotyp, ale dziewczyny przez to właśnie chodzą na solarkę, ostatnio w Polsce tez stało się modne powiększanie biustu itp. Jakaś psychoza normalnie. Czemu to co naturalne nie jest uważane za piękne (i nie mowa tu o niedbaniu o siebie).
Nieprawda. Ja mam biust F i wiem, że dla niektórych super-ekstra, ale dla wielu A-B to max, niestety. Dla mnie biust to atut kobiecości, także osobiście nie chciałabym mieć A-B, ale faceci lubią. I dla kobiet jest to łatwiejsze - ułatwia życie.
Wiele kobiet chciałoby sobie pomniejszyć biust - ale o tym się nie mówi. Ja mam często żarty z koleżankami, że im oddam trochę swojego Ja nie chcę dużych, one nie chcą małych Na 2x C by starczyło, hehehe
Choć wolałabym D
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:40   #2876
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nieprawda. Ja mam biust F i wiem, że dla niektórych super-ekstra, ale dla wielu A-B to max, niestety.
Fenris, no to samo mialam napisać
A firmy odzieżowe stanowczo nie rozpieszczają, tych co mają więcej niż C...
Stary 2008-03-12, 17:41   #2877
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Mi się zdarza pójść na solarium; tzn przez 4 lata zdarzyło mi się raz w ubiegłym tygodniu, na 3 minuty .

A tak z zupełnie innej beczki - w ramach pracy nad sobą przypominam sobie hiszpański i niemiecki Obu uczyłam się po 4 lata na studiach i w liceum, z fatalnymi lektorami i w tej chwili mam problemy ze skleceniem zdania; ale coś tam gdzieś mi świta i mam wrażenie że przerobienie podstaw we własnym zakresie powinno wystarczyć
Stary 2008-03-12, 17:46   #2878
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Różowy Strachulcu- co do języków- świetny pomysł. Ja sama ostatnio wyciągnęłam gramatyki z angielskiego- niby język wałkowany razem kilkanaście lat, ale wiadomo jako to jest, jak się go nie ma okazji używać (mój przypadek). Teraz zapisałam sie na niemiecki z UP, mieli dzwonić, nie dzwonią, a chciałabym, bo jak nie znoszę tej instytucji, to znalazłam jeden plus- darmowe kursy

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:49   #2879
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Fenris, no to samo mialam napisać
A firmy odzieżowe stanowczo nie rozpieszczają, tych co mają więcej niż C...
Dokładnie. Największy problem z żakietopodobnymi. Góra dobra to w okolicach brzucha za luźno, na brzuch dobrze to na piersiach się rozchodzą guziki :/
Przy małym biuście i szczupłych kształtach wszędzie się coś znajdzie. Przy dużym biuście i szerszych udach to już tragedia.
Fenris jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:50   #2880
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O cholerka, ja bym go chciała Kiedy będziesz jechała po zaopatrzenie następnym razem to kupiłabyś mi jedną buteleczkę ? Oczywiście dałabym Ci money i odwdzięczyłabym się jakoś
Włosy pachnące morelkami to to na co bym przystała
Dagno,nie ma sprawy.Jak będę następnym razem na pewno kupię.

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości