Ojej :( BRZYDKO! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-15, 07:44   #1
sweetkh
Przyczajenie

Ojej :( BRZYDKO!

Hej wczoraj namowiona przez kolezanki i pół rodziny obcielam sobie grzywkę, na taka 'modna' prosta...
co sie okazalo...
wygladam okropnie, tysiac razy lepiej bylo mi kiedy grzywki nie mialam lub kiedy mialam ja na bok... no i teraz mam pytanie do Was:
31 marca mam 18 urodziny, chce wygladac bosko a z taką grzywką nie bede napewno
w tym momencie siega ona do brwi... czy w te kilka tygodni odrosnie ona chociaz troche, zeby sciać ją na bok? ale oczywiscie zeby ten skos nie zaczynal sie od polowy czola (bo niestety czolo mam lekko zachodzące na plecy ;p)
z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam
sweetkh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 08:37   #2
Morellaa
BAN stały

Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

A wiesz , to wszystko zalezy od wlosow jak ci rosna . Jesli tak 1 cm na miesiac to grzywka powinna byc dlugosci za brwi jesli szybciej to jeszcze lepiej . No nie wiem . Modne sa uczesania takie np. podniesione wlosy i spiete w kucyk . Moze jesli sie bedzie dalo to tak zrobisz ? Do tego wystarczy tylko mocny lakier i chyba wsuwki .... Mozesz spiac grzywke do gory . Lub poprostu isc do fryzjerki zeby ci cos poradzila , bo ci sie nie podoba .A moze stosuj jakies domowe sposoby na poroswt wlosow ? Np. Olejek rycynowy ( wszystko tutaj - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15706 ) Byly rozne sposoby . Powinny pomoc . Jest WAX - bardzo polecany , Seboradin - tez polecany , czarna rzepa - podobno przyspiesza . Jest tego dosyc duzo . Poczytaj a na pewno grzywka urosnie i wszystko bedzie OK

Edytowane przez Morellaa
Czas edycji: 2008-02-15 o 09:04
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 09:04   #3
sweetkh
Przyczajenie

Ehh gdyby nie to czoło to moglabym sie czesac do gory .. no ale jest tak wielkie, ze lepiej go nei pokazywac! a do fryzjerki sie boje, bo co jesli bedzie jeszcze gorzej? eh. mam nadzieje, ze szybko odrosnie
sweetkh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 10:23   #4
effcia82
Zakorzenienie

moze podciac ja asymetrycznie na ukos? jezeli bylo Ci ladnie w grzywce na bok to moze w takiej tez
tez uleglam modzie grzywkowej z nienajlepszym rezultatem niestety. naszczescie wlosy odrastaja
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:01   #5
*sweet dreams*
Rozeznanie

to zależy jak szybo i włosy rosną każdemu w innym tępie ale niemożesz sobie jakos spinkami spinac ? albo do góry narazie? coś pokombinuj i bedzie gites pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:34   #6
iustitia
Zadomowienie

Zostaw teraz tę grzywkę w spokoju, zainwestuj w Waxa i inne specyfiki na porost włosów, przy okazji ładnie je odżywisz Wtedy zobaczysz przed urodzinami, ile Ci urosły i co się da z nimi zrobić... Tylko już nie kombinuj, żebyś na 18. nie poszła w peruce - idź do sprawdzonego fryzjera. Będzie dobrze, nie panikuj, to tylko włosy i szybko odrosną A teraz spróbuj znaleźć swój sposób układania tej grzywki, może bardziej na bok ją zaczesuj? Albo bardziej na emo?
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości