metamorfozujcie mnie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-16, 11:22   #1
Albe
Raczkowanie

metamorfozujcie mnie ;)

to ja taka jaka jestem.
ale juz dluzej taka nie chce byc.
mam 158cm wzrostu -to chyba istotne
jestem otwarta na wszystkie propozycje, chodzi mi o ubranie, makijaz, fryzurke; niepodobam sie sobie, wygladam tak pospolicie. jak ide na zakupy ubraniowe to zawsze wracam z t-shertem albo dzinsami.
jak mam dobierac ubrania dla siebie? jakie dodatki nosic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2629.JPG (29,4 KB, 476 załadowań)
Albe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:33   #2
olkka16
Rozeznanie

Dot.: metamorfozujcie mnie ;)

Oj zdjęcie bardzo niewyraźne.... widać tylko, że jestes zgrabna. Najlepiej wg mnie jakbyś wrzuciła jakies zdjęcie buzi.
Stary 2008-02-16, 11:59   #3
Albe
Raczkowanie

prosze bardzo
mam teraz proste wlosy ( chwilowo czarne, ale normalnie mam brazowe).
dodam tylko ze to wyjatkowo udane moje zdjecie wiec sobie wyobrascie rzeczywistosc- hihi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0635 - Copy.JPG (34,0 KB, 517 załadowań)
Stary 2008-02-16, 12:12   #4
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

wydaje mi sie ze dobrze by ci bylo w prostej albo na boczek grzywce i jesli masz fajnie proste wloski to moze fryzurka victorii beckham...pozdrawiam...ah hh bym zapomniala masz swietna figure i uroczy usmiech!!!!
veiled jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:29   #5
viki1988
Zakorzenienie

a może spróbuj jakiś jaśniejszych pasemek? może nie odrazu blond ale jasny brąz??? i podpisuje sie pod grzywka "na bok" i - nie obraź się na mnie - ale ta kurtka z pierwszego zdjęcia jest okropna - zakrywa zupełnie twoja śliczną figurke, za to na drugim zdjęciu masz fajne ciuszki proponuje np.dodać jeszcze pasek na talie , a jak się malujesz? bo na zdjęciach nie widać :P
Stary 2008-02-17, 12:17   #6
Albe
Raczkowanie

dzieki za dobre slowa
czasami czesze sie z przedzialkiem na boku. mialam nawet kiedys blond wlosy, ale ze wzgledu na to ze jestem nie jestem naturalna bladynka musialam wlosy farbowac co 2 tygodnie, wiec wrocialm do swoich.
jak sie maluje: z zasady mam bardzo naturalny makijaz (delikatne cienie+blyszczyk) ale zdarza mi siw tez miec smokey-eyes w roznych kolorysrycznych wariantach.
proboje znalesc dla siebie jakies fajne ubrrania, ale nigdy nie potrafie wybrac czegos ciekawego.
viki1988- kutrka juz zostala przeznaczona do prac wiosnych w ogrodku

;(
tak wlasnie myslalam ze mnie to sie juz nie da zmetamorzowac...ja Wy sobie ze mna nie mozecie poradzic, to co dopiero ja sama mam zrobic.
nadal szukam inspiracji- pomozcie, prosze.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-27 o 20:10
Stary 2008-02-19, 11:14   #7
creature
Raczkowanie

Tez mi sie wydaje, ze grzywka na bok, ale taka dluzsza.. i moze krotsze, wystopniowane wlosy? Wydaje mi sie, ze podkresliloby to ksztalt Twojej twarzy

Ale pewnie powinnam komentarze zostawic licznym tu fachowcom

I usmiech naprawde msz sliczny
creature jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:59   #8
gurcia
Raczkowanie

GG do gurcia

Śliczny uśmiech
hmm.... ja też jestem za grzywką na boku kolorek ładny, ew. pomalowała bym na jakiś by uzyskać złote refleksy z kolorami ciuchów możesz zaszaleć, bo z taką figurą możesz znaleść wiele fajnych rzeczy poprostu wybieraj sie na zakupy z dobrym odradcą- osoba która ubiera się modnie i bedzie Ci szczerze mówiła w czym wyglądasz dobrze a co Ci nie pasuje- to jest podstawa

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana

Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:03   #9
viki1988
Zakorzenienie

niom, gurcia ma rację :tak: tylko pamiętaj -nie daj sobie wcisnąć czegoś co ci się nie podoba albo źle się w tym czujesz, bo i tak nie bedziesz tego nosić, ja bym ci zaproponowała jakieś fiolety i czerwienie (oczywiście nie do noszenia razem- okropne połaczenie) powinny cudnie pasować to twoich brązowych włosków, a apropos włosków to może jakaś opaska? ile masz lat? moze pora zainwestować w jakiś podkład? pozdr
Stary 2008-02-19, 20:30   #10
gurcia
Raczkowanie

GG do gurcia

ojjj tak kolorki te by Ci pasowały a na lato jesli masz ładną brazowa opaleniznę może coś zółtego?? fajne dodatki w tym kolorku napewno Cie ożywią

Walka trwa:

Stary 2008-02-20, 14:12   #11
Albe
Raczkowanie

ja w zoltym...hymmmm, musze cos przymierzyc zoltego w sklepie. sama nie wiem jak to bedzie wygladalo.
a poki co dzisiaj mam juz zalozona czarna srednio gruba opaske z materialu (to nie material to taki wzorek jakby byla na szydelku robiona )
dzieki kochane za podpowiedzi

zoltyyyy????
Stary 2008-02-20, 15:17   #12
viki1988
Zakorzenienie

dobry pomysł z tym żółtym np. taka koszulowa bluzka w zestawieniu z granatowymi jeansami i czarnym paskiem w talii i fajnymi balerinkami/butkami na obcasie- miodzio
Stary 2008-02-20, 22:09   #13
gurcia
Raczkowanie

GG do gurcia

tak tak tak było by świetnie wiosennie, słonecznie i wesoło

Walka trwa:

Stary 2008-02-21, 11:58   #14
Albe
Raczkowanie

jak to jest mozliwe ze w waszych glowach pojawiaja sie takie pomysly? ja to najpierw musze cos zobaczyc a potem mam pomysl: do czego i z czym
jak bede miala wolne to pojde na zakupy, i postaram sie znalesc cos zoltego
a tak wogole to ja normalnie nie znosze zakupow, nigdy nie wiem co mam kupic.
jest tyle ladnych rzeczy, ale ja nie mam pojecia w czym bym dobrze wygladala, wiec zawsze powracaz z zakupow z tym samym:jeansy+ t-shert ;(
jakbyscie otworzyly moja szafe to znajdziecie szuflade z koszulkami a druga ze spodniami (oczywiscie jeansy;( +2 zwykle czarne maerialowe spodnie do pracy + biale bojowki )
co by tu robic z taka szafa ? nic sie juz nie da zrobic ...
Stary 2008-02-21, 12:26   #15
viki1988
Zakorzenienie

ja bym przede wszystkich wyrzuciała białe bojówki chyba ze to spodnie "robocze", a może kup sobie czarne jeansy-rurki?
Stary 2008-02-21, 13:35   #16
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
jak to jest mozliwe ze w waszych glowach pojawiaja sie takie pomysly? ja to najpierw musze cos zobaczyc a potem mam pomysl: do czego i z czym
jak bede miala wolne to pojde na zakupy, i postaram sie znalesc cos zoltego
a tak wogole to ja normalnie nie znosze zakupow, nigdy nie wiem co mam kupic.
jest tyle ladnych rzeczy, ale ja nie mam pojecia w czym bym dobrze wygladala, wiec zawsze powracaz z zakupow z tym samym:jeansy+ t-shert ;(
jakbyscie otworzyly moja szafe to znajdziecie szuflade z koszulkami a druga ze spodniami (oczywiscie jeansy;( +2 zwykle czarne maerialowe spodnie do pracy + biale bojowki )
co by tu robic z taka szafa ? nic sie juz nie da zrobic ...

Ciesz się, bo ja na siebie ni kija fajnych jeansow dostac nie moge, mam tylko 2 pary. Jestem strasznie biodrzasta i nie ma na mnie bata

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:43   #17
Behemoth666
Rozeznanie

Masz duze czoło, więc grzywka tu jak najbardziej by pasowała. Na bok lub prosta wycieniowana po bokach. Reszta włosów moze być lekko wycieniowana.
Zdjęcie jest niewyraźle, lecz widać, że masz raczej ciemne oczy (o ile sie nie mylę) więc będą Ci pasować cienie w naturalnych brązowych kolorach, zieleni oraz oczywiście wszystkie ciemne jak granaty czy fiolety. Na drugim zdjęciu widac jakbys miała tłustą cerę więc moze zainwestuj w jakiś puder.
Co do ubioru to jaki styl preferujesz? Sportowy, młodzieżowy czy moze raczej bardziej elegancki? Do ciemnej karnacji i ciemnych włosów pasują zarówno ciemne kolory jak i te jasne lub wyraziste. Jeśli chcesz troszkę ożywić swój wygląd proponuję połączenie ubrań w nasyconych kolorach (np. turkus, jasny niebieski taki troche oczo***ny, czerwony (świetnie pasuje do czarnych włosów), czy wspomniany wczesniej żółty który jest ostatnio bardzo modny) z kolorami ciemnymi czyli czarne spodnie, np. rurki lub zwykłe dżinsy. Skoro masz taką zgrabną sylwetkę co byś powiedziala na to by zacząć nosić spudniczki? Dżinsowe, krótkie pasują prawie do wszystkiego!
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:25   #18
gdusia
Raczkowanie

Nie jest ekspertem w tej dziedzinie, ale jedno jest pewne, z twoją szafą" "Albe"da się na pewno coś zrobic. Proponuję prosty sposoby na urozmaicenie twojej garderoby.
1. Na początek proponuje zakupic kilka drobiazgów (oczywiście nie wszystko na raz), np. paski, biżuteria, szaliczki, torba, opaska na włosy -będą swietnym dodatkiem
2. A moze coś na wierzch, jakieś bolerko (tzw. grzybek), czy bezrękawnik, kamizelka dżinsowa obecnie na topie i w sam raz odpowiednia na twoje t-shirty
3. T-shirt można także połączyc jak najbardziej z dziewczęcymi spódniczkami czy leginsami

Nie wybieraj się nigdy sama na zakupy , zaproś na buszowanie po sklepach koleżankę i doradź się jej. Mam nadzieję, że się za bardzo nie wymądrzałam, ale chciałam tylko doradzic.
Na fotkach modowe inspiracjeŻyczę powodzonka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a929781002712c046d2b0d1.jpg (7,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e1849644e35eece9daaac34271f3c6b4.jpg (12,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 268103720008c35e47a664c4.jpg (9,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6742ca000025b831473793a6.jpg (12,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87b8c9e8001a89db46db3879.jpg (8,3 KB, 22 załadowań)
gdusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:35   #19
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Masz duze czoło, więc grzywka tu jak najbardziej by pasowała. Na bok lub prosta wycieniowana po bokach. Reszta włosów moze być lekko wycieniowana.
Zdjęcie jest niewyraźle, lecz widać, że masz raczej ciemne oczy (o ile sie nie mylę) więc będą Ci pasować cienie w naturalnych brązowych kolorach, zieleni oraz oczywiście wszystkie ciemne jak granaty czy fiolety. Na drugim zdjęciu widac jakbys miała tłustą cerę więc moze zainwestuj w jakiś puder.
Co do ubioru to jaki styl preferujesz? Sportowy, młodzieżowy czy moze raczej bardziej elegancki? Do ciemnej karnacji i ciemnych włosów pasują zarówno ciemne kolory jak i te jasne lub wyraziste. Jeśli chcesz troszkę ożywić swój wygląd proponuję połączenie ubrań w nasyconych kolorach (np. turkus, jasny niebieski taki troche oczo***ny, czerwony (świetnie pasuje do czarnych włosów), czy wspomniany wczesniej żółty który jest ostatnio bardzo modny) z kolorami ciemnymi czyli czarne spodnie, np. rurki lub zwykłe dżinsy. Skoro masz taką zgrabną sylwetkę co byś powiedziala na to by zacząć nosić spudniczki? Dżinsowe, krótkie pasują prawie do wszystkiego!
Nigdy nie nalezy używać cienia do oczu w kolorze oczu, wten sposób się je przygasza i jakby "zamazuje" także wydaje mi sie że brązowe cienie raczej nie (chyba że chodziło o beżowe - wtedy ok). Co do kolorów to wydaje mi sie ze nie najlepiej byś wyglądała w jasno niebieskim, raczej powinnaś iść w czerwienie, fiolety i żółcie, no ale to moje zdanie. Chciałam jeszcez dodać ze ciemne spodnie to nie koniecznie czarne - moga być też granatowe a co do spódniczek - to jak najbardziej
Stary 2008-02-21, 17:46   #20
Behemoth666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez viki1988
Nigdy nie nalezy używać cienia do oczu w kolorze oczu, wten sposób się je przygasza i jakby "zamazuje" także wydaje mi sie że brązowe cienie raczej nie (chyba że chodziło o beżowe - wtedy ok).
No własnie no jasne beżowe mi chodzilo, sama mam brazowe oczy i taki jaśniutki beż bardzo pasuje do dziennego, naturalnego makijażu.
A co do niebieskiego to uważam, że taki intensywny lecz jasny nieźle prezentuje się z ciemną karnacją i czarnymi włosami.
Stary 2008-02-21, 20:07   #21
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
No własnie no jasne beżowe mi chodzilo, sama mam brazowe oczy i taki jaśniutki beż bardzo pasuje do dziennego, naturalnego makijażu.
A co do niebieskiego to uważam, że taki intensywny lecz jasny nieźle prezentuje się z ciemną karnacją i czarnymi włosami.
No właśnie ja też ale we wcześniejszym poście napisałaś: "Jeśli chcesz troszkę ożywić swój wygląd proponuję połączenie ubrań w nasyconych kolorach (np. turkus, jasny niebieski taki troche oczo***ny, czerwony (świetnie pasuje do czarnych włosów)" no to o co chodzi??? pozdr
Stary 2008-02-21, 21:11   #22
Behemoth666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez viki1988
(np. turkus, jasny niebieski taki troche oczo***ny, czerwony (świetnie pasuje do czarnych włosów)" no to o co chodzi??? pozdr
O taki kolor mi chodziło.
fot.jpg
Stary 2008-02-23, 10:49   #23
Albe
Raczkowanie

Cytat:
grzwka, prosze...wszystko tylko nie grzywka ;( z grzywka wygladam jak arbuz z wlosami, alb jak pelnia ksiezyca w cielpy letni dzin -hihihi
tak mam ciemn oczy
odnosnie tego w sie ubieram- tak naprawde to zalezy od okazji, za zwyczaj na sportowo, do pracy zawsze na czarno, albo bialo czaro- takie sa wymogi.
dzkwa spodnica....to kuszay pomysl... chyba na nastenych zakuch przymieze jakas.
dzieki

Cytat:
Napisane przez gdusia Pokaż wiadomość
Nie jest ekspertem w tej dziedzinie, ale jedno jest pewne, z twoją szafą" "Albe"da się na pewno coś zrobic. Proponuję prosty sposoby na urozmaicenie twojej garderoby.
1. Na początek proponuje zakupic kilka drobiazgów (oczywiście nie wszystko na raz), np. paski, biżuteria, szaliczki, torba, opaska na włosy -będą swietnym dodatkiem
2. A moze coś na wierzch, jakieś bolerko (tzw. grzybek), czy bezrękawnik, kamizelka dżinsowa obecnie na topie i w sam raz odpowiednia na twoje t-shirty
3. T-shirt można także połączyc jak najbardziej z dziewczęcymi spódniczkami czy leginsami

Nie wybieraj się nigdy sama na zakupy , zaproś na buszowanie po sklepach koleżankę i doradź się jej. Mam nadzieję, że się za bardzo nie wymądrzałam, ale chciałam tylko doradzic.
Na fotkach modowe inspiracjeŻyczę powodzonka

Gdusia, bardzo fajne zestawy...tylk ja mam158cm wzrostu, myslisz ze nie jestem za niska?
bo mi sie wydaje ze niektre zestawy mnie skrocaja i skrocaja?

a co do pmyslu do kolezanki na zakupy...to kuszace, tylko niestety ja nie mieszkam w polsce, a tu gdzie mieszkam moje koleanki ubieraja sie okropnie, przykre ale prawdziwe ;(

jak sie maluje:
we wszystkich kolorach, czasami mam ciemny makijaz, czasmi bardzo delikatny, mam cere mieszana i musze nawalic duzo pudru zeby sie nie swiecic po 10 minutach, ale za zwyczaj i tak sie swiece.

a teraz odnosnie mojej figury:
ja tak naprawde wcale nie mam az tak dobrej firury, to te zdjecia tak wyszly.
mam 158cm i waze ok 50-51 kg czyli tak normalnie. ale dzieki to bardzo mile co piszecie Cmok

jakie dodatki:
lubie dodatki, ale sama nie wiem jak je dobierac. paski, buty, torebki, kolczyki, lancuszki...hummm jak to wszystko ze soba polaczyc?

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-27 o 20:11 Powód: post pod postem
Stary 2008-02-27, 10:32   #24
gdusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
Gdusia, bardzo fajne zestawy...tylk ja mam158cm wzrostu, myslisz ze nie jestem za niska?
bo mi sie wydaje ze niektre zestawy mnie skrocaja i skrocaja?

a co do pmyslu do kolezanki na zakupy...to kuszace, tylko niestety ja nie mieszkam w polsce, a tu gdzie mieszkam moje koleanki ubieraja sie okropnie, przykre ale prawdziwe ;(
"Albe" myślę, że niektóre z tych zestawów są jak najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Masz ładna i proporcjonalna sylwetkę.
Cały sekret tkwi nie w Twoich cm i kg tylko w nadaniu proporcji sylwetce - wąski paseczek w talii, sukieneczki ale takie, które nie mają zaznaczonej wyrażnie talii, najlepiej z zaszewkami pionowymi, lub tuniki odcięte pod biustem.
Aby wyszczupilic i wydlużyc sylwetkę unikaj duzych wzorów i poprzecznych pasów na ubraniach.
Kupuj rzeczy w małe delikatne wzorki i paseczki najlepiej pionowe, które sylwetkę optycznie wydłużą. Nie odpowiednia dla ciebie będzie krata, poszerza nie potrzebnie sylwetkę.
Spodnie dla ciebie- proste (jednolity kolor), niekoniecznie rurki, lub z kantem (mogą byc noszone w lekko sportowym stylu lub jako klasyczne spodium do żakieciku), nigdy nie podwijaj nogawek (skróci to tylko sylwetkę) i staraj się unikac rybaczek.
Dobre będą buty na obcasie, ale nie bardzo wysokim, i nie takie toporne. Bluzeczki z dekoltami w kształcie V, Rożnego typu golfy, wielkie swetry odpadają.
To chyba tyle, moje rady podpatrzone z programów TV i różnych stronek internetowych.
A co do zakupów- jeśli nie koleżanka to może porzeglądaj wcześniej jakieś czasopisma z modą, może któraś z wizażanek jeszcze coś ci doradzi. Ale nie jest źle, głowa do góry. Pozdrowionka.
gdusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:47   #25
Behemoth666
Rozeznanie

iii... jak cos w sobie zmienisz, to koniecznie daj zdjęcia!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości