Jasne br您y, capuccino, popielate, be瞠, zimne kolory - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-17, 11:13   #1
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3
Jasne br您y, capuccino, popielate, be瞠, zimne kolory

Witam Dziewczeta

Jestem brunetk a raczej m鎩 kolor wlos闚 to myszowaty,
Zawsze farbowalam wlosy na czekoladowy br您 b康 poprzez pasemka p馧 na p馧/blond /br您, ale znudzi造 mi sie starsznie ciemne br您y, moje zdanie jest takie ze czesto ciemny jednolity kolor mo瞠 postarzac i tak wlasnie ja zaczelam sie czu w swoich w這sach. Co do baleja簑 to jak dla mnie odpada gdy po pierwsze jest niemodny, po drugie ci篹ej jest zafarbowac ( w tym przypadku rozjasnic) samemu odrosty.
Dlatego te wpadlam na pomysl co by poszuka jakiego kolorku "pomi璠zy" blondem a br您em, czego jasnego, co nie wygl康a這by jak czarny z daleka. A jednoczesnie 瞠by nie by這 owym "karmelkowym" kt鏎y wystepuje czesto po rozjasnieniu brunetek, (cos w stylu Joanna Brodzik w "Magda M").Dodatkowo nie znosze w farbach "jasny br您" tej rudosci, brunatnosci, i wszelkich przejaw闚 czerwieni , kasztana czy rudego. Chodzi mi tylko o kolorki zimne, Dlatego te:
Poszukuje w miare jasnego kolorku, ktory bedzie kolorem co ala cappucino, be, popielaty.....
zapewne nalezy szukac w farbach "ciemnych blondach", ale ktorych? z doswiadczenia wiem ze niektore ciemne blondy moga wyjsc mega ciemno br您owo. Dlatego tez mam prosbe Drogie Wizazanki, jesli znacie jakies farby i odcienie ktore odpowiadaja chociaz troche temu co opisalam i jednoczesnie kryj, rudy, karmelkowy rozjasniany br您 (w koncu jestem brunetk i najpierw trzeba by bylo sie rozjasnic). to podzelcie sie wiedz moga tez byc zdjecia z fryzurami w podobnych kolorkach! bedzie wdzieczna.

Od siebie moge napisac juz 瞠:
- marzy mi sie kolor taki jak ma odcien 73 Blond Z這cisty z Garnier Color Naturals, wychodzi inny ni na opkaowaniu, bez tego 'zlota", lecz piekne cappucino,niestety wymaga rozjasnienia wlosow na bardzo jasny blond. Moja mama ma takie i jak raz zafarbowala to robi nim teraz caly czas, kolor to jest piekne cappucino jasne, popielate bez rudzi. To moj wymarzony odcien:|

- na moj rud karmelkowosc polozylam tez garnier 100% ciemny blond i to bylo starszne, mialam na glowie spowrotem taki br您ik, ciemny, za ciemny.
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-17, 11:23   #2
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252
Dot.: Jasne br您y, capuccino, popielate, be瞠, zimne kolory

B璠 czeka razem z Toba na odpowiedzi bo mam identyczn sytuacj na g這wie

Tez szukam takiego kolorku,ale zeby by w tonacji ch這dnej.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-17, 12:18   #3
Smile_Smile
BAN sta造

kiedys mialam z Loreala - Mrozny kasztan czy cos, i byl fajny ale teraz na opakowaniu ta babka ma jakis naprawde kasztanowy i mniemam ze kolor farby tez zmienili:| kiedys ani krzty czerwieni w tym nie bylo....
Stary 2008-02-17, 16:26   #4
Smile_Smile
BAN sta造

uppp dziewczyny!
Stary 2008-03-17, 15:46   #5
alunialunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 016

do陰czam si do dziewczyn m鎩 naturalny kolor w這s闚 to co pomi璠zy jasnym br您em, a ciemnym blondem- og鏊nie nijaki, po farbowaniu na jasny br您 w這sy mia豉m ciemno br您owe, sztuczne, zupe軟ie mi nie pasowa造, by造 zdecydowanie za ciemne; obecnie mam w這sy rozja郾ione, ale chcia豉bym przefarbowa je na kolor zbli穎ny do naturalnego; zam闚i豉m ju farb alcantary 鈔edni blond, bo na rozja郾ionych w這sach pewnie wyjdzie ciemniej; ale w豉郾ie zastanawiam si co potem, co z odrostami? jaka farba nada w這som odcie br您u, ale delikatnego i w豉郾ie w tonacji ch這dnej....
alunialunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 16:13   #6
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833

Polecam z serii L'oreal majirel kolor kawa z mlekiem- numerek 7 co tam
Jedyna farba kt鏎a nie wyp逝kiwa豉 mi si na rudo i da豉 przepi瘯ny odcie jasnego, ch這dnego br您u.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-23, 16:50   #7
alunialunia
Zadomowienie

Voodia dzi瘯uj za odpowied, tylko boj si troch u篡wa br您闚,bo nie chcia豉bym zbyt ciemnego koloru na w這sach, dlatego chyba najpierw skusz si na jaki ciemny blond, bo pono wychodzi jak jasny br您...ju sama nie wiem...potem ci篹ko jest rozja郾i w這sy farbowane na ciemno...
Stary 2008-03-23, 18:19   #8
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559

W豉郾ie mam identyczny problem o czym juz nie raz pisa豉m na wiza簑. jestem po wielu zabiegach.Na pocz徠ku nami皻nie rozjasnia豉m w這sy, po czym postanowi豉m wr鏂i do naturalnego kolorku( Na zdj璚iu mam sw鎩 naturalny kolor z kilkoma jasnymi refleksami) , co okaza這 sie prawie nie mo磧iwe..

Wklejam zdj璚ie moich naturalnych, upragnionych i chyba nie mo磧iwych ju do zdobycia w這s闚. Nie wiem czy autorce postu chodzi o taki kolorek czy inny, ale mo瞠 sie przyda.. A tak przy okazji, wie mo瞠 kto jak moge odzyskac ten kolor ;(;(;( Jaka farba ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlochy.JPG (14,1 KB, 951 za豉dowa)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-23, 20:29   #9
alunialunia
Zadomowienie

ja jestem w podobnej sytuacji moim naturalnym kolorem w這s闚 jest ciemny blond/jasny br您, tak瞠 rozja郾ia豉m w這sy na platyn, ostatnio na troch bardziej naturalny blond, w sumie mam par centymetr闚 ciep貫go blondu, a pozosta豉 cz窷 w這s闚 platynow, a w豉軼iwie mia豉m bo par dni temu zafarbowa豉m w這sy farba alcantary na 鈔edni blond, bo ba豉m si,瞠 z豉pie na zbyt ciemny odcie, w efekcie w這sy tu po farbowaniu wygl康a造 ca趾iem nie幢e, ale po kilku myciach kolor si spra i jest po prostu nijaki, szary i niestety dalej jasny...sama nie wiem jaka farb i jakim kolorem zafarbowa te w這sy, 瞠by zbli篡 si do tego naturalnego koloru.....
Stary 2008-03-23, 20:47   #10
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559

No to jak, pomo瞠 kto w wyborze farby ?

PS. Jesli chodzi o mnie to wola豉bym aby by to nadal 鈔edni blond Nie bardzo jasny ale tez nie ciemny i popielaty oczywi軼ie..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-23, 22:29   #11
Smile_Smile
BAN sta造

chodzilo mi mniej wiecej o takie kolorki...:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img (10).jpg (32,1 KB, 594 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 70321-3299.jpg (40,1 KB, 787 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (88,8 KB, 466 za豉dowa)
Stary 2008-03-23, 22:46   #12
mayeczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 754

O jaa... ten drugi jest boski !! w sumie w za這瞠niu m鎩 obecny mia by podobny... ale wyszed za ciemny...

鑿icz!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zar璚zyny 07.07.2012 奸ub

mayeczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-23, 23:20   #13
Smile_Smile
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Poka wiadomo嗆
O jaa... ten drugi jest boski !! w sumie w za這瞠niu m鎩 obecny mia by podobny... ale wyszed za ciemny...
no wlasnie mi o takie cos chodzi,ale czym to uzyskac?? Garnier nutrisee ma duzoo blond闚 i mus ktorys pasowac, ja juz kilka przetestowalam i jak narazie podobny jest "zloty blond",ale to i tak nie to.
Stary 2008-03-24, 10:11   #14
mondo37
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Smile Smile probuj bo kurde ja czekam az mi kolor ccalkowicie zejdzie i wtedy walne jakis bursztynowy blond np Jakby Ci wyszed wymazony kolor to prosze pochwal sie jak farb
mondo37 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 14:01   #15
effcia82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 234

kolor cappucino ma naturia joanny ale nie wiem jak wychodzi. jest tania i zmywalna wiec mozna zaryzykowac..
co do jasnych brazow i ciemnych blondow z doswiadczenia wiem ze wychodza czarne, srednie, zlote blondy - karmelowe. moze z platyny wyszedl by popielaty blad?
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-21, 06:34   #16
fryzjerka91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

bez jest chlodny jako kolor na palecie ale w rzeczywistosci lekko przebija zlotem z firmy lecher i renee blanche razem 4 beze od poziomu 7-9 o ile nic sie nie zmienilo - polecam allegro, a cepucino chyba na poziomie 6 jest takowe w farbach z lechera podkreslam ze wydajne sa i dosc trwale te farby z tych farb ciekawe kolory tez to karmel czekolada kawa mleczna czekolada wisnia w czekoladzie itd.... ogolnie spory wybor .popiele sa w obu paletach ja uzywam jasny popielaty braz z artego
popiel sprawia ze kolor jest postrzegany jako cemniejszy chlodny lekko myszowaty w zaleznoosci od firmy jasny popielaty braz moze byc ciut jasniejszy ciut ciemniejszy moj to taki cos po miedzy ciemnym szatynam a brunetem z tym ze brunet to czarny lub ewentualnie bardzo bardzo ciemny braz co go w sloncu tylko widaca szatyn to wszelkie popielate lub cieple naturalne czy tez zlote brazy zywkle takie ktore nie tylko pod sloncem pokazuja swoj urok...
fryzjerka91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-16, 14:43   #17
paoolina89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

鈍ietna jest farba z matrixa mokka ja u篡wa豉m odcie m10 czy jako tak na jasnych w這sach jest rewelacyjny
paoolina89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.