co po skonczeniu kursu?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-14, 14:26   #31
prospera
Raczkowanie

GG do prospera
Dot.: co po skonczeniu kursu??

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Juz widziałam ogłoszenie "Oddam stolik w dzierżawę ZA DARMO!!! wymagam tylko by dziewczyna przychodziła i pracowała". To co tu mówic o wymaganiach
matko... tylko od razu powinni szyld wywieszać - "ta pani niekoniecznie ma doświadczenie w tym, co robi..."
prospera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 12:47   #32
lady.siemionow
Przyczajenie

raz, ze nie ma chetnych do pracy, dwa, ze to co proponuja niektore wlascicielki salonow zjezylo mi wlosy, brud, lyse pilniki, stuletnie lakiery rozcienczane acetonem, brak sterylizacji... ja sie nie dziwie, ze ludzie nie chca tam pracowac. chetnie bym sie pouczyla od kogos kto w tym robi pare lat ale jak widze takie warunki to uciekam bo raczej nic dobrego z takiej "nauki" nie bedzie
lady.siemionow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:59   #33
Zizione
Raczkowanie

Kurka, to tylko mieszkać w Warszawie

u nas w salonach full wypas usługa ŚREDNIO kosztuje 60-70 zl, konkurencja ogromna, a ogłoszeń pod tytułem "tipsy za 20 zł" to widziałam już z milion
Co lepsze jak patrzę na pazurki dziewczyn na mieście to niektóre naprawdę powalają

Co prawda widzę codziennie jak jadę na uczelnie ogłoszenie "zatrudnię tipserkę" w jakimś podrzędnym salonie, ale nawet nie chce mi się tam zachdzić...
Zizione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:44   #34
Albertyna
Zakorzenienie

Ej, nie ma co tak idealizowac tej stolicy.
U nas tez na kazdym, przystanku i słupie wisza ogłoszenia "Zrobie tipsy za 20zł", zatem "konkurencja" nie spi. W salonach walka "kto da mnie, kto da lepszą cenę, czy promocje", a za to koszty zycia duuuuużo wyższe niz w pozostałych miastach Polski. z czego mało kto mieszkający poza Wawą zdaje sobie sprawe.
My w salonie z cenami nie schodzimy. Często słysze "Aaa to drogo, u mnie pani w bloku robi za połowe tego", a jednak klientki stałe mamy, a ich grono- stale sie powieksza. My z cen nie schodzimy, za to mamy- ładny odnowiony, czysty salonik, ciągle sie rozwijamy, pracujemy na produktach najwyższej jakości, mamy 3 miliony ozdób, oraz umiejętnośc robienia perfekcyjnych frenchy.... a dla stałych klientek- rabaty.
Stary 2008-04-15, 22:59   #35
jagódeczka
Zadomowienie

miałam to samo...
przez ostatnie cztery miesiące ciąży szukałam kogoś....
fajne laski przychodziły...
tylko, że ...
jedna nie umiała wycinać skórek ale za to umiała ładnie malować paznokcie...
Druga umiała robić akryl, ale głównie na papierze... bo tak jejna kursie napisali...
a trzecia też umiała ale nie wiedziała czy to żel czy raczej akryl...
Kiedy pomyślała, żeby dać na msze za szczęśliwe zatrudnienie pracownika to akurat urodziłam i już mi było lżej pracować...
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 23:06   #36
jagódeczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Ej, nie ma co tak idealizowac tej stolicy.
U nas tez na kazdym, przystanku i słupie wisza ogłoszenia "Zrobie tipsy za 20zł", zatem "konkurencja" nie spi. W salonach walka "kto da mnie, kto da lepszą cenę, czy promocje", a za to koszty zycia duuuuużo wyższe niz w pozostałych miastach Polski. z czego mało kto mieszkający poza Wawą zdaje sobie sprawe.
My w salonie z cenami nie schodzimy. Często słysze "Aaa to drogo, u mnie pani w bloku robi za połowe tego", a jednak klientki stałe mamy, a ich grono- stale sie powieksza. My z cen nie schodzimy, za to mamy- ładny odnowiony, czysty salonik, ciągle sie rozwijamy, pracujemy na produktach najwyższej jakości, mamy 3 miliony ozdób, oraz umiejętnośc robienia perfekcyjnych frenchy.... a dla stałych klientek- rabaty.
trzeba być twardym żeby wytrwać...
Ja co prawda pod warszawą ale... koszty życia wyższe niż w warszawie, a ceny niższe i klientek mniej...
Ale też robimy perfekcyjne ... to co tam nasmarowałaś ... i 3 miliony.... też i ... jeszcze tamto... znaczy te rabaty...
do baleyage'u dorzucam kawkę a do pozostałych usług wodę Eden
w styczniu malowałam ale kolor coś nie teges...

mam doła.
przyszedł mi rachunek za wodę...
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:31   #37
Albertyna
Zakorzenienie

Jagódeczko, masz tu całusa, żebys sie nie smutkała rachunkiem za wodę

U nas full serwis jeżelinchodzi o pićku- kawka, kilka rodzaji herbatek, Coca Cola, soki, woda.... Do wyboru do koloru Mamy dystrybutor wody "daru Natury" Polecam! Super sprawa- ciepła woda w mig i nie trza czekać aż sie zagrzeje

A o klientki trzeba dbać ... i troszke rozpieszczać- nie koniecznie niskimi cenami Nasze klientki przychodzą do nas, bo jak same mówią "U was to jak w rodzinie" i wychodzić nie chcą, tylko siedza z resztka kawy w poczekalni i gadaja z nastepnymi klientakami.Czasem jest taki rejwach, ze ledwie daje rade przez telefon pogadać

A jak rozpieszczać? My na przykład kupujemy lakiery w kolorach jakie lubia nasze klientki- specjalnie dla nich, zawsze na koniec jest cudownie pachnąca oliwka, no i wysłuchujemy .... o wszystkim o radościach, smutkach problemach, to jest dla nas-kobiet waże, żeby ktos wysłuchał, nie oceniał...

Oczywiście, dla stałych klientek rabaciki, czy drobne prezenty- próbka kremiku czy soli do stópek, takiej samej jakiem my używamy kilka cyrkonii, gdy klientka sie stresuje "a czy nie odpadną?!", czasem pilniczek.... Panie to doceniają.

No i punktualnośc i solidność!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości