SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-05, 18:17   #481
olikbt21
BAN stały

Dot.: Kariera Wizażystki

http://youtube.com/watch?v=xRVwianfi4A - EnKore odpowiada na to pytanie, mniej lub bardziej konkretnie ;P
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:07   #482
lady marmolade
Raczkowanie

GG do lady marmolade
Dot.: Bezpłatny kurs makijażu- Wrocław

czy to w najblizszy piatek? 9 maja?
Tyjemy razem

lady marmolade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 15:05   #483
anna23096
Przyczajenie

Smile Kurs wizaż Poznań

Mam pytanie gdzie można zrobić dobry kurs wizażu w Poznaniu
anna23096 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 15:48   #484
kociak2323
Raczkowanie

Dot.: Kurs wizaż Poznań

Hej ,ja robie w beauty art i jestem zadowlona
kociak2323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 18:06   #485
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Kurs wizaż Poznań

proszę nie dublowac tematów!
Istnieje wątek zbiorczy o szkołach i kursach wizażu.
Ten zamykam

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:37   #486
lalalad
Raczkowanie

Kurs pomocy

Bardzo Was proszę drogie wizażanki o pomoc. Chcialabym zrobić sobie kursy: wizażu, przedłużania paznokci, włosów. Niestety kursy te są bardzo drogie. Znalazłam na allegro kurs który przysyłają do domu wraz z certyfikatem
np. http://allegro.pl/item372702354_kurs...rtyfikat_.html
http://allegro.pl/item372702355_kurs...yfikatem_.html
http://allegro.pl/item368505936_kurs...ny_dyplom.html

Ludzie kupują takie kursy, ale jak to możliwe że ktoś kto niewidzi jak ta osoba robi np. paznokcie może dać odrazu cetyfikat.
Chciałabym sie dowiedzieć czy takie kursy to wałki czy certyfikat jest "prawdziwy" i można z nim iść dalej.

Zamierzam również iść do szkoły jeszcze niewiem jaki kierunek wybrać ale zalezy mi na szkole fryzjerkiej, kosmetyczce, wizażystce. Czy znacie może jakies tanie szkoły, kursy w Krakowie gdzie można nabyć uprawnienia do tego zawodu?

Czy nie lepiej iść do szkoly policealnej rocznej i zrobić za ten czas wiecej zawodów niż np do 2 letniej.
Znalazlam szkole profesje
http://www.profesja.edu.pl/index.php?ids=348&plan=1
Czy ktoraś z Was drogie wizażanki chodziła do tej szkoły mogla by co o niej powiedziec?

Z góry bardzo wam dziękuje za odpowiedzi
lalalad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:29   #487
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Dot.: Kurs pomocy

To raczej pic na wodę. Może teoria dotyczy tego samego co na przeciętnych kursach, ale nie możesz zadać pytań. Poza tym na prawdziwych kursach jest osoba która ci pokazuje błędy i pomaga korygować. Bez sensu to jest.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:19   #488
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia
Dot.: Kurs pomocy

Widziałam ulotki Profesji. Powiem tak: moja siostra skończyła architekturę wnętrz w AP Edukacji. Nie wyniosła z kursu NIC, oprócz wiedzy jak zabezpieczać wykopy.
Nie poszłabym na taki kurs. Czegoś pewno nauczą, ale czego-to już pytanie. Jakie maja zaplecze? Jakie kwalifikacje maja wykładowcy?
Poszukaj kogoś z tego kierunku i zapytaj.

Odwieczna prawda: jak chcesz dobrze i tanio, to kup dwie rzeczy, niestety.

A co do dyplomu z allegro- absolutnie do luftu, wyrzucone pieniędze, jak wyżej.
Wredonisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 00:24   #489
Chloestic
Zakorzenienie

BeautyArt- Poznan

Witajcie

Szukalam watku dotyczacego tej szkoly w Poznaniu, jednak nie znalazlam, stad moje pytanie:

czy ktos zdobyl dyplom w poznanskiej szkole BeautyArt i moze udzielic mi jakis informacji?
Planuje zlozyc dokumenty, jednak chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej, a konkretniej czy warto?
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:01   #490
madzinamalina
Przyczajenie

Question Łódzka szkoła wizażu Cztery Pory Roku - co o niej sądzicie??

Witam, jeżeli ktoś mógł by mi pomóc w doborze szkoły wizażu w województwie łódzkim to była bym ogromnie wdzięczna.. znalazłam ogłoszenie szkoły łódzkiej Cztery Pory Roku... Tylko ze nie wiem co o niej sądzić bo nie znalazłam o niej zbyt wiele informacji.. jeśli któraś z was coś o niej wie, to proszę podzielcie sie tym ze ną pozdrawiam i z góry dziękuję

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:23   #491
jennifer777
Wtajemniczenie

Kurs wizażu Igo stopnia, a IIgo stopnia?

Dziewczyny powiedzcie, czy mozna isc na kurs wizazu drugiego stopnia, nie majac zaliczonego pierwszego stopnia? Podstawy mam, więc nie potrzebny mi 1stopien.. a tak naprawde chce sie nauczyc wykonywania poszczegolnych rodzajow makijazy..

Kurs wizażu i stylizacji I stopnia, 30 godzin

Program:
· Analiza kolorystyczna
· Makijaż dzienny „bez koloru”
· Makijaż dzienny „z kolorem” wg analizy kolorystycznej
· Makijaż wieczorowy
· Makijaż sezonowy

· Podstawy stylizacji postaci
· Podstawy kosmetyki białej
· Badanie skóry
· Tendencje w modzie i makijażu

Kurs wizażu i stylizacji II stopnia z elementami charakteryzacji prostej, 40 godzin

Program:
· Warsztat wizażysty
· Anatomiczna budowa twarzy
· Korekta twarzy i jej elementów
· Makijaż dymny

· Makijaż ślubny
· Makijaż graficzny
· Makijaż karnawałowy
· Makijaż synchroniczny
· Makijaż fotograficzny
Stary 2008-07-22, 19:44   #492
Beatrix83
Przyczajenie

Dot.: BeautyArt- Poznan

Skończyłam tę szkołę w 2006 roku i uważam, że warto, bardzo dużo mi dała, chociaż nie pracuję w zawodzie, ale dla samej siebie warto tam pójść
Beatrix83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:57   #493
princess_of_agony
Zadomowienie

Dot.: Kurs wizażu Igo stopnia, a IIgo stopnia?

to zależy czy dana szkoła, czy też placówka pozwoli Ci od razu pójść na II stopień, ale z doświadczenia wiem, że się raczej nie zgadzają ! Uważają, że II stopień jest kontynuacją I i najpierw trzeba iść na I! Szkoda !

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:06   #494
pau141
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
to zależy czy dana szkoła, czy też placówka pozwoli Ci od razu pójść na II stopień, ale z doświadczenia wiem, że się raczej nie zgadzają ! Uważają, że II stopień jest kontynuacją I i najpierw trzeba iść na I! Szkoda !
To fakt, zazwyczaj II stopien jest poszerzeniem i kontyuacja I-go, i wcale nie jest to takie zle. Wiele technik makijazu wydaje sie nam znajoma, a tak na prawde, dopoki ktos nam nie pokaze, co robimy zle, to nawet nie wiem, ze cos robimy nie tak...szkoly chca miec pewnosc, ze na kursie II stponia wszyscy beda na mniej wiecej tym samym poziomie, i jest to tez dobre dla kursantow, poniewaz mogloby sie okazac, ze bez ukonczenia kursu I stopnia nie sa w stanie robic tego, co inni...
pau141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:16   #495
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

..........
ojjj.....patrząc na rozpiskę przedmiotów średnio mi się ten podział podoba...poprzestawialaby m go znacznie..kilka elementów z drugiego do pierwszego i odwrotnie... strasznie pomieszali to...za podstawe uważam budowę twarzy i jej korektę to samo warsztat wizażysty<omawia sie na pierwszych zajęciach > a co do Twojego pytania...to pewnie bys sobie poradziła bez tego 1 stopnia...ale to zależy odz szkoły,czy sie na to zgodzi i jakie ma wymagania.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:25   #496
pau141
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
ojjj.....patrząc na rozpiskę przedmiotów średnio mi się ten podział podoba...poprzestawialaby m go znacznie..kilka elementów z drugiego do pierwszego i odwrotnie... strasznie pomieszali to...za podstawe uważam budowę twarzy i jej korektę to samo warsztat wizażysty<omawia sie na pierwszych zajęciach
To pewnie taka strategia...nie naucza Cie wszystkiego na pierwszym kursie, zebys poszla na drugi
pau141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:28   #497
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
To pewnie taka strategia...nie naucza Cie wszystkiego na pierwszym kursie, zebys poszla na drugi

...........
i będą wymagać odbycia 1go stopnia...masz racje ,strategia ekonomiczna...ale ze szkoda dla nauki zawodu

wizażowo&pazurkowo
Stary 2008-07-27, 22:50   #498
Callista91
Przyczajenie

Pytanie

Dzień dobry ja bym sie chciala dowiedziec jaka trzeba skonczyc szkole lub jaki kurs by zostac wizazysta?
Callista91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 00:26   #499
caya
Zakorzenienie

Dot.: Pytanie

ze swojej strony napiszę że trzeba ukończyc kurs wizażu żeby zdobyć dyplom lub certyfikat. Bądź jakies studium, czy coś podobnego. Ale dołączam się z pytaniem, może ktoś doświadczony dokładniej napisze. pozdrawiam
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:13   #500
dark01
Zakorzenienie

Dot.: Pytanie

.......
żeby zostać wizażystą <mieć tyt.zawodowy i mieć mozliwość zatrudnienia się w tym zawodzie-salony kosmetyczne,salony SPA itd..> trzeba ukonczyc szkołę,szkolenie,studium, kurs-albo związaną strikte z wizażem,albo kosmetyczną,w której wizaż jest jednym z przedmiotów..zależy co kto honoruje przy zatrudnianiu...>...a jeśli to Twoje hobby i jestes na tyle zdolna żeby samemu doszlifowac swój warsztat ''malarski'' to nie ma sprawy..mozesz malować znajome,koleżanki...itd.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2008-07-28, 11:44   #501
beatadrozdowska11
Raczkowanie

Smile kurs wizazu i pedicure

Wiecie moze gdzie w Łodzi odbywaja sie stosunkowo niedrogie kursy wizazu i pedicure????
Mozecie cos polecic??
Stary 2008-07-29, 11:19   #502
XelutaX
Przyczajenie

Question szkoła wizażu i stylizacji

zastanawiam się nad zapisem do szkoły wizażu i stylizacji.. ale nie do końca wiem jak nauka w takiej szkole wygląda? i czy kosmetyki oferowane przez nią (kryolan i farmona) są dobre??
może wiecie coś więcej na ten temat, bo ciągle się waham
XelutaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:28   #503
0000ja
Przyczajenie

Szkoła Wizażu w Białymstoku

pomocy!!! Nie wiem która szkołe wizażu wybrac. Miasto białystok, zastanawiam sie nad make up-artist na ul. Legionowej a visage na ul. Rzymowskiego, bardzo prosze o pomoc i porade
0000ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 00:03   #504
Chloestic
Zakorzenienie

Dot.: Re: Kurs wizażu w Poznaniu? - gdzie?

Podbijam!

Chce od wrzesnia rozpoczac nauke w BeautyArt, ale nie jestem pewna wyboru. Anita Folaron mnie nie interesuje. Myslalam jeszcze o Kursie u Anieli Goc, do tego znalazlam rowniez :

http://www.akademiawizazu.pl/kursy.php .

Ktos ma jakies doswiadczenia? Bede wdzieczna za pomoc i rady

Dodam jeszcze, iz interesuje mnie wyjazd na weekend i zrobienie kursu w :

http://www.select.edu.pl/Szkola/Wiza...ram-wizaz.html
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:04   #505
NikaVera
Raczkowanie

Nauka wizażu

Witam drogie panie Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki wizażu i stylizacji ale szczerze nie wiem czy się nadaję do takiej pracy a nie chcę iść na kurs wydać na niego masę kasy a potem nie zdać egzaminu końcowego i okazać się totalnym beztalęciem. Dlatego chciałabym was podpytać czy jak wy zaczynałyście przygodę z kursami wizażu to wiedziałyście, że macie talent do tego i zdecydowałyście się rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat czy może umalować się umiałyście ale bez żadnych fajerwerków a chciałyście się porządnie nauczyć malować? Muszę przyznać, że ja raczej należę do tej drugiej grupy i boję się, że sama chęć nauki może być za mała aby zaistnieć w tej branży. Dlatego też bardzo proszę was o wszelkie rady dotyczące tego tematu gdyż naprawdę "napaliłam" się na tą dziedzinę i non stop o tym myślę ale jednocześnie nie chcę porywać się z motyką na słońce, staram się mierzyć siły na zamiary.
NikaVera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:32   #506
szarlotka88
Raczkowanie

Dot.: Nauka wizażu

Hmmm... dużo Ci nie podpowiem, ale napiszę coś o sobie. Otóż ja od zawsze kochałam malować paznokcie, robić makijaże itp. Nie umiem malować tak jak niektóre "perełki" na wizażu (pełen szacunek dla nich), ale lubię i chcę się nauczyć czegoś więcej, dlatego zdecydowałam się na roczny kurs wizażu w jednej ze szkół policealnych, którą polecili mi znajomi i którą sobie chwalą. Poza tym ten kurs nie jest tak drogi, jak inne podobno prestiżowe, a ja nie okradłam pobliskiego banku i powiem szczerze, że na taki drogi mnie nie stać. Powiem Ci, że warto sprobować jeśli masz chęci do tego. Jeśli się nie uda zdać egzaminu to i tak nauczysz się wiele. Takie jest moje zdanie. Ja postanowiłam się sprawdzić i jestem pozytywnie nastawiona do tego.

Startuję pod koniec września i nie mogę się już doczekać

Powodzenia życzę w podejmowaniu decyzji
Stary 2008-08-26, 12:07   #507
NikaVera
Raczkowanie

Dzięki za Twoją opinię. Daj znać jak Ci tam będzie szło na kursie
Jedynym moim problemem jest to, że jak już coś robię to chcę to robić perfekcyjnie a jeżeli wiem, że do czegoś się nie nadaje to nie podejmuję się tego. I tu właśnie tkwi problem bo sama nie wiem czy makijaż wychodzi mi dobrze i czy jest szansa, że podszkolę się i będzie lepiej a co najważniejsze spełnię się w tym. Bo w życiu można robić wiele rzeczy ale uważam, że jeśli człowiek chce się związać z jakimś zawodem na całe życie to musi po pierwsze wykonywać swoją pracę bardzo dobrze a po drugie musi lubić to co robi. JA lubię się malować ale nie przysłania mi to całego świata. Szczerze mówiąc to chyba bardziej lubię malować paznokcie niż oczy. Tylko z drugiej strony malowanie siebie a kogoś to dwie różne rzeczy i chyba wolę malować kogoś niż siebie bo sprawia mi satysfakcję kiedy umaluję kogoś a on jest zadowolony. I właśnie dlatego jestem w kropce bo targają mną różne emocje co do mojej zdolności do wykonywania takiego zawodu. Nie wiem może za mało znam jeszcze siebie żeby podejmować decyzje dotyczące zawodu jakim chciałabym się zajmować w życiu.
Stary 2008-08-28, 12:15   #508
szarlotka88
Raczkowanie

Hmmm... to też zależy ile masz lat. Ja kończąc liceum kompletnie nie wiedziałam, co mam robić. Chciałam iść na studia, ale jednocześnie ciągle mnie kręcił wizaż i te sprawy. Za radą starej daty człowieka - mojego dziadka poszłam na studia. Udało mi się zaliczyć pierwszy rok, ale wiem, że są one mało przyszłościowe, choć też mają związek z rzeczami, które mnie interesują. Ciężko było, ale się udało zaliczyć i teraz tak sobie myślę, że nie wiem czy bym poszła na te studia mając tą wiedzę co dziś, rok temu. Teraz mam 20 lat i się pogubiłam Chłopak mnie zachęcił, żebym podjęła się kursu wizażu, ponieważ stwierdził, że dobrze mi wychodzi malowanie paznokci i robienie makijażu - co chwilę coś innego On mnie podniósł na duchu i zachęcił... Miały też w tym udział koleżanki poznane na studiach. Coraz częściej prosiły mnie o pomalowanie paznokci, czy też jakąś radę jeśli chodzi o makijaż, fryzurę. Pomyślałam sobie, że chyba to dowodzi temu, że może jednak wychodzi mi to dobrze Może tak miało być, że miałam iść na te studia, żeby się choć trochę upewnić, że wizaż to nie jest zły pomysł. Zobaczymy co wyjdzie.

Mogę Ci poradzić tylko tyle, żebyś próbowała i nie bała się próbować, bo kiedyś możesz żałować, że się nie zdecydowałaś. Jeśli tylko masz możliwości to próbuj.

Może poproś też o opinię innych (koleżanki, chłopaka jeśli masz itd.) i uwierz w nią, bo na pewno będę szczerzy. Będziesz bardziej pewna siebie i swoich umiejętności. A jeśli podejmiesz naukę w jakiejś dziedzinie i stwierdzisz, że to nie to, to nie załamuj się tylko szukaj dalej Znam wiele dziewczyn, które tak miały. Mam nawet w grupie na studiach dziewczynę, która poszła na inne studia dwa lata temu i po dwóch latach zrezygnowała, bo stwierdziła, że to nie to. Ale się nie poddała.

Próbuj, inaczej nie poznasz swojego życiowego przeznaczenia Wiem, że to brzmi jak sentencja filozoficzna, ale to moim zdaniem prawda.
Stary 2008-08-31, 13:00   #509
NikaVera
Raczkowanie

Dziękuję za wszystkie rady Obecnie mam 21 lat i szczęśliwie będę studiowała na 3 roku studiów (no o ile zaliczę poprawkę ) Muszę przyznać, że ja też mocno się pogubiłam w tym co chciałabym robić w życiu. Mam milion pomysłów i ani jednego konkretnego. Jeżeli chodzi o moje studia to właściwie poszłam na swój kierunek ze względu na rodziców i brak swoich konkretnych pomysłów na coś innego. Nooo i niestety obecnie coraz bardziej widzę, że jakoś mnie to nie kręci no ale chciała bym już dociągnąć do końca licencjatu no i potem tego mgr bo dotarłam już tak daleko, rodzice wydali na moje utrzymanie w innym mieście mase forsy a zajęć będzie już coraz mniej więc równolegle można robić coś innego. A jeżeli chodzi o pomysł z wizażem to jest to troszeczkę śmieszne bo obecnie sami rodzice pchają mnie abym spróbowała. A ja już sama nie wiem w co mam ręce wsadzić. Troszeczkę się pogubiłam i najchętniej to spakowała bym się i zaczęła wszystko od początku nie martwiąc się tym czy poradzę sobie czy nie, czy zawiodę rodziców czy też nie. Hmmm brakuje mi chyba ikry żeby wziąć się w karby przestać zwracać uwagę na to żeby nie zawieść swoim postępowaniem całej rodziny. Nie wiem co mam dalej zrobić :-( Mam czas do przyszłych wakacji bo wcześniej na pewno nie będę mogła zacząć jakiegoś kursu. Obecnie wiem tylko jedno: Bardzo chcę spróbować życia w innym kraju najlepiej w USA ale nie chcę też skończyć tam jako sprzątaczka dlatego szukam takiego zawodu, który pozwoli mi tam pracować w jakimś normalnym miejscu i być może dokształcić się tam w jakiejś dziedzinie. Hmmm co z tego będzie i jak to się zakończy czas pokaże.
Stary 2008-09-01, 19:13   #510
mari_bell
Raczkowanie

GG do mari_bell

Cytat:
Napisane przez szarlotka88 Pokaż wiadomość
ale lubię i chcę się nauczyć czegoś więcej, dlatego zdecydowałam się na roczny kurs wizażu w jednej ze szkół policealnych, którą polecili mi znajomi i którą sobie chwalą. Poza tym ten kurs nie jest tak drogi, jak inne podobno prestiżowe, a ja nie okradłam pobliskiego banku i powiem szczerze, że na taki drogi mnie nie stać.
A możesz napisać jaka to szkoła?? Ja tez szukam szkoły wizażu, ale niestety nie ma kto mi polecić dobrej szkoły. Z góry dzięki
mari_bell jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ap edukacja, artistry, białystok, charakteryzacja, dalecka, działalność, futura, groupon, jak, kariera, kosmetologia, kosmetyka, kosmetyki, kraków, kufer dla wizażysek, kurs, kurs wizażu, kurs wizażu wrocław tanio, make up, make up star, make-up, makijaż, opinie, opinie o szkołach, podkład, polecacie, porady, praca, prezentacja, studio wizażu, studium, stylistą, stylizacja, szkolenie, szkoła, szkoła policealna, szkoły, tarnów, technikum, warszawa, wiazaż, wizaz, wizaż, wizażysta, wizażystka, wrocław, wyposażenie, zostac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości