SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-20, 21:55   #661
NeYves
Raczkowanie

Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Daryja Pokaż wiadomość
ja się już zapisałam ;D i też się ucieszyłam że cena jest niższa :d aaa już się strasznie cieszę że tam będę chodzić, bo w ogóle będziemy chodzić malować dzieci i na inne imprezy malować aktorów itp

będzie suuuperrrrrr ;d

tylko trzeba mieć zestaw pędzli swój i fartuszek czarny ale mogą oni też zamówić więc nie ma problemu;p ja pędzle mam więc tylko fartuszek u nich zamówię ale to wtedy trzeba im dać znać jakoś do 15 sierpnia ;d mam nadzieję że się spotkamy
Hmmm...bardzo okrojony zestaw pędzli mam...ale z fartuszków dysponuje tylko białymi-kosmetycznymi
Czy znasz cenę takiego czarnego?
...Czy orientujesz się jak z miejscami? Nie wiem czy nie odłożyć zapisu po urlopie...w połowie sierpnia...
Czego jeszcze ciekawego sie dowiedziałaś
Też się nie mogę doczekac
NeYves jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:05   #662
Daryja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NeYves Pokaż wiadomość
Hmmm...bardzo okrojony zestaw pędzli mam...ale z fartuszków dysponuje tylko białymi-kosmetycznymi
Czy znasz cenę takiego czarnego?
...Czy orientujesz się jak z miejscami? Nie wiem czy nie odłożyć zapisu po urlopie...w połowie sierpnia...
Czego jeszcze ciekawego sie dowiedziałaś
Też się nie mogę doczekac
wiem, że taki cały zestaw jak kupisz od nich tzn zestaw pędzli+fartuszek+pelerynk a taka fryzjerska wychodzi coś 300 zł,

dowiedziałam się że pierwszy zjazd będzie w ostatni weekend września i to będzie taki bardziej oficjalny z dyrektorką itp, że niestety egzamin na semestr i na koniec jest płatny 50 zł a poprawka 40 zł no ale mi to specjalnie nie przeszkadza szczególnie że jest tańsze czesne aaa i końcowy egzamin będzie z dwóch części pisemnej z wizażu i bodajże historii ubioru oraz praktyczny czyli przedstawiasz swoje portfolio komisji które przygotowywałaś pod danym tematem i pod okiem promotora i tak jakby "bronisz" go a następnie losujesz jakiś rodzaj makijażu i wykonujesz go przy komisji na modelce no i będziemy mieć też taki przedmiot jak stylizacja fryzur

hmmm ja na twoim miejscu jeśli jesteś już zdecydowana pojechałabym zawieźć papiery bo po co czekać ;D
Daryja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:56   #663
martoooosia
Przyczajenie

Smile lepsze studia kosmetologi czy tez kurs ??

halo bardzo mnie interesuje wizaz i wszystkie sprawy z tym zwiazane.. i wlasnie stoje przed wyborem studiow i chcialabym sie dowiedziec czy lepsze beda studia na Kosmetologi czy tez wystarczy sam kurs ?? Wogole łatwo jest potem dostac prace w takim zawodzie?? prosze o odpowiedz bo jest to wazne dla mnie pozdrawiam wszystkich
martoooosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:42   #664
Jeanne90
Zakorzenienie

Dot.: lepsze studia kosmetologi czy tez kurs ??

Na kosmetologii wizaż/charakteryzacja to mały ułamek. Nie znam programu tych studiów, ale studia te nie są przeznaczone raczej dla stricte wizażystek.
Stary 2009-07-24, 21:56   #665
cosmetologin
Rozeznanie

Na kosmetologii wizażu na pewno się nie nauczysz, jak Ci chodzi tylko o wizaż to lepiej idź na studium z tym związane .
cosmetologin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 11:07   #666
martoooosia
Przyczajenie

dzieki bardzo
martoooosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 13:19   #667
cosmetologin
Rozeznanie

Nie ma za co
cosmetologin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 13:03   #668
Izabella23
Raczkowanie

Agnieszka Broda School of make up

Dziewczyny prosze o opinie o tej szkole, głównie o kursach wizażu. Czy ktoś już tam brał udział w kursach lub może się wybiera? Ja właśnie zapisałam się na kurs intensywny, i jestem ciekawa czy ktoś może podzielić się swoimi opiniami....
Izabella23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:23   #669
katjusza
Przyczajenie

GG do katjusza
Dot.: Agnieszka Broda School of make up

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o opinie o tej szkole, głównie o kursach wizażu. Czy ktoś już tam brał udział w kursach lub może się wybiera? Ja właśnie zapisałam się na kurs intensywny, i jestem ciekawa czy ktoś może podzielić się swoimi opiniami....
ja biorę udział w tym kursie, zaniedługo przystąpię do egzaminu. Agnieszka Broda School of make up to przede wszystkim kadra profesjonalnych wizażystek, które ciekawie wykładają materiał na zajęciach, poruszanych jest wieeele wątków, atmosfera jest przyjemna, a sama Agnieszka Broda to kobieta nietylko utalentowana, ale i z poczuciem humoru i miłym uosobieniem. Wszystko, co zostało zawarte na ich stronie (wszystkie zagadnienia na poszczególnych etapach kursu) zostały poruszone i dokładnie wytłumaczone. Na początku dużo teorii, z czasem mnósstwo praktyki. Najfajniejsza zabawa była podczas prezentowania drugiej pracy zaliczeniowej: Makijaż przez lata, kiedy to każda z nas miała pomalować koleżankę według kanonu poszczególnych lat i epok oraz opisać w kilku słowach swoją pracę. Nie obyło się bez sesji zdjęciowej! dodam jeszcze, że nie wiem jak jest na kursie intensywnym, bo do szkoły uczęszczam w weekendy.
Ok, lecę, bo muszę uczyć się do egzaminu!!! Na szczęście notatki przygotowane są przejrzysciez dokładnie i szczegółowo.

Pozdrawiam, Kaśka
katjusza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:59   #670
Izabella23
Raczkowanie

Dzięki za opinię. Wybrałam własnie kurs intensywny w 7 dni makijaż I i II stopnia w jednym, z racji tego że jestem z okolic Krakowa i będę musiała tam zostać przez tydzień, a dojazdy nie wchodzą w grę. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie, jestem samoukiem i maluję już kilka lat, a teraz przydałoby się trochę technicznej wiedzy. Wybiera się ktoś jeszcze może na ten kurs od 14 września?
I powodzenia na egzaminie? Jak on wygląda, gdybyś mogła napisac kilka slów...
Stary 2009-07-28, 16:04   #671
madvisage
Raczkowanie

GG do madvisage

Ja również niedawno skończyłam kurs wizażu w tej szkole. Jestem zadowolona, aczkolwiek uważam, że niektóre tematy zostały potraktowane po macoszemu... No ale wiadomo, nie da się wszystkiego dokładnie przerobić w tak krótkim czasie (pomimo iż uczęszczałam na zwykły kurs, nie intensywny, trwający 12tyg. bodajże). Jednak, aby tak dokładnie poznać wszystkie techniki i je wyćwiczyć trzeba by wybrać się do rocznej szkoły.

Również jestem samoukiem, wiele niuansów poznałam dzięki tej szkole i jestem bardzo zadowolona.

Jeśli chodzi o egzamin składa się on z 2 części- teoretycznej i praktycznej. Teoretyczna: kilka pytań testowych, kilka opisowych. Praktyczna- sesja zdjęciowa. Przyprowadzasz sobie modelkę i robisz jej dowolny makijaż

Powodzenia

Magda

Mój blog o urodzie: http://yourvisage.blogspot.com/ ZAPRASZAM!

madvisage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 17:17   #672
Izabella23
Raczkowanie

Madvisage, widzę że jesteś z Katowic. Powiedz mi prosze, czy oprócz akademika,są tam gdzieś w pobliżu jakieś noclegi?
W przypadku kursu intensywnego pewnie będziemy nawzajem robić sobie makijaż. Mam nadzieję, że również będę zadowolona z tego kursu.
Stary 2009-07-28, 21:18   #673
madvisage
Raczkowanie

GG do madvisage

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Najlepiej zapytaj samą Agnieszkę, z tego co wiem wiele dziewczyn tam się uczyło z daleka, więc może mają jakieś info na temat noclegów.

My też na zajęciach robiłyśmy sobie nawzajem makijaże, tylko na sesję trzeba było sobie kogoś sprowadzić, ewentualnie dogadać się z jakąś koleżanką z kursu i wtedy po problemie

Stary 2009-07-28, 22:13   #674
Izabella23
Raczkowanie

Dzięki. Pewnie będę musiała się z kimś dogadać, bo kurs intensywny trwa 7 dni od godz. 9 do 18, jadę do Katowic sama więc sprowadzenie koleżanki nie wchodzi w grę. Ale pewnie będzie ok.
Stary 2009-07-29, 15:06   #675
madvisage
Raczkowanie

GG do madvisage

Na pewno nawet jeśli nie miałabyś kogo pomalować to szkoła załatwia modelki.

A z ciekawości, ile kosztuje ten kurs intensywny?

Stary 2009-07-29, 16:13   #676
Izabella23
Raczkowanie

2399zł w tym zapewniają obiad, przekąski i napoje.
Stary 2009-07-30, 14:35   #677
NeYves
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Daryja Pokaż wiadomość
wiem, że taki cały zestaw jak kupisz od nich tzn zestaw pędzli+fartuszek+pelerynk a taka fryzjerska wychodzi coś 300 zł,

dowiedziałam się że pierwszy zjazd będzie w ostatni weekend września i to będzie taki bardziej oficjalny z dyrektorką itp, że niestety egzamin na semestr i na koniec jest płatny 50 zł a poprawka 40 zł no ale mi to specjalnie nie przeszkadza szczególnie że jest tańsze czesne aaa i końcowy egzamin będzie z dwóch części pisemnej z wizażu i bodajże historii ubioru oraz praktyczny czyli przedstawiasz swoje portfolio komisji które przygotowywałaś pod danym tematem i pod okiem promotora i tak jakby "bronisz" go a następnie losujesz jakiś rodzaj makijażu i wykonujesz go przy komisji na modelce no i będziemy mieć też taki przedmiot jak stylizacja fryzur

hmmm ja na twoim miejscu jeśli jesteś już zdecydowana pojechałabym zawieźć papiery bo po co czekać ;D
Juz jestem zapisana i nie mogę się doczekać Pierwszy zjazd w przedostatni weekend września
Stary 2009-07-30, 20:44   #678
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Juz jestem zapisana i nie mogę się doczekać Pierwszy zjazd w przedostatni weekend września
Ja jako kosmetyka + wizaz i tez czekam

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:11   #679
loulou1987
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny
Ja też się zapisałam na wizaż (zaoczne) i bardzo się cieszę, że coraz więcej osób, wybierających się na ten kierunek, odzywa się tutaj
Czy ta informacja o rozpoczęciu w przedostatni weekend września jest potwierdzona czy to jeszcze nic pewnego?!
loulou1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:32   #680
NeYves
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez loulou1987 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Ja też się zapisałam na wizaż (zaoczne) i bardzo się cieszę, że coraz więcej osób, wybierających się na ten kierunek, odzywa się tutaj
Czy ta informacja o rozpoczęciu w przedostatni weekend września jest potwierdzona czy to jeszcze nic pewnego?!
Powiedziano mi wczoraj, że jeszcze listownie będą informować... a na stronie mają się na dniach pojawić listy zjazdów. Więc wtedy pewnie sie najprędzej dowiemy

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Powiedziano mi wczoraj, że jeszcze listownie będą informować... a na stronie mają się na dniach pojawić listy zjazdów. Więc wtedy pewnie sie najprędzej dowiemy
Dziewczyny...idące na wizaż... Czy macie, miałyście kiedyś coś wspólnego już z wizażem?

a..i dowiedziałam sie także, że nie ma podziału wizaż-charakteryzacja i stylizacja i kreowanie wizerunku Mnie by bardziej to interesowało... Będzie połączone, czyli wizaż i stylizacja
Stary 2009-07-31, 15:02   #681
loulou1987
Przyczajenie

NeYves ja nie miałam nic wspólnego z wizażem nigdy i trochę się obawiam czy dam radę.. ale mam nadzieję, że zaczniemy od podstaw i jakoś się tego wszystkiego nauczę
A Ty?
loulou1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 12:36   #682
Daryja
Raczkowanie

ja też nie miałam wcześniej nic wspólnego z wizażem, tylko tyle co sama się uczyłam ;D fajnie że już jesteśmy 3 na ten sam kierunek hmmm a ile ten fartuszek będzie kosztował to nie wiem dokładnie, tam mi powiedziano że chyba ok 100 coś zł bo w tym jest też pelerynka do robienia fryzur no i też powiedziała że nie wie czy ta firma od której biorą nie zmieniła ceny ale ja tam muszę zadzwonić i zamówić ten fartuszek do 15 sierpnia jakoś bo ja nie mam a pędzle mam- taki zestaw 21 pędzli więc chyba wystarczy

a mi mówili że w ostatni weekend września będzie pierwszy zjazd z dyrektorką itd.
Daryja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:08   #683
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Ja szukam tutaj dziewczyn od kosmetyki i nie moge znalezc. I na nk jestem na razie zapisana sama
NIkogo nie bede znala w nowej klasie.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:21   #684
Ccarolinaa
Zakorzenienie

Wink Wizaż-szkoła policealna Mat Studio-PSSW czy szkoła LA FEMME?

Witam!

Mam mały problem, otóż mam zamiar wybrać się do szkoły policealnej-wizaż i zastanawiam sie czy może słyszał ktoś o szkole Mat Studio-Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych???Miesci się ono w Gdyni gdzie chciała bym uczęszczać. http://www.pssw.pl/home.html
Zastanawiam się też nad szkołą La Femme która również znajduje się w Gdyni http://www.pskp.lf.pl/page,article,t...id,1,index.php
Czy znalazł by się ktoś tak dobry i może wypowiedział się na ten temat ? może ktoś jest z Gdyni i również ma zamiar sie wybrać w tym kierunku chciała bym wiedzieć która szkoła lepsza, i mam jeszcze pytanko co waszym zdaniem jest
lepsze kosmetyka czy wizaż bo też nie wiem do końca który kierunek wybrać
Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi mam nadzieje że dobrze wkleilam mój post
Stary 2009-08-08, 18:13   #685
BabciaGienia
Raczkowanie

Dot.: Wizaż-szkoła policealna Mat Studio-PSSW czy szkoła LA FEMME?

Ja tam idę do PSSW
Skończyłam kosmetykę właśnie i idę na wizaż i stylizację się doszkolić. Dla mnie to jest ciekawsze.
Stary 2009-08-09, 14:17   #686
mojsalon
Przyczajenie

Obie szkoły wydają się ciekawe. W PSSW dobre jest to, że wydają certyfikat międzynarodowy. Przejrzałam zagadnienia z pierwszego roku i myślę, że szkoła dobrze przygotuje do pracy w zawodzie, bardzo szeroki wachlarz tematów, ciekawe jak wygląda podział godzin na poszczególne.

W PSKP od razu podają ile godzin na co, program również ciekawy. Z tego co zauważyłam to jednak w PSSW jest dużo więcej godzin, czyli pewnie więcej ćwiczeń.
mojsalon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:27   #687
Ccarolinaa
Zakorzenienie

Bardzo dziekuje za odpowiedzi Chyba sie zdecyduje na PSSW bardzo prosze o inne porady
Stary 2009-08-10, 19:09   #688
ElkaK
Przyczajenie

szkoła wizażu

Witam serdecznie chciałabym w tym roku udać się do szkoły wizażu niestety mogę odbyć tą szkolę tylko w Krakowie gdyż studiuje tam kosmetologię na 3 orku i inne miasto nie wchodzi w grę. Zastanawiam się na roczną szkołą Artystyczna Alternatywa czy ktoś może słyszał coś o tej szkole czy warto się do niej wybrać bo nie sztuka jest wydać 5 tysięcy za szkołę mieć papierek i nic się nie nauczyćwięc bardzo proszę o jakiekolwiek informacjei jeśli ktoś poleca jeszcze jakąś inna szkołę w okolicach Krakowa będę wdzięczna
ElkaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 01:22   #689
anielunia
Raczkowanie

3 dziewczyny co idą zaocznie na wizaż - charakteryzacja chyba mnie przekonalyscie do szkoly M.Daleckiej ja sie zapisalam on-line dopiero bo musze isc zrobic zdjecia i do lekarza po zaswiadczenia no ale mam jeszcze 6 dni na zlozenie papierów
jak ktos cos chcialby pogadac to moje gygy 4560471

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

aaa i jeszcze cos wyczytalam ze niby czesne wynosi teraz 290 zl a nie 350?? bo ja jeszcze nie bylam w szkole, jak dojade to sie wszystkiego dowiem ale wolalabym wczesniej
anielunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:18   #690
NeYves
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anielunia Pokaż wiadomość
3 dziewczyny co idą zaocznie na wizaż - charakteryzacja chyba mnie przekonalyscie do szkoly M.Daleckiej ja sie zapisalam on-line dopiero bo musze isc zrobic zdjecia i do lekarza po zaswiadczenia no ale mam jeszcze 6 dni na zlozenie papierów
jak ktos cos chcialby pogadac to moje gygy 4560471

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

aaa i jeszcze cos wyczytalam ze niby czesne wynosi teraz 290 zl a nie 350?? bo ja jeszcze nie bylam w szkole, jak dojade to sie wszystkiego dowiem ale wolalabym wczesniej
Tak tak to prawda 290 zł teraz...
a wyprawka na początek 350zł...ale nie wszystko trzeba zamawiać
Odpowiedz

Tagi
ap edukacja, artistry, białystok, charakteryzacja, dalecka, działalność, futura, groupon, jak, kariera, kosmetologia, kosmetyka, kosmetyki, kraków, kufer dla wizażysek, kurs, kurs wizażu, kurs wizażu wrocław tanio, make up, make up star, make-up, makijaż, opinie, opinie o szkołach, podkład, polecacie, porady, praca, prezentacja, studio wizażu, studium, stylistą, stylizacja, szkolenie, szkoła, szkoła policealna, szkoły, tarnów, technikum, warszawa, wiazaż, wizaz, wizaż, wizażysta, wizażystka, wrocław, wyposażenie, zostac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości