(:do pracy:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-21, 13:43   #31
diabliczuś_01
Raczkowanie

Dot.: (:do pracy:)

Śliczny makijaż, jak już ktoś tu powiedział, bardzo subtelny i kobiecy! Promieniejesz w nim i jest taki entuzjastyczny, jak wiosna! Przepięknie Ci w nim! Aż miło popatrzeć. I masz prześliczny uśmiech, ach to trzeba mieć chyba w genach by umieć się tak ładnie malować.

diabliczuś_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:51   #32
Igusia92
Zakorzenienie

Wiosennie, świerzo, delikatnie i te tulipnay ... Jeszcze bardziej dodają klimatu uroczemu makijażowi, który jednak schodzi na dalszy plan przy Towjej urodzie .
ps. ah praca z dziećmi-moje przyszłościowe marzenie
Stary 2008-02-21, 18:01   #33
Pomidora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Śliczne tulipanki i Ty także ten cieplutki makijaż bardzo Ci pasuje i subtelnie podkreśla urodę
Dziękuję bardzo Chyba zajmę się tylko delikatnymi makijażami

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
no no ładnie.
Pasuje do ciebie JEsteś taka rozpromieniona.
Dziękuję Agnieszko

Cytat:
Napisane przez diabliczuś_01 Pokaż wiadomość
Śliczny makijaż, jak już ktoś tu powiedział, bardzo subtelny i kobiecy! Promieniejesz w nim i jest taki entuzjastyczny, jak wiosna! Przepięknie Ci w nim! Aż miło popatrzeć. I masz prześliczny uśmiech, ach to trzeba mieć chyba w genach by umieć się tak ładnie malować.
Dziękuję ślicznie I to nie geny tylko lata wprawy, a i tak nie jest tak jak powinno być I zawsze zaczyna się od wpadek makijażowych

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Wiosennie, świerzo, delikatnie i te tulipnay ... Jeszcze bardziej dodają klimatu uroczemu makijażowi, który jednak schodzi na dalszy plan przy Towjej urodzie .
ps. ah praca z dziećmi-moje przyszłościowe marzenie
Igusiu, aż jestem zawstydzona Dziękuję bardzo A praca z dziećmi jest cięższa niż sie wydaje, ale daje mnóstwo satysfakcji. A jeśli można spytać, co byś chciała robić?

28.09.2014

Pomidora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:35   #34
panna kinia
Rozeznanie

W czasie ostatnich dni z ciekawości, a może nudów przeglądam sobie MM i z wątku na wątek zazdroszę wizażanką takich umiejęności, gdyż osobiście nie umiem, nie za bardzo chyba nawet lubie się malować, ale to już inna historia. Pomidoro zachwyciły mnie Twoje stylizacje. Oczywiście jedne mniej, a drugie bardziej. Najbardziej spodobały mi się makijaże zatyułowane: oswajanie turkusu, niby-smoky oraz hmmm ... Mimo to jak dla mnie numerem jeden jest właśnie "do pracy" Prześliczny! Wyglądasz poprostu rewelacyjnie i sama nie wiem czy to dzięki kosmetykom czy tym tulipanom od męża. Tylko pozazdorścić urody, talentu w malowaniu jak i dobieraniu kolorów. Osobiście uważam, że najlepiej Ci w odcieniach beżu, pomarańczy, filotu bądz rózy, brązu i zieleni (takich ciepłych kolorach).
Aha jeszcze jedno niesamowite jak człowiek inaczej może wyglądać w grzywce jak i bez. No poprostu na pierwszy rzut oka nie do poznania! Mnie się bardziej podobasz w grzyweczce
Po tych wszystkich zachwytach i opiniach pozostaje mi tylko życzyć weny w następnych makijażach.

Edytowane przez panna kinia
Czas edycji: 2008-04-04 o 23:24
panna kinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:45   #35
miskowa
Zakorzenienie

Bardzo ładnie, zdjęcia, kwiaty, makijaż i ty w nim przede wszystkim.
miskowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:52   #36
Pomidora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
W czasie ostatnich z ciekawości, a może nudów przeglądam sobie MM i z wątku na wątek zazdroszę wizażanką takich umiejęności, gdyż osobiście nie umiem, nie za bardzo chyba nawet lubie się malować, ale to już inn historia. Pomidoro zachwyciły mnie Twoje stylizacje. Oczywiście jedne mniej, a drugie bardziej. Najbardziej spodobały mi się makijaże zatyułowane: oswajanie turkusu, niby-smoky oraz hmmm ... Mimo to jak dla mnie numerem jeden jest właśnie "do pracy" Prześliczny! Wyglądasz poprostu rewelacyjnie i sama nie wiem czy to dzięki kosmetykom czy tym tulipanom od męża. Tylko pozazdorścić urody, talentu w malowaniu jak i dobieraniu kolorów. Osobiście uważam, że najlepiej Ci w odcieniach beżu, pomarańczy, filotu bądz rózy, brązu i zieleni (takich ciepłych kolorach).
Aha jeszcze jedno niesamowite jak człowiek inaczej może wyglądać w grzywce jak i bez. No poprostu na pierwszy rzut oka nie do poznania! Mnie się bardziej podobasz w grzyweczce
Po tych wszystkich zachwytach i opiniach pozostaje mi tylko życzyć weny w następnych makijażach.
Jejciu, jaki miły komentarz Dziękuję ci bardzo Panno Kniu Strasznie mi się przyjemnie zrobiło po tym, co przeczytałam

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie, zdjęcia, kwiaty, makijaż i ty w nim przede wszystkim.
Dziękuję Miskowa Cieszę się, ze się podoba.

28.09.2014

Pomidora jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości