Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-20, 11:50   #1
Bebooczek
Raczkowanie

Pomocy!!!

Wlasnie dostalam telefon od klientki ze złamal sie jej paznokiec na plytce!!

Robilam jej pazurasy jakis tydzien temu nie odchodzi powietrze nic sie nie dzieje ale jak przybombila paznokciem w szafe i zascielala przescieradlo bo sie jej odgiol paznokiec ponoc...bolalo ja i krew jej podeszla jest to mozliwe??? robie na Activ'ie co sie stalo az mi serce o malo nie stanelo co zrobic?

Bebooczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:02   #2
La Monica
La Moderatoiure

Dot.: Pomocy!!!

Jest możliwe
Nie miałam takiej sytuacji, więc poczekaj na opinię Dziewczyn bardziej doświadczonych

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:08   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Oczywiscie, że to jest możliwe, bo przedłużone paznokcie nie są z tytanu... Tak czy inaczej, to nie Twoja wina, że jej się złamał Jeżeli podeszła krew, to pasowałoby ściągnąc tego paznokcia i ciachnąc na krótko, żeby nie uszkodzic go bardziej. Tak czy inaczej musi odrosnąc
Stary 2008-02-20, 12:19   #4
Bebooczek
Raczkowanie

Doslownie zalamala mnie ona...dosc czesto do mnie przychodzi bo mniej wiecej co 2-3 tygodnie i jest dobra kumpela...ale ciagle jej cos nie pasuje..;/

doslownie mam takiego dola ze chyba normalnie przestane robic paznokcie na jakis czas;/

ale bez jaj jak moze sie paznokiec zlamac przy rozscielaniu przescieradla...i zwala na mnie cala wine ze to wina zeli i moja ze to zele sa kruche a sama chciala cienko jak najciencej a ja jej na to ze bedzie wieksza mozliwosc ze sie beda lamac...aa dobre rob... taka byla gadka...
Przedtem jej robilam zelami naildesign i sie zapowietrzaly caly czas odchodzily ale pasowaly jej bardziej bo sie nie lamaly ale nie zuwazyla ze miala bułe na paznokciu...dziewczyny prosze poradzcie co ja mam teraz zrobic

Stary 2008-02-20, 12:20   #5
Bebooczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Oczywiscie, że to jest możliwe, bo przedłużone paznokcie nie są z tytanu... Tak czy inaczej, to nie Twoja wina, że jej się złamał Jeżeli podeszła krew, to pasowałoby ściągnąc tego paznokcia i ciachnąc na krótko, żeby nie uszkodzic go bardziej. Tak czy inaczej musi odrosnąc

Co ty bys zrobila jakby ci babka przyszla z takim problemem : (

Stary 2008-02-20, 12:41   #6
Bebooczek
Raczkowanie

mam jej to zrobic na nowo?? za free czy co czy jak??

Stary 2008-02-20, 15:01   #7
Zakorzenienie

Bebooczek Wdech.. Wydech... Luzik. Nie stresuj się tak! To, że jej się paznokiec złamał TO NIE TWOJA WINA! Jeżeli przygrzmociła nim w szafę to niech ma do samej siebie pretensje. Chocby nie wiem jak idealnie był zrobiony, jak nim przywali w coś, nie obejdzie się bez urazu. Gdyby była ostrożna, nic by się nie stało. To nie jest Twoja wina, że ona przywaliła paznokciem i pękł. Absolutnie bym nie naprawiała jej tego za darmoche. Bo nie popełniłaś żadnego błędu (z tego co piszesz). Urazy mechaniczne nie kwalifikują się do gwarancji.

Na drugi raz to Ty musisz zadecydowac jaka grubośc bedzie, a nie klientka (chyba że ją oświecisz na wstępie, że robisz takie cienkie paznokcie na jej odpowiedzialnośc i że nie udzielasz na nie gwarancji, bo wiesz, że nie będą optymalnie trwałe). W końcu to Ty powinnaś wiedziec jak prawidłowo zbudowac paznokcie, zeby były trwałe. Klientka w zasadzie nie ma o tym pojęcia, więc powinnaś jej wytłumaczyc dlaczego na linii stresu paznokiec powinien byc grubszy.
Po za tym skoro to Twoja kumpela, pogadaj z nią Wytłumacz jej, że paznokcie nie są niezniszczalne. Albo jeżeli ciągle narzeka i marudzi i Ci robi problemy, zaproponuj jej, żeby nie przychodziła na paznokcie Będziesz ją miała z głowy

Absolutnie nie rezygnuj robienia pazurków przez jedną osobę I nie stresuj się tak Bo i po co
Stary 2008-02-20, 15:59   #8
Bebooczek
Raczkowanie

Masz w zupełnosci racje...ponioslo mnie noooo normalnie mialam ochote przez pol dnia komus przypinkolic taka bylam zła

Ucze sie od was tutaj wiele, dzieki oblabobla powiem jej to dokladnie co mi napisalas...
Masz u mnie piwko :p

Stary 2008-02-20, 18:53   #9
Zakorzenienie

Stary 2008-02-20, 20:41   #10
chilligirl
Rozeznanie

jasne ze zrobic za odplatnoscia...moja mama po tygodniu przytrzasnela sobie pazura drzwiami samochodowymi...i jak mozna bylo sie tego spodziewac - pol jej odpadlo (razem z kawalkiem wlasnego)...poszla na zrobienie nowego i zaplacila...bo jak sama powiedziala to byla jej wina bo sie zagadala i nie patrzyla gdzie lapki wklada...

poza tym rzeczywiscie nie ma sensu zrezygnowac prze jedna taka co to jej ciagle cos nie pasuje...powiedz tez ze w miescie jest przeciez tyyyle osob robiacych pazurki ze na pewno trafi na ta jedyna...

naprawde dziewczyny gdybyscie mieszkaly blizej to ja bym skorzystala z uslug...bardzo nad tym ubolewam...

"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:41   #11
kinia2305
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Bebooczek Wdech.. Wydech... Luzik. Nie stresuj się tak! To, że jej się paznokiec złamał TO NIE TWOJA WINA! Jeżeli przygrzmociła nim w szafę to niech ma do samej siebie pretensje. Chocby nie wiem jak idealnie był zrobiony, jak nim przywali w coś, nie obejdzie się bez urazu. Gdyby była ostrożna, nic by się nie stało. To nie jest Twoja wina, że ona przywaliła paznokciem i pękł. Absolutnie bym nie naprawiała jej tego za darmoche. Bo nie popełniłaś żadnego błędu (z tego co piszesz). Urazy mechaniczne nie kwalifikują się do gwarancji.

Na drugi raz to Ty musisz zadecydowac jaka grubośc bedzie, a nie klientka (chyba że ją oświecisz na wstępie, że robisz takie cienkie paznokcie na jej odpowiedzialnośc i że nie udzielasz na nie gwarancji, bo wiesz, że nie będą optymalnie trwałe). W końcu to Ty powinnaś wiedziec jak prawidłowo zbudowac paznokcie, zeby były trwałe. Klientka w zasadzie nie ma o tym pojęcia, więc powinnaś jej wytłumaczyc dlaczego na linii stresu paznokiec powinien byc grubszy.
Po za tym skoro to Twoja kumpela, pogadaj z nią Wytłumacz jej, że paznokcie nie są niezniszczalne. Albo jeżeli ciągle narzeka i marudzi i Ci robi problemy, zaproponuj jej, żeby nie przychodziła na paznokcie Będziesz ją miała z głowy

Absolutnie nie rezygnuj robienia pazurków przez jedną osobę I nie stresuj się tak Bo i po co
Podpisuje sie. Jesli przygrzmocila w szafe to jest ewidentnie jej wina i musi zaplacic za poprawke.
Ja jednak radzilabym go zdjac jesli pojawila sie krew.
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 23:15   #12
Albertyna
Zakorzenienie

Bebooczku, słoneczko, nic sie nie stresuj, takie sytuacje się zdarzają.
Oby było ich jak najniej...

Co powinnaś zrobić w takim wypadku- looknij na pw
Stary 2008-02-21, 08:16   #13
Bebooczek
Raczkowanie

Oj trza byc tfardym a nie mientkim w takim zawodzie...nikt na kursie nie mowil ze bedzie latwo

Watpie ze pozwoli mi sciagnac paznokcie przy podpilowywaniu juz przezywa jak mrófka okres a co dopiero przy sciagnieciu...

Stary 2008-02-21, 14:24   #14
aga007
Raczkowanie

Oj ludzie potrafią być okropni i roszczeniowi zwłaszcza jeśli chodzi o usłusgi. Marudzą, wybrzydzają, kręcą nosem. Tak naprawde sami nie wiedzą czego chcą, a od Ciebie oczekują odpowiedzi na każde nawet głupie putanie, służalczości i uprzejmości, a jeśli zobaczą, że się wachasz to przystępują do ataku i mieszają Cię z błotem, wyładowują na Tobie wszystkie swoje frustracje. Na szczęście nie wszyscy bo wtedy byłoby ciężko. Trzeba być pewnym swego i nie dać sobą pomiatać.
ale łatwo powiedzieć
Trudniej zrobić przynajmniej u mnie w teorii dużo lepiej
Wielu pisze jakie są stylistki kosmetyczki czy fryzjerki, a jakie potrafią być kientki czasami prawdziwy koszmar.
aga007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:12   #15
OLCIA.D
Raczkowanie

ja miałam pęknięty pazurek pod tipsem i też miałam taki jakby wylew pod żelem...ale tego nie ściągałam bo by bardzo bolało i poczekałam aż odrośnie...w sumie ten wylewik się po kilku dniach trochę wchłonął i prawie go nie było a co do tej kobitki od szafy......jak sama zawiniła, to niech płaci za naprawę...chociaż wiem, że takie to chcą wszystko mieć za darmo....
OLCIA.D jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości