Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-08, 18:02   #91
Mia694
Zadomowienie

Dot.: Fryzjerka rozjaśniła mi odrosty- na rudopomarańczowe!!! Pomóżcie mi dziewczyny:

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Śliczny kolor!
Dziękuję
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:21   #92
fructissa
BAN stały

Dot.: Fryzjerka rozjaśniła mi odrosty- na rudopomarańczowe!!! Pomóżcie mi dziewczyny:

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dziękuję
cudowny!

a tak w ogole to ile razy farbowałas tak mniej wiecej włoski? bo widzę, że u Ciebie się tak ładnie przymują farbki i rozjaśniacze...
fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:45   #93
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fructissa Pokaż wiadomość
cudowny!

a tak w ogole to ile razy farbowałas tak mniej wiecej włoski? bo widzę, że u Ciebie się tak ładnie przymują farbki i rozjaśniacze...
Kobieto, to Twój kolorek jest cudowny

Ja tak tylko improwizuję Oj, dużo się kombinowało z tymi włosami...
Nie są na maksa zniszczone, ale czas skończyć z tym ich zamęczaniem
Stary 2008-03-08, 23:19   #94
Jasnowłosa
BAN stały

Fructissa, nie zazdroszę włosów, jakie ma Mia694. Fructissa, u Cienie ten albinoski kolor jeszcze jakoś wyszedł, ale u Mia694.... Dziewczyny, każde włosy rozjasńione do tak białych kolorów są martwe! Nie piszę tego, że zazdroszczę, bo tak absolutnie nie jest. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond srebrzysty z jasnymi właściwie lnianymi pasemkami. Oczywiście włosy farbuje na jany/bardzo jasny blond, ale wygląda tak bardzo naturalnie, że każdy pyta mnie to niemożliwe, że koloryzowany a niemożliwe, że naturalny bo tak piękny. Koleżanki podpytują, czym robię, bo zawsze mam piękne burzę włosów, są zdrowe i bardzo błyszczące, wyglądają jak naturalnie jasny blond. Koledzy bardzo zachwycają się moimi włosami ... )) A i bardzo dobry fryzjer, znany na cały świat zachwyca się moimi włosami (u niego nie robię włosów). Ów fryzjer, docenił, że znam poczucie pięknych włosów, on nie może znieść już tych martwych, białych włosów. Bo każde białe włosy są martwe, wyjątek albiosi. Mnie powiedział, że moje włosy aż żyją )))
Jasnowłosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:25   #95
MoonBootica
Raczkowanie

GG do MoonBootica

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Fructissa, nie zazdroszę włosów, jakie ma Mia694. Fructissa, u Cienie ten albinoski kolor jeszcze jakoś wyszedł, ale u Mia694.... Dziewczyny, każde włosy rozjasńione do tak białych kolorów są martwe! Nie piszę tego, że zazdroszczę, bo tak absolutnie nie jest. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond srebrzysty z jasnymi właściwie lnianymi pasemkami. Oczywiście włosy farbuje na jany/bardzo jasny blond, ale wygląda tak bardzo naturalnie, że każdy pyta mnie to niemożliwe, że koloryzowany a niemożliwe, że naturalny bo tak piękny. Koleżanki podpytują, czym robię, bo zawsze mam piękne burzę włosów, są zdrowe i bardzo błyszczące, wyglądają jak naturalnie jasny blond. Koledzy bardzo zachwycają się moimi włosami ... )) A i bardzo dobry fryzjer, znany na cały świat zachwyca się moimi włosami (u niego nie robię włosów). Ów fryzjer, docenił, że znam poczucie pięknych włosów, on nie może znieść już tych martwych, białych włosów. Bo każde białe włosy są martwe, wyjątek albiosi. Mnie powiedział, że moje włosy aż żyją )))
Jeśli możesz pochwal się fotką

Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
MoonBootica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:29   #96
Jasnowłosa
BAN stały

Dziewczyny, nie piszę tego z zazdrości i nie jestem dla Was podła. Te biele są bardzo brzydkie. Taką biel, to można wykorzystywać jedynie do refleksów, aby włosy pięknie opalizowały. Będąc w szkloe podstawowej również zachwycałam się tak martwymi i białymi włosami, cieszę się, że takich nie nosiłam. Upłynęło wiele lat zanim zrozumiałam, jak wyglądają piękne włosy. Dobrze, że wtedy nie eksperymentowałam z bielą na głowie, hehe. Przpatrzcie się na włoski Jessici Alby lub Beyonce (jeśli zachwycacie się jasnymi włoskami, to wtedy jak miała jasne) może wtedy coś zrozumiecie? Piękne włosy, to włosy żyjące, kloryzowane, tak aby nie było widać, że coś było z nimi robione a jednak o wiele piękniejsze niż naturalne, to włosy bardzo błyszczące, mocne i grube, proste lub pięknie falujące. O to, cały sekret. Na takie włosy nikt nie przejdzie obojętny , ale nie białe, nienaturalne włosy, które występują tylko u albinosów...

Wkleję fotkę, nie ma problemu, poproszę tylko o intrukcję wklejenia, bo będę pierwszy raz wklejać

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-19 o 16:41 Powód: post pod postem
Stary 2008-03-08, 23:36   #97
MoonBootica
Raczkowanie

GG do MoonBootica

Cytat:
Wkleję fotkę, nie ma problemu, poproszę tylko o intrukcję wklejenia, bo będę pierwszy raz wklejać
Klikasz Odp---> Zarządzaj załącznikami ---- > Przeglądaj---> Załaduj i Voila ...

Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
Stary 2008-03-09, 14:31   #98
Jasnowłosa
BAN stały

Nie potrafię zmiejszyć rozmiaru zdjęcia a chciałabym umieścić fotkę.
Stary 2008-03-09, 14:34   #99
MoonBootica
Raczkowanie

GG do MoonBootica

Wchodzisz w Paint - Obraz - Zmien rozmiar/Pochyl - Wpisujesz w poziomie i pionie wybraną ilość %, np 50. I zapisujesz jako plik jpg, jeśli nadal będzie za duzy musisz wpisać inną liczbę procent.

Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
Stary 2008-03-09, 14:49   #100
Jasnowłosa
BAN stały

To pierwsze zdjęcie, takie włoski nosiłam pare lat temu. Jak uda mi się, umieszczę jeszcze kilka fotek.

Druga fotka, rozjaśniłam twarz zamazana, włoski faktycznie są świecące z nimi nic nie robiłam na komputerze.

Zdjęcie nr 3, załadowałam tylko część włosów, ponieważ zdjęcie normalnej wielkości nie mieści się a zmiejszając format fotki zamzauje się całe zdjęcie i jest niewyraźne.

MoonBootica, dzięki za instukcję

Moje kolejne włosy i ja

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-19 o 16:42 Powód: post pod postem/prosze korzystac z edycij
Stary 2008-03-09, 15:24   #101
fructissa
BAN stały

Jasnowłosa- hm, ale widzisz rozumienie piękna jest pojeciem względnym. To samo jeśli chodzi o włosy Jak widzisz Mia i ja raczej gustujemy w baaardzo jaśniutkich (prawie że białych) blondach; ty wolisz bardziej naturalne kolory A to, że ktoś ma prawie białe włosy wcale nie oznacza, że nie będą lśniące i będą brzydko się układały . (tu oczywiście podam przykład swój i Mii). O gustach się nie dyskutuje, mi się akurat nie podoba zbytnio twój kolor bo jest taki przeciętny . Ja miałam takie naturalne włosy (no i 50% dziewczyn też), a ja lubię się wyróżniać i mieć po prostu cudowny blond na główce I po farbowaniu/rozjaśnianiu mam o wiele bardziej błyszczące włoski niż przed
Stary 2008-03-09, 15:27   #102
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fructissa Pokaż wiadomość
Jasnowłosa- hm, ale widzisz rozumienie piękna jest pojeciem względnym. To samo jeśli chodzi o włosy Jak widzisz Mia i ja raczej gustujemy w baaardzo jaśniutkich (prawie że białych) blondach; ty wolisz bardziej naturalne kolory A to, że ktoś ma prawie białe włosy wcale nie oznacza, że nie będą lśniące i będą brzydko się układały . (tu oczywiście podam przykład swój i Mii). O gustach się nie dyskutuje, mi się akurat nie podoba zbytnio twój kolor bo jest taki przeciętny . Ja miałam takie naturalne włosy (no i 50% dziewczyn też), a ja lubię się wyróżniać i mieć po prostu cudowny blond na główce I po farbowaniu/rozjaśnianiu mam o wiele bardziej błyszczące włoski niż przed
Masz rację Recz gustu oczywiście..

A poza tym, gdyby włosy były martwe, no czasem by nie wypadły ????
Stary 2008-03-09, 15:42   #103
Jasnowłosa
BAN stały

Przeciętnego koloru nie mam, bo mam bardzo zdrowe i błyszczące włosy. Fructissa, można wyróżniać się zdrowymi i błyszczącymi włosami.

A nie białym i sztucznym blondem. Poza tym w wątku, jak otrzymać blond Barbie, napisałaś, że masz zniszczone włosy i tak na nie działa jedwab Farouka, więc niemożliwe byś miała włosy błyszczące. Włosy błyszczą, jak są zdrowe.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-19 o 16:42
Stary 2008-03-09, 15:50   #104
fructissa
BAN stały

Cytat:
Przeciętnego koloru nie mam, bo mam bardzo zdrowe i błyszczące włosy. Fructissa, można wyróżniać się zdrowymi i błyszczącymi włosami.
Mieszasz dwie inne sprawy. Kolor a połysk.
Napisałam przecież, że taki kolor ma połowa polskich dziewczyn - bo tak jest.
A fakt faktem, masz bardzo gęste włosy co bardzo mi się podoba. Po ostatniej fotce widzę, że ci się ładnie układają.
Stary 2008-03-09, 15:52   #105
MoonBootica
Raczkowanie

GG do MoonBootica

Włosy błyszczą jak są odpowiednio zadbane i wypielęgnowane Ja mam jasne włosy, są grube, gęste, błyszczące i falowane. A kwestia koloru to kwestia gustu o ktorym jak wiadomo się nie dyskutuje. Ja mam podoby kolor naturalny jak Ty Jasnowłosa, po przefarbowaniu na jaśniejszy moja skóra ma więcej blasku a oczy są bardziej podkreślone. Nie rozumiem Twojego "ataku" na biały blond, każdy ma to co lubi i każdemu co innego pasuje do typu urody. Rozumiem, że może coś Ci się nie podobać ... tak samo komuś może się Twoj kolor włosów nie podobać ( i nie widzę żeby ktoś to tak komentował i atakował ? ) ... jesteśmy tylko ludzmi o bardzo róznych gustach

Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
Stary 2008-03-09, 15:54   #106
Jasnowłosa
BAN stały

To wklej mi fotkę i pokarz mi która ma chociaż podobne włosy do moich. Chciałabym zobaczyć
Stary 2008-03-09, 15:56   #107
Jasnowłosa
BAN stały

MoonBooticca, czy mogłabyś umieścić swoją fotkę z włosami. Chciałabym porównać
Stary 2008-03-09, 15:57   #108
MoonBootica
Raczkowanie

GG do MoonBootica

Jak będę miała to z przyjemnością wkleję Bo nie mam na tym komputerze.

Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
Stary 2008-03-09, 16:02   #109
fructissa
BAN stały

prosze bardzo moje naturalne włosy kilka lat temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (12,3 KB, 131 załadowań)
Stary 2008-03-09, 16:09   #110
Jasnowłosa
BAN stały

.

Edytowane przez Jasnowłosa
Czas edycji: 2008-03-10 o 10:28
Stary 2008-03-09, 16:15   #111
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-10 o 10:31
Stary 2008-03-09, 16:16   #112
fructissa
BAN stały

tak, ale mi chodzi o kolor (nie o gęstość- tutaj geny rodziców nie dały czadu czy połysk) . jest bardzo zblżony do Twojego. I miałam taki bez farbowania

dla porownania wklejam fotkę. ja nie widzę różnicy między kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie.JPG (22,2 KB, 169 załadowań)
Stary 2008-03-09, 16:23   #113
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-16 o 22:50
Stary 2008-03-09, 16:29   #114
Jasnowłosa
BAN stały

Mnie również chodzi o różnice w kolorze. Te dwa są zupełnie inne. Inny jest refleks. Nie musisz przyznawać się, nie byłaś dobra z plastyki.
Stary 2008-03-09, 16:29   #115
Mia694
Zadomowienie

A to moje naturalne włosy, jeszcze ostatniego września
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monia p..JPG (14,0 KB, 169 załadowań)
Stary 2008-03-09, 16:43   #116
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-10 o 10:29
Stary 2008-03-09, 16:45   #117
Jasnowłosa
BAN stały

Śliczny miałaś kolorek.
Stary 2008-03-09, 17:35   #118
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Mia694, miałaś ładne włosy. A teraz masz marte. Co zrobiłaś?
Po pierwsze- białe, to białe, moje białe nie są
A martwe włosy to włosy nie odżywiane przez cebulkę!
Fakt, może i moje włosy są zniszczone, ale to tylko i wyłącznie moja sprawa....

Mogą Ci się nie podobać moje włosy, każdy ma inny gust, prawda??

Ojej, ten wątek służy do pomocy/porad/wskazówek i każda z nas, wie że rozjaśnianie włosów je niszczy
A Ty ,,atakujesz" moje ,,białe'' włosy z troską??? Teraz już nie cofnę czasu
Stary 2008-03-09, 17:43   #119
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-10 o 10:30
Stary 2008-03-09, 17:45   #120
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Mia694, nie chciałam Cie atakować ani krytykować. Chciałam, abyś wiedziała, jakie są piękne włosy. Na tym ostatnim foto miałaś prześliczne włoski. Czy to Twoje naturalne??

Tak, moje naturalne.

A tu masz EWIDENTNIE BIAłE WłOSY:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3488659
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości