Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-09, 19:27   #121
fructissa
BAN stały

Dot.: Fryzjerka rozjaśniła mi odrosty- na rudopomarańczowe!!! Pomóżcie mi dziewczyny:

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Mnie również chodzi o różnice w kolorze. Te dwa są zupełnie inne. Inny jest refleks. Nie musisz przyznawać się, nie byłaś dobra z plastyki.
heh z plastyki akurat mam same 5
a fakt faktem, może różnią się reflexem- na tym zdjęciu twój kolor wpada w zielonkawy ciemny blond (coś a'la londa color nr.15) . a mój w słoneczny ciemny blond .

mia- twoje jaśniutkie włosy (farbowane) są o wiele ładniejsze, i zdrowiej się prezentują niż te naturalne Równo odbijają światło, są błyszczące . Naturalne wydają się być bardziej matowe

ja również wklejam fotkę białych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product.jpg (14,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 023_160.jpg (7,5 KB, 47 załadowań)
fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:25   #122
Mia694
Zadomowienie

Dot.: Fryzjerka rozjaśniła mi odrosty- na rudopomarańczowe!!! Pomóżcie mi dziewczyny:

Cytat:
Napisane przez fructissa Pokaż wiadomość
heh z plastyki akurat mam same 5
a fakt faktem, może różnią się reflexem- na tym zdjęciu twój kolor wpada w zielonkawy ciemny blond (coś a'la londa color nr.15) . a mój w słoneczny ciemny blond .
Czy mi się wydaje, czy te refleksy są ,,dorobione'' w paintcie??? Tak jakoś nienaturalnie wyglądają
Ja się mylę to przepraszam, zwracam honor
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:59   #123
Jasnowłosa
BAN stały

.

Edytowane przez Jasnowłosa
Czas edycji: 2008-03-16 o 22:50
Jasnowłosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:05   #124
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-16 o 22:50
Stary 2008-03-09, 21:07   #125
Jasnowłosa
BAN stały

.

Czas edycji: 2008-03-16 o 22:51
Stary 2008-03-10, 17:42   #126
fructissa
BAN stały

fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:16   #127
Jasnowłosa
BAN stały

Fructissa, zapomniałam podziękować za komplement Faktycznie włosy mam falujące, takie grube loki na końcówkach. Gorzej jest, kiedy chce je wyprostować. Są grube i gęste, dlatego to gorsza sprawa. Czy widziałaś kiedyś reklame ciuchów od Bossa?? Tam była modelka ubrana w ich ciuchy i miała przepiękne włosy. Jasne, ale tak naturalnie, grube, niezniszczone, bardzo świecące, bardzo gęste. To bardzo mi się podoba i na całe szczęście bardzo wielu osobom I takie włosy właśnie noszę Albo inny przykład, piękne włosy Jessici Alby lub peruki Beyonce. Te jaśniutkie, ale naturalnie i bardzo błyszczące. Pozdro
Stary 2008-03-10, 20:23   #128
Jasnowłosa
BAN stały

Fructissa, czy mogłabym poprosić Ciebie o skasowanie w tym forum i na tej stronie mojego zdjęcia, które umieściłaś ? Te posty napisałam, tylko dlatego, że i ja wiele lat temu zachwycałam się takimi białymi blondami i na całe szczęście takich nie nosiłam. Moja koleżanka od liceum farbuje włosy na platynkę, ma ona średi blond, teraz jest na ostatnim roku studiów (to moja równolatka ) a ma niestety włosy w okropnym stanie :/ Chciałam Was ustrzec od tych problemów. Przecież można mieć włosy jaśniutkie tak naturalnie lub używać farb, które nadają naturalny efekt, włosy błyszczące to jest śliczne. Chyba zgadzacie się ze mną ?
Stary 2008-03-18, 16:03   #129
nataola5
Przyczajenie

tak robia sie żółte Na poczatku jest ładny kolor a pózniej zmienia sie nie dopoznania
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 16:04   #130
nataola5
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
mam 4 cm zoltych odrostow a reszte w takim kolorze jak ty na fotce. slyszalam gdziec ze po farbach garniera tez wlosy robia sie zolte. ale nie wiem czy to prawda
Tak robia sie żółte Na początku efekt jest ładny a pozniej kolor sie zmienia nie dopoznania
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:55   #131
marta10
Raczkowanie

Teraz ostatnio uzywalam farbe z L'Oreal Paris Viking bardzo jasny popielaty blond. Sextassy bardzo dziekuje ze polecilas mi ta farbe. Kolor faktycznie wyszedl lekko ciemniejszy niz na opakowaniu, ale jednak wszystkie zolte wlosy zostaly pokryte i pojawily sie piekne srebrzyste refleksy. Po 2 tygodniach kolorek lekko sie "sprał" ale jestem dumna ze dokonalam tego sama tym bardziej ze zaden fryzjer nie potrafil uzyskac na moich wlosach takiego koloru
marta10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:43   #132
Mia694
Zadomowienie

Prosimy o fotkę
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:43   #133
marta10
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Prosimy o fotkę :)
Prosze bardzo. Minely 2 tygodnie od farbowania i kolorek troche sie zmienil.

Edytowane przez marta10
Czas edycji: 2008-03-29 o 08:04
marta10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:34   #134
yes
Zakorzenienie

up
Stary 2008-05-23, 15:36   #135
morelle
Wtajemniczenie

To trochę musztarda po obiedzie ale dopiero teraz dotarłam do wątku. Nie wiem, czy tak było i w twoim przypadku ale w moim następująco. Fryzjerak zrobiła mi taki kolorek odrostwó ale powiedziała, że farba popracuje jeszcze trochę i to zabarwienie zniknie po jakimś czasie. I rzeczywiście miała rację. Więc może warto na wszelki wypadek odczekać i zobaczyć czy odcień się zmodyfikował. Jesli nie, to faktycznie coś trzeba zrobić.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:36   #136
PennyLane
Przyczajenie

POMARANCZOWE WLOSY - co z tym zrobic zeby moc wyjsc z domu??

Hej wszystim! Pilnie potrzebuje (MEGApilnie) pomocy. Mam naturalnie ciemne wlosy, z ktorymi bylam dzis u fryzjera. To cos (czyli ta pseudo fryzjerka) rozjasnila mi polowe wlosow (ze niby pasemka) i pofarbowala na pomaranczowo. obecnie wygladam jak tygrys (czarno-pomaranczowy) i problem nie polega wlasciwie na tym ze wygladam brzydko, tylko na tym, ze aktualnie moje wlosy to najwiekszy obciach i bezguscie swiata (juz rozsadniej byloby sobie zrobic niebieskiego irokeza). Musze z nimi zrobic cos w ciagu jutrzejszego dnia tak zebym chociaz mogla wyjsc na ulice. Jaki efekt osiagne farbujac je zmywalnym (np po 24 myciach) szamponem w kolorze troche jasniejszym od mojego naturalnego (czyli np jasne brazy, orzechowe)?? czy uda mi sie pokryc ten ohydny pomaranczowo-rudy kolor?? Chcialabym chociaz skorzystac na tym farbowaniu (biorac pod uwage ze zniszczylam wlosy i wydalam duzo kasy a teraz wygladam jak mandarynka) i miec jakies ladne refleksy, zeby moje wlosy byly choc troszke jasniejsze niz przed farbowaiem. najwazniejsze jednak by nie bylo widac tego obrzydliwego rudego koloru i zeby to sie jakos zgralo z polowa wlosow ktora jest ciemna. BLAGAM O POMOC!! doradzcie co moge zroic i jakich farb uzyc. bede wdzieczna do konca moich dni
PennyLane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 23:35   #137
kaska222
Moderator

Dot.: POMARANCZOWE WLOSY - co z tym zrobic zeby moc wyjsc z domu??

Najlepszym rozwiazaniem bedzie jesli wybierzesz sie do fryzjera zeby pokryl to co masz na glowie,samemu lepiej nic nie kombinowac.Ja radze przemalowac na Twoj podobny do naturalnego koloru i odzywiac dobrze.Po jakims czasie mozesz troche rozjasnic wlosy.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 00:11   #138
PennyLane
Przyczajenie

tylko, ze przezylam lekką traumę po ostatnim fryzjerze i jakos juz nie ufam temu gatunkowi. poszlam do fryzjera i prosilam o to zeby mi rozjasnila wlosy i nalozyla na to miedziano-brazowawy kolor. dobre trzy razy uzylam sformulowania "naturalny efekt". prawdziwy efekt juz opisalam. w dodatku zaplacilam 150zl i jakos sie nie pale do tego by wydawac kolejne pieniadze po tym co mi zrobiono.
Stary 2008-05-29, 09:41   #139
diablica9
Raczkowanie

Wybierz się do jakiegoś poleconego fryzjera z Twojej miejscowości (zapraszam do odpowiedniego działu). Samej nie radziłabym nic robić, bo oszczędzając kase możesz jeszcze się pogrążyć.

diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:10   #140
ajczu
Przyczajenie

heh.. znam ten problem od ,15 roku staram się doprowadzić swoje włosy do ładnego popielatego blondu ( z brazowych) teraz można powiedzieć, że nawet mi się to udało ale odrosty są pomarańczowo-zółte, stosuje płukanke ale pomaga tylko na jeszcze wieksze rozjasnienie włosów a z odrostami nic sie nie dzieje. Boje się zafarbować włosów ejszcze raz, bo ejstem zadowaolama z tego efektu chyba 1szy raz od kidy farbuje blond, wiec obawiam się ponownego nieoczekiwanego efektu ^^" Pozdrawiam.
ajczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:18   #141
SweetDreams93
Raczkowanie

dopadnij fryzjerkę
SweetDreams93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:14   #142
PennyLane
Przyczajenie

wlasnie to mnie kusi
Stary 2008-05-29, 17:21   #143
MonikaZmyślona
Zadomowienie

Złóż reklamację
Tyle kasy na to wydałaś to masz prawo oczekiwać pożądanego efektu.
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:47   #144
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

powinnas głosno odmowic zapłaty i domagac się poprawy tego, co nabroiła ;]
Stary 2008-06-01, 10:04   #145
Pipi6
Raczkowanie

PennyLane, spróbuj wrócić do tego salonu, powiedz, ze jesteś niezadowolona i wręcz załamana i poproś (żądania i awantury zostaw na koniec, na wszelki wypadek) o darmowe skorygowanie fryzury, bo inaczej zrobisz fryzjerowi bardzo złą opinię wśród znajomych.

A jak się nie uda to jakąś ciemniejszą farbę w domu spróbuj polożyć, ale nie za ciemną. Ja bym rozważyła jakiś jaśniejszy brąz. W przyszłości na pewno uda Ci się te włosy rozjaśnic, bo miałam podobne przygody. Powodzenia.

A ja przychodzę z kolei z problemem jak w temacie wątku: pomarańczowe odrosty po rozjaśnianiu Palette XXL Absolute Platinum. Platinum to wyszedł tylko na końcówkach. Większośc z Was położyła na to jasną farbę i pomogło. Mam zamiar spróbować, tylko nie wiem: kupić jaknajjaśniejszą farbę? I po drugie: jak ja nakładać: Najpierw na odrosty, potem na resztę, czy na całość od razu? Jak to robiłyście?
Pipi6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:17   #146
kariera85
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
GG do kariera85

Wy to jestecie ogarnięte i coś możecie same zdziałać, a mnie coś podpuściło i zrobiłam sobie w salonie na całej głowie blond w sobotę; wszystko okej tylko nie wzieło jak powinno, efektem czego wyszedł rudawy kolor na odroście; wróciłam i zorbiłam sobie fioletową płukankę efektem czego mam teraz pomarańczowo-siwe włosy porażka muszę jutro iść rano ale nie wiem, co moja fryzjerka na to poradzi patrze, że nie mają colour touch w ofercie.. i nie wiem co z tymi frędzlami poczne.. łeee :..(
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:40   #147
playboykaa77
Zadomowienie

woda utleniona 2 proc. plus twoj kolor
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:41   #148
playboykaa77
Zadomowienie

12 proc nooo
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości