Arabic - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-09, 15:53   #61
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna
Dot.: Arabic

Cytat:
Napisane przez reem Pokaż wiadomość
Super makijaz naprawde swietne oczy, tylko usta wybralabym bardziej matowe - raczej cos w stylu naturalna czerwien (oczywiscie dosc mocna).
Powiem Ci, ze mieszkam w Egipcie i chociaz makijaz Egipcjaninek to osobny temat, jest tu duzo kobiet z Arabii Saudyjskiej lub Emiratow - generalnie Arabki uwielbiaja bialy puder i kremy matujacy (skora nie moze sie blyszczec), oczy - twoja wersja jest super - mocno podkreslone i co dusza za pragnie - brokaty itp no i usta matowe (blyszczyki tu nie sa popularne) - one nakladaja pomadke odciskaja ja na chusteczke i ponownie nakladaja i odciskaja az do upragnionego efektu.
Hmm, o czerwieni na ustach do tego makijazu bym nie pomyślała. Zasadniczo trudno znaleźć oryginalny, arabski makijaż w internecie, stąd moje pomyłki. Nigdy nie pomyślałabym, że Arabki dążą do białej matowej skóry. A ten spodób na matową pomadkę całkiem rozsądny. Muszę wypróbować.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Masz niesamowicie piękne oczy i ładną cerę, ale mimo wszystko stoję na stanowisku, że rude włosy nie są dobre. Chodzi o to, że fajnie wygląda podkreślony jeden element, np. tylko oczy i wtedy usta niewidoczne, tylko usta i wtedy oczy delikatne, a u Ciebie jest tak, abstrahując od tego, że to stylizacja arabska, że i na włosach ostry kolor i na oczach i na ustach razem. Razem wszystkiego za dużo.
Przy Twojej urodzie ładniej wyglądałabyś w stonowanych włosach. Moim zdaniem rudości są passe. Ale to życzliwa rada, nie odbierz jej źle.
Nie odbieram jej źle, a nawet biorę poważnie pod rozwagę. Na metamorfozach jest już wątek, w którym proszę o pomoc w doborze odpowiedniego odcienia (link w podpisie). Tak jak gdzieś już napisałam, miałam wiele odcieni na włosach i w rudościach czuję się najlepiej, bo są charakterystyczne właśnie dla mnie. Za to najgorzej było mi w gorzkiej czekoladzie. Czy rudości są passe? Nie wiem, nie kierowałam się nigdy modą akurat w wyborze koloru włosów. Farbowanie już w przyszłym tygodniu, więc muszę się zdecydować. Jednak Twoje sugestie sprawiły, że poważnie zastanawiam się nad brązem, raczej ciepłym i niezbyt ciemnym, ale brązem

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Same oczy - extra. Szczególnie na zdjęciu tą czerwoną chustą na twarzy

całość - coś mi zgrzyta. I delikatne usta i te podkreślone nie do końca pasują.
Nooo, ale oczy - mistrzowskie

i wiesz co - moim zdaniem bardzo ładnie by ci było w brązowych włosach
Dziękuję Jak napisałam wyżej, brąz jest na etapie głębokich przemyśleń

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Twarz jest zbyt matowa, tym samym efekt plaski, a przeciez twarz powinna byc trojwymiarowa.

Blyszczyk pasuje do koloru wlosow i ogolnie urody, jednak aby zachowac konwencje stylistyczna lepsza bylaby szminka bardziej matowa, ale w tym wlasnie odcieniu.

To co mi nie gra - to wlasnie "effet lumiere", a wiec troche z ta gra swiatel nie ten teges. Ja bym pozmieniala akcenty.

Oczy moooocno podkreslone - ale ten makijaz taki jest, ze skupia sie na oczach. Brwi powinny zostac brazowe. Moze kreska powinna wychodzic za linie oka?

No i zgadzam sie - urody arabskiej nie masz.
Hm, Wizażankom trudno jest dogodzić, jedne uważają, że rozświetlam za mocno skórę, ty piszesz, że jest matowa Myslę, że płaski efekt jest spowodowany średnią jakością zdjęć. Dzięki formatowi gif mogę zamieścić je nieco większe, ale za to z mniejszą głębią. A do arabskiej urody to mi daleko, oj daleko
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:17   #62
arizoona
Zakorzenienie

Bardzo mi się podobają takie oczka
arizoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:09   #63
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają takie oczka
Bardzo mnie to cieszy. Dziękuję za komentarzyk
Stary 2008-03-27, 10:38   #64
xLeffusHx
Raczkowanie

GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx

Jeszcze tylko brakuje brązowych oczu i wyglądałabyś jak oryginalna arabka Gratulacje ;p Świetny makijaż

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :

xLeffusHx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:56   #65
kociak2323
Raczkowanie

Makijaz bardzo ladny,cieniowanie tez,pieknie sie mieni luk brwiowy,calosc pieknie dobrana kolorystycznie,jedyna rzecz jaka bym zmienila to rzesy ,nie czytalam opisu czy doklejalas je czy nie,ale lewe oko wydaje mi sie troszke poczochrane rzesy ,poza tym rewelacja!
Ja rowniez chodzilam na taniec brzucha,jest cudowny!!!!
kociak2323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 09:53   #66
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko brakuje brązowych oczu i wyglądałabyś jak oryginalna arabka Gratulacje ;p Świetny makijaż
Dziękuję, milutko mi się zrobiło, że moje mazanie wyszło znów na wierzch. Cieszę się, że trafiłam z tym makijażem. Powtórzyłam go w nieco zmodyfikowanej wersji na kilku imprezach i zrobił duuuże wrażenie

Cytat:
Napisane przez kociak2323 Pokaż wiadomość
Makijaz bardzo ladny,cieniowanie tez,pieknie sie mieni luk brwiowy,calosc pieknie dobrana kolorystycznie,jedyna rzecz jaka bym zmienila to rzesy ,nie czytalam opisu czy doklejalas je czy nie,ale lewe oko wydaje mi sie troszke poczochrane rzesy ,poza tym rewelacja!
Ja rowniez chodzilam na taniec brzucha,jest cudowny!!!!
Dziękuję za komentarzyk. Rzęsy całkowicie moje A co do tańca brzucha, o tak, jest cudowny. Im dłużej tańczę, tym bardziej to kocham
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości