Wiosna czy jesień? Typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-21, 09:42   #1
Avarice
Raczkowanie

Wiosna czy jesień? Typ kolorystyczny

Czytałam opisy typów kolorystycznych i udało mi się odrzucić wiosnę i zimę. Teraz mam proplem z określeniem dokładnie jakim typem kolorystycznym jestem.

Jak się opalasz? Opalam się łatwo, nidy się jeszcze nie spiekłam, opalenizna ciemnieje na drugi, trzeci dzień. Jest to raczej złotawy brąz.
Kolor oczu Z kolorem oczu jest problem, bo nie jest on jednolity i wyraźny. Obwódka ma kolor ciemoszary wpadający w zieleń, potem jest kolor zielonkawy a zaraz potem przechodzi w brąz. Oprawa oczu ciemna, czarna.
Piegi Tylko w lecie, i to od niedawna. Zaczęły mi się pojawiać około czerwca i są w kolorze jasnym brązowym, prawie niewidoczne.
Cera Nie potrafię określić jej koloru, może coś pod kość słoniową, ale taką ciemniejszą? Nie mam pojęcia. Raczej ciepła.
Naturalny kolor włosów - Ciemny brąz, czekolada. W lecie z rudawo-złotymi przebłyskami. Głęboki.
Kolor ust Ciemny róż, czerwień.
W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w każdym odcieniu zieleni, a najlepiej w bardzo ciemnych, albo żywych. W żadnym wypadku nie pastelowe. Kolory pastelowe w ogóle do mnie nie pasują. Uwielbiam wyraziste kolory. Ładnie wyglądam też w czarnym, śliwkowym i nasyconym fiolecie, żywym żółtym i pomarańczowym. Do tego jeszcze niektóre beże i brązy, czasem czerwony. W żadnym wypadku nie różowy, w nim wyglądam bardzo źle i nie wynika to bynjamniej z przekonania o tym że go nie lubię. Nie przepadam za bielą, chociaż podobno mi w niej dobrze, i uwielbiam turkus, ale nie lubię innych odcieni niebieskiego.
Podsumowanie: żywe, wyraziste kolory, w żadnym wypadku nie pastelowe.

Dołącze też zdjęcia, może pomogą. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez%C2%A0tytu%C5%82uffg[1].JPG (7,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 92[1].JPG (33,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (34,2 KB, 7 załadowań)
Avarice jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości