Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 76 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-03, 13:37   #2251
Contax
Zakorzenienie

Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A skąd przywoziła? Wybieram się w tym roku do Londynu to może tam dostanę. Wiem, że na lotnisku Stansted nie ma, bo już kiedyś sprawdzałam.
wlasnie z Londynu

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:35   #2252
Raspberry000
Raczkowanie

Kochani gdzie mogę kupić odcieć Dawn 2w1 z Estee Lauder? Jak na złość to mój najbardziej pasujący odcień i teraz mam problem z zakupem.
Raspberry000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 22:30   #2253
FrankieGoesToHLWD
Raczkowanie

Podkład Estee Lauder Double Wear Maximum Cover - gdzie kupić?

Wizażanki! Mam pytanie dotyczące podkładu Estee Lauder DW Maximum Cover Camouflage. Z tego, co się orientuję, nie ma możliwości zakupu tego podkładu z drogeriach typu Sephora czy Douglas (udało mi się ustalić, że w najbliższym czasie takiej możliwości w ogóle nie będzie). Zazwyczaj mam problem z dobraniem odcienia podkładu, więc nie mogę zaryzykować kupna przez internet. Stąd moje pytanie - może którejś z Was udało się go "dorwać" w sklepie stacjonarnym, i może mi podać na niego jakieś namiary? A już najlepiej, jakby znajdował się w mieście Łodzi Jeśli nie, to może chociaż możecie mi pomóc w doborze odcienia - z podkładu Double Wear Light (tej drugiej odsłony klasyka DW) moim kolorem jest Intensity 2.0 - może orientujecie się, jaki jest odpowiednik jego odpowiednik w gamie Maximum Cover?
FrankieGoesToHLWD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 15:11   #2254
OlaM
Moderator

Dot.: Podkład Estee Lauder Double Wear Maximum Cover - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez FrankieGoesToHLWD Pokaż wiadomość
Wizażanki! Mam pytanie dotyczące podkładu Estee Lauder DW Maximum Cover Camouflage. Z tego, co się orientuję, nie ma możliwości zakupu tego podkładu z drogeriach typu Sephora czy Douglas (udało mi się ustalić, że w najbliższym czasie takiej możliwości w ogóle nie będzie). Zazwyczaj mam problem z dobraniem odcienia podkładu, więc nie mogę zaryzykować kupna przez internet. Stąd moje pytanie - może którejś z Was udało się go "dorwać" w sklepie stacjonarnym, i może mi podać na niego jakieś namiary? A już najlepiej, jakby znajdował się w mieście Łodzi Jeśli nie, to może chociaż możecie mi pomóc w doborze odcienia - z podkładu Double Wear Light (tej drugiej odsłony klasyka DW) moim kolorem jest Intensity 2.0 - może orientujecie się, jaki jest odpowiednik jego odpowiednik w gamie Maximum Cover?
Myślę, a w każdym razie mam nadzieję , że w tym wątku zbiorczym najszybciej uzyskasz podpowiedź.
Stary 2016-02-21, 18:03   #2255
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Podkład Estee Lauder Double Wear Maximum Cover - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez FrankieGoesToHLWD Pokaż wiadomość
On jest w sklepach estee dostępny zobacz sobie czy macie w łodzi jakieś, ale myślę ze powinny być.

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 12:01   #2256
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

chcialabym zamienic podklad Double Wear na Mac Pro Longwear tylko mam problem z kolorem, moze mi podpowiecie
EL mam kolor Sand - jaki to kolor w Macu ?

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka
+ Puder sypki Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 20:35   #2257
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

nc 25

kosmetocholiczka4ever jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 20:11   #2258
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny odrobine ciemniejszy Double Wear od Revlonu 150 Buff do cery tlustej to? W jaki celowac?
Stary 2016-12-12, 08:49   #2259
iva78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Raspberry000 Pokaż wiadomość
Kochani gdzie mogę kupić odcieć Dawn 2w1 z Estee Lauder? Jak na złość to mój najbardziej pasujący odcień i teraz mam problem z zakupem.
Jest juz dostepny w Sephora .Obok rattan to moj drugi ulubiony kolor.
iva78 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
estee lauder, estee lauder double wear, foundation, podkład, podkład kryjący

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości