witam, mam problem z Kadusem:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-21, 12:29   #1
siakaa86
Przyczajenie

witam, mam problem z Kadusem:)

To będzie długa wypowiedź ale mam nadzieje że ktoś mi udzieli odpowiedziMianowicie chcialam wyrównać sobie kolor. Z natury jestem szatynka<tzw mysi kolor> obecnie na większej partii włosów<nie licząc odrostów> mam włosy rozjaśniane<plus kolor w odcieniu zimnego blondu- popielaty> ostatnio zafarbowalam wlosy cale< odrost mialam okolo póltora centymetra> farba natural & easy bodajże Garniera byl to odcień naturalnego blondu- efekt: odrosty w kolorze ciepłego naturalnego blondu co okazało sie że mi w ogóle nie pasuje do urody- a na domiar złego reszta włosów jest w kolorze wyjściowym tzn, popielaty blond<zimny>. Chcąc wyrównać kolor włosów kupiłam farbe Kadus <odcień zimny-blond polarny> farbe zmieszałam z wodą 9%( SUBRINA PROFFESIONAL) nałożyłam tą mieszanke dzis na jedno pasmo, tzn na odrost(ten odrost koloru ciepłego który mi wyszedł po garnierze) jak miałam pasemka to woda była 9% i zawsze wychodziły jasne i teraz nie wiem czy możliwe jest że woda jest przeterminowana, zła firma wody czy może moje włosy potrzebują 12, a może to Garnier jest tak mocny że Kadus nie może sie "przebić"?w ogóle to już jestem załamana tymi włosamikiedyś miałam śliczne pasemka jakis rok temu moja fryzjerka wyjechała za granicę, a ja ppoprostu nie ufam fryzjerom u mnie w mieście i mam na głowie co mam i płakać mi sie chce, nie dośc że są juz trochę podniszczone<mimo że stosuje wszelkiego rodzaju odzywki i olejki> to jeszcze mam 2 kolorowa surówkę na włosachdziękuję za przeczytanie i ewentualną pomoc, pozdrawiam i idę popłakać
siakaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:27   #2
Laura2112
Raróg

Wpisy w blogu: 141
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: witam, mam problem z Kadusem:)

Przenoszę na forum fryzjerskie.
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.

🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:36   #3
larela
Przyczajenie

Rozumiem, że chcesz powrócić po odcienia chłodnego.
Kadus powinien przykryć kolor który pozostał po Garnierze. Tylko odczekaj jakiś miesiąc od ostatniego farbowania by za zbyt nie zniszczyć włosów.
W ofercie Kadusa są farby tzw. specjalne blondy też w odcieniach chłodnych i powinny pokryć ciepły refleks na włosach http://www.kadus.pl/zestaw_kolorow.asp
Aby wyrównać kolor będziesz musiała nałożyć farbę na całość włosów, jeżeli końcówki są zniszczone to nie nakładaj od razu farby na całość tylko najpierw na odrosty,a na końcówki nałóż kilka minut na koniec. W ulotce powinno być wszystko objaśnione.
Woda 12 % chyba będzie za mocna. Myślę, że 6 %, 9 % wystarczy.

Edytowane przez larela
Czas edycji: 2008-03-05 o 18:37 Powód: lit.
larela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:26   #4
siakaa86
Przyczajenie

dzieki Kolezanko za pomoc ale niestety juz nie potrzebnaw zeszły pt poszlam do fryzjera skrócilam wlosy o polowe kolor paskudny dwukolorowy a do tego w niektórych miejscach guma na włosach!!poprostu tragedia wczoraj byłam u najlepszego fryzjera w mięście kolorek jest naprawde ładny ale mam krótkie pocieniowane włosy i z ich kondycją już lepiej ale nie tak jak byłono i odbiło to mi się na kieszeni ale nie narzekam kolor jest naprawde ładny. Ale dziwie się że takie fryzjerki pracuja w zawodzie
siakaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości