NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-29, 10:44   #3181
Organzza
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja rowniez wkleje moja aktualizacje )) dzis troszke zaszalalam, kupilam 2 blyszczyki clinique ( dostalam gratis miniaturkowy cien i make up remover), a z Lancome...blyszczyk JT, moj ukochany podklad,po raz drugi rewelacyjna baze pod makijaz,i korektorek pod oczy ( i rowniez otrzymalam gratis kremik i kremik pod oczy i miniaturke maskary Hypnose) shimmerek Diora, i maskare YSL
kocham Twoje aktualizacje shimmer
jak się spisuje błyszczyk z nowej kolekcji Clinique?
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2008-06-29, 11:16   #3182
justysiek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jestem zadowolona z niego, ładnie kryje, nie ciemnieje, jest na twarzy gładki i jedwabisty,szybko się nakłada. mam N3, najjaśniejszy, faktycznie wybór kolorów to katastrofa. jestem bledolica, dla mnie jest ciut za ciemny, ale teraz sie troche opaliłam i nakładam go dość oszczędnie i jest ok.polecam
Dziekuje za odpowiedz

Cytat:
ja rowniez wkleje moja aktualizacje )) dzis troszke zaszalalam, kupilam 2 blyszczyki clinique ( dostalam gratis miniaturkowy cien i make up remover), a z Lancome...blyszczyk JT, moj ukochany podklad,po raz drugi rewelacyjna baze pod makijaz,i korektorek pod oczy ( i rowniez otrzymalam gratis kremik i kremik pod oczy i miniaturke maskary Hypnose) shimmerek Diora, i maskare YSL
Sliczna
justysiek jest offline  
Stary 2008-06-29, 12:11   #3183
moniczka2222
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Aktualizacja poprostu super
A powiedz mi prosze, jaki efekt daje Virtuose i jak dlugo wytrzymuje? I jakie masz rzesy? Ja mam zamiar znowu kupic YSL EFC bo jak dla mnie jest najlepszy ale wysycha po 3 tygodniach Z kolei Hypnose jak dla mnie daje za naturalny efekt.
Virtuose jak dla mnie jest najlepszym tuszem, nie skleja rzes, pieknie rozczesuje, i slicznie podkreca. Dluuugo sie utrzymuje na rzesach, praktycznie caly dzien, bez osypywania, nawet wieczorem ciezko go zmyc, co dla niektorych moze byc dyskomfortem. Jedyny mankament to ze rowniez szybko wysycha. Po ok 3-4 tyg trzeba wymieniac Moje rzesy sa dosyc dlugie ale cienkie. Jak znajde chwilke czasu postaram sie wstawic zdjecia z ta maskara na rzesach
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wow
sama slicznosci! gratuluje zakupow, w szczegolnosci ze teraz fajne gratisy daja

widze ze bardzo lubisz ta baze lancome, tez sie kolo niej krese, moze w koncu kupie
Justitia dziekuje Co do bazy to ja uwielbiam, to juz moja 2-ga. Widac kolosalna roznice z i bez. Bez niej moj makijaz o wiele krocej sie trzyma, a z nia wytrzymuje ok 10 -11h w klimatyzowanym pomieszczeniu, potem delikatne poprawki bibulka i znowu jest super. W tej chwili nie wyobrazam sobie bez niej makijazu.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to testuj teraz sie troche przestraszylam jej bo mnie moze tez uczulic bo w sumie malo co mnie nie uczula heh no ale wiesz przynajmniej bedziesz wiedziala ze taka zmiana na YSL to nie za dobry pomysl ja chetnie bym ja przygarnela z ciekawosci ale nie mam nic na wymiane a Virtuose wydluzal jakos swietnie rzesy? heh bo sporo go mialas i chyba to byla (jest) taka porzadna milosc do niego
Oj tak Virtuose to moj kolejny niezbednik. Ale przegladajac opinie na KWC nie ma za dobrych opinii. Ja za to kocham go miloscia absolutna. Mnie wydluzal i pieknie podkrecal rzesy.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oj Moniczko zaszalałaś :P I kolejny błyszczyk JT Ile ty ich masz ? 10 ? Śliczna jest twoja kolekcja tubkowych błyszczyków Lancoma
Poziomko dziekuje To prawda ze to kolejny blyszczyk JT ale na swoje usprawiedliwienie mam to ze to pierwszy w odcieniu brazu
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kocham Twoje aktualizacje shimmer
jak się spisuje błyszczyk z nowej kolekcji Clinique?
Szczerze mowiac jeszcze nie uzywalam go tak na 100% nie wiem jak dlugo sie trzyma, bo to podobno long lasting zobaczymy juz jutro jak to z tym jest....ale za to juz wiem ze pieknie sie blyszczy , tafla wody Potestuje go troszke i powiem cos wiecej
moniczka2222 jest offline  
Stary 2008-06-29, 12:42   #3184
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:

Justitia dziekuje Co do bazy to ja uwielbiam, to juz moja 2-ga. Widac kolosalna roznice z i bez. Bez niej moj makijaz o wiele krocej sie trzyma, a z nia wytrzymuje ok 10 -11h w klimatyzowanym pomieszczeniu, potem delikatne poprawki bibulka i znowu jest super. W tej chwili nie wyobrazam sobie bez niej makijazu.

a czy ona zostawia silikonowa powloczke? i czy czujesz ze mimo niej "oddycha" Ci twarz?
justitia jest offline  
Stary 2008-06-29, 12:52   #3185
atsenka
Zadomowienie

Cytat:
Virtuose jak dla mnie jest najlepszym tuszem, nie skleja rzes, pieknie rozczesuje, i slicznie podkreca. Dluuugo sie utrzymuje na rzesach, praktycznie caly dzien, bez osypywania, nawet wieczorem ciezko go zmyc, co dla niektorych moze byc dyskomfortem. Jedyny mankament to ze rowniez szybko wysycha. Po ok 3-4 tyg trzeba wymieniac Moje rzesy sa dosyc dlugie ale cienkie. Jak znajde chwilke czasu postaram sie wstawic zdjecia z ta maskara na rzesach
Bylo by super W takim razie czekam na fotke.
Dzieki za odpowiedz
Cuba, Majorca 2015
Thailand, Scotland, France 2016
Bali 2017

Instagram
http://instagram.com/annamua321
atsenka jest offline  
Stary 2008-06-29, 13:01   #3186
moniczka2222
Rozeznanie

Cytat:

a czy ona zostawia silikonowa powloczke? i czy czujesz ze mimo niej "oddycha" Ci twarz?
Justitia, zaraz po nalozeniu tej bazy na twarz cera jest jakby sliska, z silikonowa powloczka ale matowa i wtedy jest najlepiej nakladac podklad. Kiedys odczekalam jakies 5 minut i mialam wrazenie ze baza calkowicie sie wchlonela.Nie bylo nawet sladu po niej Dlatego ja nakladam podklad zaraz po aplikacji bazy. Nie zauwazylam zeby moja skora sie pod nia dusila , nie zapycha mnie, nie powstaja po niej krostki. Naprawde polecam. Jak masz mozliwosc popros Pania na stanowisku Lancome o odrobinke w pojemniczek, i przetestuj, i wtedy bedziesz wiedziala czy warto kupic. Ja nie zaluje.
Stary 2008-06-29, 14:32   #3187
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
Justitia, zaraz po nalozeniu tej bazy na twarz cera jest jakby sliska, z silikonowa powloczka ale matowa i wtedy jest najlepiej nakladac podklad. Kiedys odczekalam jakies 5 minut i mialam wrazenie ze baza calkowicie sie wchlonela.Nie bylo nawet sladu po niej Dlatego ja nakladam podklad zaraz po aplikacji bazy. Nie zauwazylam zeby moja skora sie pod nia dusila , nie zapycha mnie, nie powstaja po niej krostki. Naprawde polecam. Jak masz mozliwosc popros Pania na stanowisku Lancome o odrobinke w pojemniczek, i przetestuj, i wtedy bedziesz wiedziala czy warto kupic. Ja nie zaluje.
dziekuje jestes kochana, tak wlasnie zrobie
justitia jest offline  
Stary 2008-06-29, 15:05   #3188
moniczka2222
Rozeznanie

Cytat:
dziekuje jestes kochana, tak wlasnie zrobie
alez prosze
Ja dzieki temu ze poprosilam o probke podkladu Dior Forever uniknelam kolejnej kosmetycznej pomylki. Jako ze juz od prawie 3 lat uzywam Lancome Teint Idole Ultra, chcialam sobie cos odmienic. W Debenhamsie poprosilam o probke czegos podobnego o przedluzonym dzialaniu. I padlo na Diora. I bardzo dobrze ze wzielam ta probke, bo ten podklad absolutnie mi nie podszedl. Kiepski z baza i bez bazy i dzieki temu ze przetestowalam wiem ze nie ma narazie nic dla mnie lepszego niz Lancome
Stary 2008-06-29, 15:11   #3189
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
I jaki jest?bo kusi mnie
Jeszcze go nie uzywalam, ale na rece wyglada bardzo atrakcyjnie. Kupilam go do smokey eyes bo mam troche czarnych cieni ale na powiece wygladaja jak grafitowe lub straszliwie sie osypuja. Napisze opinie na KWC jak go tylko przetestuje
ciaszunia jest teraz online  
Stary 2008-06-29, 15:28   #3190
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Szczerze mowiac jeszcze nie uzywalam go tak na 100% nie wiem jak dlugo sie trzyma, bo to podobno long lasting zobaczymy juz jutro jak to z tym jest....ale za to juz wiem ze pieknie sie blyszczy , tafla wody Potestuje go troszke i powiem cos wiecej
To czekam
Double with me?
Organzza jest offline  
Stary 2008-06-29, 16:26   #3191
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

oj to ta baza lancoma tez zacznie mnie kusic jeszcze;P
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-29, 18:03   #3192
odada
Rozeznanie

Hej
Też postanowiłam "pochwalić się" moją małą kolekcją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twar.jpg (53,0 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lak1.jpg (65,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (84,7 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (61,3 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blysz.jpg (77,1 KB, 197 załadowań)
odada jest offline  
Stary 2008-06-29, 18:15   #3193
Ancesia
Zadomowienie

GG do Ancesia

odada: jak oceniasz podklad Recover Rimmel'a?

Czy nadaje się do suchej skóry? Daje efekt bombki choinkowej czy to jest delikatne rozświetlenie?

Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline  
Stary 2008-06-29, 18:32   #3194
odada
Rozeznanie

Ja mam cerę mieszaną i mogę powiedzieć jak sprawuje się na mojej twarzy.
Przede wszystkim niestety podkreśla wszystkie suche skórki, ale nie sądzę aby dawał efekt bombki. O ile nie musisz nic ukrywać i cerę masz bez zarzutu to przyprószony odrobiną pudru daje delikatnie rozświetlony efekt świeżości i wyspania.
Ja niestety ukrywać muszę wiele a i prawie nic mnie nie matuje więc Recovera używam bardzo rzadko, dla mnie jest bardzo leciutkim podkładem rozświetlającym bez efetu krycia.
Mam nadzieję, że pomogłam
odada jest offline  
Stary 2008-06-29, 18:34   #3195
nanana1212
Raczkowanie

hej dziewczyny mam prosbe, jakiego pudru powinnam uzywac jesli mam piegi a chcialabym jzeby ni eblyo ich widac -matujacego czy kryjacego?
nanana1212 jest offline  
Stary 2008-06-29, 19:02   #3196
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam prosbe, jakiego pudru powinnam uzywac jesli mam piegi a chcialabym jzeby ni eblyo ich widac -matujacego czy kryjacego?
No jeśli chcesz je ukryć to kryjącego.
A może warto je polubić?
Mój tata zawsze powtarzał : "Dziewczyna bez piegów jest jak niebo bez gwiazd"

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-06-29, 19:15   #3197
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
jeśli one świecą to matującego

wybacz
rzyrafka jest offline  
Stary 2008-06-29, 20:25   #3198
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Hej
Co to za ładny srodkowy cień Inglot Vertigo?? Jaki daje efekt i jaki to numerek??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-06-29, 20:57   #3199
nanana1212
Raczkowanie

rzyrafka :P:P:P:P:p : ;P;P;P;P;P no sorki hehe pytam bo moje kolezanki zawsze mowia ze matujacy to zeby wlasnie zakryc a kryjacy dla tych ktorzy nie maja zbyt problemow ze skora..hee no i wlasnie to takie troche dziwne i juz sama nie wiem hehehehehehehe
nanana1212 jest offline  
Stary 2008-06-29, 21:10   #3200
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
rzyrafka :P:P:P:P:p : ;P;P;P;P;P no sorki hehe pytam bo moje kolezanki zawsze mowia ze matujacy to zeby wlasnie zakryc a kryjacy dla tych ktorzy nie maja zbyt problemow ze skora..hee no i wlasnie to takie troche dziwne i juz sama nie wiem hehehehehehehe
"kryjący" chyba mówi samo za siebie
Matujący - do cery tłustej, aby dłużej była matowa i mniej się świeciła
Nawilżajacy - dla suchej skóry
Rozświetlający i lekki - raczej dla skóry bezproblemowej

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-06-29, 21:45   #3201
odada
Rozeznanie

Hosenka* numerek cienia to 62, efekt na oku zależy od tego jaką masz karnację ja jestem strasznie blada i u mnie wygląda jak bardzo jasny raczej satynowy brąz, chociaż ma maleńkie drobinki. U kogoś z ciemniejszą cerą będzie dawał raczej satynowy efekt bez odcienia
odada jest offline  
Stary 2008-06-29, 21:49   #3202
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
Bioderma to krem tonujący? jaki on jest?
Double with me?
Organzza jest offline  
Stary 2008-06-29, 21:59   #3203
Ancesia
Zadomowienie

GG do Ancesia

Cytat:
Ja mam cerę mieszaną i mogę powiedzieć jak sprawuje się na mojej twarzy.
Przede wszystkim niestety podkreśla wszystkie suche skórki, ale nie sądzę aby dawał efekt bombki. O ile nie musisz nic ukrywać i cerę masz bez zarzutu to przyprószony odrobiną pudru daje delikatnie rozświetlony efekt świeżości i wyspania.
Ja niestety ukrywać muszę wiele a i prawie nic mnie nie matuje więc Recovera używam bardzo rzadko, dla mnie jest bardzo leciutkim podkładem rozświetlającym bez efetu krycia.
Mam nadzieję, że pomogłam

Bardzo pomogłaś.

Dowiedziałam się że podkład nie jest dla mnie, ewentualnie kupie go jak się bardzo porządnie nawilże.

Dziękuje ślicznie

Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline  
Stary 2008-06-29, 22:02   #3204
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bioderma to krem tonujący? jaki on jest?
Ja go mam więc się troszkę naprodukuję
Ogólnie fajny ale dla cery mieszanej bądź tłustej,matuje dobrze,leciutko nawilża(jak dla mnie za mało)i nie nadaje się na zaden filtr czy coś w tym stylu bo się nieziemsko wałkuje...
Dla cer które potrzebuja filtra i lepszego nawilżenia nie polecam.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-06-29, 22:37   #3205
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
witajcie,
przegladam wątek od dwana i podziwiam Wasze bajeczne kolekcje
zdecydowałam się więc wkleić i moją. dążę do minimalizmu i pozostawienia tylko tych rzeczy których naprawdę używam. jak widać całkiem minimalnie jeszcze nie jest

miłego oglądania
Cudny zbiorek,same perelki Ja rowniez probuje sie przerzucic na minimalizm i rowniez mi to nie wychodzi Ale to dopiero poczatek Twoj zbior jest super,bo faktycznie masz tyle wszystkiego,ile potrzeba i to swietnej jakosci

Cytat:
Super zbiorek Bardzo mis ie podobaja kolorki Calkiem,jak dla mnie,mimo ze nie jestem blondynka Piekny roz Diora
moren jest offline  
Stary 2008-06-29, 23:09   #3206
justysiek
Zadomowienie

Cytat:
Hej
Bardzo ladna kolekcja Co to za potrojna paletka cieni???
justysiek jest offline  
Stary 2008-06-29, 23:52   #3207
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
fajna kolekcja
Lynn jest offline  
Stary 2008-06-30, 00:51   #3208
strzalka89
Przyczajenie

Cytat:
Hej
moglabys mi powiedziec gdzie kupilas kajal ? ja mam ogolnie problemu zeby go dostac i w jakiej jest cenie?
strzalka89 jest offline  
Stary 2008-06-30, 01:17   #3209
cypressangel
Zakorzenienie

Arrow Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Z góry przepraszam za to zdjęcie - nie potrafię zrobić dobrej fotki, która oddawałaby efekt, jaki w rzeczywistości nadaje ustom niebieski błyszczyk Gosh Ale obiecałam zdjęcie błyszczyka na ustach, więc wklejam W rzeczywistości drobinki opalizują na różne odcienie niebieskiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Gosh.jpg (68,3 KB, 108 załadowań)

cypressangel jest offline  
Stary 2008-06-30, 09:40   #3210
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez strzalka89 Pokaż wiadomość
moglabys mi powiedziec gdzie kupilas kajal ? ja mam ogolnie problemu zeby go dostac i w jakiej jest cenie?
Ja swój kupilam swego czasu na all za 5 zł.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za to zdjęcie - nie potrafię zrobić dobrej fotki, która oddawałaby efekt, jaki w rzeczywistości nadaje ustom niebieski błyszczyk Gosh Ale obiecałam zdjęcie błyszczyka na ustach, więc wklejam W rzeczywistości drobinki opalizują na różne odcienie niebieskiego
Bardzo fajny efekt Ile kosztuje ten błyszczyk?
Lynn jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kolekcje, kosmetyki, kosmetykoholiczki, makijaż, maybelline, zbiory

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości