NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-25, 13:53   #4561
moren
Wtajemniczenie

GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
cienie Revlona

podłączam się do prośby, ponieważ od dłuższego czasu mam ochotę na te cienie ale powoli, bo koniec miesiąca się zbliża i za coś trzeba żyć i tak kupiłam dwa błyszczyki nadprogramowo na All.

a poniżej mój mały zbiorek. Nie muszę mówić że co najmniej kilka kosmetyków kupionych pod wpływem wizażu
Swietny zbior A kuferki jakie sliczne Szczegolnie ten w biedronki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
swietne aktulizacje i zbiory chyba bede musiala swoje znow wypstrykac te cienie revlona faktycznie w takich cenach ze grzech byloby nie brac!
Ja czekam z niecierpliwoscia na Twoj zbiorek Napewno pewlno w nim perelek

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Witam

Oglądam Wasze piękne kolekcje już od poprzednich części wątku. Podziwiam, zachwycam się, czerpię natchnienie do zakupów A dziś się zmobilizowałam i zrobiłam zdjęcia swojemu małemu zbiorowi
Cytat:
Ciąg dalszy
Przepiekny znior Piekne pedzle,wszystkie roze i rozswietlacze oraz blyszczyki
Widac,ze lubisz cienie Clinique Chyba bede musiala nad nimi pomyslec,skoro juz u tylu osob widzialam i czytalam same dobre recenzje

Cytat:
Napisane przez ania_lublin Pokaż wiadomość
Przyszedl czas na moj skromny zbiorek, nareszcie dorwalam aparat i cyknelam pare fotek
zdjecie 1 pudry: sypki vipery, podklady 2x vichy, maybelline i revlon oraz kuleczki brazujace paloma
zdjecie 2,3 cienie: paletka inglota, sypkie apc, w kremie diora, w kredce miss sporty, potrojne isa dora(zrobily sie podwojne ;P), manhattan, sephora, inglota potrojne i pojedyncze, wibo i lovely
zdjecie 4: paletka miss rose
zdjecie 5: blyszczyki i probki avonu, gdzies mi sie zapodzial jeszcze blyszczyk bezbarwny rimmel
zdjecie 6: tusze: isa dora, gosh, maybelline i odzywka (wlasciwie to tusz) do brwi dla brunetek lancome'a
Bardzo fajny zbiorek A jak Ci sie sprawuje paleta Miss Rose?

Cytat:
Dziękuję bardzo Champs
Są to produkty H&M, tutaj jest link do recenzji:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22843
Isa666 świetnie napisała i podpisuję się pod tą recenzją wszystkimi kończynami
Wieczorem wkleję dokładne zdjęcia obu i napiszę coś, chyba że zdąże jeszcze teraz przed pracą Póki co moge napisać że jestem z nich zadowolona

A błyszczyk to Rouge Dior Creme de Gloss nr 215 Golden Glam. Daje bardzo ładny efekt, ma opalizujące drobinki, pięknie pachnie, jest gęsty więc nie zjada się szybko. Zdjęcie bliżej wieczorem tutaj widać go lepiej:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1215190035
a tu na ustach, przepraszam za jakość zdjęcia:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1215595876
Super efekt tego blyszczydla na ustach
moren jest offline  
Stary 2008-08-25, 15:07   #4562
atsenka
Zadomowienie

Cytat:
Witam

Oglądam Wasze piękne kolekcje już od poprzednich części wątku. Podziwiam, zachwycam się, czerpię natchnienie do zakupów A dziś się zmobilizowałam i zrobiłam zdjęcia swojemu małemu zbiorowi
Sliczny zbior Wszystko mi sie podoba.
Cuba, Majorca 2015
Thailand, Scotland, France 2016
Bali 2017

Instagram
http://instagram.com/annamua321
atsenka jest offline  
Stary 2008-08-25, 15:23   #4563
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

Ja czekam z niecierpliwoscia na Twoj zbiorek Napewno pewlno w nim perelek

moj juz byl teraz tylko troche rzeczy sie pozbylam a troche dokupilam

Cytat:
Witam

Cytat:
Ciąg dalszy
slicznosci!! a ten blyszczyk diora ktory pokazywalas na ustach ten bezyk to on jest taki cielisty kryjacy czy bardziej kawa z mlekiem?

Cytat:
Przyszedl czas na moj skromny zbiorek, nareszcie dorwalam aparat i cyknelam pare fotek
zdjecie 1 pudry: sypki vipery, podklady 2x vichy, maybelline i revlon oraz kuleczki brazujace paloma
zdjecie 2,3 cienie: paletka inglota, sypkie apc, w kremie diora, w kredce miss sporty, potrojne isa dora(zrobily sie podwojne ;P), manhattan, sephora, inglota potrojne i pojedyncze, wibo i lovely
zdjecie 5: blyszczyki i probki avonu, gdzies mi sie zapodzial jeszcze blyszczyk bezbarwny rimmel
zdjecie 6: tusze: isa dora, gosh, maybelline i odzywka (wlasciwie to tusz) do brwi dla brunetek lancome'a
Cytat:
ciag dalszy
zdjecie 7: kredki miss sporty wykrecana i jakas druga oraz eyeliner sephora
zdjecie 8: lakiery

i to by bylo na tyle... jak na razie
fajny zbiorek wszystko co potrzebne jak najbardziej jest
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-25, 15:32   #4564
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
moj juz byl teraz tylko troche rzeczy sie pozbylam a troche dokupilam
Wiem,ze byl,ale wlasnie fajnie by bylo zobaczyc aktualny zbiorek
moren jest offline  
Stary 2008-08-25, 15:39   #4565
xPoziomkax
Zakorzenienie

A ja już po zakupkach Zakupiłam nowe cieniosy Inglota ( są wyprzedaże, bo w małych sklepach zamykają Inglota ) A oto one :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00197.JPG (42,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00200.JPG (48,4 KB, 78 załadowań)
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-08-25, 16:07   #4566
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem,ze byl,ale wlasnie fajnie by bylo zobaczyc aktualny zbiorek
zobaczysz zobaczysz tylko ja lubie robic fotki jak juz mi wszystko przyjdzie co zamowilam wiec ciagle czekam teraz mam ochotke na roze diora
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-25, 16:22   #4567
gamegirl
BAN stały

moje dzisjesze blyszczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6644.JPG (141,0 KB, 179 załadowań)
gamegirl jest offline  
Stary 2008-08-25, 16:27   #4568
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Game sliczne blyszczyki szczegolnie ten ciemniejszy wpadl mi w oko

czy one dobrze kryją?
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-08-25, 16:30   #4569
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Game sliczne blyszczyki szczegolnie ten ciemniejszy wpadl mi w oko

czy one dobrze kryją?
wlasnie mam na sobie ten ciemniejszy, nadaje kolor ale bardzo subtelnie, choc troszke zaluje bo ten cielisty prawie nie widoczny , sproboje troche wiecej ich dac
gamegirl jest offline  
Stary 2008-08-25, 16:54   #4570
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
moje dzisjesze blyszczyki
Game.. śliczne ! Jaki daje efekt ten jaśniejszy ? Jaki mają zapach ?
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-08-25, 17:00   #4571
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Game.. śliczne ! Jaki daje efekt ten jaśniejszy ? Jaki mają zapach ?
zapach cukerkowy, ale smaku nie maja wcale, efekt daje lekkie wybielenie ust ale nie az takie, podoba mi sie efekt jaki zostawiaja na ustach takiej tafli blyszczacej
gamegirl jest offline  
Stary 2008-08-25, 17:03   #4572
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
zapach cukerkowy, ale smaku nie maja wcale, efekt daje lekkie wybielenie ust ale nie az takie, podoba mi sie efekt jaki zostawiaja na ustach takiej tafli blyszczacej
no ten jasniejszy ma bardzo ladny kolorek lubie takie rozjasniajace ale duzo zalezy tez jaki kto ma odcien naturalny ust a Ty game masz chyba takie ciemne soczyste musze poszykac te blyszczydla gdzies
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-25, 17:05   #4573
gamegirl
BAN stały

Cytat:
no ten jasniejszy ma bardzo ladny kolorek lubie takie rozjasniajace ale duzo zalezy tez jaki kto ma odcien naturalny ust a Ty game masz chyba takie ciemne soczyste musze poszykac te blyszczydla gdzies
no niestety dosyc czerwone mam i cielistymi blyszczykami ciezko mi fajny efekt uzyskac a blyszczyki weszlam dzisiaj do drogeri u mnie niedaleko (pani mnie pamieta bo co tydzien u niej jestem haha) patrze a tu w calkiem ladnych kolorach mialam wziasc jeszcze jeden ale odpuscialam sobie narazie w kazdym razie ppierwszy raz taka game kolorostyczna widzialam i to jeszcze vipery cos mi sie wydaje ze chyba nie dawno weszly
gamegirl jest offline  
Stary 2008-08-25, 17:08   #4574
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
no niestety dosyc czerwone mam i cielistymi blyszczykami ciezko mi fajny efekt uzyskac a blyszczyki weszlam dzisiaj do drogeri u mnie niedaleko (pani mnie pamieta bo co tydzien u niej jestem haha) patrze a tu w calkiem ladnych kolorach mialam wziasc jeszcze jeden ale odpuscialam sobie narazie w kazdym razie ppierwszy raz taka game kolorostyczna widzialam i to jeszcze vipery cos mi sie wydaje ze chyba nie dawno weszly
mozliwe bo vipera bardziej szla w takie kolorki rzucajace sie w oczy jak roze np ja mam dosc blade usta wiec ten jasny moglby mi podpasic a ciagle szukam takiego idealnego i tez nigdzie nie ma a te przynajmniej tafle wody na ustach tworza u mnie bedzie problem z vipera bo wogole nigdzie nie widzialam tych kosmetykow ale moja sasiadka ma hurtownie kosmetyczna to moze beda?
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-25, 18:22   #4575
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
zobaczysz zobaczysz tylko ja lubie robic fotki jak juz mi wszystko przyjdzie co zamowilam wiec ciagle czekam teraz mam ochotke na roze diora
Oj,ja na roze Diora tez mam ochote I na roze pryzmatyczne Givenchy.Te kolory (ogladane na tru) zwalaja mnie z nog
Ogolnie ostatnio nie mam ochoty na cienie,tusze,czy nawet błyszczyki,ale na pudry,kulki,rozświetlacze i róze właśnie.Ale na razie mam tego za dużo,musze trochę zużyć
moren jest offline  
Stary 2008-08-25, 19:04   #4576
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Pięknaaaaaaaaaaaaaaaa Wszystko co potrzebne. Nie martw się ja tez co jakiś czas coś dokupuję

Dziękuję bardzo Chyba to jest moje minimum, jednak po przemysleniu nie umiem niczego więcej się pozbyć z mojego zbioru Btw, jak sie sprawdził Kryolan w Chorwacji?

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
bardzo ładny zbiorek a jakiej firmy to sa pigmenty? gdzie mozna je dostac
Dziękuję Brzoskwiniowy i brązowy są z angielskiej firmy w7 a fiolet BarryM. Kupilam je w Anglii.

Cytat:
Bardzo ladny zbiorek Masz to,co trzeba
Mi rowniez podobaja sie Twoje cuienie,zwlaszcza wlasnie Revlon'a
A jak Ci sie podoba roz minealny Maybelline?I glam shine 6 hours?
I ktory podklad barziej Ci sie podoba:Color Stay,czy Lasting performance?

Roż mineralny jest super- bardzo dobrze się nakłada, śliczny, intensywny kolor i trwałość. Polecam! Glam shine równiez fajny, ale nie trwa 6 h Zdecydowanie wolę Color Stay- lepiej kryje i matowi na dłużej

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
fajne te sypkie cienie zwlaszcza ten brzoskwiniowy jakiej firmy i ile ksoztuja?
w7- kosztował 1,5 funta. Niestety niezbyt wydajny.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Lynn, bardzo podoba mi się Twój zbiorek.
cienie Revlona faktycznie śliczne. mogłabyś podać mi numery pierwszej paletki z lewej i później pierwszej i drugiej z prawej?
Dziękuję bardzo

1 z lewej- 11 sultry smoke
1- z prawej-06 in the buff
2-z prawej- 01 copper spice

Cytat:
cienie Revlona

podłączam się do prośby, ponieważ od dłuższego czasu mam ochotę na te cienie ale powoli, bo koniec miesiąca się zbliża i za coś trzeba żyć i tak kupiłam dwa błyszczyki nadprogramowo na All.

a poniżej mój mały zbiorek. Nie muszę mówić że co najmniej kilka kosmetyków kupionych pod wpływem wizażu
Super zbiorek

Cytat:
Witam

Bardzo fajny zbiór

Cytat:
Podoba mi się Twój zbiór
Lynn jest offline  
Stary 2008-08-25, 20:37   #4577
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
mozliwe bo vipera bardziej szla w takie kolorki rzucajace sie w oczy jak roze np ja mam dosc blade usta wiec ten jasny moglby mi podpasic a ciagle szukam takiego idealnego i tez nigdzie nie ma a te przynajmniej tafle wody na ustach tworza u mnie bedzie problem z vipera bo wogole nigdzie nie widzialam tych kosmetykow ale moja sasiadka ma hurtownie kosmetyczna to moze beda?
Vipera jest m.in w kosmetycznym Sekrety Urody na Jagiellońskiej Są też w drogerii Spolem na Sobieskiego - testowałam te błyszczyki tam włassnie jakies 2 miesiące temu, ale jakoś neizbyt mi podeszly

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-08-25, 20:50   #4578
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Chyba to jest moje minimum, jednak po przemysleniu nie umiem niczego więcej się pozbyć z mojego zbioru Btw, jak sie sprawdził Kryolan w Chorwacji?
Sprawdził się nieźle choć przyznaję, że mało się malowałam Dała skórze odpocząć. odkryłam jednak (a może to nic nowego) że Kryolan świetnie sprawdził się jako baza pod podkład. Mam wrażenie, że na dłużej matuje a sam podkład lepiej się trzyma.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2008-08-25, 21:05   #4579
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Sprawdził się nieźle choć przyznaję, że mało się malowałam Dała skórze odpocząć. odkryłam jednak (a może to nic nowego) że Kryolan świetnie sprawdził się jako baza pod podkład. Mam wrażenie, że na dłużej matuje a sam podkład lepiej się trzyma.

Oo muszę wypróbować koniecznie Super pomysł
Lynn jest offline  
Stary 2008-08-25, 22:39   #4580
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
klasyczny kryje duużo lepiej chociaż mineralny wbrew pozorom także swoje potrafi. Jednak gdy nałożę go zbyt dużo (próbując właśnie cosik przykryć) nie wygląda już tak naturalnie. Do w miarę bezproblemowej cery ok - efektem jest naprawdę naturalny i matowy makijaż, ale bez efektu maski, kolor ujednolicony. Skóra jest milusia i jedwabista, bez porównania do zwykłego podkładu. Normalnie efekt photoshopa
Co do trwałości - u mnie mineralny wytrzymuje spokojnie ok 8 - 10 h. Czy 16 (jak zapewnia producent) - nie miałam go tyle na sobie więc nie wiem a klasyczny trzyma się niesamowicie, cały dzień.
Szczerze mówiąc jestem zadowolona z zakupu tego i tego, ba, mam zamiar dokupić ciemniejszy mineralny.
Dziekuje bardzo za odpowiedz
Uzywam chwilowo podkładów mineralnych meow, a raczej mieszanke 2 formuł, ktora wszak dobrze kryje, ale nie na dłuzej niz 5h.. im cieplej latem, tym gorzej, szczególnie na filtrze... skusze sie chyba na tego revlona
psycha jest offline  
Stary 2008-08-25, 23:43   #4581
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Mrs Vargas... jakież piekne Clinique'we cienie... i widać że nie próżnują
Dziękuję frywolna franko baardzo lubię cienie Clinique, w sumie obecnie tylko ich używam, reszta poszła w odstawkę

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Mrs Vargas przepiękna kolekcja!

Te zdjęcia łechtają mój zmysł estetyczny
Nie mogę się wprost na nie napatrzec.

Zdradzisz który z brązerów jest Twoim uluionym (masz ciepły czy zimny odcień skóry?) ?
Dziękuję pieńkowa damo bardzo mi miło.
Do tej pory moim ulubionym brązerem była Terracotta Guerlain 01 dla blondynek , ale kilka dni temu przyleciał z Truskawy Clinique odcień 02 Sunkissed i dziś był test który wypadł pozytywnie więc będę używała na zmianę z taką samą sympatią Mam ciepły odcień skóry i powinnam zrobić porządki w różach

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź
Proszę bardzo Champs i jednocześnie przepraszam że nie będzie dziś tych zbliżeń pudrów H&M, ale jutro już będą na bank. Są zrobione tylko muszę je "dopieścić"

Cytat:
Przepiekny znior Piekne pedzle,wszystkie roze i rozswietlacze oraz blyszczyki
Widac,ze lubisz cienie Clinique Chyba bede musiala nad nimi pomyslec,skoro juz u tylu osob widzialam i czytalam same dobre recenzje Super efekt tego blyszczydla na ustach
Dziękuję bardzo moren uwielbiam te cienie i gorąco polecam
A błyszczyk diora również godny polecenia. Pięknie wygląda i pielęgnuje

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Sliczny zbior Wszystko mi sie podoba.
Dziękuję bardzo atsenko

Cytat:
slicznosci!! a ten blyszczyk diora ktory pokazywalas na ustach ten bezyk to on jest taki cielisty kryjacy czy bardziej kawa z mlekiem?
Dziękuję bardzo dimiti
Błyszczyk jest kryjący, brązowo-złoty z pięknymi drobinkami.
MrsVargas jest offline  
Stary 2008-08-26, 13:30   #4582
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Oj,ja na roze Diora tez mam ochote I na roze pryzmatyczne Givenchy.Te kolory (ogladane na tru) zwalaja mnie z nog
Ogolnie ostatnio nie mam ochoty na cienie,tusze,czy nawet błyszczyki,ale na pudry,kulki,rozświetlacze i róze właśnie.Ale na razie mam tego za dużo,musze trochę zużyć
NAWET MI NIE pisz bo mam to samo! nawet nie mam ochoty ogladac blyszczykow tylko wlasnie roze diora, chenalke! givenchy pryzmy kliklam jedne z ciekawosci ale nie wiem czy beda widoczne jak nie to chyba sprzedam na all ale najbardziej podoba mi sie w nich opakowanie i te 4 kolorki chociaz jako roz wole cos bardziej "normalnego"

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Vipera jest m.in w kosmetycznym Sekrety Urody na Jagiellońskiej Są też w drogerii Spolem na Sobieskiego - testowałam te błyszczyki tam włassnie jakies 2 miesiące temu, ale jakoś neizbyt mi podeszly
hym nawet nie umiem sobie wyobrazic gdzie sa te sekrety urody! spisze adresy i nawy i pojde poszukac w koncu musze sie nauczyc gdzie co jest a dlaczego CI sie nie spodobaly?

Cytat:

Dziękuję bardzo dimiti
Błyszczyk jest kryjący, brązowo-złoty z pięknymi drobinkami.
oj to sie czuje lekko skuszona
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-26, 14:22   #4583
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Proszę bardzo Champs i jednocześnie przepraszam że nie będzie dziś tych zbliżeń pudrów H&M, ale jutro już będą na bank. Są zrobione tylko muszę je "dopieścić"
Nie ma sprawy,poczekam
Champs jest offline  
Stary 2008-08-26, 14:50   #4584
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
hym nawet nie umiem sobie wyobrazic gdzie sa te sekrety urody! spisze adresy i nawy i pojde poszukac w koncu musze sie nauczyc gdzie co jest a dlaczego CI sie nie spodobaly?

oj to sie czuje lekko skuszona
nie na Jagiellońskiej tylko na Lwowskiej - od strony rynku za mostem, po prawej stronie.

Jakieś takie bezpłciowe na moich ustach Nie powaliły mnie na kolana

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-08-26, 14:53   #4585
Jeanne90
Zakorzenienie

Wklejam moją aktualizację Wreszcie kupiłam paletkę Inglota - chorowałam na nią od kilku miesięcy W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aktualizacja.jpg (103,5 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paleta.jpg (125,5 KB, 189 załadowań)
Stary 2008-08-26, 15:13   #4586
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację Wreszcie kupiłam paletkę Inglota - chorowałam na nią od kilku miesięcy W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem
Ile dalas za paletke Inglota;>
Stary 2008-08-26, 15:17   #4587
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ile dalas za paletke Inglota;>
87 złotych, składałam w Wola Parku w Warszawie
Stary 2008-08-26, 15:20   #4588
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość

Oj jakie fajne nabytki Paletka rewelacyjna Widzę, ze kupiłas puder editt cosmetics, tez go kiedys uzywałam, jest zaskakujaco dobry

A te dwa okragle cienie to jakiej firmy?
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-08-26, 15:28   #4589
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Oj jakie fajne nabytki Paletka rewelacyjna Widzę, ze kupiłas puder editt cosmetics, tez go kiedys uzywałam, jest zaskakujaco dobry

A te dwa okragle cienie to jakiej firmy?
Dwa okrągłe cienie są firmy - a jakżeby inaczej - Inglot
Paletka też mi sie podoba Właśnie się nią mazam A puder kupiłam pod wpływem Wizażu, jestem na etapie testowania
Stary 2008-08-26, 16:20   #4590
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
nie na Jagiellońskiej tylko na Lwowskiej - od strony rynku za mostem, po prawej stronie.

Jakieś takie bezpłciowe na moich ustach Nie powaliły mnie na kolana
cos mi swita ale i tak bede musiala poszukac hym to pojde sprawdzic jak wygladaja z ciekawosci
dimiti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kolekcje, kosmetyki, kosmetykoholiczki, makijaż, maybelline, zbiory

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości