grubasy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-24, 14:22   #1
Aleesa
Przyczajenie

GG do Aleesa Wyślij wiadomość przez MSN do Aleesa Send a message via Skype™ to Aleesa
grubasy

witam
mam 2 pytania

- jak mozna sobie wycwiczyc reke do robienia rowniutkiej lini frencha bo mi sie strasznie reka trzesie i robie zyg zaki

- robiac frenche nakldadajac bialy zel robi mi sie strasznie gruba warstwa bo jak poloze ciensza to mam przeswity ,moze mam za gesty zel?potem staram sie nalozyc jak najcieniej budujacego i przy opracowywaniu paznokcia zaczynam pilowac po bialym zelu.Nie mowiac juz o tym ze dzieki temu wychodza mi strasznie grube paznokcie.

poradzcie jak sie z tym uporac

pozdrawiam
Aleesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:38   #2
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14
Dot.: grubasy

Odp na 1 pyt:
Połóż rękę na stole, łokieć i nadgarstek mają leżeć. I pracu tylko ręką

Odp na 2 pyt:

tak. Widocznie masz na gęsty żel. Nakładaj dwie cieńkie warstwy białego żelu.
NiColQa14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:45   #3
EveMW
Rozeznanie

wystarczy przecierac linie usmiechu

ps: "french" ma byc usmiechniety nie prosty

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:31   #4
Aneta Fifielska
Stylista Mariposa Nail

Cytat:
Napisane przez Aleesa Pokaż wiadomość
witam
mam 2 pytania

- jak mozna sobie wycwiczyc reke do robienia rowniutkiej lini frencha bo mi sie strasznie reka trzesie i robie zyg zaki

- robiac frenche nakldadajac bialy zel robi mi sie strasznie gruba warstwa bo jak poloze ciensza to mam przeswity ,moze mam za gesty zel?potem staram sie nalozyc jak najcieniej budujacego i przy opracowywaniu paznokcia zaczynam pilowac po bialym zelu.Nie mowiac juz o tym ze dzieki temu wychodza mi strasznie grube paznokcie.

poradzcie jak sie z tym uporac

pozdrawiam

pyt 1
jezeli chodzi o wycwiczenie reki to powinnas duuuuuuzo robic paznokci french, znam to z wlasnego doswiadczenia ze praktyka potrafi zdzialac cuda, staraj sie poprostu w miare mozliwosci czesto robic linie usmiechu, lub sprobuj skontaktowac sie ze specjalista ktora powie ci jakie bledy popelniasz we frenchu
pyt2
sprobuj przetestowac innej firmy zel ktory bedzie mial kredowa biel, takie zele zazwyczaj ladnie sie rozprowadzaja i nie ma potrzeby nakladania grubej warstwy
Stary 2008-02-26, 15:38   #5
duduskaa
Raczkowanie

cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc Duzo osob na poczatku ma problemy z biala koncowka ja tez mialam ale praktyka czyni mistrza jak to mowia
duduskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:12   #6
Zizione
Raczkowanie

Białego żelu nie musisz specjalnie dokładnie nakładać. Nawet lepiej żeby był troche "wyjechany" za linie uśmiechu. Wtedy przetrzyj czystym pędzelkiem wzdłuż lini uśmiechu (staraj się to robić jednym ruchem) i powinien wyjść ci piękny równiutki frencz . Myślę że to tak jak z eyelinerem. Do wprawy dochodzi się z czasem

Co do drugiego pyatnia to tak jak napisały dziewczyny-lepiej położyć dwie warstwy. Nie tylko nie powinno być prześwitów, ale też zmniejszasz ryzyko, że żel się nie do końca utwardzi

Aha, jeśli żelu jest położone sporo, a nadal prześwituje-zmień żel!
Zizione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:17   #7
SONIA004
Zadomowienie

Witam! Tez jestem swiezo po kursie na ktorym uczylam sie tylko tipsow naturalnych frencz jest dla mnie "nowoscia". W zwiazku z tym mam pytanie... czy prawidlowo wykonany frencz ma miec dwie warstwy zelu bialego?? I kiedy sie spilowuje paznokiec aby skorygowac ksztalt... Po nalozeniu rozowej warstwy na caly paznokiec??
Wlasnie za kilka dni ma przyjsc do mnie kolezanka na frencza zebym sobie pocwiczyla z tym ze potwornie sie tego boje bo zel to nie lakier i nie tak latwo sie go pozbyc... Ech wcale to nie takie latwe...
SONIA004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 09:31   #8
Albertyna
Zakorzenienie

Ile warstw, to zalezy od rodzaju zelu jaki uzywasz i techniki jaka pracujesz- częśc dziewczyny kładzie cieniutka warstewkę rzadkiego żel na clear i nim "maluje" frencha, częśc, buduje frencha z dwóch warstw średniogęstych, bądź budujących żeli.
Stary 2008-03-06, 19:34   #9
SONIA004
Zadomowienie

Moj jest dosc gesty (chyba)... A jak z tym nadawaniem ksztaltu bo raz juz sobie spilowalam biala koncowke...?
Coz bede probowac i dochodzic do wszystkiego tylko troche szkoda kolezanki
SONIA004 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości