Chanel-kolorówka - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-08, 23:02   #4261
brzozka88
Zadomowienie

Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ale uwielbiam tusze YSL... sa po prostu boskie...
a ja akurat nie moge sie do nich przekonac.
wszystkie mimo ze ladnie wydluzaja i podkrecaja to strasznie mi sie osypuja... i wygladam jakbym miala podkrazone oczy (a z natury mam... tylko staram sie to maskowac)
brzozka88 jest offline  
Stary 2011-01-09, 09:46   #4262
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, co mają na stronach sephory, natomiast wiem, że te tusze są od końca wakacji zeszłego roku dostępne.
Ale między nami mówiąc - nie warto. Na poczatku jest hiper super, a po paru tygodniach uzywania grudy tusz robi
Naprawdę? Mam 2 tusze od kilku miesięcy i wciąż spisują się jak na początku , ale i tak obecnie moim faworytem jest nowa koronkowa helenka
Stary 2011-01-09, 10:50   #4263
majka5421
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Naprawdę? Mam 2 tusze od kilku miesięcy i wciąż spisują się jak na początku , ale i tak obecnie moim faworytem jest nowa koronkowa helenka
Rozumiem, że masz Inimitable Intense? Muszę przyznać, że jestem nim zachwycona, choć może po kilku miesiącach okaże się, że dziewczyny miały rację...nie chcę kupić jakiegoś bubla, co po kilku miesiącach zaczną się robić grudki. Choć przyznaję, że wygląda pięknie: http://www.chanel.com/en_US/fragranc...lection-114039

A tu kilka sposobów na robiące się grudki, choć nie wiem czy do końca sprawdzone: http://www.tipy.pl/artykul_1317,jak-...u-do-rzes.html

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Próbka: http://allegro.pl/tusz-chanel-inimit...387371323.html

Może lepiej najpierw zamówić 2 próbki i zobaczyć jak się sprawdzi?
majka5421 jest offline  
Stary 2011-01-09, 11:01   #4264
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majka5421 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz Inimitable Intense? Muszę przyznać, że jestem nim zachwycona, choć może po kilku miesiącach okaże się, że dziewczyny miały rację...nie chcę kupić jakiegoś bubla, co po kilku miesiącach zaczną się robić grudki. Choć przyznaję, że wygląda pięknie: http://www.chanel.com/en_US/fragranc...lection-114039

A tu kilka sposobów na robiące się grudki, choć nie wiem czy do końca sprawdzone: http://www.tipy.pl/artykul_1317,jak-...u-do-rzes.html

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Próbka: http://allegro.pl/tusz-chanel-inimit...387371323.html

Tak, mam Inimitable Intense i nie mam z żadnym z nich problemów
Stary 2011-01-09, 11:40   #4265
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majka5421 Pokaż wiadomość
ja wlasnie mialam probke i bylam tak zachwycona, ze kupilam pelnowymiarowe... ktore mecze do tej pory... ale w sumie zdania jak widac sa podzielone i albo bedziesz zachwycona albo bedzie to zonk ...
desti jest offline  
Stary 2011-01-09, 14:43   #4266
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Co do Intense Inimitable - dodam tylko, że dośc długo byłam z niego zadowolona, aż do jakiegoś miesiąca wstecz, odkąd zaczął mi robić, jak i Desti przykre niespodzianki zwane grudami/klupami ... Uwidacznia się to zwłaszcza podczas nakładania więcej niż jednej warstwy tuszu.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-01-09, 14:52   #4267
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Tak, mam Inimitable Intense i nie mam z żadnym z nich problemów

Aaaaaa jaki sliczny avek
Te Twoje kosci policzkowe to mnie doslownie rozbrajaja
Pieknas kobieto !!!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2011-01-09, 15:24   #4268
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Aaaaaa jaki sliczny avek
Te Twoje kosci policzkowe to mnie doslownie rozbrajaja
Pieknas kobieto !!!

No nie wiem co powiedzieć, ale ślicznie dziękuję .
(Ja jestem z kolei fanką Twojej urody, sczególnie odkąd regularnie Twojego bloga odwiedzam, normalnie napatrzeć się nie mogę...i wcale nie słodzę )
Stary 2011-01-09, 19:38   #4269
201607211724
Konto usunięte

na chanelowy wątek przybywam, bo po 2 dniach spędzonych na testach jestem głupsza niż byłam na początku

chciałam kupić róż joues contraste - myślałam, że nabędę reflex - bardzo mi się podobał, ale zobaczyłam jedno zdjęcie w necie i kobieta nim pomalowana (z jasną cerą) miała na policzkach ... pomarańcz.... nie odsyłajcie mnie proszę do sklepu, bo byłam i nic to nie dało, ja na sobie nie widzę kolorów (jeśli wiecie co mam na myśli), byłam co prawda z mężem, ale...nawet nie chce mi się komentować jego jastrzębiego wzroku daltonisty , a Paniom w sephorze nie ufam

Na wizażu większość zdjęć pozjadało i rycie w wyszukiwarce na niewiele się zdało..

Czy Waszym zdaniem - piszę do dziewczyn które miały ten odcień, a z tego co widziałam na KWC jest popularny, reflex to pomarańcz? bo na swatchach w necie widziałam brzoskwinię ale taką różową (i taka mi się marzy).

Podpowiecie?

201607211724 jest offline  
Stary 2011-01-10, 22:21   #4270
ulinkaaa
Zakorzenienie

Orendo - mam 82 reflex i moge sie wypowiedziec: tak, to pomarancz z odrobina zlotej poswiaty. Piekny I absolutnie nie jest to ceglasty odcien.

A co do tuszu to ja obiema rekami sie podpisze pod Lancome Hypnose. Zaden tusz z Chanel nie byl w mojej opinii nawet w polowie tak dobry.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2011-01-11, 14:04   #4271
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
na chanelowy wątek przybywam, bo po 2 dniach spędzonych na testach jestem głupsza niż byłam na początku

chciałam kupić róż joues contraste - myślałam, że nabędę reflex - bardzo mi się podobał, ale zobaczyłam jedno zdjęcie w necie i kobieta nim pomalowana (z jasną cerą) miała na policzkach ... pomarańcz.... nie odsyłajcie mnie proszę do sklepu, bo byłam i nic to nie dało, ja na sobie nie widzę kolorów (jeśli wiecie co mam na myśli), byłam co prawda z mężem, ale...nawet nie chce mi się komentować jego jastrzębiego wzroku daltonisty , a Paniom w sephorze nie ufam

Na wizażu większość zdjęć pozjadało i rycie w wyszukiwarce na niewiele się zdało..

Czy Waszym zdaniem - piszę do dziewczyn które miały ten odcień, a z tego co widziałam na KWC jest popularny, reflex to pomarańcz? bo na swatchach w necie widziałam brzoskwinię ale taką różową (i taka mi się marzy).

Podpowiecie?

Orendo - ja długo chodziłam koło Reflexu, czytałam, oglądałam, próbowałam i w końcu kupilam. Po tygodniu szybko szukałam dla niego nowego domu Koszmarny kolor, efekt - pomarańczowy tani róż. Okropność.
-mimbla- jest offline  
Stary 2011-01-11, 14:16   #4272
kamelya
Zadomowienie

miałam kolor reflex - kupiłam po namowach wizażysty w sephorze i oddałam. Dla mnie to był złocisty pomarańcz

szukam:

ciekawych charmsów - najchętniej yes i apart

proszę odpisz u mnie
kamelya jest offline  
Stary 2011-01-11, 15:15   #4273
viki79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
miałam kolor reflex - kupiłam po namowach wizażysty w sephorze i oddałam. Dla mnie to był złocisty pomarańcz

ja tez kupilam reflex bo mi sie podobalo jak wygladal na rece, ale jak nalozylam na twarz to rzeczywiscie wyszedl taki zlocisto rdzawo pomaranczowo bordowy jakby

a z kolei Tea Rose byl dla mnie zbyt jasny, delikatny i niewidoczny.....tak wiec nadal poszukuje czegos pomiedzy....

viki79 jest offline  
Stary 2011-01-11, 15:48   #4274
desti
Zakorzenienie

udalo mi sie dorwac dzis piateczki ... ostatnie ... po paru dniach polowan ... dawno nic w takim tempie nie znikalo u mnie jak ta paletka... i dla mnie jest cudna... po prostu boska ... sliczne kolory, swietnie nasycone ... i zupelnie inne jak czworki bez wzgledu czy to nasze czy amikowe... te cienie sa takie kremowe... ale naklada sie je jak marzenie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2823.jpg (39,5 KB, 44 załadowań)
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 16:10   #4275
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
udalo mi sie dorwac dzis piateczki ... ostatnie ... po paru dniach polowan ... dawno nic w takim tempie nie znikalo u mnie jak ta paletka... i dla mnie jest cudna... po prostu boska ... sliczne kolory, swietnie nasycone ... i zupelnie inne jak czworki bez wzgledu czy to nasze czy amikowe... te cienie sa takie kremowe... ale naklada sie je jak marzenie ...
Desti gratulacje
Nie moge sie ich doczekac u nas bardzo jestem ciekawa tych cieni
Stary 2011-01-11, 16:15   #4276
desti
Zakorzenienie

Esterrku dziekuje ... ale jak w pl bedzie takie samo zainteresowanie to podejrzewam, ze beda w takim samym tempie znikac jak u mnie... tym bardziej, ze strasznie malo dostaja... po 2 -4 sztuki na sklep...

cena u mnie to 53 euro...

i jak mi sie uda to wrzuce dzis swatche na bloga ...
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 16:17   #4277
anes119
Zadomowienie

oj, mnie tez sie podobają te cienie... ponoć maja się pojawić w II połowie lutego...ciekawe jaka będzie ich cena...
Stary 2011-01-11, 16:28   #4278
viki79
Zakorzenienie

Cytat:

czekamy na swatche...

kremowe to takie jak np dior design?

viki79 jest offline  
Stary 2011-01-11, 16:53   #4279
desti
Zakorzenienie

Viki cos w tym stylu... ale nie takie brokatowe... i mimo wszystko troche inne... ale chyba im najblizej konsystencja do design...
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 16:54   #4280
moniq_c
Zakorzenienie

a mnie tam jakoś szczególnie te piątki nie ruszają, nie wiem czemu kojarza mi się z kokietką więc żądzy posiadania nie mam, ale znając życie zaraz Desti się nimi TAK wysmaruje, że umrę z zachwytu i natychmiast będe je chcieć
Stary 2011-01-11, 16:59   #4281
desti
Zakorzenienie

Moniq ... prawde mowiac nie wiem czymu kojarza Ci sie z kokietka... bo to zupelnie inne kolory... tu jest czarny i zielen... fiolet, roz i perla...
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 17:02   #4282
viki79
Zakorzenienie

ja jestem ich ciekawa....mysle ze konsystencja jest duzo lepsza od tradycyjnych wypiekanych 4ek ktorych to prawie wszystkich sie pozbylam bo jak dla mnie sa za suche i nie umiem sie nimi dobrze pomalowac....

widzialam swatche tej paletki i wyglada na to ze wszystkie sa polyskliwe te kolorki....ciekawa jestem jak bardzo.

viki79 jest offline  
Stary 2011-01-11, 17:44   #4283
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Wygląda świetnie, kolory też fajnie skomponowane. Ciekawe,jak to u Ciebie na okach Zobaczę na blogu

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Dostałam dziś próbkę tego podkładu Aqua - ciekawe,czy się okaże fajny (Oby nie )
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-01-11, 17:50   #4284
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Orendo - mam 82 reflex i moge sie wypowiedziec: tak, to pomarancz z odrobina zlotej poswiaty. Piekny I absolutnie nie jest to ceglasty odcien.
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Orendo - ja długo chodziłam koło Reflexu, czytałam, oglądałam, próbowałam i w końcu kupilam. Po tygodniu szybko szukałam dla niego nowego domu Koszmarny kolor, efekt - pomarańczowy tani róż. Okropność.
Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja tez kupilam reflex bo mi sie podobalo jak wygladal na rece, ale jak nalozylam na twarz to rzeczywiscie wyszedl taki zlocisto rdzawo pomaranczowo bordowy jakby

a z kolei Tea Rose byl dla mnie zbyt jasny, delikatny i niewidoczny.....tak wiec nadal poszukuje czegos pomiedzy....

jesteście przekochane
a ja głupsza niż byłam

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A co do tuszu to ja obiema rekami sie podpisze pod Lancome Hypnose. Zaden tusz z Chanel nie byl w mojej opinii nawet w polowie tak dobry.
Ulinkoooo ucieszyłaś mnie bardzo - wczoraj byłam w douglasie, żeby w końcu róż kupić - oczywiście nic z tego, ale w ramach pocieszenia - kupiłam Hypnose (nigdy go nie miałam). Liczę, że też mi przypasuje
201607211724 jest offline  
Stary 2011-01-11, 17:55   #4285
UrbanWarrior
Zakorzenienie

desti Czekam na posta z wyczerpujacymi informacjami na temat tej paletki Ale jak na razie gratulacje za udane polowanie

Mnie osobiscie ich konsystencja troche przeraza

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2011-01-11, 18:13   #4286
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Esterrku dziekuje ... ale jak w pl bedzie takie samo zainteresowanie to podejrzewam, ze beda w takim samym tempie znikac jak u mnie... tym bardziej, ze strasznie malo dostaja... po 2 -4 sztuki na sklep...

cena u mnie to 53 euro...

i jak mi sie uda to wrzuce dzis swatche na bloga ...
Mam nadzieje ze uda mi sie je dorwac
I ciekawa jestem jaka sobie u nas cene zaspiewaja

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mnie tam jakoś szczególnie te piątki nie ruszają, nie wiem czemu kojarza mi się z kokietką więc żądzy posiadania nie mam, ale znając życie zaraz Desti się nimi TAK wysmaruje, że umrę z zachwytu i natychmiast będe je chcieć
Z kokietka , toz to zupelnie inne cienie
Stary 2011-01-11, 18:22   #4287
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
desti Czekam na posta z wyczerpujacymi informacjami na temat tej paletki Ale jak na razie gratulacje za udane polowanie

Mnie osobiscie ich konsystencja troche przeraza
a mi sie w sumie bardzo podoba... po suchych europejskich czworkach to mila odmiana

pacynkami bez problemu... ale pedzlami nie probowalam... teraz pracuje to sie nie maluje... chyba, ze bedzie mi sie chchialo po pracy w piatek cos maznac... a jak nie to dopiero we wtorek ...
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 19:16   #4288
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
Super Już nie mogę się doczekać, jak zmalujesz piąteczką coś pięknego

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2011-01-11, 19:19   #4289
desti
Zakorzenienie

suocze -> - Ombres Perleés de Chanel -

...

Yasia
jak cos zmaluje to na pewno pokaze ...
desti jest offline  
Stary 2011-01-11, 21:02   #4290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A mnie jakoś nie ciągnie ani do macania ani do kupienia nowych cieni Chanela

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chanel

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości